صندلی داغ superst@r ( مدیر تالار عکس )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری یک

یا حضرت

1) اهل فوتبال هستی ؟

بشدت

2) تیم فوتبال مورد علاقت چیه ؟ایرانی و خارجی
پرسپولیس ...بارسلونا

3)باشگاهی ایران رو میبینی یا خارج ؟

هردو ولی خارج ی چیز دیگست
4) از چه بازیکنی بیشتر خوشت میاد ؟

مهندس اینیستا و کینگ مسی

5) فوتبال هم بازی میکنی ؟
قبلا بیشتر بازی میکردم الان ب ندرت

6) تا حالا توی فوتبال مصدوم شدی ؟
اره ولی ن ب شدت

7) توی مدرسه اهل ورزش بودی توی زنگ تفریح یا بی تحرک بودی ؟
تو زنگ تفریح قدم میزدیم ولی زنگ ورزش خیلی تحرک داشتم

8) الان چن کیلویی؟خجالت نمیکشی با این وزنت:D

تکراریه :D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری دوم

1- امروز اگر بخواهید فهرستی از 5 ارزش مهم زندگی خود تهیه نمایید.به چه ارزشهایی معتقدید و پای کدام یک بیشتر می ایستید؟ دلیلش چیه
مسئولیت پذیری
احترام ب مخاطب
قدر دونستن پدر و مادر
صداقت
رعایت کردن حد و حدود در هر چیزی
همشون ب ی اندازه و در حد و حدود خودشون : )

2-شما در محیط تحصیلی بیشتر به کدام ارزش و کدام کیفیت شناخته شده اید؟ دلیلش چیه خودتون مقصرشید یا دید دیگران اینه
نمیدونم بچه ها شاید منو ی ادم شوخ میدونن ولی کسی ک شوخی هاش ب موقعست و جذابه (خودشون میگنا :))
3-نظرتان را در مورد یک شخص ایده آل بیان کنید؟ به نظرتون اون شخصیت ایده ال شبیه کیه تو باشگاه

ی شخص ایده ال باید همه چیز رو درک کنه رفیق باشه مسئولیت پذیر باشه نامرد نباشه...مصطفی ایده اله :)

4-درمورد 5 دوست مورد علاقه تان در باشگاه و ارزش های اخلاقی انها کمی صحبت کنید؟
چقد سوال این مدلی ج دادم :confused:
مصطفی:ک گفتم قبلا ی رفیق با معرفت و دوس داشتنی
معصومه(M A S III):ی دختر مهربون و خوش قلب ک همیشه بهم لطف داشته و حد و حدود رو ب خوبی رعایت کرده
یاسمین(JASMIN.S):دخترمه ک از مدتهاست میشناسمش شخصیت باحالی داره زبون باحالی هم داره کسی حریفش نمیشه(البته غیر از من :D)
نیلو("DEZIRE"):اصن ی وضی خیلی حال میده سر ب سرش میذارم و کلا جنبه داره کلا باحاله ادم حرصش ک میده کیف میکنه : ))))))
معین:پسر خوبیه ارومه ولی خدانکنه داغ کنه :d

5-کدام تک تغییر است که اگر امروز در رفتارتان ایجاد کنید ،می توانید با ارزشهایتان در هماهنگی بهتری قرار بگیرید؟
من ایده الم اصن تغییری لازم نیس :d
6- یک دستار مدیر ایده آل در تالار عکاسی باید چه ویژگی هایی را داشته باشد حد اکثر 10ویژگی ذکر نمایید

خشن:d ..مهربون=)) ...مسئولیت پذیر...پارتی بازی نکنه...مال هر کی بود قفل کنه :دی...تاپیکا خوشگل بزنه :دی...از تاپیکا خوشگل تشکر کنه...مسابقه بذاره :)... جایزه بده:دی...در کل همه چی تموم باشه مثه من خخخ
7- یک نفر که از نظر شما خصوصیات اخلاقی و ارزش های ناپسندی داره برامون توصیف کنید نه اینکه اسم کسیرو ببرید فقط از اون خصوصیات نا پسند بگید

.حد و حدود رعایت نکنه....بی ادب باشه...حرفای ناپسند بزنه و... :|
:w02:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری سوم

برو تو توهمات

1-پنج سال دیگر در همین موقع چه حقوقی خواهید داشت؟
نزدیک 10 میلیون

2-چه طرز و سبکی را در زندگی خواهید داشت ؟
متعادل و مناسب و هرچیزی جای خودش...زندگی معمولی و اروم ن پر زرق و برق ک تو این چیزا گم بشم

3-در چگونه خانه ای زندگی خواهید کرد؟ توصیف اندازه...تعداد اتاق ها... جای زندگی... میزان رفاه ....استخر سونا .....باغ باغچه....الزامیست
ی خونه معمولی با ی حیاط مناسب ک توش درخت و گل بکارم...نهایتا 3 اتاق...رفاه در حد متوسط ک زندگی ارومی داشته باشم در حدی ک دستم ب دهنم برسه ..قانعم....استخر سونا چیزای اضافیه گ ضرورت نداره...متراژشم دیگه خوبه 150 متر باشه :)

4-در چه اتوموبیلی سوار خواهید شد؟ لدفتن توضیح با تمام آپشن ها
اتومبیل ساده ک راحت باشه ن گرون قیمت و ان چنانی مثلا همین زانتیا خوبه :) اپشناشم این باشه ک فرمون داشته باشه کلاژ هم داشته باشه و گاز کفایت میکنه :biggrin:

5-برای خود و خانواده تان از چه تجملاتی استفاده خواهید کرد؟ کامل بدون پیچش توضیح دهید

تجملات خیلی دوس ندارم چون هر چیزی باید در حد معمول و قابل هضم باشه...مبلمان و وسایل خونه تکمیل در حد رفع احتیاج...تجملات و زیور الات هم خودم ی حلقه و ی ساعت والسلام :) همسرم هم ک دیگه هر چی خودش خواست :d
6-در حساب بانکی خود چه مبلغی خواهید داشت؟ نرخ تورم را محاسبه فرمایید

باشه حدااقلش ی 50 میلیون باشه برا رفع نیازهای اولیه کم کم با تجربه تر ک بشم زیادش میکنم ک دیگه احتیاجی ب وامی چیزی نداشته باشم :)
7- همه ماهه چه مبلغی پس انداز و سرمایه گذاری خواهید کرد؟ درصدی از حقوق را بیان فرمایید

سعی میکنم هر ماه 30 درصدشو ذخیره کنم
8-به هنگام باز نشستگی چه مبلغی خواهید داشت؟ و در کجا و چگونه میخوهید باز نشست شوید در چه شرایط بدنی روحی خانوادگی
:surprised:
300 تومن تو حسابم +ملک و املاک و حقوق بازنشستگی و ... :| در شرایطی ک بتونم خودم کارامو بکنم :|

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من تا درو نبندن اینجام

من تا درو نبندن اینجام

سری ششم

1-چرا زمين دور خورشيد مي گرده؟ تو مطمئنی مي گرده؟ چرا كسر شان خورشيده كه بگرده؟یعنی زمین زورش به خورشيد نمي رسه؟

2- چرا میگن خر ما چرا ار کره گی دم نداشت؟ یعنی اگه دم داشت خر ما نمیشد؟ میگن حاصل ازدواج فامیلی بوده اره؟ خره شما چی دم داشته ؟

3- منفور ترین حشره کدام است؟ نظرت راجع به سوسک چیه؟ آسکاریس؟پشه؟مگس؟ کک؟ گربه؟....مگه گربه حشرس چرا جواب میدی خووووو:D

4-چرا خنده بر هر درد بی درمانی دواست؟ به نظرت خنده کدیین داره؟ درد خیلی از خنده بدش میاد؟این توطئه آمریکاست به نظرت!

5-اگه یه مورچه بودی کجا لونه می کردی؟منزل رئیس جمهور محترم ؟خونه اون کسی که شدیدا باهاش رقابت داری؟بانک مرکزی؟استدیو اهنگ سازی خواننده محبوبت؟

6-کدامیک املای صحیح کلمه ای به معنی چست و چالاک است:

1.قبراغ
2.غبراق
3.غبراغ
4.قبراق

7-آیا سوسک ها گوش دارن؟ بله به چه علت؟خیر به چه علت؟ یعنی صدا نمیشنون ؟ انقدر گوش سوسک مهمه؟

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش شهاب گل به به صندلیت مبارک:D
امیدوارم سوالاتم تکراری و سرد کننده صندلیت نباشه:gol:
خب بریم سراغ سوالات...:w16:

1. چقدر خودتو دوست داری؟ اصلا خودتو دوست داری؟
2. بهترین و هیجان انگیزترین دوران زندگیت کی بوده؟
3. خدا کجای زندگیته؟
4. بزرگترین آرزوی زندگیت؟
5. تکیه کلامت چیه؟
6. بهترین جمله یا شعر تاثیرگذاری که خوندی؟
7. آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بوده؟ و چرا؟
8. میدونستی که من نمیدونستم ازت بزرگترم؟ اصلا تو میدونستی که من ازت بزرگترم؟ الان چه حسی داری؟:D
9. از 1 تا 20 به خودت چه نمره ای میدی؟
و سوال آخر:
10. چرا اینقدر مهربونی؟ :smile:

