زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما میشی//
چی زدی ارشد و کجا///

نه امید ندارم، خیلی داوطلب داشت، مگه اینکه خدا یه معجزه ای کنه خیلی هم عالی دادم، میدونی که ارشد آزاد ظرفیتش کمه، 15 نفرم بیشتر نمیخواد، من مهندسی باغبانی گرایش گیاهان دارویی و ادویه ای، کرج زدم،

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
نه امید ندارم، خیلی داوطلب داشت، مگه اینکه خدا یه معجزه ای کنه خیلی هم عالی دادم، میدونی که ارشد آزاد ظرفیتش کمه، 15 نفرم بیشتر نمیخواد، من مهندسی باغبانی گرایش گیاهان دارویی و ادویه ای، کرج زدم،

اگه شدی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی

به به به بسلامتی ... حتما قبولین 15 نفر نوشته ... به قول خودت زیاد توجه نکن... سال گذشته خیلی خیلی بیشتر از این گرفت .... ایشالا که همون کرج قبولین ...

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به به بسلامتی ... حتما قبولین 15 نفر نوشته ... به قول خودت زیاد توجه نکن... سال گذشته خیلی خیلی بیشتر از این گرفت .... ایشالا که همون کرج قبولین ...

خدا از دهنت بشنوه، وای اگه بشه خوب میشه، پارسال همه دوستام قبول شدن، من شرکت نکرده بودم، خیلی خوشحالم که دوستام قبول شدن و ناراحتم چرا فرصتو از دست دادم، اگه امسالم........نشم خیلی خیلی ناراحت میشم.ایشالله که خدا صدای شما رو هم بشنوه.

MehD1979

کاربر ممتاز
اگه بشم خیلی خوب میشه خیلیییییییییییی.....

نیگاه کن اولا تا 45 تا دستورش اومده///
دوما اگه نشدی که میشی///تا آبان ماه تکمیل ظرفیت یه شهر دیگه میشی//
اینو جدی گفتم//
فقط غرور بهت دست نده///
و توکلت به خدا باشه///

"Pejman"

خدا از دهنت بشنوه، وای اگه بشه خوب میشه، پارسال همه دوستام قبول شدن، من شرکت نکرده بودم، خیلی خوشحالم که دوستام قبول شدن و ناراحتم چرا فرصتو از دست دادم، اگه امسالم........نشم خیلی خیلی ناراحت میشم.ایشالله که خدا صدای شما رو هم بشنوه.

من تضمین میکنم .... تاحالا به هرکسی گفتم ارشد قبولی قبول شده ... نمونه های زیادی سراغ دارم ... نمونش همین دوستتون که توی همین سایت هم هست و یک زمانی فکر کنم با هم همکلاسی بودید ... البته شک ندارم که شما هم قبول میشین...

پس از همین الان خودتونو برای رسیدن بهش آماده کنید... من میگم تضمینی یعنی تضمینی ... مثل دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ....

این جمله آخری رو بنویس روی کاغذ ... نگهش دار ... یک روزی به حرف من پی میبری.... چون بهش اعتقاد دارم... وقتی از خارجه برگشتم میام ازت شیرینی قبولیتو میگیرم.... :gol:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نیگاه کن اولا تا 45 تا دستورش اومده///
دوما اگه نشدی که میشی///تا آبان ماه تکمیل ظرفیت یه شهر دیگه میشی//
اینو جدی گفتم//
فقط غرور بهت دست نده///
و توکلت به خدا باشه///
درسته، نمیخوام ناشکری کنم، ولی اصلا حوصله شهر های دور و ندارم، من دانگاهی که ازش فارغ التحصیل شدم تنکابن بود ، خیلی با صفا بود ، ولی میدونی که با تمام خوشیحاش دردسرای خودشو داشت، من آرزومه کرج قبول شم.اگه شهرستانم شد اشکالی نداره چیکار کنم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تضمین میکنم .... تاحالا به هرکسی گفتم ارشد قبولی قبول شده ... نمونه های زیادی سراغ دارم ... نمونش همین دوستتون که توی همین سایت هم هست و یک زمانی فکر کنم با هم همکلاسی بودید ... البته شک ندارم که شما هم قبول میشین...

پس از همین الان خودتونو برای رسیدن بهش آماده کنید... من میگم تضمینی یعنی تضمینی ... مثل دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره ....

