زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خبرا؟
چه کار وبار؟
یکی یه خبر خوب بهم بده...دلم خبر خوب میخواد......

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol::gol::heart:سلام بر همگی!!! حالات؟؟؟ احوالات؟؟؟؟:heart: همه رو به راهن؟؟؟ چه خبر؟؟؟ کی کجاست؟؟؟ چی کار میکنه؟؟؟ چرا اینجا نیست؟؟؟ اونایی که هستن کجان؟؟؟؟:D:heart:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام زهرا جونم قربونت بشم نمیدونی که چقدر دلم برات تنگ شده بود
سلام نیلوی خودم
ممنون گلم
من دلم تنگ شدده بود.....کم پیدا شدم...

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart:سلام بر همگی!!! حالات؟؟؟ احوالات؟؟؟؟:heart: همه رو به راهن؟؟؟ چه خبر؟؟؟ کی کجاست؟؟؟ چی کار میکنه؟؟؟ چرا اینجا نیست؟؟؟ اونایی که هستن کجان؟؟؟؟:D:heart:

سلام

ممنون

شما خوبی؟

پشت این پنجره که خبری نیس!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:gol::gol::heart:سلام بر همگی!!! حالات؟؟؟ احوالات؟؟؟؟:heart: همه رو به راهن؟؟؟ چه خبر؟؟؟ کی کجاست؟؟؟ چی کار میکنه؟؟؟ چرا اینجا نیست؟؟؟ اونایی که هستن کجان؟؟؟؟:D:heart:
سلام
خوبم شما خوبید؟

خبر خوب تر از این که منم بازگشتم!!!!

باز گشتم را به همه تبریک عرض می کنم!!!!:gol::gol::gol::gol::gol:
خیلی هم خوب
خیلی خوش امدید

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما این شایعه نیست راست راسته....:smile:

زهرا امشب نامزدی کرده... به هیچ کس هم نگفته... اینم نشونی که واسش اوردن.... روش نشده به بچه های باشگاه بگه.... فقط به من گفت...عکس انگشترش هم تو مسنجر واسم فرستاده....
اینم عکس انگشترش..... من گفتم تو دستت کن و عکسش رو بگیر گفت الان تاریکه فردا صبح میگیرم میذارم....
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=18370&stc=1&d=1267128013
جدا خوشحالم که زهرا داره ازدواج میکنه و میره پی خونه و زندگیش و این باشگاه از دستش خلاص میشه... اما در کل دوست ندارم دوستای صمیمیم ازدواج کنن.... احساس میکنم دور میشن ازم... احساس میکنم صمیمیتمون کم میشه با ازدواجشون.... شاید هم اینجوری نشه... اما من اینجوری احساس میکنم.... این احساس رو نسبت به افسون و زهرا و نازنین دارم ....
زهرای عزیزم....بهتر از جانم بهت تبریک میگم.... و ارزوی خوشبختی و سعادتت رو دارم....امیدوارم بهترین و رویایی ترین زندگی رو در کنار همسرت داشته باشی.... و منو هم فراموش نکنی:redface:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما این شایعه نیست راست راسته....:smile:

زهرا امشب نامزدی کرده... به هیچ کس هم نگفته... اینم نشونی که واسش اوردن.... روش نشده به بچه های باشگاه بگه.... فقط به من گفت...عکس انگشترش هم تو مسنجر واسم فرستاده....
اینم عکس انگشترش..... من گفتم تو دستت کن و عکسش رو بگیر گفت الان تاریکه فردا صبح میگیرم میذارم....
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=18370&stc=1&d=1267128013
جدا خوشحالم که زهرا داره ازدواج میکنه و میره پی خونه و زندگیش و این باشگاه از دستش خلاص میشه... اما در کل دوست ندارم دوستای صمیمیم ازدواج کنن.... احساس میکنم دور میشن ازم... احساس میکنم صمیمیتمون کم میشه با ازدواجشون.... شاید هم اینجوری نشه... اما من اینجوری احساس میکنم.... این احساس رو نسبت به افسون و زهرا و نازنین دارم ....
زهرای عزیزم....بهتر از جانم بهت تبریک میگم.... و ارزوی خوشبختی و سعادتت رو دارم....امیدوارم بهترین و رویایی ترین زندگی رو در کنار همسرت داشته باشی.... و منو هم فراموش نکنی:redface:

زهرا گلی حقیقتو گفتم....
امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی....
بازم بهت تبریک میگم
:redface::redface::redface::redface::redface:

بالا