لطفا بادقت و تمرکز به سوالات پاسخ بده :)
خب شهاب جان تا اینجا خسته نباشی و خداقوت:gol::gol::gol:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوباره
من بازم اومدم.......................دما به 373 درجه کلوین نرسیده هنو ؟؟؟؟:smile:
توجه داشته باش که من در طول صندلی هواتو دارمو ازت پشتیبانی میکنم:)..................سیما حامی شما در صندلی داغ شما را به خواندن ادامه سوالات دعوت میکند خخخخ
سوال اول)نظرت چیه با حمید حرف بزنم یه مدت این پارمهرو ممنون الورود کنه خیالت راحت شه؟:D
2)به نظرت مهندسی پزشکی رشته خوبیه؟
3)دانشگاه کاشون درس میخونی یا شهر دیگه؟کجا؟
4)به نظرت من خیلی اهل ضد حالم؟:cool:
5)در کل نظرت در مورد اخلاقیاتم چیه؟(سوالام تموم شده دارم طولش میدم):D
6)تو که اواتارت ویا هستشو این همه میگی دوسش داری واسه چی تو یکی از سوالا گفتی عاشق مسی و اینیستایی؟؟؟؟
7)به نظرت لقب ماموت فسیل متعلق به کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ بگی نمیدونم چی بشه:D
8)اگه تو یه اتاق تاریک سه تا کلید داشته باشیم و تو اتاق دیگه سه تا لامپ چطور میتونیم بفهمیم کدوم کلید مال کدوم لامپه؟؟؟-فقط یبار میتونیم وارد اتاق لامپ ها بشیم
(یه معمای ساده بود که رییس شرکت سافت ویر از چندتا مهنس برق پرسیده بود)

من تا اخر مسابقه با یه لیوان اب خنک کنارتم.........تونستم باز میام فقط واسه اینکه خوشحال شی:)

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آخ آخ آخ به این میگن صندلی داغ! دستت درد نکنه عمو حمید :))

آخ آخ آخ به این میگن صندلی داغ! دستت درد نکنه عمو حمید :))

سری هفتم

1-شهابی یک نامه ی درخواست ازدواج برای مادر خانوم ایندت بنویس2خط:w25: حالا فرض کن داری برای نامزدت مینویسی2خط:w15: حالا برای پدرخانومت بنویس :biggrin:اخ به این میگن صندلی داغ!!:thumbsup2:

2-دوست داری پدر خانومت کچل باشه کلاه گیس بذاره سرش ;)

3-چرا همه پسرا دوست دارن پدر زن پولدار داشته باشن؟ توهم دوست داری پولدار باشه؟

4-چرا آدرس خونه تون رو به ما ندادی؟حالا کوچه و پلاک رو بی خیال!!ولی بقیه ش رو بگو!!سریع!!بپیچونی با حمید طرفی!!

5-وقتی میخوای از جایی داخل بشی اگه با خانمی همزمان بشه در رو بازمیکنی و صبر میکنی اون اول وارد بشه یا اصلا محلش نمیزاری خودت میری تو؟

6- ی خاطره ی شیرین از باشگاه تعریف کن؟ نگو تکراریه چون باید یه جدید تعریف کنی....حالا یه خاطره تلخ بگو؟ نگو تکراریه چون باید جدید تعریف کنی

7-یه غذا بگو که ازش متنفری!!حالا فرض کن اون غذا رو زنت برای اولین بار که آشپزی کرده برات پخته.چه عکس العملی نشون میدی؟

8- اعتقاد به تنبیه بدنی بچه ها داری؟خودت فکر میکنی بچه ها ت رو بزنی؟ اگه خانومت بزنه چیکار میکنی؟ اگه مادر خانومت بچتو بزنه چیکار میکنی ؟ اگه پدر خانومت بچتو بزنه چیکار میکنی؟

9- اگه یه بچه ی لوس از صبح تا شب بغل دستت باشه چی کار میکنی؟ حالا اگه اون بچه برادر زنت باشه عکس العملت چیه؟ اگه اون بچه خواهرزاده خانومت باشه عکس العملت چیه؟

10- حالا یه نفرو ببخش ....چیکارت کرده بود که بخشیدیش؟....حالا برای سلامتی یه نفر دعا کن....چه مریضی داره؟ .....حالا یه صفت برگزیده از من بگو....یه صفت بد هم بگو من انتقاد پذیرم:D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اومدم بازم

سری ششم : ســری ســـوال های اعتقـــاد

1.اعتقــاد یعنی چی ؟؟؟ ریشه ی کلمه ی اعتقاد چیه؟؟؟2 تا هم خانواده با اعتقاد؟؟؟

2.اگه یکی بزرگترین اعتقـــادت رو به سُخـــره بگیره چکار میکنی؟؟؟تا حالا کسی رو به خاطــرِ اعتقاداتش مسخــره کردی؟؟یا سرزنش کردی؟؟؟چـــرا؟؟؟چقـد به این حرف که میگن هر کسی اعتقادات خودشو داره و باید بهش احترام گذاش تو زندگی واقعیت توجه میکنی؟؟

3.سه تا از بزرگترین اعتقاد هات رو بگــــو؟؟؟چـــرا بهشون اعتقاد داری؟؟؟کی بهشون معتقد شدی؟

4.آیا اعتقــاد فقط به اعتقــاد در دین خلاصــه میشه؟؟؟اگه نه در چه چیزای دیگه ای خلاصه میشه؟؟

5.اعتقـــادِ قلبــی یعنی چی؟؟وقتی یکی بگه من به فُـــلانی اعتقادِ قلبی دارم چه معنی ای میده؟؟؟تا حالا به شخصی اعتقــادِ قلبــی داشتی (در قیــدِ حیات باشه)؟

6.معتقد ترین آدمایی که در زندگیت باهاشون برخورد داشتی کیا بودن؟؟به چه چیــزایی معتقد بودن؟؟؟

7.به نظرت پیامـــد های اعتقـــاد داشتن چه چیــزهایی میتونه باشه؟؟آیا ممکنه پیامدهاش بد باشه؟؟چـــرا؟؟؟

8.نسبت به اعتقـــاداتت غیرتی هستی؟؟اگه کسی دس بذاره رو اعتقاداتت و کمر به نابودی باورهات ببنده چکار میکنی؟؟؟از اعتقاداتت دفاع میکنی یا سعــی میکنی اعتقاداتِ جدیدی رو جایگزین کنی؟؟؟چــرا؟؟

9.به نظرت یکی که 30 سال با یه اعتقـــاداتِ خاص زندگی کرده میتونه اعتقـاداتشو عوض کنه؟؟؟نظرت درباره ی یه همچین آدمایی که مرتب اعتقاداتشونو عوض میکنن چیه؟؟؟این عوض کردن اعتقادات خوبه یا بد؟؟؟

10.کلمات باور و اعتقاد چه فرقی دارن؟؟؟چه تفاوت هایی؟؟؟فاصله ی بین این دو کلمه چیه؟؟؟یه توضیحِ کلی در مورد این دو تا کلمه بده؟

باز میگـــــردم

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و باز هم من

ســـــری هفتــــم : ســـوال های متن و ترانه

1.دقت کردی چقد جدیدن آهنگ ها غمگین شدن؟؟؟همش در فرغ یار؟؟بی رحمی و سنگدلی؟؟نامردی و نارفیقیه؟؟به نظرت چرا اینجور شدن؟؟؟2.2 یا چند متنِ تـــرانه که به نظرت حرفِ دلتن بنویس(دو خط هم باشه کافیه)و نویس از کدوم خواننده هستن؟؟

3.
صدا و آهنگ های کدوم خواننده بهت آرامش میده؟؟؟کدوم خواننده س که وختی تو بدترین شرایط آهنگاشو میشنوی حس میکنی آب روی آتیشِ وجودت ریخته؟؟چرا؟؟؟یه آهنگ ازش بنویس

4.
یه متن زیبــا که فِک میکنی دردِ همه ی ماس (حداقل درد دور و وریات)بنویس(کپی کن)

5.
سه تا از قشنگترین عکس نوشته هایی که تا الان دیدی رو اینجا بذار تا ما هم ببینیم

6.
تا حالا از این دل نوشته ها خودت نوشتی؟؟؟چــرا؟؟؟این دل نوشته هایی که گاه میبینی میگی واقعن تو هم میتونی بنویسی؟؟؟یه مدل دیه شو؟؟؟

7.
اگه خودت بخوای یه ترانه بگی موضوعش چی میتونه باشه؟؟چرا؟؟

8.
نظرت درباره ی این جمله چیه؟؟؟برات این اتفاق افتـــاده؟؟؟
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]یـه چـیـزایی هـسـت[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]یـه آدمـایی هـسـتن[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تـا یـه جـایی برات مهمـن[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]تـا یـه جـایی همه تـلاشـتو برا درسـت کـردنـشـون، بـرا بودنـشـون میـکنی...[/FONT]
[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]از یـه جـایی به بعـد [/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]دیـگه نه درستو غلطِ اون چـیزا واسـت مهـمه، نه بودُ نـبـودِ اون آدمــا برات فرقی میـکنه![/FONT][FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif]خســته تر از اونــی که درگــیرشون بــمونی...[/FONT]
9.
به نظرت اینایی که درباره ی نقاب متن مینویسند واقعن نقاب به صورت میزنن؟؟واقعن تظاهر میکنن؟؟یعنی هر کسی هر چیزی مینویسی از ته دلش مینویسه؟؟؟چرا؟؟

10.
فک میکنی یه روزی بتونی نویسنده ی خوبی شی؟؟چرا؟؟؟به نظرت من میتونم؟؟؟چرا؟؟؟

باز میگردم

پ.ن:این سری سوالام کم اومده ،هیت هیت

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سری چهارم

جواب به این سوالات جنبه حیثیتی دارد برای شما :d
با اینکه میدونم سر کاریه ولی خب چون پرسیدی ب احترام برروبوچ ج میدم :D

سوال اول---16*3=جواب بده مجبوری:d
( لدفن عدد را ذکر کنید)
48

سوال دوم---عدد فوق را با 141جمع کنید
:cool:( لدفن عدد را ذکر کنید)
189

سوال سوم--- از عدد فوق رادیکال بگیرید:smile:
( لدفن عدد را ذکر کنید)
13.74

سوال چهارم ---سیزده کیلو نخود چند تا نخود میشه اگه وزن تقریبی هر نخود 1.012 گرم باشد;)
( لدفن عدد را ذکر کنید)
نخود عدد صحیحه خرده هاشو ننوشتم(اعشار رو میگم)
12845

سوال پنجم ---تعداد نخود هارا بر عدد بدست امده در سوال سوم تقسیم کنید
:eek:دقت کنید( لدفن عدد را ذکر کنید)
934.86

سوال ششم---عدد بدست امده در سوال پنجم را به توان 4برسانید:surprised: مواظب باشید اشتباه نکنید
( لدفن عدد را ذکر کنید)
763811709213.5978

سوال هفتم --- عدد به دست امده در سن واقعی خود ضرب کنید و حاصل ضرب را از سال تولد خود کسر کنید
( لدفن عدد را ذکر کنید):)
15276234182899.96

(مدیونید اگر در این قسمت سهل انگاری کنید چون من جواب را میدانم و ممکن است شما نتوانید پاسخگوی تبعات جواب غیر صحیح این سوال باشید ...از من گفتن بود:d:d:d...)

