قالیباف به نشانه اعتراض استعفا خواهد داد

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شنیده ها حاکی از این است که دکتر محمد باقر قالیباف به نشانه اعتراض به عملکرد ضعیف دولت و عدم همکاری آنها به زودی از سمت خود استعفا خواهند داد.

پس از آنكه مقامات شهرداري تهران طي گزارش ها و مصاحبه هاي متعددي از عدم حمايت مالي دولت از پروژه قطار شهري خبر داده و از مطالبات ميلياردي مترو از دولت سخن گفتند، موضوع سيمان و ابزار آلات و مواد اوليه صنعتي كه قطع شدن آنها از سوي دولت مشكلات و گره هاي زيادي را به وجود آورده سبب شد تا شهردار تهران در روزهاي آخر سال ٨٧ استعفاي خود از سمت شهرداري تهران را آماده تقديم به مقامات مسئول كند. اين اقدام پس از آن صورت گرفت كه از مدت ها پيش بنزين وسايل نقليه موتوري شهرداري تهران نيز قطع و سوخت اين وسايل به صورت آزاد تهيه ميشد (میزان)

در صورت بروز چنین اتفاقی شهردار تهران که از محبوبیت فوق العاده ای نیز برخوردارند چالشی بزرگ برای انتخاب مجدد دکتر احمدی نژاد ایجاد خواهند کرد.

آخرین ویرایش:

cartoon

عضو جدید
پذیرش استعفای قالیباف از سوی فرماندهی کل قوا

آیت الله خامنه‌ای، فرمانده كل قوا با استعفای سردار محمد باقر قالیباف ار فرماندهی نیروی انتظامی موافقت كردند.
به گزارش ایسنا، پاسخ رهبر انقلاب و متن كامل استعفای قالیباف به این شرح است:

بسمه تعالی
با تشكر و قدردانی از جنابعالی و ابراز رضایت از خدمات و اقداماتی كه در دوره‌ی مسوولیت شما در نیروی انتظامی پایه‌گذاری و اجرا شد و نیز قدردانی از دیگر عناصر فعال آن نیرو، با استعفای جنابعالی موافقت می‌كنم و امیدوارم همواره مشمول توفیق و كمك الهی باشید. تا پیش از تعیین فرماندهی جدید، همه‌ی مسوولیت‌های فرماندهی نیروی انتظامی به سردار سرتیپ عبداللهی محول می‌گردد.
سید علی خامنه‌ای
‌١٦/١/٨٤

سردار محمد باقر قالیباف در متن استعفای خود از فرماندهی نیروی انتظامی آورده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارك مقام معظم رهبری و فرماندهی كل قوا
حضرت آیت الله خامنه‌ای «دامت بركاته»
حدود پنج سال از نهادن بار سنگین تامین امنیت و آسایش عمومی بر دوش اینجانب می‌گذرد. این كه در زمان تصدی این مسوولیت خطیر و در آن شرایط خاص، من و یكایك همكاران عزیزم تا چه اندازه توانسته‌ایم این نهاد بزرگ را به اهداف و جایگاه بایسته‌ی آن نزدیك كنیم، موضوعی است كه حضرتعالی و مردم شریف ایران باید در مورد آن داوری فرمایند. اما می‌توان گفت آنچه در توان داشته‌ایم، فروتنانه به كار گرفته و كوشیده‌ایم تا با نادیده گرفتن همه‌ی كمبودها و نارسایی‌ها و استفاده از نخبگان و فرهیختگان كشور، پایه‌گذار حركتی نو در تكوین پلیس كارآمد، مقتدر، محبوب، جامعه محور و برخوردار از دانش و فناوری نوین باشیم و خدای بزرگ را سپاسگزاریم كه همواره مورد حمایت و لطف مردم، رهبری، دولت و سایر نهادهای حاكمیت بوده‌ایم.
اكنون به نظر می‌رسد وقت آن است كه با تكیه بر تجربه‌ی سال‌های دفاع از ارزش‌های دینی، شرافت ملی و تمامیت و استقلال میهن عزیزمان و نیز دوران سازندگی و آبادانی و در نهایت، اصلاح و تحول آفرینی در عرصه نظم اجتماعی، خود را وقف خدمت به مردم در جایگاهی دیگر نمایم. ناگفته پیداست كه در ادامه این راه مقدس، خود را همچون گذشته نیازمند عنایات الهی، رهنمودهای حضرتعالی و وفاداری به آرمان‌های امام راحل (ره) و شهیدان سرافراز می‌دانم.
با همین انگیزه استدعا دارم تا در صورت صلاحدید و موافقت، مسوولیت پرافتخار نیروی انتظامی بر دوش عزیزی دیگر نهاده شود. و الامر الیكم.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ پاسدار خلبان محمد باقر قالیباف

cartoon

عضو جدید
پشت پرده شایعه استعفای قالیباف
کلمه: سخنگوی شهرداری تهران با تکذیب استعفای دکتر قالیباف ، دلیل این شایعات را احتمال کاندیداتوری شهردار در انتخابات دهم ریاست جمهوری عنوان کرد.

برخی از سایت ها خبری منتشر کردند و در آن از استعفای شهردار تهران خبرداده بودند.

محمد هادی ایازی در گفت و گو با خبرنگار «کلمه» افزود: «تا جائی که اطلاع دارم و با آقای دکتر قالیباف هم صحبت کرده ام حتی احتمال استعفا از سمت شهرداری تهران هم تکذیب می شود.»

