قابل توجه آقای searon- کامل نبودن نرم افزار magma

mehdihadian

عضو جدید
سلام . من امروز از چند شرکت قیمت نرم افزار ماگما را استعلام کردم که هر کدوم یه قیمتی از 1 میلیون تا 5 میلیون میدادن.البته تین نرم افزارها قفل شکسته بودند و ادعا میکردن که محدودیت مش ندارد. در فایلی که آقای searon گذاشته بودند نرم افزارمحدودیت مش دارد و اصلا قسمت انجماد solidification را نداردو همچنین قسمت toutorial که یک case study در این زمینه داشته باشد را ندارد و نمیشود با نرم افزار کار کرد. حالا اگه آقای searon این پست را میخوانند میخواهم بدانم ایشان این نرم افزار را از کجا دانلود کرده اند و نرم افزارهایی که شرکت های فوق ارائه کرده اند آیا همین مشکل را دارد؟
اگر کسی با این نرم افزار تا حالا کارکرده لطفا راهنمایی کند و جواب بدهد
آیا میشه این نرم افزار رو کامل کنید>؟

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام . من امروز از چند شرکت قیمت نرم افزار ماگما را استعلام کردم که هر کدوم یه قیمتی از 1 میلیون تا 5 میلیون میدادن.البته تین نرم افزارها قفل شکسته بودند و ادعا میکردن که محدودیت مش ندارد. در فایلی که آقای searon گذاشته بودند نرم افزارمحدودیت مش دارد و اصلا قسمت انجماد solidification را نداردو همچنین قسمت toutorial که یک case study در این زمینه داشته باشد را ندارد و نمیشود با نرم افزار کار کرد. حالا اگه آقای searon این پست را میخوانند میخواهم بدانم ایشان این نرم افزار را از کجا دانلود کرده اند و نرم افزارهایی که شرکت های فوق ارائه کرده اند آیا همین مشکل را دارد؟
اگر کسی با این نرم افزار تا حالا کارکرده لطفا راهنمایی کند و جواب بدهد
آیا میشه این نرم افزار رو کامل کنید>؟

ایشون لطف کردن نرم افزاری که یک میلیون قیمتشه رو رایگان در سایت گذاشتن.

به نظر من باید از ایشون تشکر ویژه کرد

نرم افزار ماگما برای اولین بار در باشگاه بیان شد و سپس از روی باشگاه کپی برداری شد

من به شخصه از ایشون کمال سپاس گذاری را دارم

mehdihadian

عضو جدید
ایشون لطف کردن نرم افزاری که یک میلیون قیمتشه رو رایگان در سایت گذاشتن.

به نظر من باید از ایشون تشکر ویژه کرد

نرم افزار ماگما برای اولین بار در باشگاه بیان شد و سپس از روی باشگاه کپی برداری شد

من به شخصه از ایشون کمال سپاس گذاری را دارم
البته بنده هم کمال تشکر را از ایشان دارم. چون واقعا کار بسیار سختی را انجام دادن.
فقط میخواهم بدونم توانایی این رو دارن که این نرم افزار رو کامل کنند و در سایت بذارن.
بازم ممنون

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
آیا می دانید کاملترین نسخه ی نرم افزاری چیزی حدود 40 میلبون تومان هست ؟؟؟!!!
مسلما این نسخه نمی تونه کامل باشه نه؟؟؟
نرم افزار اصلی ماگما با تمام قابلیت ها هنوز کرک نشده ...
ما یه زمانی از طرف دانشگاه پی خرید این نرم افزار بودیم اطلاعاتی رو که میگم رو از خودم در نیاوردم .خیلی دنبال گشتیم و به در بسته خوردیم.