پارمهر :|:|:|

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سامبلیک
تهنا اومده پاشو
منو که میشناسی همون تهنای باشگاه
اصولا همه میدونن من چه سوالایی میپرسم

سلام تنهای باشگاه ایشالا زودی از تنهایی دربیای :D

و اما شما
1.نظرت درمورد این کلمات
اوباما
یکی مثه همه قبلیاش

امریکا
خودخواه

بارسلونا
فراتر از یک باشگاه :X

استقلال
سوراخه :D

alone.eng
تنها ولی اشنا

بند کفش
فوتبالیست

2.باشگاه مهندسان رو دوس داری یا باشگاه بدنسازی؟
بدنسازی بهتره خو ورزش جسمیه :D

3.اخرین باری که با یه دختر تهنایی شام خوردی کی بود؟چی خوردین؟
این چ سوالیه:| بروبوچ چ سوالای میپرسن اونم از کییی از من:|

4.دوس داری چطوری بمیری؟
بدون درد و عذاب خیلی معمولی :|

5.زندگی رو دوس داری؟
اره بدم نمیاد ازش :D

6.پشت سرت دقیقا چیه؟
دیوار اتاق :دی

7.من کی هستم؟
حتما تنهاااایی ...زیاد نمیشناسمت اخه :redface:

8.چرا من؟
جون لطف داری

9.چرا شما؟
چون لطف دارن :دی

10.عامل شکست در نشاندن روی صندلی؟؟؟؟
نمیدونم دیگه والا بچه دوس داشتن ما رو نشوندن :|

خوشحالمون کردی رفیق:gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
و اما سوالاتی به سبک تنهایی.خخخخخخخ:redface:
1.تنهایی یعنی چی؟

ینی اینکه فقط خودت باشی و خودت ...گوشیت شارژ نداشته باشه اصن گوشی لازم نداشته باشی...اینا ینی تنهایی و تنهایی رو نشون میده

2. چه کسایی تنهان؟
کسایی ک قبلا یکی رو داشتن ولی الان ندارن این ادما بیشتر تنهایی رو حس میکنن و فک میکنن خیلی تنهان

3.تو تنهایی؟
نه نیستم

4.چرا نیستی؟چرا هستی؟
چون تنها نیستم...خدا هست...ابجیم هست...دوستام هستن ...

5.برای رهایی ازش چه باید کرد؟
باید این تلقین رو از خودمون دور کنیم...اگه بخوایم تنهاییمونو با کسی دیگه پر کنیم مطمئن باش مدتها بعد تنهاتر میشیم...باید خودمون رو سرگرم کنیم ب کار و درس و... تا اونا بشن هدف و اولویت اینطوری دیگه سرگرم اوناییم و البته خدا ک اول و اخره

6.تنهایی خوبه یا نه؟
خوب ک نیس ولی خب بعضی وقتا تنها بودن بهتر از تنها نبودنه چون ممکنه همونطور ک گفتم تنهاتر بشی

7.تنهاترین کسی که دیدی و میشناسی؟
تنهای باشگا :D

:w05::w05::w05::w05:
file:///C:\Users\YOONES~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.gif

:gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری پنجم

1- پارمهرو تو 5جمله تعریف کن
پارمهر دختر شیطونی است:D ...پارمهر دختری فعال است ...پارمهر خوش ذوق و با همت است...پارمهر حساس است خخخ...

2- حمیدو تو 3خط تعریف کنید
داش حمیدم ک دیگه همه میشناسنش ی پسر باحال و دوس داشتی و شوخ و خالکی :دی اصن هر چی بگم کم گفتم
همیشه زحمت میکشه و بچه ها رو ب اتیش میکشونه و کلا ی مدت غیب میشه دوباره ظاهر میشه
کی بشه ی روز خودتو بسوزونیم حمید :D

3- ملودی رو تو 4خط تعریف کن
یادش بخیر اوایل ک اومده بودم تالار عکس میدیدم ملودی همه رو قفل میکنه فکرشو نمیکردم خودمم قفلی بشم :دی
ملودی هم کلا خیلی منطقیه اصن احساسش رو قاطی نمیکنه با کاراش کلا اصن شوخی نداره با کسی :دی
بسه دیگه 4 تا شد خخخ

4- محمد حسین مدیرتالار عکس تو یک خط تعریف کن:redface:
داداش محمد حسین هم ک بچه های جدید نمیشناسنش خیلی اقاست و مهربونه و تالار خیلی مدیونشه چون زحمت های فراوونی برا تالار عکس کشیده و قطعا قدیمیا یادشونه خلاصه خوب شد اسمشو اوردی...براش احترام خاصی قائلم

5-المیرا رو تو 2خط تعریف کن

المیرا رو ک قبلا کلی تعریف کردیه بودیم...کلا شر و شوره شیطونه ...کنجکاو در حد المپیک
اینم دو خط خخخخخ

6-باشگاه مهندسان ایران چرا ،چگونه و تا کی میتونه درکنار تو باشه:w26:
تا وقتی بتونم ب بچه ها کمک کنم و کارای تالار رو انجام بدم و خودم توانشو داشته باشم و وقتم بهم این اجازه رو بده

7- اسم 10نفر از دوستان واقعی و همیشگی خودتو بگو چه در دنیا واقعی چه در اینجا

8- جلو اسم هرکدام از دوستان یه میوه بنویس

9-برای هرکدام از دوستان یک شکلک بذار شکلک تکراری مورد قبول نمیباشد
خب این سه سوال چون بهم مرتبط بود همه رو یکجا جواب میدم برای سهولت در کار :)
مصطفی...هلو

معین...موز

موصن... کیوی خخخ

محمد جواد...توت فرنگی :w16:
سجاد...خیار

جواد...الوچه

سعید...پرتقال

حسین...نارگیل

امیر...گلابی

سه تا اولیش نتی بود بقیشون واقعیه شوما نمیشناسید خخخخخ

10- لدفن دمای صندلی داغو دکر کنید

زیر صفره بابا

:cool:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من باز اومدم

سری چهارم : سوالاتی درباره ی حقیقت

1.
نظرت درباره ی این جمله که میگن حقیقت تلخه چیه؟؟؟تفسیرش کن
خب اینم ی جمله مثه بقیه جمله ها :دی نمیشه گفت همیشه تلخه یا همیشه شیرینه ولی خب معمولا اتفاقات بد ک میفته ی سری نتایج ب جا میذاره ک ممعمولا تلخه برا همین میگن حقیقت تلخه

2.به نظرت چــرا بعضی آدما ترجیح میدن حقیقت رو ندونن و مدام به خودشون یه دروغ رو تلقین کنن اونقد که خودشون باورشون شه؟؟چرا اینقد از شنیدن حقیقت فرارین؟؟به نظرت این فرار کردن ریشه در چه چیزی ممکنه داشته باشه؟؟؟
شاید ب این خاطر ک کمتر اذیت بشن چمیدونم کمتر ذهنشون درگیر بشه و از عذاب وجدان دور بشن و شایدم ب خاطر اینکه توان اینکه اون حقیقتو بپذیرن ندارن و اینطوری میخوان تلقین کنن ک ن اتفاقی نیفتاده و ...ب نظرم ریشه در ترس و ناتوانی داره

3.تویِ زندگی تو حقایقِ تلخی وجود داره؟؟؟سعی کردی اون حقایقو انکار کنی؟؟؟چرا؟؟کلن آدم حقیقت جویی هستی؟؟؟سعی میکنی همیشه حقیقتو بگی؟؟؟ حقیقت تلخ خاصی ن ب نظرم نمیرسه ، درسته بوده اتفاقاتی ک ناراحتی اورده و ادم پشیمون شده ولی خب حقیقت تلخ ب اون معنا شاید نه! ن سعی نکردم چیزی رو انکار کنم ولی سعی کردم بتونم بعضی چیزا رو جبران کنم ب ای فرار کردن ازشون...اره سعی میکنم حقیقت جو باشم و حقیقت گو هم نیز باشم :smile:

4.
تلخی حقیقت و حقیقت تلخ با هم تفاوتی دارن؟؟اگه آره تفاوتشون چیه؟؟دو کلمه رو معنی کن و اگر ندارن یعنی هم معنین؟؟ اره تفاوت دارن ب نظرم تلخی حقیقت اینه ک میدونی حقیقته تلخه ولی برا حقیقت تلخ انگار نمیخوای قبول کنی تلخیشو...برداشت من اینه نمیدونم درسته یا نه

5.
تا حالا خبری رو دادی که حقیقت باشه ولی کسی نخواد باورش کنه؟؟؟اگه آره منطقی گفتی یا با زور گفتی که بفهمونی بهش؟؟بعد چی شده؟؟؟؟ اره خب پیش اومده سعی کردم منطقی بگم ولی خب پیش میومده فایده نداشته باشه و بارها تکرار کنم با دلیل و برهان