این جمله آخری رو بنویس روی کاغذ ... نگهش دار ... یک روزی به حرف من پی میبری.... چون بهش اعتقاد دارم... وقتی از خارجه برگشتم میام ازت شیرینی قبولیتو میگیرم.... :gol:

حتما شک نکن، شیرینیشو بهت میدم، وای یعنی میشه ، امیدوارم کردی، ایشالله.

MehD1979

کاربر ممتاز
درسته، نمیخوام ناشکری کنم، ولی اصلا حوصله شهر های دور و ندارم، من دانگاهی که ازش فارغ التحصیل شدم تنکابن بود ، خیلی با صفا بود ، ولی میدونی که با تمام خوشیحاش دردسرای خودشو داشت، من آرزومه کرج قبول شم.اگه شهرستانم شد اشکالی نداره چیکار کنم.

ارشد بدون پایان نامه 3 ترمه//هفته ای یک تا دوروز کلاسه//
تا عادت کنی تموم میشه//
با لیسانس فرق داره جان///
هرجا قبول شدی میری//
چون دو ترم عقب میفتی//
قبولی استرس نداشته باش///
انشاء الله

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا عادت کنی تموم میشه//
هرجا قبول شدی میری//
چون دو ترم عقب میفتی//
انشاء الله

واقعا، وای خدای من یعنی میشه، نه حتما میشه،ایشالله.

"Pejman"

حتما شک نکن، شیرینیشو بهت میدم، وای یعنی میشه ، امیدوارم کردی، ایشالله.

امیدواریم الکی نیستا ...... این دانشگاه آزاد 600 تا تکمیل ظرفیت داره (2 تا) شک نکن قبولی ... یعنی 3 بار شانس قبولی دای ... یکی آزمون اصلی... یکی آزمون تکمیل ظرفیت اول..... یکی تکمیل ظرفیت دوم.....

میام شیرینیشو میگیرم .... حتما هم میام .... فقط خامه ای باشه بی زحمت .... یا شیرینی خامه ای یا رستوران قائم :redface: قول میدم گرون گروناشو سفارش ندم :D

تا عادت کنی تموم میشه//
هرجا قبول شدی میری//
چون دو ترم عقب میفتی//
انشاء الله

دقیقا درسته .... من الان ترم دومم هم رفت !!! درسته دارم بدبختی میکشم ... سرم با اینترنت و شماها گرمه ..... ببین به راحتی اگر هم شهر دور افتادی موردی نداره سرت گرم میشه بعدشم همش که نمیخواد بری کلاس ....

البته فکر کنم صمیمیت های دوره لیسانس و کاردانی رو نداره چون سن ها با هم فرق میکنه و کلا 1 جوریه ! اما دوران بدی هم نیست ..

البته نباید برای شما سخت بگذره .. چون هم کاردانی خوندید هم کارشناسی .... پس از لحاظ تجربه خیلی آمادگی تحلیل دارید ....

وای قائمشهر استاد مبصرش گل بود .... میدونم که دکتر میشناسیش .... اما بیچاره میکرد ملتو :redface: یادش بخیر قائمشهر ..... روستای دیو کلا :biggrin: مسئول آزمایشگاهش خانم محمدی بد اخلاق :surprised: کلی دعوام میرد همیشه ... گیاهشناسی منظورمه ... منم همیشه میرفتم بالا ... آزمایشگاه شیمی .... دورانی بود !!!

اما حالا زیاد هم سخت نگیریم .... باور کن قبول میشی .. شما قبول بشین ... اینقدر راحت میگذره این روزا که باورتون هم نمیشه .. اصولا به قول فرمایش دوستمون این روزا 3 سوته میگذرند .... سخت نگیر :gol::heart:

روستوران قائم من پایم ..... یعنی برای مهمونی پایم ... :D یعنی مهمون بشم ... :D

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدواریم الکی نیستا ...... این دانشگاه آزاد 600 تا تکمیل ظرفیت داره (2 تا) شک نکن قبولی ... یعنی 3 بار شانس قبولی دای ... یکی آزمون اصلی... یکی آزمون تکمیل ظرفیت اول..... یکی تکمیل ظرفیت دوم.....

