زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
به شدت به اسپم نیاز دارم :cool:
شب عیدی اصلا اوضاع و احوال خوشی ندارم متاسفانه :cry: ..چند شب پیش دزد اومده خونه پدرم اینا، جمع کرده برده همه چیو!!! ایشالا که از گلوش پایین نره!! :wallbash:
رفتن کلانتری گفتن خونه را ول کردین رفتین!!! خب دزد میاد دیگه!!!!! :surprised::eek:... یعنی این مملکته که ما داریم!!!
کی اوضاع و احوال درست میشه که همه اونقدر داشته باشن که مال همدیگر را ندزدن!!! :(

mahfa90

عضو جدید
به شدت به اسپم نیاز دارم :cool:
شب عیدی اصلا اوضاع و احوال خوشی ندارم متاسفانه :cry: ..چند شب پیش دزد اومده خونه پدرم اینا، جمع کرده برده همه چیو!!! ایشالا که از گلوش پایین نره!! :wallbash:
رفتن کلانتری گفتن خونه را ول کردین رفتین!!! خب دزد میاد دیگه!!!!! :surprised::eek:... یعنی این مملکته که ما داریم!!!
کی اوضاع و احوال درست میشه که همه اونقدر داشته باشن که مال همدیگر را ندزدن!!! :(
کاملا میفهمم چه حس و حالی داری آزاده جون:(...پارسال هم دزد اومد خونه ما...گاو صندوق رو از بالای سرمن خالی کردن پول، طلا، سکه، دسته چک، و عابربانک،gpsهمه رو بردن،:eek: پلیس هم به ما همین گفت.اینقد لفتش دادن واسه انگشت نگاری بعد یک هفته اومدن میگن اثرانگشت پاک شده..میگن برو خدارو شکرکن دخترتو نکشتن ..کلی تحسین و حیرت تو مهارت دزد کردن که چه جراتی داشته....متاسفانه به راحتی از گلوی همشون پایین میره فقط غصه اش از گلوی ما پایین میره...کاری جزو حفظ روحیه خودتو و خانوادت نداری...مواظب پدرت باش شاید چیزی نگه و به ظاهر خونسرد باشه ولی از درون خالی شده و کاملا بهم ریخته است...

mahfa90

عضو جدید
اون موقع اطرافیان این جمله رو به م میگفتن...جای همه چیز پیدا میشه الا جون آدمیزاد....همه چی رو از اول میشه ساخت جز سلامتی از دست رفته....خودتونو نبازید...

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
کاملا میفهمم چه حس و حالی داری آزاده جون:(...پارسال هم دزد اومد خونه ما...گاو صندوق رو از بالای سرمن خالی کردن پول، طلا، سکه، دسته چک، و عابربانک،gpsهمه رو بردن،:eek: پلیس هم به ما همین گفت.اینقد لفتش دادن واسه انگشت نگاری بعد یک هفته اومدن میگن اثرانگشت پاک شده..میگن برو خدارو شکرکن دخترتو نکشتن ..کلی تحسین و حیرت تو مهارت دزد کردن که چه جراتی داشته....متاسفانه به راحتی از گلوی همشون پایین میره فقط غصه اش از گلوی ما پایین میره...کاری جزو حفظ روحیه خودتو و خانوادت نداری...مواظب پدرت باش شاید چیزی نگه و به ظاهر خونسرد باشه ولی از درون خالی شده و کاملا بهم ریخته است...
آره دقيقا همينايي كه ميگي..غصه اش از گلوي ما پايين ميره و اينكه همش فكرم درگيره تصور ميكنم چه جوري اومدن تو خونه!! چه جوري در رو شكوندن!! چه جوري.....
منم همش نگران پدرم هستم.. ميدونم خيلي ناراحته ولي اصلا بروز نميده:(.
همه فرشهاي هال پذيرايي را هم برده.. مونديم دم عيدي ميان عيد ديدني چي كار كنيم!!!:cool:

کلی تحسین و حیرت تو مهارت دزد کردن که چه جراتی داشته
:surprised:
يكي اومده بود كلانتري ميگفت شب خوابيده صبح پاشده ديده همه چي را بردن!! گفت به ماموره كه من خوابم سبكه نميدونم چه جوري اومدن، اونم گفت كاري نداره كه بيهوشت كردن!!! :eek:

اون موقع اطرافیان این جمله رو به م میگفتن...جای همه چیز پیدا میشه الا جون آدمیزاد....همه چی رو از اول میشه ساخت جز سلامتی از دست رفته....خودتونو نبازید...

