زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
Just I and the poetry of the night, now forever one

The ensemble of silence plays so beautiful for me

...!

kaghaz rangi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوبید همگی؟
خوش میگذره؟
چه بر سر مهندسین کشاورزی امده؟ چه اینقد دیر سر میزنن؟ خوابن؟ کار دارن؟ واسشو فرقی نداره بیان یا نیان ؟؟ هیچ کدام؟
(این گزینه طرح کردنا همش اثرات امتحاناست...
:biggrin:...چه بر سرم اوردنننن:w22:)

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبید همگی؟
خوش میگذره؟
چه بر سر مهندسین کشاورزی امده؟ چه اینقد دیر سر میزنن؟ خوابن؟ کار دارن؟ واسشو فرقی نداره بیان یا نیان ؟؟ هیچ کدام؟

سلاااااااااام
من هستم

setare.a

عضو جدید
سلام
خوبید همگی؟
خوش میگذره؟
بابا امتحان داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سلام برمهنسان محبوب جامعه

گلشید ساحل

عضو جدید
بنا به درخواست رسمی زهرا (ایمیلش موجوده) اجبارا همکاری وبلاگ من یک جوانه ام رو پذیرفته ام (خدا به خیر بگذرونه)....
درنتیجه اجبارا هم باید واسش تبلیغ کنم... :whistle:
خیلی وبلاگ توپیه... برید استفاده کنید...حتما نظر بدید... خیلی خیلی خوشحال میشیم شما رو ببینیم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ--

سلام.وبلاگ مطالب جالبی داره.بابت همکاریتون با وبلاگ هم ممنون .استفاده میکنیم.این جوانه دیگه دوره دورمانسیش را گذرانده و شکوفا شده به امید خدا به یه درخت تنومند تبدیل بشه.
ـــــــــــــــــــــــ
انسان درست به همان اندازه که برای سعادت: موفقیت و رفاه دوستان خود تلاش میکند به بزرگی دست پیدا میکند/ گاندی

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بفرمایین :redface:

http://www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=21937&d=1276885887

پیوست ها

• 1.JPG
    1.JPG
    78.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

BAW705

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم کسی نیست جواب بده ناامید شدم . باید می دونستم مدیر مثل شیر وایساده اون بالا;)

بالا