میام شیرینیشو میگیرم .... حتما هم میام .... فقط خامه ای باشه بی زحمت .... یا شیرینی خامه ای یا رستوران قائم :redface: قول میدم گرون گروناشو سفارش ندم :D

دقیقا درسته .... من الان ترم دومم هم رفت !!! درسته دارم بدبختی میکشم ... سرم با اینترنت و شماها گرمه ..... ببین به راحتی اگر هم شهر دور افتادی موردی نداره سرت گرم میشه بعدشم همش که نمیخواد بری کلاس ....

البته فکر کنم صمیمیت های دوره لیسانس و کاردانی رو نداره چون سن ها با هم فرق میکنه و کلا 1 جوریه ! اما دوران بدی هم نیست ..

البته نباید برای شما سخت بگذره .. چون هم کاردانی خوندید هم کارشناسی .... پس از لحاظ تجربه خیلی آمادگی تحلیل دارید ....

وای قائمشهر استاد مبصرش گل بود .... میدونم که دکتر میشناسیش .... اما بیچاره میکرد ملتو :redface: یادش بخیر قائمشهر ..... روستای دیو کلا :biggrin: مسئول آزمایشگاهش خانم محمدی بد اخلاق :surprised: کلی دعوام میرد همیشه ... گیاهشناسی منظورمه ... منم همیشه میرفتم بالا ... آزمایشگاه شیمی .... دورانی بود !!!

اما حالا زیاد هم سخت نگیریم .... باور کن قبول میشی .. شما قبول بشین ... اینقدر راحت میگذره این روزا که باورتون هم نمیشه .. اصولا به قول فرمایش دوستمون این روزا 3 سوته میگذرند .... سخت نگیر :gol::heart:

حتما، قبوله.

MehD1979

کاربر ممتاز

دکتر مبصر دوست و استاد صمیمیمه//
خانم محمدی هم یکی از دوستامه//
دیدی به این خشنیو//
ببین من چیم که با من دوس شده//
به هیچکی رو ندادم//
حمیدرضا مبصر و منظر محمدی//
باهم 3 تایی مقاله علمی پژوهشی داریم///
مبصر یعنی حمید جون واسم جان میده///

MehD1979

کاربر ممتاز
چرا؟ شیرینی میدم بهت به قول پژمان خامه ایشم میدم خوبه.
نه//من ترمه 2 بودم ارشد قایمشهر///
یه دختره اسمش خاطره بود//
متولد66//
همین حرفو زد بهم//خودم اسم قبولیشو درآوردم بهش خبر دادم//
اقتصاد کشاورزی قبول شد//
قبول شد رفت//بقیه شو اگه بهت بر نمیخوره بگم//چون منظورم بشما نیس//

"Pejman"

دکتر مبصر دوست و استاد صمیمیمه//
خانم محمدی هم یکی از دوستامه//
دیدی به این خشنیو//
ببین من چیم که با من دوس شده//
به هیچکی رو ندادم//
حمیدرضا مبصر و منظر محمدی//
باهم 3 تایی مقاله علمی پژوهشی داریم///
مبصر یعنی حمید جون واسم جان میده///

:D

ببین ترم 1 یا 2 بودیم ... خانوم محمدی ماشالا 1 چیزی گفت .... گفت با شماره 10 ایکس نگیر !!! من نفهمیدم منظورش چی بود !!! میکروسکوپ رو میگم .... گفتم چشم ... بعد فهمیدم منظورش این بود که نگاه نکن شیشش میشکنه ....

جالبه اون خانومه دوستتونه ... خیلی خیلی خشن بودند ... سال 83 خدمت ایشون بودیم که ایشون مسئول آزمایشگاهمون بودند و نمراتمونو ایشون دادند ... از 7 نمره ای که دست ایشون بود به همه ما زیر 4 دادند .... و استاد گرامیمون که نمیگم کی بود .... به نمرات ایشون 4 نمره اضافه نمودند .... کلا خاطره خوبی از خشونتشون ندارم ..... البته اون خشونتشون هم بخاطر این بود که مازندرانی ها مثلا میخوان بگن میوه بردار میگن میوه بگیر یا مثلا میخوان بگن تلفن زنگ میخوره برو برش دار میگن برو تلفن رو بگیر و این بود منظور خانوم محمدی که با 10 ایکس نگیر یعنی نگاه نکن و از این چیزا .... تازه استادمون هم اونجا بود ... رفت چغولی منو پیش استادمون کرد !!! استادمون گفت این مودب ترین دانشجوی منه ... کلی هم جلوی اون خانومه دعوام کرد !!! بعدش که رفتیم بیرون زدیم زیر خنده و گفت اخلاقش همینجوریه کلا !!! اما هیچ وقت خاطره خوبی ندارم از اون کلاس ....