واقعا... چه حرف خوبي :smile: .. :gol::gol:

mahfa90

عضو جدید
خیلی حس بدیه..تبعات مالی یه طرف اثار روحی روانی یه طرف...باورت نمیشه من دقیقا تا یک سال شبا زودتر از همه می خوابیدم چون میترسیدم آخر همه بخوابم مثل اون شب بشه اخه من آخرین نفر بودم که خوابم برد و بعد اگه نصف شب بیدار میشدم دیگه نمیخوابیدم از ترس...از خونه میترسیدم...همه اش تصور میکردم چطور نشسته رو بالش من گاو صندوق رو خالی کرده...به ما هم میگفتن اسپری بیهوشی زدن براتون...
ماجرای ما که کلی تاثیر بد داشت واسمون..چون پولا یه جورایی امانت بود تو خونه ما....
بازم میگم فقط مواظب حال و روز پدرت باش...بهش امید و دلداری بدید..اصلا نزارید تنها باشه...
مطمئن باش همه چیز درست میشه از روز اول بهتر....

mahfa90

عضو جدید
آزاده جون اصلا نگران حرف دیگران و عید دیدنی و اینجور چیزا نباشید...حتی اگه شده پتو بندازید تو خونه فقط پیش پدرت باشید چون اون الان فکر میکنه همه سرمایه ی زندگیشو از دست داده درحالی که اطرفیان و شماها سرمایه معنوی هستین براش...این چیزی که میگم خیلی مهمه...چون کاملا تجربش کردم...

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: زنگ تفریح دانشجوهای ارشد 93 ( تاپیک تمرین اسکیس گروهی )

خیلی ناراحت شدم آزاده جووون.ولی بازم خدارو شکر که خودت و خانوادت سالمید
پول ایشالا برمیگرده

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها من به دلائلی دپرس شدم انگیزه کارکردن نداااارمممم :( :( :(

mahfa90

عضو جدید
بچه ها من به دلائلی دپرس شدم انگیزه کارکردن نداااارمممم :( :( :(
صوفیا جان برو بیوریتم (ریتم زندگی)خودتو نگاه کن شاید این روزا کم انگیزه یا کم انرژی باشی و موقتی باشه...

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

صوفیا جان برو بیوریتم خودتو نگاه کن شاید این روزا کم انگیزه یا کم انرژی باشی و موقتی باشه...

خووووو مهفا جون بپرس چرا دپرسی؟!
امروز کلاس اسکیس بودم ۱۰ نفر بودیم هممممه از من کوچیکتر بودن! یعنی پرچم دستم بودااااا
احساس پیری و عقب موندگی کردم :D

arc eng

عضو جدید
امروز کلاس اسکیس بودم ۱۰ نفر بودیم هممممه از من کوچیکتر بودن! یعنی پرچم دستم بودااااا

سوفیا جون اصلا نگران این قضیه نباش...یقین داشته باش خیلیا پیرترن حتی پیرترینن... من یقین دارم که میگماااااااااااااا:D

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوفیا جون اصلا نگران این قضیه نباش...یقین داشته باش خیلیا پیرترن حتی پیرترینن... من یقین دارم که میگماااااااااااااا:D

امیدوارم..اگه همین همکلاسیای اسکیس بشن همکلاسیای ارشدم که واویلاااااا
حالا عین بچه های خوب همه بیاین بگین چند سالتونه :D
خووو یکم همدردی کنید

mahfa90

عضو جدید
واای ببخشید صوفیا جون...اصلا فکر نمیکردم همچین چیزی باشه:surprised:...نگووو پیری اونا بچه هستن:D...اتفاقا من دوست داشتم مثل شما بعد از چند سال تجربه کاری بیام ادامه تحصیل بدم...از همین کوچکترا که بپرسی واسه چی درس میخونید میگن درس نخونیم چیکار کنیم به قول یه آقای مهندسی همینجوری مثل کارگر افغانی درس خوندن رو کنترات گرفتن معلوم نیس به چی میخوان برسن(البته مثل خودم).:D..من اگه بگم چندسالمه دیگه همدردی نمیشه. درد رو درد میشه ببخشید...:smile:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