6.
بین حقیقت و واقعیت تفاوت هست؟؟نظرت درباره ی این دو کلمه چیه؟؟؟ حقیقت اون چیزیه ک حقه و باید باشه. اما واقعیت اون چیزیه که واقع میشه چ بسا حق نباشه

7.
یکی از حقایقی که تا همیشه بهش باور خواهی داشت چیه؟؟؟چرا؟ اینکه من همینیم ک هستم هر چی بوده و هست همه اش دست خدا بوده ، خدا خواسته من تو این شرایط باشم(کاری ب شرایطم ندارم ها ک بگم شرایط بدی دارم ن اصلا اینطور نیس...کلی منظورمه)

8.
نظرت چیه که خلیا میگن تا چیزی رو با چشم خودشون نبینن باور نمیکنن؟؟؟به نظرت آیا این درسته که همیشه حقیقت باید با چشم تشخیص داده شه؟؟؟با گوش نمیشه تشخیص داد؟؟ ب نظرم تو این جامعه ک هر کسی ممکنه دشمن داشته باشه و حتی از دوستش هم ب دلایلی دشمنی ببینه اما اگه با مدرکو دلیل و برهان و مستند بود ب نظرم عقل میگه ک باور کنه هرچند با چشم خودش ندیده..پس همیشه درست نیست چون منطق ادم قبول نمیکنه! ب نظرم مستقیم با گوش ن نباید قبول کرد مگه اینکه وقتی شنیدی بری دنبالش و تحقیق کنی

9.
ریشه کلمه ی حقیقت چیه؟؟؟این کلمه چه ربطی به ریشه ش داره؟؟؟چن تا هم خانواده برای کلمه ی حقیقت بگو و معنی هاشم بگو باید ریشش کلمه حق باشه ، خب دیگه ربطش اینه ک حقیقت باعث شناسایی حق و حقوق میشه! حق:سزاواری، شایستگی...حقوق:جمع حق...تحقیق:عملیاتی برای رسیدن ب حقیقت

10.
اگر قرار باشه حقیقت رو بگی و یه چیز خیلی مهم رو از دست بدی این کارو میکنی؟؟؟ بستگی داره ب شرایط ...ولی سعی میکنم حقیقتو بگم و میگم

بر میگردم:gol:

سوالاتت تفکرم را برانگیخت :دی مرسی:gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عرض سلام به اقا شهاب:gol: گلو یکی یدونه باشگاه.........
خیلی خوشحالم قبل از اینکه تایمرصندلی به اخرش برسه پسه مدتها تونستم بیام.........
خب سلام بر سیمای لیندا :D
خوش بیومدی حالا حالا هم ادامه داره انگار :دی

خب سوالا.........
1.فکر میکنی ارزش ادما به چیه؟؟؟؟؟
اینو ج دادم قبلا ولی خب ب رفتارشون و ارزشی ک برای تو قائل میشن

2.قبول داری ادما تو نت خیلی تفاوت دارن با اونایی که واقعا هستن؟تا چه حد؟
صد در صد چون تو واقعیت اون چیزی ک هستن رو میبینی ولی تو نت نمیتونی ببینی

3.زود رنجی؟؟..................................................................................(به نظر من اره ولی هیچوخ بروت نمیاری..........یه امتیاز مثبت+)
دل نازک هستم ولی توقعم بالا نیست شاید از کسی ناراحت بشم ولی ب ندرت و خیلی کوچیک(البته بستگی ب طرفش داره) در کل دل رحیمم ولی زودرنجی رو ن اسمشو این نمیذارم

4.دوس دارم یه جمله خیلی شیک به استقلالیا
تقدیم کنی.........(فوق حالگیری):d
به استقلالیه میگن درد عشق بدتره یا درد دندون ؟

میگه هنوز تو دربی ۶ تا گل نخوردی !! :biggrin:

5.در نهایت واسه اینکه یه تنوع هم بشه میخوام نظرتو در مورد امضام بگی
:D(لوم نده یه جوری بگو که فقط خودم بفهمما):D
خب اصنم هیشکی نفهمیده امضاتو از من کپی کردی اصنم کسی در جریان نیس :D

ممنون و خسته نباشید ........:gol:
همچنین ممنون :gol:از شیما جون دوست خوبم که دعوتم کرد
.
.

.
:gol:Best wishes:gol:

لطف کردی ک اومدی...مرسی از حضورت :gol:

• Like
واکنش ها: Sima

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من دیر اومدم فک کنم

سلام خوش بیومدی

1- داداش چند سالته؟
تکراریه ولی خب میگم 20 سالمه ینی تو 21 هستم

2-بیشتر از همه از چی بدت میاد؟
ت...از اینکه کسی دست رو نقطه ضعفم بذاره :)

3-کلمه کل کل دقیقا به چه معناست؟
ینی ی بحث پیش بیاد هی ادامه بدی و دربارش حرف بزنی و کم نیاری :دی

4-پایین ترین نمره دانشگات؟
ی درس رو افتادم تا الان تو کل این چند ترم ک اونم با 9 یا 9.5 بود!

5-تا حالا چند تا از درساتو افتادی؟:D
قسممت بالا گفتم یکیو :D

6-نظرت راجع به من؟
دختر خوبی هستی...مهربونی...خود داری ...خیلی اهل حرف زدن نیستی :دیییی

خوشحال شدم :gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من بازم اومَـــــتم عَمـــــو کَچَــل

سری پنجم: سوال های روانشناسی

ها بلی میبینمت ک اومدی خودم :|

1.
روانشناسی یعنی چی؟؟؟در لغت به چه معنیه؟؟؟
علمیه ک مطاله میکنه ویژگی های رفتاری و ذهنی موجود زنده مخصوصا انسان رو....معنی لغویش هم میشه مطالعه نفس

2.روانشناس با روان پزشک چه فرقی داره؟؟روانشناس با مشاور چی؟؟؟؟نظرت درباره ی این طرز تفکر که میگن هر کسی که میره پیش روانشناس مشکل روانی داره چیه؟؟؟
روانشناس تو رشته انسانی تحصیل کرده و رفتار و فرایندهای ذهنی ی نفر رو مورد مطالعه قرار میده و رفتار غیر عادی طرف رو بررسی میکنه و بعلاوه روانشناس بیماری های ک طرف از ان رنج میبره و خودشم اگاه هست و دنبال درمان بیماریش هست درمان میکنه مثه وسواس و استرس و ...
و اما روانپزشک کسیه ک تو رشته پزشکی تحصیل کرده و تخصصش رو تو زمینه اعصاب و روان گرفته و با بیمارای هاد تر روبروئه ک بیماریشونه قبول ندارن معمولا و اجازه تجویز دارو هم دارن روانپزشکا
تفاوت بین مشاور و روانشناس رو زیاد نمیدونم ولی روانشناس همونطور ک گفتیم مطالعه و بررسی میکنه ویژگی های رفتاری فرد رو و کمک ب دنبال درمانش میکنه ولی مشاور راهنمایی میتونه بکنه تو زمینه های مختلف درسی شغلی و ی جورایی کمک یار محسوب میشه
ن ب نظرم اصلا اینطور نیس اتفاقا این فرد ی چیزی تو خودش دیده و اینقدر عقل داشته ک بره دنبالش و ی راهی پیدا کنه تا این مشکل رفع بشه و در واقع ی مشکل مثه بقیه مشکلات میمونه و نمیشه گفت مشکل روانی داره

3.به نظرت یه روانشناس خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشه؟؟؟خودت میتونی یه روانشناس خوب بشی؟؟؟
باید قدرت تشخیص بالایی داشته باشه ، بتونه با طرف مقابلش همدل بشه و همدردی کنه جوری ک کسی ک بهش مراجعه میکنه ب راحتی بتونه حرفاشو بهش بگه...نمیدونم ولی فک کنم تا ی درصدی بتونم هرچند علاقه ندارم بهش

4.تا حالا شنیدی که میگن بدترین مرض مرض روحه ؟؟؟ نظرت درباره ش چیه؟؟خودت به این درد مبتلا شدی؟؟مثلن افسردگی یا نا امیدی موقتی؟؟به نظرت کسی که این مدلی میشه باید چکار کنه؟
اره شنیدم چون مرض روحی درمانش خیلی سخت تره ولی جسمی رو میشه با دارو راحتتر درمان کرد و واضحه ولی مرض روحی هم درمانش سختتره هم تشخیصش و همچنین کسی ک مریضی روحی داره علاوه بر اینکه خودشو ازار میده بقیه رو هم ازار میده با کارا و رفتارش در حالیکه مریضی جسمی فقط خودش از اون مشکل رنج میبره...نه مبتلا نشدم...شاید ی کم بعضی وقتا دلم گرفته ی کم ناامید شدم ولی ن این مدلی...باید ب متخصص مراجعه کنه هر چ زودتر وگرنه هرچی گسترده بشه بیماری روحیش درمانش سخت تره

5.اگــر ی جایی باشی که یه صندوقچه باشه و توش این چیزایی باشه که من میگم تو کدومو انتخاب میکردی؟؟؟(فقط حق انتخاب یکی رو داری)

آینـــه - شمشیــــر - المـــاس - کلیـــد - دست نوشتـــه مهر و موم شده
شمشیر

6.اگـــر یکی بیفته دنبالت و تو از دستش فرار کنی و سه راه پیشِ روت باشه کدوم رو انتخاب میکنی؟؟؟

راهِ رسیــدن به یه قَلعــه - راهی میونِ جنگل - راهی در کنار ساحا و دریا
راهی میون جنگل

7.
اگـــر بگن از چی بیش از همه میترســی کدوم رو انتخاب میکنی؟؟؟

تاریکــــی - تنهـــا شُــدن (فراموش شُدن) - آتیــــش - بُلنـــــدی (ارتفاع) - حشرات و جانوران
فراموش شدن

