سلام و گله کردن بعد از چند ماه انتظار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

valery

عضو جدید
سلام به همه قدیمی ها و جدیدی ها دلم برای باشگاه تنگ شده بود خیلی بی معرفتین. من که عضو فعال بودم بعد چند ما تازه تونستم وارد سایت بشم اینهمه پیغام دادم که نمیتونم وارد شم ولی ... حالا هم که اومدم میبینم هیچ کس احوالم هم نگرفته بود خیلی بی معرفتین

آخرین ویرایش:

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام عزیزم
ای باقلوا

ای لواشک

ای جیگر

ای نفس
ای مهندس

aminvo

عضو جدید
سلام به همه قدیمی ها و جدیدی ها دلم برای باشگاه تنگ شده بود خیلی بی معرفتین. من که عضو فعال بودم بعد چند ما تازه تونستم وارد سایت بشم اینهمه پیغام دادم که نمیتونم وارد شم ولی ... حالا هم که اومدم میبینم هیچ کس احوالم هم نگرفته بود خیلی بی معرفتین

دوست عزیز شما هم دل خوشی داری. به تعداد پست هات که نگاه کردم حدس زدم که اسپمر نبودی و بیشتر توی بحث های علمی بودی، اینجا تا اسپمر نشی کسی یادت نمیاره، من هم تصمیم گرفتم که اسپمر بشم شاید بعد دو سال ، شاید توی باشگاه فردی هم یادی از ما هم بکنه

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما هم دل خوشی داری. به تعداد پست هات که نگاه کردم حدس زدم که اسپمر نبودی و بیشتر توی بحث های علمی بودی، اینجا تا اسپمر نشی کسی یادت نمیاره، من هم تصمیم گرفتم که اسپمر بشم شاید بعد دو سال ، شاید توی باشگاه فردی هم یادی از ما هم بکنه

اینو خوب اومدین!!!

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایش ایش پسره ی لوس من چی بگم که این همه قدیمیمو فعالیت دارم هر شبم اخطار بهم میدن و فوهش :دی

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
و علیکم السلام.............well come to

اولا کسایی که میشناختند و احوالی ازت نپرسیدن شاید بی معرفت باشن نه همه

ثانیا به دل نگیر الان چطوری
و در پایان دوست ان نیست که هر لحظه کنارت باشد
دوست ان است که هر لحظه به یادت باشد.

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیا با چه چیزهایی ناراحت و خوشحال میشوند
توهین به استاتر عزیز نباشه همه مون همینجوری هستیم

valery

عضو جدید
ممنون از پاسخ هاتون

ممنون از پاسخ هاتون

از همه کسانی که به تاپیک اومدن ممنونم ولی متوجه نشدین منظورم چیه اگه گفتم کسی احوالی نگرفت واسه این بود که اکثر مدیرا و بچه ها از دوستان من بودن اگه ناراحت شدم واسه پیغام هایی بود که فرستادم ولی جواب ندادن اگه گفتم کسی از نبودم ناراحت نشد احوال نگرفت واسه این بود که یه برنامه آموزشی تو انجمن داشتم که همه میگفتن ادامه بده جا نزنی کلی سوال و پروژه میدادن ولی وقتی نبودم اصلا کسی متوجه نشد جالب اینجاست که کلی میل واسه پروژه هاشون میدادن البته هنوز هیچ کدم از اون دوستام نیومدن ببینن که من هستم. منم دیگه کم کم بعد یه چند روز میرم یه انجمن دیگه اونجا کلاس آموزشی گذاشتم فقط قصدم این بود که یاد بدم و کمک کنم

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایش ایش پسره ی لوس من چی بگم که این همه قدیمیمو فعالیت دارم هر شبم اخطار بهم میدن و فوهش :دی
3550 تا اسپم خالص...:دییییییی
ولی خدایی اینو راست گفتا الان دیگه کسی از اسپمرای قدیمی یادی نمیکنه......

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز

اکثره قدیمیا رفتن، بقیه هم مدیر شدن خودشونو گرفتن:D