زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

20112

عضو جدید
دلم خواست بیام اینجا بگم سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام والبته میدونم که جوابی درکارنیست......................

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دلم خواست بیام اینجا بگم سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام والبته میدونم که جوابی درکارنیست......................

از کجا میدونستی؟!!

saina110

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااممممم
دیدی هنوز 1 ساعت نشده جواب گرفتی ؟‌:ي

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا انقدری که من میدونم از این دوتا بر نمیاد چیزی شیکار کنن :confused:

باید کمکشون کنیم واقعا..

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رضا فکر کنم اون عینک دماغدارتو نزدی

ای ول خوب تو هم میرفتی باهاشون نهارم یه چیز میخوردین بیرون :smile: من جای تو باشم نمک فلفل زیاد میریزم تو غذا که نتونن بخورن(بدجنسی )

اخی چه دوستای خوبی همش بفکرت هستن :surprised: ولی در مجموع چون رفتن شکار جای شما نبود که بریاین زهرا همیشه تیرکمونش همراشه اما یادش میره تیر ببره با خودش ):confused:

فکر کنم شکار مورد نظرو پیدا کردن دارن دنبالش میکنن یجور راضی بشه گفتم که جای تو نبود هیچی نمیخواد بگی دعا کن موفق بشن :biggrin:

گرمم بود اخه....دیروز که رفتیم باغ ارم مردم از گرما....روزا کمتر بیرون میرم...خیلی سریع گرما زده میشم....حیف نیومدن وگرنه ورمی کمپوست بهترین گزینه بود:دییییییی

اوهوم...(شکلک مظلومیت)... اگه میرفتم بهشون میگفتم چه چوری شکار کنن و چی شکار کنن که ارزششو داشته باشه... زدی به هدففف...یادش میره تیر ببره همراش: ))))

من که از خدامه موفق باشن و بهترین ها رو واسه هردوشون میخوام(شکلک قلب عشقولانه زیاد)

مریم من یه راه حل دارم واست..

درو ببند برو خونه مامانت اینا..

بگو شماه م همونطور که میرین بیرون میچرخین.. میخورین.. .خودتونم جای استراحت و و اینا رو پیدا کنین :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

رفتم:دی
بعد زهرا امد دنبالم خونه مامانم با هم امدیم خونمون وسایلشو برداشت رسوندم خونه مامان...بعدش رفت: ( دلم واسش تنگ میشه...
ریحان دختر دایی زهرا میگفت شما که همش همدیگه رو میبینین چرا اینجوری میکنین....نمیدونست زهرا اگه بره یه قرن دیگه میاد شیراز(یه اهنگ غمگین داره میخونه....حال این نوشته ها به اهنگه میخوره)

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشه .نزن حالا.
همه مثل محمود خوش شانس نیستن(شکلکش یادم نیست)

من کی زدم؟ اصلا دستم بهت میرسه که بزنمت:دی

بلی بلی...البته منم خوش شانس بودم تو این زمینه....:دی

ایشالله همه دوستان گل به کسی که لایق هم باشن و با هم تو بیشترین زمینه ها تفاهم داشته باشن و با هم به خوشبختی و ارامش به تمام معنا برسن، برسن و شیرینیشو از ته ته دلشون حس کنن

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کی زدم؟ اصلا دستم بهت میرسه که بزنمت:دی

بلی بلی...البته منم خوش شانس بودم تو این زمینه....:دی

ایشالله همه دوستان گل به کسی که لایق هم باشن و با هم تو بیشترین زمینه ها تفاهم داشته باشن و با هم به خوشبختی و ارامش به تمام معنا برسن، برسن و شیرینیشو از ته ته دلشون حس کنن

عجب حرفای سنگینی ..کسی کمکت کرد ؟؟

وی اول این شکارچی ها رو رد کنیم برن بعدا بقیه

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجب حرفای سنگینی ..کسی کمکت کرد ؟؟

وی اول این شکارچی ها رو رد کنیم برن بعدا بقیه

هان؟ نه...تهنا تهنا گفتم...:دی
هر وقت وقتشون شد خودشون میرن...نگران نباشیم واسه این....

میگم یه اهنگ باحال ارامش بخش میخوام...اگه بیشتر هم شد مشکلی نیس:دی

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شام و شیرینیشو اینارو تو میخوری کیفشو میبری.. ما چی ؟؟
میام وصفش میکنم واستون...
وصف العیش نصف العیش...

میخوای دعوتت کنم؟ از طرف من دعوت...بیا با هم بریم میگم داداشمه یا پسر خالمه یا یه نسبت خانوادگی بهت میدم...اونا هم دیگه پیگیرش نمیشن تو اون موقعیت....البته به شرطی که گرمش کنیا:دی

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میام وصفش میکنم واستون...
وصف العیش نصف العیش...

میخوای دعوتت کنم؟ از طرف من دعوت...بیا با هم بریم میگم داداشمه یا پسر خالمه یا یه نسبت خانوادگی بهت میدم...اونا هم دیگه پیگیرش نمیشن تو اون موقعیت....البته به شرطی که گرمش کنیا:دی

نچ خودش باید دعوت کنه.(شکلک زبون و پرو بازی و اینچزا)

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرعت مرررررررررررررد.. سرعت ترکید.. سرعت رفت به حالت 2میلیون سال قبل میلاد مسیح..
100 رحمت به لاک پشت

شب خوش..
موندن = بیشتز کچل شدن با این نت..

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم که با خودم بیا...گوش نمیکنی....
تازهههه همین روزا مراسم عروسی یکی از بچه های باشگاه س (شادوماد اسمتو نگفتما:دی)
قراره با هم جمع شیم بریم کلبشو روشن کنیم...

اساسا از ته دل میگم : کووووووووووووووووووووووووووووووووووووفففففففففتتت شهه

خوش بگذره بهتون.

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سرعت مرررررررررررررد.. سرعت ترکید.. سرعت رفت به حالت 2میلیون سال قبل میلاد مسیح..
100 رحمت به لاک پشت

شب خوش..
موندن = بیشتز کچل شدن با این نت..

من نمیدونم چرا اقایون با وجود کچل بودن هی از فعل کچل شدن استفاده میکنن:دی

شب خوش
خیر پیش

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اساسا از ته دل میگم : کووووووووووووووووووووووووووووووووووووفففففففففتتت شهه

خوش بگذره بهتون.

غلظت دعات زیاد بود...یکم کمش کن تا یه کوچولو بهمون مزه بده حداقل...بخیل نباش برادر...میام واست تعریف میکنم...اصلا میخوای عکس و فیلم عروس دوماد هم بیارم واست ...

غلظت دومیه کم بود...اثر نداشت...

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام صبح بخیر :gol:
حالو احوال شب نشینا چطوره ؟ مگه شما خواب ندارین تا دم صبح تو نت میچرخین موندم کی بیدار میشین :confused:

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام صبح بخیر :gol:
حالو احوال شب نشینا چطوره ؟ مگه شما خواب ندارین تا دم صبح تو نت میچرخین موندم کی بیدار میشین :confused:

سلام...صبح بخیر...
اره واقعا...نمیدونم چرا تا اسپم نصف شبشونو نفرستن خوابشون نمیبره...حتما تا 12 ظهر میخوابن... همه که مثل من سحرخیز نیستن که...سوووووت

• Like
واکنش ها: fgni
بالا