8.دوست داری بعــد از مرگت (دور از جونت) به چه اسمی ازت یاد شه؟؟؟

خوش قلــب - شجــاع - اصیــل - باهوش
خوش قلب

9.اگــر قرار باشه یکی از مُهــره های شطرنج رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟؟؟

سیـــاه یا سفیـــد
سیاه

10.اگـــر قــرار باشه فقط یه وخت از روز رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟؟؟

شَــــب یا روز
روز

شَهـــاپ لطفن اگــر تکراری بودن جواب بده سوالِ روانشناسیــه

2 ســری دیه مونده حداقل،بر میگردم عَمــــو کَچَـــل

چ سوالایی بودا :دی مرسی :gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری ششم

1-چرا زمين دور خورشيد مي گرده؟ تو مطمئنی مي گرده؟ چرا كسر شان خورشيده كه بگرده؟یعنی زمین زورش به خورشيد نمي رسه؟

خب دیگه خورشید بزرگتره زورش بیشتره و اگه زمین بخواد شاخ بشه با اتیشش جیزش میکنه زمینم فرار میکنه :D
2- چرا میگن خر ما چرا ار کره گی دم نداشت؟ یعنی اگه دم داشت خر ما نمیشد؟ میگن حاصل ازدواج فامیلی بوده اره؟ خره شما چی دم داشته ؟

چون اگه دم داشت قیمتش گرون تر میشد و دیگه مال ما نبود اخه ما اینقدر بد شانسیم چیزای بنجول بهمون میفته ... اره فامیل نزدیک:D ...ما خر نداریم مثه شوما بملاس نیستیم خخخخ

3- منفور ترین حشره کدام است؟ نظرت راجع به سوسک چیه؟ آسکاریس؟پشه؟مگس؟ کک؟ گربه؟....مگه گربه حشرس چرا جواب میدی خووووو:D
از نظر من مگس اخه خیلی سمجه گیر بده ول نمیکنه:دی از سوسک هم درصدی نمیترسم خیلی هم دوسش دارم چون موجبات ترس شما دخترا رو فراهم میکنه :D
اسکاریسم ادمو یاد علوم میندازه:دی کک هم کلا ادمو تیکه پاره میکنه با خارشی ک ب جون ادم میندازه:دی
ئه گربه؟ گربه ک پر نداره باباش خبر نداره خخخخ

4-چرا خنده بر هر درد بی درمانی دواست؟ به نظرت خنده کدیین داره؟ درد خیلی از خنده بدش میاد؟این توطئه آمریکاست به نظرت!

چون دواست دیگه وقتی بخندی دردات برا مدتی هم ک شده یادت میره...فک کنم مسکنه:دی اره خیلی بدش میاد... امریکا کیه اصن :D

5-اگه یه مورچه بودی کجا لونه می کردی؟منزل رئیس جمهور محترم ؟خونه اون کسی که شدیدا باهاش رقابت داری؟بانک مرکزی؟استدیو اهنگ سازی خواننده محبوبت؟

صددرصد بانک مرکزی :D

6-کدامیک املای صحیح کلمه ای به معنی چست و چالاک است:

1.قبراغ
2.غبراق
3.غبراغ
4.قبراق

ب نظر گزینه 4 :cool:

7-آیا سوسک ها گوش دارن؟ بله به چه علت؟خیر به چه علت؟ یعنی صدا نمیشنون ؟ انقدر گوش سوسک مهمه؟

گوش دارن ولی گوششون کر هستش چون اگه کر نبودن ک وقتی صدای جیغ شما دخترا رو میشنیدن سکته زده بودن :biggrin:

سوسک بخورتت پارمهر :D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام داداش شهاب گل به به صندلیت مبارک:D
امیدوارم سوالاتم تکراری و سرد کننده صندلیت نباشه:gol:
خب بریم سراغ سوالات...:w16:
به به سلام افتخار دادی مهدیه جان لطف کردی :smile:
خوش اومدی :gol:

1. چقدر خودتو دوست داری؟ اصلا خودتو دوست داری؟
هر کسی خودشو دوس داره منم ب اندازه طبیعی دوس دارم خودمو ن کمتر ن بیشتر :D

2. بهترین و هیجان انگیزترین دوران زندگیت کی بوده؟
دوران دبیرستان قشنگ ترین بود چون واقعا خوش میگذشت و ی دورانی مین نوجوانی و جوانی بود :)

3. خدا کجای زندگیته؟
نمیدونم سعی میکنم قسمت اصلیش باشه هر چند....ولی حس میکنم هوامو داره هر چند شاید بنده خوبی نباشم براش :(

4. بزرگترین آرزوی زندگیت؟
بتونم ب هدفام برسم ;)

5. تکیه کلامت چیه؟
شاید خدافظی کردنم و نوع شب بخیر گفتنام و شاید مثلا زرشک گفتنام :دی

6. بهترین جمله یا شعر تاثیرگذاری که خوندی؟
بهترین براش مشخص نکردم ولی شعرای تاثیر گذار زیادی دیدم مثه همین جمله ک میگه ادم دوستای واقعیشو تو سختی ها میشناسه

7. آخرین باری که از ته دل خندیدی کی بوده؟ و چرا؟
من کلا زیاد با بجه ها شوخی میکنیم و چرت و پرت میگیم و میخندیم تو یونی اخریشم همین دیروز بود انگار با ی رفقام ی بچه ها رو اذیت میکردیم و سر ب سرش میذاشتیم و البته اونم میدونست شوخی میکنیم :D

8. میدونستی که من نمیدونستم ازت بزرگترم؟ اصلا تو میدونستی که من ازت بزرگترم؟ الان چه حسی داری؟:D
کلا اینجا انگار همه نمیدونستن ولی من میدونستم چون کوچیک همه شما دوستای عزیزم بودم از اولش و هستم و خواهم بود:smile: حسم قابل وصف نیس :d

9. از 1 تا 20 به خودت چه نمره ای میدی؟
12.5

و سوال آخر:
10. چرا اینقدر مهربونی؟ :smile:
تکذیب میکنم:دی
این نظر شما دوستای خوبمه ک همیشه بهم لطف داشتید و شرمندم میکنید :redface:

لطفا بادقت و تمرکز به سوالات پاسخ بده :)
خب شهاب جان تا اینجا خسته نباشی و خداقوت:gol::gol::gol:

ممنون از اینکه اومدی...باعث خوشحالی :gol:

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوباره
من بازم اومدم.......................دما به 373 درجه کلوین نرسیده هنو ؟؟؟؟:smile:

سلام دوباره خوش اومدی...ن باو همون 273 درجه کلیون مونده :D (فک کنم این کلوین رو تازه یاد گرفتی و درستون دادن :)))))) )

توجه داشته باش که من در طول صندلی هواتو دارمو ازت پشتیبانی میکنم:)..................سیما حامی شما در صندلی داغ شما را به خواندن ادامه سوالات دعوت میکند خخخخ

اوهوکی خخخخ

سوال اول)نظرت چیه با حمید حرف بزنم یه مدت این پارمهرو ممنون الورود کنه خیالت راحت شه؟:D
ن باو ما بیدی نیستیم با این بدا بلرزیم تازه کجاشو دیدی :D

2)به نظرت مهندسی پزشکی رشته خوبیه؟
اره رشته خوبیه ولی بازار کارش خارج از کشور فک میکنم بیشتر باشه چون در کل نزدیک ب رشته برق هست رشته خوبیه :D

3)دانشگاه کاشون درس میخونی یا شهر دیگه؟کجا؟
گفتم ک قبلا...الان حسش نیس بگم ...بترک الان خخخخ

4)به نظرت من خیلی اهل ضد حالم؟:cool:
ن باو تو خیلی ضد حال نیستی تو خود ضد حالی :biggrin:(شوخی نموییدم:دی)

5)در کل نظرت در مورد اخلاقیاتم چیه؟(سوالام تموم شده دارم طولش میدم):D
کلا خیلی حساسی و زود رنجی و زود ناراحت میشی:دی
اره معلومه داری کشش میدی خخخخ

6)تو که اواتارت ویا هستشو این همه میگی دوسش داری واسه چی تو یکی از سوالا گفتی عاشق مسی و اینیستایی؟؟؟؟
خب دیگه این ک ضایع بود گفتم بروبوچ بدونن برا تنوع :D

7)به نظرت لقب ماموت فسیل متعلق به کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ بگی نمیدونم چی بشه:D
همه میدونن دیگه ماموت کیه گفتن نداره دستم نمیره اسمشو بنویسم :D

8)اگه تو یه اتاق تاریک سه تا کلید داشته باشیم و تو اتاق دیگه سه تا لامپ چطور میتونیم بفهمیم کدوم کلید مال کدوم لامپه؟؟؟-فقط یبار میتونیم وارد اتاق لامپ ها بشیم
(یه معمای ساده بود که رییس شرکت سافت ویر از چندتا مهنس برق پرسیده بود)

همون اولی ک اومدم تو نت این سواله رو دیده بودم و همه هم دیگه فک کنم شنیدن خخخخ
ی کلید رو میزنیم بعد از یکی دو دقیقه کلید رو خاموش میکنیم و ی کلید دیگه رو میزنیم و میریم تو اتاق ، اونی ک روشنه خب مشخصه مال اون کلیدیه ک الان روشنه و از بین اون دوتا اون لامپی ک گرمتره مال همون کلیدیه ک اول زدیم ...ب همین راحتی:دی

من تا اخر مسابقه با یه لیوان اب خنک کنارتم.........تونستم باز میام فقط واسه اینکه خوشحال شی:)