کلی دوست مازندرانی دارم .. هروقت همو میبینیم یاد اون ماجرا میوفتیم ... :D کلی هم میخندیم ....
منم از بس کل ایران چرخیدم و زندگی کردم که دوستام بهم میگن مارکوپولو .... 10 سالی میشه که بطور پیوسته من هر 2 سال 1 شهر هستم .... هم خوبه هم بد .. تا میای عادت کنی همه چیزو فراموش میکنی ... اما معصومه شما قبولین ... یعنی کسی ندیدم که معدلش بالای 16 باشه و قبول نشده باشه ....

کسی رو هم میشناسم اونجا که فرق پونه و نعناع رو از هم تشخیص نمیده اما داره اونجا ارشد میخونه ... ایشالا قبول بشی میشه سال بالاییت :D

بچه ها همه با هم بعد از 15 شهریور رستوران قائم-(میدون طالقانی)عظیمیه-کرج :redface:

برای اینکه به معصومه زیاد فشار نیاد باید نصف هزینه غذاتونم خودتون بدید ... ضمنا وسایل ایاب و ذهاب هم به پای خودتونه ..... قرار نیست حالا کنکور قبول شده ورشکستش کنید که ... بابا دانشجوی دانشگاه آزاد شده ....

بعدشم یک چیز دیگه ... فقط اشاره میکنم ... دانشگاه بین المللی شیراز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد ... البته گرونتر از خارجه میشه :D

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه//من ترمه 2 بودم ارشد قایمشهر///
یه دختره اسمش خاطره بود//
متولد66//
همین حرفو زد بهم//خودم اسم قبولیشو درآوردم بهش خبر دادم//
اقتصاد کشاورزی قبول شد//
قبول شد رفت//بقیه شو اگه بهت بر نمیخوره بگم//چون منظورم بشما نیس//
نه این چه حرفی، بگو، البته تا حدودی حدس میزنم.ولی بگید.

MehD1979

کاربر ممتاز

ببین ترم 1 یا 2 بودیم ... خانوم محمدی ماشالا 1 چیزی گفت .... گفت با شماره 10 ایکس نگیر !!! من نفهمیدم منظورش چی بود !!! میکروسکوپ رو میگم .... گفتم چشم ... بعد فهمیدم منظورش این بود که نگاه نکن شیشش میشکنه ....

جالبه اون خانومه دوستتونه ... خیلی خیلی خشن بودند ... سال 83 خدمت ایشون بودیم که ایشون مسئول آزمایشگاهمون بودند و نمراتمونو ایشون دادند ... از 7 نمره ای که دست ایشون بود به همه ما زیر 4 دادند .... و استاد گرامیمون که نمیگم کی بود .... به نمرات ایشون 4 نمره اضافه نمودند .... کلا خاطره خوبی از خشونتشون ندارم ..... البته اون خشونتشون هم بخاطر این بود که مازندرانی ها مثلا میخوان بگن میوه بردار میگن میوه بگیر یا مثلا میخوان بگن تلفن زنگ میخوره برو برش دار میگن برو تلفن رو بگیر و این بود منظور خانوم محمدی که با 10 ایکس نگیر یعنی نگاه نکن و از این چیزا .... تازه استادمون هم اونجا بود ... رفت چغولی منو پیش استادمون کرد !!! استادمون گفت این مودب ترین دانشجوی منه ... کلی هم جلوی اون خانومه دعوام کرد !!! بعدش که رفتیم بیرون زدیم زیر خنده و گفت اخلاقش همینجوریه کلا !!! اما هیچ وقت خاطره خوبی ندارم از اون کلاس ....

