سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Sharif_

مدیر بازنشسته
سيستم من دو تا سي دي درايو داره. اما مدتيه كه وقتي ميرم تو ماي كامپيوتر يكي از اونا رو نشون نميده.
البته وقتي س دي ميزارم توش چراغش روشن ميشه. اما نميخونه.
شاید کابل IDE شل شده باشه
یا درایوت مشکل پیدا کرده باشه

mona_serendipity

عضو جدید
سيستم من دو تا سي دي درايو داره. اما مدتيه كه وقتي ميرم تو ماي كامپيوتر يكي از اونا رو نشون نميده.
البته وقتي س دي ميزارم توش چراغش روشن ميشه. اما نميخونه.
دوست عزیز از Device Manager یه نگاه بکن ببین اون درایو در چه وضعیتی هستش

Farsin

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.gif درخواست نرم افزار
سلام بچه ها ، کسی میتونه یه نرم افزار برای تایپ ریاضیات به من معرفی کنه.
ممنون:gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته

nasimkhordad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:
ببخشید چند تا سوال داشتم
:w05:
آیا میشه با پاور پوینت صداگذاری کرد روی فیلم ؟
اگه بخوایم یه آهنگی رو واسه پاورپوینت پسنودشو به waw تغییر بدیم چکار باید بکینم
و اگه بخوایم یه آهنگ به طور کامل تا آخرش خونده بشه کدوم قسمت رو باید انتخاب کنم در تنضیمات صدا گذاری ؟
یه نرم افزاری دارم به نام اسلاید شو اگه بخوام روی تصویر جمله ای بنویسم نمیشه چه کنم ؟ به من گفتن باید عکس رو یه جایی دیگه مثلا پاورپوینت و ورد درستش کنم بعد بیارمش روی اسلاید شو درسته این یا راه دیگه ای داره ؟
ببخشی خیلی سوالام زیاد شد
لطف میکنین جوامو بدین
ممنون :gol:

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام دوستان:gol:
ببخشید چند تا سوال داشتم
:w05:
آیا میشه با پاور پوینت صداگذاری کرد روی فیلم ؟
اگه بخوایم یه آهنگی رو واسه پاورپوینت پسنودشو به waw تغییر بدیم چکار باید بکینم
و اگه بخوایم یه آهنگ به طور کامل تا آخرش خونده بشه کدوم قسمت رو باید انتخاب کنم در تنضیمات صدا گذاری ؟
یه نرم افزاری دارم به نام اسلاید شو اگه بخوام روی تصویر جمله ای بنویسم نمیشه چه کنم ؟ به من گفتن باید عکس رو یه جایی دیگه مثلا پاورپوینت و ورد درستش کنم بعد بیارمش روی اسلاید شو درسته این یا راه دیگه ای داره ؟
ببخشی خیلی سوالام زیاد شد
لطف میکنین جوامو بدین
ممنون :gol:

سلام از یزد چه خبر:d
منظورت از فیلم چیه
چه فیلمی
با چه پسوندی
اگه میخوای رو فیلم یه چیزی بنویسی میتونی یه nero 8 نصب کنی بعد بری nero vision و با اون فیلم رو ادیت ، صدا گذاری و یا نوشته بهش اضافه کنی

ali_reza6556

کاربر فعال
سلام
من مشکلی که دارم اینه که روی desktop یه سری جوک میاد واین باعث شده که سرعت سیستم کم بشه چطوری می تونم انو باکش کنم ؟
اگه کمکم کنید ممنون میشم

nasimkhordad

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام از یزد چه خبر:d
منظورت از فیلم چیه
چه فیلمی
با چه پسوندی
اگه میخوای رو فیلم یه چیزی بنویسی میتونی یه nero 8 نصب کنی بعد بری nero vision و با اون فیلم رو ادیت ، صدا گذاری و یا نوشته بهش اضافه کنی