اب گرم بیار یخ کردم :D

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سری هفتم

1-شهابی یک نامه ی درخواست ازدواج برای مادر خانوم ایندت بنویس2خط:w25: حالا فرض کن داری برای نامزدت مینویسی2خط:w15: حالا برای پدرخانومت بنویس :biggrin:اخ به این میگن صندلی داغ!!:thumbsup2:
خب باشه: سلام مادر محترم منو ب غلامی خودتون قبول کنید مگرنه این دختره ترشیده تان ترشیده تر از قبل میشود چرا ک کسی نیس بگیرتش خلاصه از ما گفتن بود جز خوبی شوما چیزی نمیخوایم خخخخخ
سلام نامزدم چطوری کله پوک خخخخ زن من میشی یا برم شوهر ... بشم؟ ها؟ تا 3 میشمارم جوابمو بده مگرنه فردا کارت عروسیمو برات میفرستم با اقاتون تشریف بیاری =))))))
سلام پدر ناموزدم چطوری کچل خخخخ یا دخترتو ب من میدی یا اینکه میرم ابروشو میریزم و عکساشو پخش میکنم و خودتو خونوادتو بدبخت میکنم...جرات داری بگو ن فقط کافیه بگی ن بقیش با من :D

2-دوست داری پدر خانومت کچل باشه کلاه گیس بذاره سرش ;)
برا من فرقی نداره من میخوام با دخترش زندگی کنم ن با کله پدره :D
3-چرا همه پسرا دوست دارن پدر زن پولدار داشته باشن؟ توهم دوست داری پولدار باشه؟

برا من فرق نداره انقدر خودم پول درمیارم ک چشم و چالم ب پول پدره نباشه و پدره چش و چالش ب پول من باشه :D

4-چرا آدرس خونه تون رو به ما ندادی؟حالا کوچه و پلاک رو بی خیال!!ولی بقیه ش رو بگو!!سریع!!بپیچونی با حمید طرفی!!
ادرسمو دادم دیگه کاشان کمی اونطرف تر از خیابون بغلی

5-وقتی میخوای از جایی داخل بشی اگه با خانمی همزمان بشه در رو بازمیکنی و صبر میکنی اون اول وارد بشه یا اصلا محلش نمیزاری خودت میری تو؟
بستگی ب اعصابم داره ولی معمولا میذارم خانومه رد بشه :|

6- ی خاطره ی شیرین از باشگاه تعریف کن؟ نگو تکراریه چون باید یه جدید تعریف کنی....حالا یه خاطره تلخ بگو؟ نگو تکراریه چون باید جدید تعریف کنی
خاطره شیرین؟ وااای هیچی نمیشه مثه خودمونیا ک قبلا بودیم ی مشت بچه های باحال خاکی مهربون ک هر شب ب عشق هم میومدیم دور هم جمع میشدیم حدود ی سال و خورده ای پیش(هنوز تو ب دنیا نیومده بودی
)هر شب با هم گپ میزدیم دور هم بودیم میگفتیم میخندیدیم وای کجان اون بچه های قدیمی ...هر کدومشون این روزا ساکت میان و میرن...هی یادش بخیر
خاطره بد هم خیلی یادم نیست ولی فوت اقوام بچه ها رو ک میشنویم ی خاطره بد برامون میمونه وقتی غمشونو میبینیم

7-یه غذا بگو که ازش متنفری!!حالا فرض کن اون غذا رو زنت برای اولین بار که آشپزی کرده برات پخته.چه عکس العملی نشون میدی؟

از غذای خاصی متنفر نیستم باور کن :دی ولی کلا غذایی ک سر تا پاش پیاز باشه رو زیاد خوشم نمیاد...در اون شرایط فقط میخورم و بعد یواشکی میرم دستشویی همه رو برمیگردونم :biggrin:

8- اعتقاد به تنبیه بدنی بچه ها داری؟خودت فکر میکنی بچه ها ت رو بزنی؟ اگه خانومت بزنه چیکار میکنی؟ اگه مادر خانومت بچتو بزنه چیکار میکنی ؟ اگه پدر خانومت بچتو بزنه چیکار میکنی؟

ن زیاد ولی وقتی زبون خوش حالیشون نمیشه باید اروم گوشمالیشون داد خخخ من بعید میدونم بزنمشون...خانومم بزنه چیزی نمیگم چون بچه اونم هس :دی مادر خانومم بزنه فقط نگاه میکنم بعدش باش صوبت میکنم ک بچست و فلان و حالیش نی ...پدر خانوم بزنه فقط نگاه میکنم بعدش میرم بش میگم خوب کردی دستت درد نکنه :|

9- اگه یه بچه ی لوس از صبح تا شب بغل دستت باشه چی کار میکنی؟ حالا اگه اون بچه برادر زنت باشه عکس العملت چیه؟ اگه اون بچه خواهرزاده خانومت باشه عکس العملت چیه؟

یکم لپشو میکشم یکم نیشگونش یگیرم یکم زیرابی اذیتش میکنم تا یادش بره لوسی چیه :D فرقی نداره همون کارو میکنم خخخخخ

10- حالا یه نفرو ببخش ....چیکارت کرده بود که بخشیدیش؟....حالا برای سلامتی یه نفر دعا کن....چه مریضی داره؟ .....حالا یه صفت برگزیده از من بگو....یه صفت بد هم بگو من انتقاد پذیرم:D

من از کسی چیزی ب دل ندارم ک بخوام ببخشم ولی تو رو میبخشم چون جفای زیادی تو حقم کردی : ))))) برا شفای شوهر خالم ک رودش و قلبش مشکل داره و دوتا عمل سخت پیاپی انجام داده ...فعالیت و ذوقت خوبه...زودرنجی و زودی ناراحت میشی اینم بده :D

خوش اومدی خخخخ

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من اومدم بازم

:|

سری ششم : ســری ســـوال های اعتقـــاد

1.اعتقــاد یعنی چی ؟؟؟ ریشه ی کلمه ی اعتقاد چیه؟؟؟2 تا هم خانواده با اعتقاد؟؟؟
اعتقاد یعنی علم و ایمان و یقین درونی ...ریشش فک کنم ب عقد برگرده ...معتقد و عقیده

2.اگه یکی بزرگترین اعتقـــادت رو به سُخـــره بگیره چکار میکنی؟؟؟تا حالا کسی رو به خاطــرِ اعتقاداتش مسخــره کردی؟؟یا سرزنش کردی؟؟؟چـــرا؟؟؟چقـد به این حرف که میگن هر کسی اعتقادات خودشو داره و باید بهش احترام گذاش تو زندگی واقعیت توجه میکنی؟؟
سعی میکنم منطقی جوابش رو بدم و جوری رفتار کنم ک شرمنده بشه و عذرخواهی کنه....ن مسخره نکردم شاید تو دلم گفتم عجب اعتقادی چون برام عجیب بوده و غیر قابل پذیرش...واقعا باید احترام گذاشت چون اگه احترام نذاری به اعتقاد تو هم احترام نمیذارن...هرکس اعتقادی داره خب و این در درونش تثبیت شده پس نباید بی احترامی بهش کرد

3.سه تا از بزرگترین اعتقاد هات رو بگــــو؟؟؟چـــرا بهشون اعتقاد داری؟؟؟کی بهشون معتقد شدی؟
اعتقاد ب خدا...اخرت...و اعتقاد ب اینکه از هر دستی بگیری از همون دست پس میگیری....از وقتی بالغ شد و تونستم مسائل رو درک کنم...چون تو محیطی بزرگ شدم ک اینا توش اهمیت داشته و ارزش حساب میشده و خودمم وقتی با چشم خودم دیدم و یا اینکه شنیدم و تجربه کردم درونم تثبیت شده

4.آیا اعتقــاد فقط به اعتقــاد در دین خلاصــه میشه؟؟؟اگه نه در چه چیزای دیگه ای خلاصه میشه؟؟
ن فقط در دین نیست...ممکنه ب یک جمله باشه ممکنه ب ی قانون باشه

5.اعتقـــادِ قلبــی یعنی چی؟؟وقتی یکی بگه من به فُـــلانی اعتقادِ قلبی دارم چه معنی ای میده؟؟؟تا حالا به شخصی اعتقــادِ قلبــی داشتی (در قیــدِ حیات باشه)؟
ینی با تمام وجودت ایمان داشته باشی ب اون چیز...ینی اینکه همه جوره قبولش دارم و هرچی اون میگه همونه و حرفش برات حجت باشه...اعتقاد قلبی؟ خیلی سخته باید چند سال کسی رو شناخت تا اعتقاد قلبی پیدا کرد اما در حد متوسطش بوده مثلا ب فلانی اعتقاد دارم و حرفاشو قبول دارم...مثلا ب ابجیم اعتقاد دارم از نوع قلبی

6.معتقد ترین آدمایی که در زندگیت باهاشون برخورد داشتی کیا بودن؟؟به چه چیــزایی معتقد بودن؟؟؟
اینطوری ک مشهود باشه بیشتر میشه از نظر دینی مثال زد اسم نمیارم ولی خب کسایی بودن و هستن ک شدیدا ب دین معتقدا ن تنها در زبان بلکه عملی معتقدن

7.به نظرت پیامـــد های اعتقـــاد داشتن چه چیــزهایی میتونه باشه؟؟آیا ممکنه پیامدهاش بد باشه؟؟چـــرا؟؟؟
اره ممکنه کسی ک هم عقیده با تو نیست و ب چیزایی ک تو بهش اعتقاد داری اعتقاد نداشته باشه و همین باعث دوری بشه و ی فضای منفی بوجود بیاره

8.نسبت به اعتقـــاداتت غیرتی هستی؟؟اگه کسی دس بذاره رو اعتقاداتت و کمر به نابودی باورهات ببنده چکار میکنی؟؟؟از اعتقاداتت دفاع میکنی یا سعــی میکنی اعتقاداتِ جدیدی رو جایگزین کنی؟؟؟چــرا؟؟
تا حد و حدودی اره...باهاش منطقی و نرم مبارزه میکنم تا شکستش بدم...ن اعتقادی ک بخواد جایگزین بشه اعتقاد نیس و همون بهتر ک جایگزین بشه!

