ســـــــــــــوال خیلی مهــــــــــــم

sssuniii

عضو جدید
دوستان من کنکور زبان شرکت کردم، ساکن تهرانم، حالا برای انتخاب دانشگاه یه سری سؤال دارم :

راجع به این دانشگاه ها اطلاعی دارین که چطوریَن کلا؟

غيرانتفاعى ارشاد - دماوند ( محل تحصيل تهران )
غيرانتفاعى مولانا - آبيك
غيرانتفاعى كار - محل تحصيل قزوين
غيرانتفاعى دانش البرز - قزوين
غیرانتفاعی مفید (ره) - قم

و اینکه اونایی که تو قزوین هستن خوابگاه دارن؟

و یه سؤال دیگه :

آیا دانشگاه غیرانتفاعی جهاد دانشگاهی اصفهان خوابگاه داره؟ و اینکه خوابگاهش چطوره؟

یه سؤال هم از ساکنین اصفهان در مورد منطقه بهارستان ( فکر می کنم ) دانشگاه شیخ بهایی اونجاست. برای یه دختر غیربومی منطقه ی خوبی هست و اینکه خوابگاهش چطوریه؟

برای مترجمی زبان و زبان و ادبیات صفاهان دانشگاه خوبیه؟ چون تو مهندسی که زیاد تعریفش رو شنیدم.

babak936

عضو جدید
دانشگاه های غیرانتفاعی معمولا خوابگاه دارن ولی پولی. مثلا ترمی 350
بهارستان هم خارج از اصفهان هست ولی اتوبوس داره. جای بدی نیست. شهری هست که ساکن بومی نداره و حدود 20 سالی هست که راه افتاده. شیخ بهایی را تعریفش را زیاد شنیدم.

mahya72

عضو جدید
شنیدم جهاد دانشگاهی اصفهان خیلی خیلی سخت میگیره...
شیخ بهایی هم که توی بهارستان هست وحدود بیست دقیقه الی نیم ساعت با ماشین تا خود اصفهان فاصله داره
بهارستان آدمای اوباش زیاد داره و اکثرشون هم بهایی هستن(اسلام رو قبول ندارن)،این غیرانتفاعی چند تا ساختمان داره که توی سطح بهارستان پراکنده شده...
و غیرانتفاعی صفاهان در حکیم نظامی-سه راه سیمین(یکی از محله های خوب اصفهان) هست و از چهار ساختمان تشکیل شده این دانشگاه سطح علمیش بالا هست و امسال ارشد کامپیوتر هم آورده...
من برای شما که از یه شهر دیگه میخواید بیاید صددرصد صفاهان رو پیشنهاد میکنم

فرزانه بانو

عضو جدید
سلام عزیزم.ساختمون دانشگاه ارشاد تو ابوریحانه و دانشگاه بدی نیس،شعبه پسرونشم تو دماونده،استادای خوبی هم داره.در مورد قزوین هم باید بگم که تو سطح شهر خوابگاههای زیادی هست که به راحتی قابل دسترسیه و دانشگاه کار رو هم خیلیا تعریف میکنن و میگن خوبه ولی من زیاد شناخت ندارم اما از نظرم دانشگاه مولانا رو بذار جز انتخابای آخر البته اینم بگم که آبیک به تهران خیلی نزدیکه اگه میخوای رفت و آمد کنی برو مولانا.:)

بالا