سلام :gol:
خبری نیست سلامتی :w05:
1-ببین تو پاورپوینت اگه بخوام فیلم بذارم (واسه ارائه مقاله میخوام ) بعدش صدای خودمو روش بذارم چکار باید بکنم
2-من میخوام روی عکسا بنویسم البته تو اسلاید شو نمیتونم یعنی بلد نیستم چکار باید بکنم
3- سومین سوالمم اینه که چطور پسوند یه آهنگی رو waw کنم واسه اینکه بتونم بذارم روی عکسام که تو پاورپوینت درست کردم
خیلی سوالمو پیچوندم ببخشین بهتر نمیتونم بیان کنم

amin2755

عضو جدید
سلام :gol:
خبری نیست سلامتی :w05:
1-ببین تو پاورپوینت اگه بخوام فیلم بذارم (واسه ارائه مقاله میخوام ) بعدش صدای خودمو روش بذارم چکار باید بکنم
2-من میخوام روی عکسا بنویسم البته تو اسلاید شو نمیتونم یعنی بلد نیستم چکار باید بکنم
3- سومین سوالمم اینه که چطور پسوند یه آهنگی رو waw کنم واسه اینکه بتونم بذارم روی عکسام که تو پاورپوینت درست کردم
خیلی سوالمو پیچوندم ببخشین بهتر نمیتونم بیان کنم

سلام!
1- بهتر این کار را خارج از پاورپوینت انجام بدی و بعد وارد پاورپونت کنی، مثلا می تونی از movie maker ویندوز استفاده کنی و صدات را روی فیلم بگذاری، بعد از ذخیره کردن فیلم، از آن در پاورپونت استفاده کن!
2- اگه منظورتون در پاورپونت هست، باید یک TextBox را روی عکس قرار دهید و سپس داخل آن متن مورد نظر خود را بنویسید.
3- برای اینکار نیاز به مبدل های صوتی دارید، کار این مبدل ها این که فایل مورد نظر شمار را دریافت می کنند و آن را به هر نوع (بستگی به مبدل داره) فایل صوتی دیگه تبدیل می کنند.

picher_s

عضو جدید

آفتابگردان

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.
...............................................................................................................................
سلام می تونین با برنامه فتوشاپ بازش کنی و ویرایش کنی و با هر فرمتی که خواستی دوباره ذخیره کنی

آفتابگردان

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.
..................................................................................
با سلام با برنامه فتوشاپ می تونین تصویرتون رو باز کنین و ویرایش کنین و با هر فرمتی که خواستین دوباره ذخیره کنین

samira007

عضو جدید
کمککککککککککک.
سلام
من پروژه پایگاه داده دارم وبایدبرای قسمتی از یک شرکت ،اداره،بیمارستان،دانشگاه وکتابخانه......برنامه بنویسم به نظرشما کجابرم که هم کارم خیلی سنگین نباشه هم یک محل بکرباشه؟اگه یه اسم قشنگ واسه گروهمون به ذهنتون میرسه هم بم بگید.ممنون:(

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمککککککککککک.
سلام
من پروژه پایگاه داده دارم وبایدبرای قسمتی از یک شرکت ،اداره،بیمارستان،دانشگاه وکتابخانه......برنامه بنویسم به نظرشما کجابرم که هم کارم خیلی سنگین نباشه هم یک محل بکرباشه؟اگه یه اسم قشنگ واسه گروهمون به ذهنتون میرسه هم بم بگید.ممنون:(

سلام دوست عزیز!
شما حتی میتونین یه مغازه! یا هرجایی هم کاراشونو انجام بدین!
مهمترین چیز هم اینه که پایگاه دادتون, جداول زیادی نداشته باشه!
یا مثلا فقط برایه یه قسمت از سازمان یا جایی باشه! مثلا فقط قسمت انبار! یا مالی! یا خرید! یا...! سعی نکنید, زیاد بهش وسعت بدین! اینجوری هم دستتون گرم تر میشه و راحتتر یاد میگیرین! و در آینده کارایه سختر رو راحتتر انجام میدین!
یا حق!