mehdihadian

عضو جدید
آیا می دانید کاملترین نسخه ی نرم افزاری چیزی حدود 40 میلبون تومان هست ؟؟؟!!!
مسلما این نسخه نمی تونه کامل باشه نه؟؟؟
نرم افزار اصلی ماگما با تمام قابلیت ها هنوز کرک نشده ...
ما یه زمانی از طرف دانشگاه پی خرید این نرم افزار بودیم اطلاعاتی رو که میگم رو از خودم در نیاوردم .خیلی دنبال گشتیم و به در بسته خوردیم.[/QUOTE

آقای یعقوبی شما خودتون تونستید با این نرم افزار تا حالا کار کنید در حد یک تمرین کوئچک؟
اگه انجام دادین لطفا ما رو هم راهنمایی کنید

saeron

کاربر فعال
دوستان عزیز
این نرم افزار که در اخیار شما قرار گرفته با همکاری گروهی تیم دوستان من که در زمینه برنامه نویسی دستی دارند تهیه شده البته بعد از کلی تحقیق
در ضمن من در مورد نرم افزار های توی بازار باید به دیده شک نگاه کنم چون عموما بعد از قرار دادن این نرم افزار در سایت انجمن به بازار روانه شدند
در حقیقت من کتمان نمی کنم که اگه محدودیتی در ساختار لایسنس این نرم افزار وجود داشته باشه چون عموما در همچین پروسه هایی این اشکالات طبیعی هست
در ضمن من برای این نرم افزار یک تاپیک آموزشی هم زدم که میتونید برای دریافت فایلها به اون مراجعه کنید
در ضمن بهتره به صورت کامل ایرادات موجود رو مثلا با یکسری تصویر از صفحه مانیتور برام ارسال کنید
در ضمن بازم اشاره میکنم رشته تحصیلی من اصلا به این نرم افزار ربطی نداره و کمک تخصصی در این زمینه نمی تونم انجام بدم
چون حتی الان فیلد کاری من به رشته آکادمیک من هم ارتباطی نداره
بازم از دوستانی که قدرشناس هستن کمال تشکر را دارم
و همینطور از تمام دوستانی که ایرادات کار من رو میگن هم دو چندان سپاس گزارم
با احترام

mehdihadian

عضو جدید
دوستان عزیز
این نرم افزار که در اخیار شما قرار گرفته با همکاری گروهی تیم دوستان من که در زمینه برنامه نویسی دستی دارند تهیه شده البته بعد از کلی تحقیق
در ضمن من در مورد نرم افزار های توی بازار باید به دیده شک نگاه کنم چون عموما بعد از قرار دادن این نرم افزار در سایت انجمن به بازار روانه شدند
در حقیقت من کتمان نمی کنم که اگه محدودیتی در ساختار لایسنس این نرم افزار وجود داشته باشه چون عموما در همچین پروسه هایی این اشکالات طبیعی هست
در ضمن من برای این نرم افزار یک تاپیک آموزشی هم زدم که میتونید برای دریافت فایلها به اون مراجعه کنید
در ضمن بهتره به صورت کامل ایرادات موجود رو مثلا با یکسری تصویر از صفحه مانیتور برام ارسال کنید
در ضمن بازم اشاره میکنم رشته تحصیلی من اصلا به این نرم افزار ربطی نداره و کمک تخصصی در این زمینه نمی تونم انجام بدم
چون حتی الان فیلد کاری من به رشته آکادمیک من هم ارتباطی نداره
بازم از دوستانی که قدرشناس هستن کمال تشکر را دارم
و همینطور از تمام دوستانی که ایرادات کار من رو میگن هم دو چندان سپاس گزارم
با احترام
من از زحمات شما کمال تشکر را دارم. سعی میکنم ایرادات کار را در قالب فایل تصویری برای شما بفرستم

mdehghan

عضو جدید
بعد از نصب و اجرای نرم افزار ماگما نتوانستم پروژه جدیدی را شروع کنم؟
دوستانی که این مرحله را رد کرده اند لطفاً توضیح بدهند.
(دکمه ok تماماً غیر فعال است)

بالا