سلام و صد سلام به دوستان گلم .تشریف بیارید داخل تولد..... اگه گفتی کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

nish nish

کاربر فعال

مهندس این آب پرتقال که قولش دادم هههههه:D نوش جونت .;)

مدیسا جون مادر چرا خودت داری زحمت میکشی ما خودمون میاریم تا اخرشب کم میاری ها اینقد زحمت میکشی:)

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههه خو برات اب هویج میارم
ما مسئول تدارکاتیم اگه مهمونامون ناراضی از اینجا برن اخراج میشیم:D
نه مرسی واسم آب پرتغال آوردن.. دستشون درد نکنه...
حالا اگه دوست داری می تونی آب هویجم بیاری اخشال نداره:confused:

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ههه خو برات اب هویج میارم
ما مسئول تدارکاتیم اگه مهمونامون ناراضی از اینجا برن اخراج میشیم:D

عسیسم من خودم آوردم نخیرم به هیچ عنوان اخراج نمیشی شما تشریف داری تا شنبه شب هههههههه:D

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیسا جون مادر چرا خودت داری زحمت میکشی ما خودمون میاریم تا اخرشب کم میاری ها اینقد زحمت میکشی:)

وای عسیسم وظیفه من گلم فقط هرکی هر چی میخواد بگه من خودم میزنم نیش نیش جونم تو هم برای هرکی هر چی خواست تونستی بیار ممنونم عسیسم :D

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مرسی واسم آب پرتغال آوردن.. دستشون درد نکنه...
حالا اگه دوست داری می تونی آب هویجم بیاری اخشال نداره:confused:

خواهش میکنم دیگه دیگه ما اینم هههههه:D
راستی آب هویجم میخوای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری؟ رفتم اونجا ولی عکس نداره

خو وقتی وارد سایتش شدی از بین نوشته ها و موضوع ها اونی که دلت می خوادو انتخواب می کنی .. مثلا Birthday
رو میزنی بعد عکساش میاد...
صب کن من بگردم یه سایت دیگه پیدا کنم واست

مدیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های عزیز دوستای گل نازنینم ببخشید با عرض معذرت من یک کاری برام پیش اومده باید برم بیرون از خونه شما خوش باشید شاد باشید تا من برگردم هههههه:D
نیش نیش جونم هوای همه را داشته باش همتا جون اگه اومدی مواظب همه باش من بازم میام با کلی کیک و شیرینی و بستنی هههههههههه:D
دوستان عزیزم فعلا بای :D
راستی خیلی خیلی خیلی ممنونم که اومدید بازم سر بزنید چون خیلی خیلی خیلی خوشحال میشم هههههههههه:D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا این هرچی من بیارم که قیافش کجه
این با من لجه یا سهیلای بفرمایید شامه:biggrin:

آخ جون نوبت شام شد؟..کو؟ کجا؟ چی؟... الان باید چیکار کنم؟!:دی.. شام چی دارین؟:دی.. وای میدونی من از کی تاحالا منتظر این جمله بودم؟:دی

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
خو وقتی وارد سایتش شدی از بین نوشته ها و موضوع ها اونی که دلت می خوادو انتخواب می کنی .. مثلا Birthday
رو میزنی بعد عکساش میاد...
صب کن من بگردم یه سایت دیگه پیدا کنم واست

مرسی دوستم

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز

مدیسا جون دارم برا ت بافتنی میبافم تا شنبه آماده شه واسه زمستون بپوشیش

nish nish

کاربر فعال
آخ جون نوبت شام شد؟..کو؟ کجا؟ چی؟... الان باید چیکار کنم؟!:دی.. شام چی دارین؟:دی.. وای میدونی من از کی تاحالا منتظر این جمله بودم؟:دی
توا بین این همه جمله فقط شام رو دیدی الحق شکمویی:D
نه هنوزکسی نیومده شام بعد کادوها زرنگیا...:دی

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
توا بین این همه جمله فقط شام رو دیدی الحق شکمویی

:D
نه هنوزکسی نیومده شام بعد کادوها زرنگیا...:دی
گشنمه خو:(
من که کادو مو دادم الان تا بقیه بیان و کادوشونو بدن که از گشنگی میمیلم .... :(پس حداقل یه شکلاتی کیکی چیزی بدید :دی

nish nish

کاربر فعال
گشنمه خو:(
من که کادو مو دادم الان تا بقیه بیان و کادوشونو بدن که از گشنگی میمیلم .... :(پس حداقل یه شکلاتی کیکی چیزی بدید :دی
حالا بیا این بشقاب رو بخورتا مهمونا بیان ابرومونو بردی:D
میترسم اخر مجس بیوفتی رو دستمون:..دی

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیا این بشقاب رو بخورتا مهمونا بیان ابرومونو بردی:D
میترسم اخر مجس بیوفتی رو دستمون:..دی

وای مرسی.. دستت درد نکنه... الان میرم یه گوشه یواشکی موخولوم....( البته این واسه من خیلی کمه... ولی فک کنم بتونم تا شام با همین خودمو سیر کنم:دی)
فقط یه چیزی... بین خودمون باشه ها.. به کسی نگی من یه ظرف قبلا خورده بودما:دی... اورین:دی

nish nish

کاربر فعال
وای مرسی.. دستت درد نکنه... الان میرم یه گوشه یواشکی موخولوم....( البته این واسه من خیلی کمه... ولی فک کنم بتونم تا شمام با همین خودمو سیر کنم:دی)
فقط یه چیزی... بین خودمون باشه ها.. به کسی نگی من یه ظرف قبلا خورده بودما:دی... اورین:دی
هههه پس داد زدنت چی بود هی میگفتی گشنمه اخه کلک قصد فقط ضایع کردن ما بود دیگه:razz::D

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
هههه پس داد زدنت چی بود هی میگفتی گشنمه اخه کلک قصد فقط ضایع کردن ما بود دیگه:razz::D
نه والا نه بیلا....:دی
من گفتم گشنمه ولی نگفتم که به من زودتر شام بدید که:دی.. گفتم یه شکلات بدید همین:دی.. این از بزرگواری و البته پارتی بازی شما بود که به زودتر از بقیه یه بشقاب دادید:دی...

فک کنم این مدیسا تا شنبه شب باید شام بده...به من چه.. می خواست زود زود تاپیک نزنه:دی... من هرشب شام موخوم:دی

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این سبد میوه بخور میخوام تاشب دیگه صدات درنیاد :D

وای چه خوشجله.. حیفم میاد بخورم.. بذار تا شب بشه و مهمونا بیان بعد.... اگه بخورم تزیینش بهم میخوره بعد مدیسا کلمو میکنه :دی

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشا... پروژکتوری تو تاریکی هم دیده میشی:D
:دی
بهم مهتابی گفتن ولی تاحالا کسیپروژکتور نگفته بود:دی

اگه کار نداری من برم دیگه... شما هم برو همه چی رو واسه شب و شام و غیره آماده کن:دی