ای واااااااااای پس نگین
بذارین با درد خودم بسوزم :p

mahfa90

عضو جدید

arc eng

عضو جدید
سوفیا تو که امروز با دیدن همکلاسی هات حالت گرفته شده منم که داغووووووووووووونممممممم حس کار نیست. :confused:با عمیق شدن رو قضیه سن هم که اوضاع بدتر میشه پس دخترم امشب خوب استراحت کن هر چی هم دوس داری فحش به زمین و زمان بده خالی شو:cool: از فردا ی روز دیگه اس...
سنمون که پایین قرار نیس بیاد:redface: حداقل همین جا آبرو داری کنیم:D البته فکر کنم تو جا داری به من برسی:biggrin:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

سوفیا تو که امروز با دیدن همکلاسی هات حالت گرفته شده منم که داغووووووووووووونممممممم حس کار نیست. :confused:با عمیق شدن رو قضیه سن هم که اوضاع بدتر میشه پس دخترم امشب خوب استراحت کن هر چی هم دوس داری فحش به زمین و زمان بده خالی شو:cool: از فردا ی روز دیگه اس...
سنمون که پایین قرار نیس بیاد:redface: حداقل همین جا آبرو داری کنیم:D البته فکر کنم تو جا داری به من برسی:biggrin:

واااااااای عاشقتم اگه بدونی چقد انرژی گرفتم
البته شک دارم خیلی جا داشته باشم!
حالا بعدا آمارتو در میارم :p
مامان مهفاااا.دانشگاه قبول شیم من ازت جایزه میخوام
اصلا خیلی کار سختیه تو این سن و سال درس خوندن!
الان من باید نوه هامو ببرم پارک
ولی گفته باشماااااا قصد ادامه تحصیل دارم.با نوه هام همگی با هم :D

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
سن اصن مهم نیست دختراااااااا مهم وجود خودتونه..:heart::heart::gol::heart::heart:..من که عاشق آدمایی هستم که تحت هر شرایطی به تلاششون ادامه میدن...دخترا من باید بهترین دانشگاه قبول بشن;)...فقط کمک کنی دمن این سه تا وروجک رو بزرگ کنم:D

arc eng

عضو جدید
ّبچه هاااااااااااااااا من ی حس مسخره ای دارم:cry: خیییییییییییلی خسته هستمااااااااااااااااااااا ولی خوابم نمیبره:redface: ی دلشوره عجیب.....ی نگرانی...:question::crying:

arc eng

عضو جدید
سن اصن مهم نیست دختراااااااا مهم وجود خودتونه..:heart::heart::gol::heart::heart:..من که عاشق آدمایی هستم که تحت هر شرایطی به تلاششون ادامه میدن...دخترا من باید بهترین دانشگاه قبول بشن;)...فقط کمک کنی دمن این سه تا وروجک رو بزرگ کنم:D

من چرا ازین تشکرا ندارمممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟/

حالا شفاف سازی کن 3 تا وروجک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::D

mahfa90

عضو جدید
من چرا ازین تشکرا ندارمممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟/

حالا شفاف سازی کن 3 تا وروجک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::D
این تشکرا تعداد معین داره واسه هر روز...سهمیه ات تموم شده:D
آره دیگه به جز شما دوتا سه تا دیگه ام دارم...خخخخخخ:D:biggrin:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز

ّبچه هاااااااااااااااا من ی حس مسخره ای دارم:cry: خیییییییییییلی خسته هستمااااااااااااااااااااا ولی خوابم نمیبره:redface: ی دلشوره عجیب.....ی نگرانی...:question::crying:

آخه چرااااا
نگرانی واسه چی؟؟
به خدا هیچی تو این دنیا ارزش نگرانی نداره..خودتو عچقه

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
امیدوارم..اگه همین همکلاسیای اسکیس بشن همکلاسیای ارشدم که واویلاااااا
حالا عین بچه های خوب همه بیاین بگین چند سالتونه :D
خووو یکم همدردی کنید

گفتم من سنمو بگم شما افسرده نشین
من 25 سالمه :)

بالا