کلی دوست مازندرانی دارم .. هروقت همو میبینیم یاد اون ماجرا میوفتیم ... :D کلی هم میخندیم ....
منم از بس کل ایران چرخیدم و زندگی کردم که دوستام بهم میگن مارکوپولو .... 10 سالی میشه که بطور پیوسته من هر 2 سال 1 شهر هستم .... هم خوبه هم بد .. تا میای عادت کنی همه چیزو فراموش میکنی ... اما معصومه شما قبولین ... یعنی کسی ندیدم که معدلش بالای 16 باشه و قبول نشده باشه ....

کسی رو هم میشناسم اونجا که فرق پونه و نعناع رو از هم تشخیص نمیده اما داره اونجا ارشد میخونه ... ایشالا قبول بشی میشه سال بالاییت :D

بچه ها همه با هم بعد از 15 شهریور رستوران قائم-(میدون طالقانی)عظیمیه-کرج :redface:

برای اینکه به معصومه زیاد فشار نیاد باید نصف هزینه غذاتونم خودتون بدید ... ضمنا وسایل ایاب و ذهاب هم به پای خودتونه ..... قرار نیست حالا کنکور قبول شده ورشکستش کنید که ... بابا دانشجوی دانشگاه آزاد شده ....

بعدشم یک چیز دیگه ... فقط اشاره میکنم ... دانشگاه بین المللی شیراز در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد ... البته گرونتر از خارجه میشه :D

به شما نمیگفت چرا پشتم وایمیسی///
حتما دکتر بهمن کچل اسلامی بود//
خانم محمدی الن ارشد گیاهشناسی از سراسری گرگان داره///
منم چون بهش باج ندادم دوستم شده//
آخه نا سلامتی آس دانشگاه بودیم//
آی بچه ها حسودی میکردن///
رو دخترای کلاسم خیلی تعصب داشتم//
خدا نمیکرد کسی به اونا چپ نیگاه میکرد//
بعد دفاع هممون اشک ریختیم//
حتی مبصر

مبصر استاد راهنمام بود//یکسال خاطرش تلاش کردم//خوشش اومد///
یادش بخیر//زود تموم شده//

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالله قبول بشم، کارو بارم بگیره چشم ، چرا شیرینیم میدم.دست به دعا بشینید. قبول بشم،من فقط هدفم قبولی، شاید نرم، بابام گفته میفرستمت، ولی من دلم نمیاد، ایشالله هرچی قسمت.

MehD1979

کاربر ممتاز
نه این چه حرفی، بگو، البته تا حدودی حدس میزنم.ولی بگید.

اون تو کلاس سمینارم که ارائه داشتم
نمیدونم از کی شمارمو گرفت//
ازم خواستگاری کرده//استد راهنمام در جریانه//
ولی من گفتم نه//باهام قهر شدو گریه کرد//
من فقط خواهرانه دوسش داشتم//
شیرینی هم پرید//
ولی خوشحالم که خبر قبولیشو من بهش داده بودم//
حالا بذار قبولیتو بشنوم//شیرینی هم میگیرم//
ولی اگه یکم خسیسی بگو که بیخیال شم//
خرجم بالاست//بگم

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون تو کلاس سمینارم که ارائه داشتم
نمیدونم از کی شمارمو گرفت//
ازم خواستگاری کرده//استد راهنمام در جریانه//
ولی من گفتم نه//باهام قهر شدو گریه کرد//
من فقط خواهرانه دوسش داشتم//
شیرینی هم پرید//
ولی خوشحالم که خبر قبولیشو من بهش داده بودم//
حالا بذار قبولیتو بشنوم//شیرینی هم میگیرم//
ولی اگه یکم خسیسی بگو که بیخیال شم//
خرجم بالاست//بگم
نه دیگه گرون سفارش ندید، خسیس نیستم، من نسبت به بودجم کاری انجام میدم.

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از همتون، ایشاله همهمون به آرزوهای قشنگمون برسیم، فعلا بابای.ممنونم از همتون.:gol::gol::gol:

MehD1979

کاربر ممتاز
نه دیگه گرون سفارش ندید، خسیس نیستم، من نسبت به بودجم کاری انجام میدم.

یه کارت پستال هم واسم کافیه//
همه چی پول نیس//
احترامو دوس داشتن مهمه//
رو روی هم واینسیم مهمه///
حرمت هارو نشکنیم مهمه//نه پول///
پول کثیفه لعنتی//
من فقط قبولیتو میخوام///داشتم شوخی میکردم جان//

بالا