9.به نظرت یکی که 30 سال با یه اعتقـــاداتِ خاص زندگی کرده میتونه اعتقـاداتشو عوض کنه؟؟؟نظرت درباره ی یه همچین آدمایی که مرتب اعتقاداتشونو عوض میکنن چیه؟؟؟این عوض کردن اعتقادات خوبه یا بد؟؟؟
ب سختی ولی شدنی هست اگه بزنی ب ریشه و ریشه رو زیر سوال ببری و مدتها کار کنی شاید کمی بتونی این اعتقاد رو تضعیف کنی...اینا دمدمی مزاجن و هر بار از هرچی خوششون اومد میگن اون اعتقادمونه...اینجور افراد برام ارزش زیادی ندارن...باید ببینیم اون اعتقاد درسته یا نه و چ کسانی اونو تایید میکنن اگه بد باشه و عوض شه خیلی خوبه و در غیر اینصورت بدتر

10.کلمات باور و اعتقاد چه فرقی دارن؟؟؟چه تفاوت هایی؟؟؟فاصله ی بین این دو کلمه چیه؟؟؟یه توضیحِ کلی در مورد این دو تا کلمه بده؟
ب نظرم اعتقاد ی چیز تثبیت شدست و میتونه ب خاطر محیطی ک ادم توش بزرگ شده هم این بوجود اومده باشه ولی باور بیشتر چیزیه ک خود ادم ب نتیجه میرسه و با مدارک ب اون چیز باور پیدا میکنه....در کل سوالت فنیه در جد توانم گفتم
باز میگـــــردم

سوالایی میپرسیا :|

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
و باز هم من

ســـــری هفتــــم : ســـوال های متن و ترانه

1.دقت کردی چقد جدیدن آهنگ ها غمگین شدن؟؟؟همش در فرغ یار؟؟بی رحمی و سنگدلی؟؟نامردی و نارفیقیه؟؟به نظرت چرا اینجور شدن؟؟؟
اره دقیقا همه همینطور شده...چون نیاز جامعه رو تامین میکنه و پر مشتری تره ...چون این روزا اکثر جوونا درگیر همین مسائلن و دردشو میکشن اونام اینطوری میخونن تا مشتریشونو پیدا کنن

2.2 یا چند متنِ تـــرانه که به نظرت حرفِ دلتن بنویس(دو خط هم باشه کافیه)و نویس از کدوم خواننده هستن؟؟
ما یه نفریم با هم ، یه نفره قوی که قول دادیم هیچ جایی یه نفره نریم
ما قهر نمیکنیم با هم سر هیچ چیزی بحث نمیکنیم با هم ....

نباشی ، کل این دنیا ، واسم ، قد یه تابوته

نبودت مثل کبریت و دلم انبار باروته
نباشی روز تاریکم یه اقیانوس آتیشه
تموم غصه ی دنیا، تو قلبم ته نشین میشه

دنیارو بی تو ، نمیخوام یه لحظه
دنیا بی چشمات ، یه دروغ محضه
دنیارو بی تو ، نمیخوام یه لحظه
دنیا بی چشمات ، یه دروغ محضه

3.
صدا و آهنگ های کدوم خواننده بهت آرامش میده؟؟؟کدوم خواننده س که وختی تو بدترین شرایط آهنگاشو میشنوی حس میکنی آب روی آتیشِ وجودت ریخته؟؟چرا؟؟؟یه آهنگ ازش بنویس
آرامش؟ خیلی با اهنگ حال نمیکنم و ارامش نمیگیرم و طرفدار شخص خاصی هم نیستم ...قسمت دوم سوالتم همینطور من اصن اینطوری برام پیش نیومده ک بخوام با ی خواننده اروم بشم ولی بعضی اهنگا بوده ادمو غرق خودش میکنه ن صرفا برا خواننده اش

4.
یه متن زیبــا که فِک میکنی دردِ همه ی ماس (حداقل درد دور و وریات)بنویس(کپی کن)تلخ است ،
همه فکر کنند سرت شلوغ است ،
و تنها خودت بدانی چقدر
تنـــهایی ..
.

5.
سه تا از قشنگترین عکس نوشته هایی که تا الان دیدی رو اینجا بذار تا ما هم ببینیم

6.
تا حالا از این دل نوشته ها خودت نوشتی؟؟؟چــرا؟؟؟این دل نوشته هایی که گاه میبینی میگی واقعن تو هم میتونی بنویسی؟؟؟یه مدل دیه شو؟؟؟
نه ننوشتم...چون وقت نذاشتم :دی اره حس کردم میتونم

7.
اگه خودت بخوای یه ترانه بگی موضوعش چی میتونه باشه؟؟چرا؟؟
موضوعش امید باشه چون جوونا امروزی همه درگیر ناامیدی هستن

8.
نظرت درباره ی این جمله چیه؟؟؟برات این اتفاق افتـــاده؟؟؟
یـه چـیـزایی هـسـت
یـه آدمـایی هـسـتن
تـا یـه جـایی برات مهمـن
تـا یـه جـایی همه تـلاشـتو برا درسـت کـردنـشـون، بـرا بودنـشـون میـکنی...
از یـه جـایی به بعـد دیـگه نه درستو غلطِ اون چـیزا واسـت مهـمه، نه بودُ نـبـودِ اون آدمــا برات فرقی میـکنه!خســته تر از اونــی که درگــیرشون بــمونی...

خب ب نظرم تا حدودی درسته و ی جورایی وقتی میبینی هیچ تلاشی فایده نداره ب این نتیجه میرسی و اره اتفاق افتاده

9.
به نظرت اینایی که درباره ی نقاب متن مینویسند واقعن نقاب به صورت میزنن؟؟واقعن تظاهر میکنن؟؟یعنی هر کسی هر چیزی مینویسی از ته دلش مینویسه؟؟؟چرا؟؟
خخخ ن بابا ب نظر من اونایی هم ک کلا میخونن مشکلشون این نیس فقط برا ما جوونا میخونن و بیشتر غصه دارمون میکنن...نوشته هم ی چیزایی تو همین مایه هسات نمیشه کلی گفت از ته دلش طرف مینویسه یا نمینویسه ولی من باور نمیکنم دقیقا دقیقا همون حرف دلشون باشه هر چند بازم میگم بعضیشون حرف دله بعضیشونم برا حال بقیه مینویسن

10.
فک میکنی یه روزی بتونی نویسنده ی خوبی شی؟؟چرا؟؟؟به نظرت من میتونم؟؟؟چرا؟؟؟
تونستنیش ک شاید بتونم ولی خیلی علاقه ندارم و اگرم بشم چون علاقه ندارم خیلی نمیتونم موفق بشم...اره تو فک کنم میتونی چون تجربت زیاده :دی و اینکه ذوقشو داری

باز میگردم

پ.ن:این سری سوالام کم اومده ،هیت هیت

فک کردم تموم شد دیگه قرار نیس بیای :|

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری ششم

سری ششم

داداشی جوووونم زندگیم اومدم دوباله....
یکم جیزغاله میشی ولی نیگران نباش من همیشه کنارتم....

1. [FONT=&quot]خب معیاراتو واسه انتخاب همسر آینده ات نگفتی درست حسابی.... چیزی هست ک داشتنش برات شرط باشه؟اگه هست بگو.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

2. [FONT=&quot]به نظرت ارتباط داشتن قبل از ازدواج خوبه؟ منظورم دوست بودنه.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
3. [FONT=&quot]ازدواج سنتی بهتره یا مدرن؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
4. [FONT=&quot]تو چه جور دوست داری ازدواج کنی؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
5. [FONT=&quot]حاضری با کسی رایطه ی آشنایی و ازدواجت رو شروع کنی ک بدونی با کسی دیگه هم قبلا در ارتباط بوده؟ هر جوابی داری توضیح بده.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
6. [FONT=&quot]پوشش همسر آینده ات برات مهمه؟ ترجیح میدی چه جوری باشه؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
7. [FONT=&quot]به نظرت چادر حجاب برتره؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
8. [FONT=&quot]اگه با فردی اشنا بشی ک چادری نباشه ازش میخوای که چادر بزنه؟ چرا؟تو چه شرایطی ممکنه اینو بخوای؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
9. [FONT=&quot]اگه با فردی آشنا بشی که چادری نباشه و اون بخواد چادر رو کنار بذاره چی میگی؟[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
10. [FONT=&quot]اصلا به نظرت درسته آقایون خانوماشونو مجبور کننن چادر بپوشن؟[/FONT]

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری هفتم

سری هفتم

شهابم
داداشیمممم تو میتونی من به تونایی هات ایمان دارم عزیز دل من.

