فحش های انگلیسی ( آخر خنده )

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
نشر اكاذيب

نشر اكاذيب

مطمئني كه اينا درست هستند؟ من فكر مي‏كنم ترجمه ناشيانه يك آدم كم‏آشنا با زبان انگليسي باشه. شايد هم خودتون مي‏دونستيد، چون توي كمانك به خنده‏دار بودنش اشاره كرديد. وگرنه خنده‏اي نداشت.

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول كه خودم اينطوري شدم:surprised:گفتم اي داد بي داد سيندرلا از دست رفت..ولي هميجور كه خوندم اومدمپائين اينطوري شدم :eek:ديدم نه هنوز بهت اميدي هست....:biggrin:
سيندرلا جون بابا انگليسي پياده شو با هم بريم.....;)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
فش و ضرب المثل درهم بودش و سوا کردنی هم نیست!!!

حالا نميشه برا ماسوا كني وخوباشو بفرستي..!!!!:biggrin:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا تایتل تاپیک صرفا عوام فریبانست ......پس هروقت دیدید که نوشته آخر خنده بدونید که نرید توش بهتره چون شمپت ترین تاپیک موجوده .....

سهيل داش هم شمپيت ترين وهم كتكله ترين وهم كال ترين تايپيك موجود بيده...:biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
*Big bear! (خرس گنده!):whistle:

ای دم بریده!!!!

حالا جدی ماله کی هستییییییییی؟؟

نمیدونم والااااااااااااا ولی اینو میدونم که متعلق به همه ام!!! :redface::cool:

مطمئني كه اينا درست هستند؟ من فكر مي‏كنم ترجمه ناشيانه يك آدم كم‏آشنا با زبان انگليسي باشه. شايد هم خودتون مي‏دونستيد، چون توي كمانك به خنده‏دار بودنش اشاره كرديد. وگرنه خنده‏اي نداشت.

درست بودنش که درسته!!!!!
ولی من ترجمه شون نکردماااااااااااااااااااا!!!!

اول كه خودم اينطوري شدم:surprised:گفتم اي داد بي داد سيندرلا از دست رفت..ولي هميجور كه خوندم اومدمپائين اينطوري شدم :eek:ديدم نه هنوز بهت اميدي هست....
سيندرلا جون بابا انگليسي پياده شو با هم بريم.....;)

هان؟؟؟
مسخره کردی؟؟؟

بیا هشتب لکوت کنم؟؟

حالا نميشه برا ماسوا كني وخوباشو بفرستي..!!!!

نههههههههههههههههههههه!!!
اتفاقا به تو از اون لهیده هاش میدم!!!:redface:

سهيل داش هم شمپيت ترين وهم كتكله ترين وهم كال ترين تايپيك موجود بيده...:biggrin:

تو هنوز ويسكوزيتت بالا نيومده دخمل...برو يه تعميرات...;)

عزيزم تو حالا همينا رو ياد بگير به اون فحش ها هم ميرسيم...گاماس..گاماس...:biggrin::biggrin:

سهيل گولمه الان صاحابه تاپولار گلرا:biggrin::biggrin:

تو اینجا اصلا چیکار میکنی؟؟؟
فکر کنم دیشب لنگ انداخته بودی نه؟؟؟

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان؟؟؟
مسخره کردی؟؟؟

بیا هشتب لکوت کنم؟؟

نههههههههههههههههههههه!!!
اتفاقا به تو از اون لهیده هاش میدم!!!:redface:

تو اینجا اصلا چیکار میکنی؟؟؟
فکر کنم دیشب لنگ انداخته بودی نه؟؟؟
نه من كي باشم سيندي جون رو مسخره كنم ..در ضمن بنويس به حساب بعداً ميام حساب كن..:surprised::biggrin:
ممنون كه به من از اون لهيده هاش ميدي به قول معروف كهنه كفشي در باشگاه نعمت است.....:biggrin:ما اومديم اينجا ببيبيم سيندي جون به راه خلاف كشيده نشه ..:surprised:وديديم كه نه الحمدالله هنوز اميدي بهش هست:biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من كي باشم سيندي جون رو مسخره كنم ..در ضمن بنويس به حساب بعداً ميام حساب كن..:surprised::biggrin:
ممنون كه به من از اون لهيده هاش ميدي به قول معروف كهنه كفشي در باشگاه نعمت است.....:biggrin:ما اومديم اينجا ببيبيم سيندي جون به راه خلاف كشيده نشه ..:surprised:وديديم كه نه الحمدالله هنوز اميدي بهش هست:biggrin:

حسابت خیلی سنگین شده بهتره زودتر بیای واسه تسویه!!!!

سیندی , این تاپیکو قبلا خودت گذاشته بودی :cool:

نه بابا..........دیگه انقدرام شوتینگ نیستم که تاپیکای خودمو دوباره بزنم!!!!!

ghahab

عضو جدید
سلام
خیلی عالیه مرسی
اگر کسی فحش های رکیک داره بزاره که خیلی جاها بکار میاد