sh.mojtaba

عضو جدید
سلام
ویروس یا تروجانی که از هر فایلی .exe میسازه رو چطور میشه محوش و نابودش کرد.
لطفا راه حل برای سرکوبی کامل بدهید

picher_s

عضو جدید
سلام
ویروس یا تروجانی که از هر فایلی .exe میسازه رو چطور میشه محوش و نابودش کرد.
لطفا راه حل برای سرکوبی کامل بدهید

ای خدااااااااا.
سلام
عزیز ویروسا اینجا تاپیک دارن.
بیا به
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=68730
خیلی از آنتی ها اینو حل میکنن.
موفق و پیروز باشی.

Farsin

عضو جدید
درخواست راهنمایی

درخواست راهنمایی

سلام دوستان
پایان نامه من در مورد تکنولوژی Mobile agent در مدیریت شبکه های توزیع یافته است، کسی میتونه منو راهنمایی کنه مقایسه ایی با Agent های دیگه داشته باشم همراه با معرفی منابع معتبر. متشکرم :gol:

sami-jun

عضو جدید
چرا من هرچی f8 میزنم ویدوز از safe mode بالا نمیاد
میخوام ویروس یابی کنم
چون انتی ویروس رو کامپیوترم نصب نمیشه؟

beti12

عضو جدید
سلام
من يه مشكلي با سيستمم دارم
چند وقته هر بار كه كامپيوترم رو روشن مي كنم به صورت disk cheking بالا مياد و درايو D رو چك ميكنه
اگه كسي ميدونه مشكل از كجاست لطفا كمكم كنه

beti12

عضو جدید
میخوام ویروس یابی کنم

با كليد ctrl امتحان كنيد
در ضمن اگه انتي ويروس نصب نميشه پيشنهاد ميكنم avast رو نصب كنيد چون اين انتي ويروس سيستمتون رو restart مي كنه و قبل از load شدن سيستم اون رو ويروس يابي ميكنه شايد اين طوري مشكلتون حل بشه

picher_s

عضو جدید
میخوام ویروس یابی کنم

کامل نگفتی دقیقا چطور میشه که Safe mod بالا نمیاد!
بیشتر ویروسا اینروزا Safemod رو از کار میندازن.
درضمن تو تاپیک ویروسا کاش مطرح میکردی.
اگرم خواستی در مورد ویروست توضیح بده.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چند وقته سيستمم موقع خاموش شدن خطاي زير رو ميده:
Reg.exe cannnot....
بعدم خاموش يا هايبر نمي شه.
ايراد از رجيستريه؟ حالا با چه نرم افزاري درستش کنم؟

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
Reg.exe cannnot....

سلام!
ایرادش اگه تو رجیستری باشه, شاید با regedit بتونیی کارایی بکنی!

البته حدس میزنم, فایلی پاک شده! یا ناقص شده یا مسکل پیدا کرده!
شایدم یه نرمافزار نصب کردی, که همچین تاثیری میذاره!:whistle:

idol

عضو جدید
سلام لطفا براي من هم ارسال كنيد چون نياز دارم مرسي

N O O S H I N

عضو جدید
به دادم برسيد!!

به دادم برسيد!!

:cry::cry:فوري:cry::cry:
با سلام خدمت تمام اعضاي محترم سايت
من دنبال يه تحقيق خوب واسه درس شيوه ارائه هستم
لطفا اگه سراغ دارين كمكم كنين خيلي فوريه
متشكرم

Omid.Delfarib

عضو جدید
سلام
Reg.exe cannnot....

سلام .. مطمئنا این خطای رجیستریه .... اما چرا از System Restore ویندوزت کمک نمیگیری .... سیستمت رو ببر چند روز قبل که این خطا رو نداشته ....

بالا