1. [FONT=&quot]دوست داشت با عشق فرقی داره؟[/FONT]

2. [FONT=&quot]به نظرت میشه یه آدمو دوست داشت ولی عاشقش نبود؟ چرا؟[/FONT]
3. [FONT=&quot]تا حالا شده یکی بد جور دلتو ببره؟ اسممم!! توضیح![/FONT]
4. [FONT=&quot]تا حالا شده دل یکی رو بدجور ببری؟!!! توضیح! بعدا یواشکی بهم بگو.[/FONT]
5. [FONT=&quot]چرا ميگن هر كسي رو كه عاشقشي بهش نميرسي؟به این جمله اعتقاد داری؟[/FONT]
6. [FONT=&quot]کادو خریدن واسه آقایون سخت تره یا واسه خانوما؟[/FONT]
7. [FONT=&quot]بلدی کادو بخری؟!![/FONT]
8. [FONT=&quot]کادو واسه عشقت چی میخری؟ [/FONT]

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری هشتم

سری هشتم

داداشی من :w40:
داداشی جوووونم
برم یا بمووونم؟!!!
:w38:

1. به نظرت چرا در دروازه رو میشه بست در دهن مردم رو نه؟
2. چرا مردم دوست دارن تو زندگی بقیه دخالت کنن؟
3. چرا بعضیا دوست دارن چیزایی ک فکر میکنن رو به بقیه تحمیل کنن؟
4. چرا بعضیا فکر میکنن همه چیزو میدونن و همونی که خودشون میگن درسته؟!
5. تا حالا شده کسی پشت سرت حرف بزنه؟ چی گفتن؟ تو از کجا فهمیدی؟
6. تا حالا پشت سر کسی حرف زدی؟چی گفتی؟
7. سعی کردی نظرت در مورد چیزی رو به بقیه تحمیل کنی؟ چرا؟
8. تا حالا شده کسی بهت رو بندازه و تو ردش کنی؟ تو چه زمینه ای؟ تعریف کن.
9. تا حالا شده به کسی رو بندازی و اون رد کنه؟! انتظارشو داشتی؟ چی خواستی؟

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری نهم

سری نهم

داداشی شهاب من
یکی یه دونه ی من
من دختر خوبی ام مگه نه؟!!
:D
:heart:

[FONT=&quot]1. تا حالا شده یه عالمه حرف تو دلت باشه اما سکوت کنی؟ اگه آره چرا سکوت میکنی؟[/FONT]
[FONT=&quot]2. وقتی دلت میگیره ترجیح میدی چیکار کنی؟[/FONT]
[FONT=&quot]قدم بزنی؟ تاب بازی کنی؟ پارک بری؟ موسیقی گوش بدی؟بخوابی؟ و......اگه کاری خاصی انجام میدی بگو.[/FONT]
[FONT=&quot]3. اگه بخوای قدم بزنی دوست داری چ جور ادمی رو همراه خودت میبری؟[/FONT]
[FONT=&quot]4. اگه دلت غم بگیره چ جور آرومش میکنی؟ [/FONT]
[FONT=&quot]5. دوست داری وقتی ناراحتی کسی کنارت باشه یا تنها باشی؟ اگه کسی باشه انتظار داری چه جور باهات رفتار کنه؟ [/FONT]
[FONT=&quot]6. تا شده چیزی رو بفهمی و بگی کاش نمیفهمیدم؟![/FONT]
[FONT=&quot]7. کسی از بچه های باشگاه هست ک دیگه اینجا نیاد و دلت براش تنگ شده باشه؟اسم.(هرچندتا هستند بگو.)[/FONT]
[FONT=&quot]8. به اونی ک بالا گفتی یه جمله یا عکس نوشته تقدیم کن.[/FONT]

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
داداشی جوووونم زندگیم اومدم دوباله....
یکم جیزغاله میشی ولی نیگران نباش من همیشه کنارتم....

سلااام اجی جوووونم خوووش اووومدی اره میبینم ک کنارمی :دی

1. خب معیاراتو واسه انتخاب همسر آینده ات نگفتی درست حسابی.... چیزی هست ک داشتنش برات شرط باشه؟اگه هست بگو.
من ک گفتم خب بازم میگم..معیارام اینه ک خودبین نباشه...حیا داشته باشه...صادق باشه ...سنگین باشه ... جایگاه زن و شوهری رو بدونه ... درک کنه همسرشو
شرط؟ خب ب نظرم از نظر اخلاقی طرف باید مناسب باشه همین ی شرط اساسی و مهمه ...قیافه داشته باشه اخلاق نداشته باشه هیچ وقت قبول نمیکنم

2. به نظرت ارتباط داشتن قبل از ازدواج خوبه؟ منظورم دوست بودنه.
ارتباط تا ی حدی اره ن مثلا 7 سال 8 سال و...

3. ازدواج سنتی بهتره یا مدرن؟
تلفیقی از این دوتا خوبه ...اینکه یهویی بلند بشی بری خواستگگاری و با ی تحقیق ی ماهه بخوای جواب بدی میشه سنتی ک با این مخالفم چون باید خوب طرفو بشناسی و برانداز کنی و تو یکی دو ماه نمیشه

4. تو چه جور دوست داری ازدواج کنی؟ سنتی یا مدرن؟ چرا؟
من تلفیقی از این دوتا چون زندگی بهتری داشته باشم چرا ک مدرن فقط اگه باشه و سنت نباشه خیلی قشنگ از اب در نمیاد همینطور اگه سنت فقط باشه ممکنه ناموفق باشه و با این شرایط جامعه احتمال اینکه ناموفق باشه خیلیه

5. حاضری با کسی رایطه ی آشنایی و ازدواجت رو شروع کنی ک بدونی با کسی دیگه هم قبلا در ارتباط بوده؟ هر جوابی داری توضیح بده.
اره چرا ک نه! برا هر کسی ممکنه این اتفاق پیش بیاد اگه طرف رو دوسش داشته باشم و اونم دوسم داشته باشه ب معنای واقعی اصلا برام اون قضیه مهم نیس و فراموشش میکنم ...ب شرطی ک فقط صادق باشه

6. پوشش همسر آینده ات برات مهمه؟ ترجیح میدی چه جوری باشه؟
اره مهمه چون من غیرتی هستم و نمیخوام زیبایی هاش ب بیرون از خونه درج کنه طوری ک چشم مردم چارتا بشه و خلاصه...چی بگم

7. به نظرت چادر حجاب برتره؟
ن اینو نمیشه گفت چون بستگی ب طرف داره ولی چادر حجاب مناسبیه اما ن این چادری ک خیلی از دخترای امروزی میزنن چادر ب معنای واقعی...مانتو بلند هم باشه و مناسب ن بدن نما واقعا خیلی بهتر از بعضی چادر زدناست

8. اگه با فردی اشنا بشی ک چادری نباشه ازش میخوای که چادر بزنه؟ چرا؟تو چه شرایطی ممکنه اینو بخوای؟
ن فک نکنم اینو بخوام ولی ازش میخوام اگرم مانتو میپوشه درست بپوشه کاری نکنه ب هر دلیلی مردا تو خیابون جذب بشن حالا تحت هر شرایطی و هر پوششی و با منطق باهاش حرف میزنم همین مثلا میگم بهش ک تو دوس داری ی درصد عشقم مال بقیه باشه و 99 درصدش مال تو؟ اره یا نه؟ میگم 99 درصدش مال توئه ها ... میگم خب پس کاری نکن ی درصد عشق بقیه مردا رو جذب کنی همین

9. اگه با فردی آشنا بشی که چادری باشه و اون بخواد چادر رو کنار بذاره چی میگی؟
همون صحبتا رو باش میکنم میگم تو کاری نکن مردم جذب بشن حالا ب جا چادر مانتو هم پوشیدی مشکلی نیس

10. اصلا به نظرت درسته آقایون خانوماشونو مجبور کننن چادر بپوشن؟
ن این درست نیس چون مطمئنا خانومه بر خلاف میلش اینکارو کرده و ممکنه ی جوری از ی جای دیگه خانومه اشتباه کنه ولی اگه با زبون نرم بهش بگه و خود خانوم ب این نتیجه برسه اره خیلی خوبه
خو این اولیش :D

rahakhanoomi

عضو جدید
سلام شهاب جوووون من دیر فهمیدم این تاپبک وجود داره

هنوزم سوالارو جواب میدی؟

سوالای من آسونن ... :

1) تاحالا عاشق شدی؟ فرقش با دوست داشتن چیه؟کدوم واقعی تره؟
2) به جز شیما کی رو به اندازه اون دوست داری ؟( یاقبول داری!)
3) چرا انقدر اعتماد به نفست بالاست ؟
4) ارتباطت با این بچه های باشگاه در چه حدیه ؟
شیما خواهرت
coral
parikhanoom
shabnam...
shila_kt
thamin
love eternal
دکترمهدیه
mostafa ghodrat
scream

5) فکر میکنی تاچه حد میشه به آدمای اینجا (نت) اعتماد کرد؟
6) فکر میکنی ارتباط قلبی از فاصله دور بین تو ودوستات چقدره؟
7) برای هرکدوم از دوستای بالا یه آرزو کن!
8) با من حرفی نداری؟:d
9) خسته نباشی:)

شیما جون مرسی از دعوتت عزیزم

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شهاب جان خیلی عالی بود صندلیت.عمو حمید ممنون از صندلی که برای شهاب ترتیب دادی فک کنم جزغاله شد:)

شهاب جان خیلی عالی بود صندلیت.عمو حمید ممنون از صندلی که برای شهاب ترتیب دادی فک کنم جزغاله شد:)

سری آخر

1-چند نفر تو تاپیک صندلی داغ شهاب شرکت کردن؟به عدد:D

2-اسامی شرکت کننده ها توی صندلی داغ شما؟:)

3-هر کدوم از افراد سوال فوق چند سری سوال ارسال کردن؟

4- 5مورد از افرادی که سوالات بهتری ارسال کرده اند کدامند؟

5-نام3نفر که اعصاب خورد کن ترین سوالات را مطرح کردند ذکر کنید؟

6-در این سوالات صندلی داغ کدام سوال بود که جواب آن برای شما لذت بخش بود ذکر سوال لینک ارسال سوال؟

7-در این سوالات صندلی داغ کدام سوال دارای جواب دشواری برای شما بود و ترجیح میدادی پاسخی ندید یا بپیچونیش ذکر سوال ذکر لینک سوال؟

8- در این صندلی داغ دوستداری از چه کسایی تشکر کنی...

9- در این صندلی داغ دوستداشتی کی بیادو دعوتش کردی و نیومد؟

10- تا چه حد این صندلی داغ با اون صندلی داغی که تو ذهنت بود شباهت داره؟

از اینکه به همه سوالات با صبرو شکیبایی پاسخ دادید ازتون متشکریم:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.