وی به ناملایماتی که بر سر راه قالیباف برای فعالیت وجود دارد اشاره کرد و افزود:«دکتر قالیباف چه در دوره مدیریت نیروی انتظامی و چه در دوره مدیریت شهرداری با این ناملایمات روبرو بودند ولی بحث استعفا مطرح نبوده.»

وی تصریح کرد :« قالیباف در موضوعات شهرداری با مشکلاتی مواجه بوده که همیشه در جمع مسئولان دولتی هم به آن پرداخته و گفته که ما هیچ انتظاری فراتر از آنچه که آقای احمدی نژاد در زمانی که در شهرداری بودند از دولت داشتند نداریم.»

وی درباره دلایل این شایعه سازی ها گفت: «در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و یکی از افرادی که به عنوان کاندیدای بالقوه از ایشان یاد می شود آقای قالیباف است از این زاویه می توان دلیل شایعه سازی ها را پیدا کرد. »

ایازی در عین حال درباره احتمال کاندیدا توری شهردار تهران در انتخابات ریاست جمهوری گفت:«هنوز آقای قالیباف اعلام کاندیداتوری نکرده است و معلوم هم نیست که در صحنه حضور یابند یا نه .»

وی در پايان خاطرنشان کرد: « قالیباف با اقتدار کار را دنبال می کند.»

cartoon

عضو جدید
همیشه تصمیم با شماست

همیشه تصمیم با شماست

پذیرش استعفای قالیباف از سوی فرماندهی کل قوا =پشت پرده شایعه استعفای قالیباف؟

معمای جالبیه دوستان;)
شما هم روش فکر کنین
من که لذت بردم:)

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
پذیرش استعفای قالیباف از سوی فرماندهی کل قوا =پشت پرده شایعه استعفای قالیباف؟

معمای جالبیه دوستان;)
شما هم روش فکر کنین
من که لذت بردم:)
دوست عزیز
مطلبی که شما گذاشتین از قرار مربوط به استعفای ایشون از فرماندهی پلیسه نه شهرداری;)

دوست من لزومی نداره با طرح معما از موضوع اصلی دور بشیم
شما یه سرچ بکنین می بینین که احتمال استعفای ایشون، لااقل در حد شایعه هست و همیشه تجربه نشون داده وقتی شایعه ای در این موارد هست( مواردی مانند استعفا و برکناری و ...) یه خبری هم هست
حالا شاید استعفایی در کار نباشه
اما حرفش حداقل زده شده

حالا از اینها که بگذریم در ابتدای مطلب خود شما اومده که "از فرماندهی نیروی انتظامی"
تاریخش هم نگاه کنیم بد نیست
اما در مورد ناملایمات در راستای کار ایشون
شما اگر در جلسه ی افتتاح بزرگراه یادگار امام شرق به غرب(اوین) حضور داشتین
یا در مورد همین نوسازی معابر یا مثلا بازار تجریش گفتگوها رو بخونین متوجه میشین چقدر دولت محبوب در راه ایشون سنگ اندازی فرمودند;)

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از تذکرتون
بله، اون متن مربوط به استعفای ایشون از نیروی انتظامی بود که در راستای کاندید شدن برای انتخابات ریاست جمهوری بود

سعی میکنم زیاد وارد فضای سیاسی نشم اما به قول دوستمون حل این معما خیلی ساده است دوستان
قالیباف محبوبین فوق العاده داره ..
دولت مدتهاست در کار شهرداری سنگ اندازی میکنه
استعفای قالیباف در آستانه انتخابات ...
انصراف خاتمی ...

بهتره به از الان به میرحسین موسوی سمت جدیدشون رو تبریک بگیم :smoke:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام.حالا جدي است يا شايعه؟دكتر توانايي هايش را همه جا نشان داده است.

cartoon

عضو جدید
دوست عزیز
مطلبی که شما گذاشتین از قرار مربوط به استعفای ایشون از فرماندهی پلیسه نه شهرداری;)

متشکرم دوست عزیز .. شما سومین نفری هستین که به این پست توجه کافی رو کردین;)

دوست من لزومی نداره با طرح معما از موضوع اصلی دور بشیم
شما یه سرچ بکنین می بینین که احتمال استعفای ایشون، لااقل در حد شایعه هست و همیشه تجربه نشون داده وقتی شایعه ای در این موارد هست( مواردی مانند استعفا و برکناری و ...) یه خبری هم هست
حالا شاید استعفایی در کار نباشه
اما حرفش حداقل زده شده

حالا از اینها که بگذریم در ابتدای مطلب خود شما اومده که "از فرماندهی نیروی انتظامی"
تاریخش هم نگاه کنیم بد نیست
اما در مورد ناملایمات در راستای کار ایشون
شما اگر در جلسه ی افتتاح بزرگراه یادگار امام شرق به غرب(اوین) حضور داشتین
یا در مورد همین نوسازی معابر یا مثلا بازار تجریش گفتگوها رو بخونین متوجه میشین چقدر دولت محبوب در راه ایشون سنگ اندازی فرمودند;)

از توجه شما هم ممنونم
من منتظر بودم کسی خیلی زودتر از اینها مطالب این تایپیک رو واقعا بخونه!
شایعه نیست دوست من
ما به عنوان قشر تحصیلکرده حتی بدون هیچ منبع خبری اگر به این موضوع تنها فکر هم بکنیم متوجه می شیم که احتمال صحت این مطلب بیشتره
;)

شایعه نیست
اما در پست خودشون باقی خواهند ماند :cowboy:
درسته ایشون خواهند ماند

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
منم به میرحسین موسوی تبریکات عرض می نمایم:cool:

بالا