غيرت2012

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا واگن بانوان سوار می شم... اما همون یکی دوباری که اجبارا تو واگنای دیگه سوار شدم حقیقتا می گم از رفتار احترام آمیز آقایون واقعا شگفت زده شدم... واقعا مراقب بودن طوری رفتار کنن که 2-3تا خانومی که تو واگن بودن احساس ناراحتی نکنن... البته آدم بیخود همه جا هست اما دیگه قرار نیس همه رو به چشم کثیف و رذل ببینیم!

پرواز@

کاربر بیش فعال
من معمولا واگن بانوان سوار می شم... اما همون یکی دوباری که اجبارا تو واگنای دیگه سوار شدم حقیقتا می گم از رفتار احترام آمیز آقایون واقعا شگفت زده شدم... واقعا مراقب بودن طوری رفتار کنن که 2-3تا خانومی که تو واگن بودن احساس ناراحتی نکنن... البته آدم بیخود همه جا هست اما دیگه قرار نیس همه رو به چشم کثیف و رذل ببینیم!

کاملا درسته ...
خدایش ما مردا آدم خور نیستیم
البته همه جا آدم بد وجود داره

پرواز@

کاربر بیش فعال
ما روزی متوجه خواهیم شد كه محكم­ترین و تعصب آمیزترین باورهایما آن­هایی هستند كه كمترین دلیلی برای درستی شان در دست نداریم.

برتراند راسل....

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم چرا همه فکر می کنن استارتر راجع به آدمای داخل مترو حرف زده ، این که اونا خوب و محترم بودن یا بد بودن عمل اون مرد رو توجیه نمی کنه. نظرتون راجع به کار اون مرد چیه؟

s.shab

عضو جدید
:biggrin:این که قدیمی شده ورژن جدیده 2013 اش هم رو نمایی شده....

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا منظور استار عزیز این بود که نظرتون درمورد رفتار اون اقا چیه!
اصلا نگفته که مردم خوبن یا بدنا ...!
دوستان دقت کنید!

تارا پارسا

عضو جدید
نمی دونم چرا همه فکر می کنن استارتر راجع به آدمای داخل مترو حرف زده ، این که اونا خوب و محترم بودن یا بد بودن عمل اون مرد رو توجیه نمی کنه. نظرتون راجع به کار اون مرد چیه؟
تشكر از اينكه منظورمو گفتي...
منم همينو ميگم اما انگار دوستان ....
من اصلا به ديگرا توهين نكردم يا اينكه كسي بده يا خوبه...من خودم مسير دانشگام بامترو من فقط همين يه مورد رو ديدم...
آقايون خيلي محترمن و خيلي رعايت ميكنن...
ميگم كار اون آقا به نظرتون درست بوده يا نه؟
اگه شما جاي اون آقا بودن حاضر بودين به خاطر چند دقيق زود رسيدن خانم تونو بازور بفرستين سمت آقايون...؟؟؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تشكر از اينكه منظورمو گفتي...
منم همينو ميگم اما انگار دوستان ....
من اصلا به ديگرا توهين نكردم يا اينكه كسي بده يا خوبه...من خودم مسير دانشگام بامترو من فقط همين يه مورد رو ديدم...
آقايون خيلي محترمن و خيلي رعايت ميكنن...
ميگم كار اون آقا به نظرتون درست بوده يا نه؟
اگه شما جاي اون آقا بودن حاضر بودين به خاطر چند دقيق زود رسيدن خانم تونو بازور بفرستين سمت آقايون...؟؟؟
خیلی هم خوب!!!!

بالا