زمان بندی کوتاه مدت مطالعه گروهی ارشد 93 ( روحیه دهی گروهی )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان به نظرمن داشتن روحیه کاملا وابسته به داشتن و مشخص کردن هدفه بیاید به هم بگیم هدفمون کدوم رشته و کدوم دانشگاهه.
من خودم درحالت ایده عال دوست دارم معماری یا داخلی تهران ویا بازسازی بهشتی بخونم:biggrin::)
اما درحالت واقع بینانه معماری سمنان فک کنم نهایتا قبول بشم:eek: اونم تازه اکه خوب درس بخونم شاید شبانه:redface:

عزيزم همه دوس دارن در حالت ايده آل تهران يا شهيد بهشتى بخونن اينكه ديگه هدف معين كردن نمى خواد!!!! :biggrin:

جاتون خالى، درست اونور خيابون ما جاى يكى از كارخونه هاى قديمى رضاخانيه، كه تخريب شده، و حالا شبا دارن توش نخاله ها رو جمع مى كنن تا به روايتى يه ارسن شهرى بسازن!!!!! خواب بسيار آرامى!!!!!!!!!!!!!!!! دارم من هر شب! :D

ترنج

عضو جدید
مال منم شد 6 ساعت واسه این ماههای اخر خیلی کمه مگه نه؟:(
نمیدونم چرا ازاین بیشتر نمیشه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wallbash:

عزیزم اصلن نگران نباش.امروز قراره بیشترش کنیم به امید خدا;)
همین طورم که عارفه جون میگه کیفیت خیلی بهتر از کمیته:)
منم چون مدت زیادی نیس شرو کردم دارم سعی می کنم ساعتمو ببرم بالا که به بقیه برسم:smile:
از همین حالام شرو می کنیم به خوندن.صبا نمی تونم زود پاشم!

1،2،3 شروع:biggrin:

نااا

عضو جدید
من کمر دردو زانو درد گرفتم...
اصلا نمیتونم کمرمو صاف کنم...
عین پیر زنا شددددددددم....
یه مدت بود روزو شبو ساعتارو گم کرده بودم...
اینقد نشسته بودم پای درس یهو به خودم اومددم میبینم کمرم صاف نمیشه و خیللللللللللللللللیی درد میکنه...
:cry::cry::cry::cry:

ترنج

عضو جدید
اینقد نشسته بودم پای درس یهو به خودم اومددم میبینم کمرم صاف نمیشه و خیللللللللللللللللیی درد میکنه...

عیب نداره عزیزم!کمر رفتار الاستیکی داره،وقتی بار سنگینه کنکور از روش برداشته شد تغییر شکلشم درس میشه و
به حالت اولش برمی گرده.البته شایدم با کمی تغییر شکل باقیمونده :D

در روز اگه می تونی یه مدت را برو و درس بخون یا اصن نیم ساعتی برو پیاده روی تو هوای دلپذیر پاییزی!
منکه با این که تازه شرو کردم ولی دارم تو خونه دق می کنم!
به خدا تفریحم لازمه!!!!!!!!!;)

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم قبلن اینجوری شدم الان یه 2 ساعتی رو صندلی میخونم یه دوساعتی دراز کشیدم میخونم یه 2 ساعتی نشسته میخونم ولی سعی کن بشینی رو صندلی ...................البته من دیگه به اون حد که روز و شب گم کنم نرسیده بودم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان تا ساعت 12 من 4 ساعت خوندم ...............نبوووووووووووووود

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم قبلن اینجوری شدم الان یه 2 ساعتی رو صندلی میخونم یه دوساعتی دراز کشیدم میخونم یه 2 ساعتی نشسته میخونم ولی سعی کن بشینی رو صندلی ...................البته من دیگه به اون حد که روز و شب گم کنم نرسیده بودم
منم دوساعت رو صندلی میخونم دوساعت نشسته ولی دراز که میکشم بخونم خوابم میبره:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دوساعت رو صندلی میخونم دوساعت نشسته ولی دراز که میکشم بخونم خوابم میبره:D
اونم لم داره آخه .......یه خورده که دراز میکشی کم کم ولو تر میشی تا مرز دراز کشیدن کامل به این نقطه که میرسی خود به خود چشات بسته میشه ...بعد پا میشی میبینی ای دل غافل خواب بودی اونم 1 ساعت نه 2 ساعت .....:biggrin:

نااا

عضو جدید
من تا الان 4.45 دقیقه...... تا ساعت 3 میخونم بعد میزنم بیروووون... به قول دوستان هواخوری لازمه ;)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا ساعت 12 من 4 ساعت خوندم ...............نبوووووووووووووود

میشه بپرشم از چه ساعتی شروع کردی که تاساعت 12 ، 4 ساعت خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استراحتی چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که هر 1 ساعت الی 1:30 درس خوندن باید 30:30 تا 0:45 دقیقه استراحت کنم یعنی بیشتر نمیکشم

sadatt

عضو جدید
سلام به همه بچه ها من دیگه خسته شدم از درس خوندن چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه صبح ها که سرکارم عصرها هم باید درس بخونم هم غذای فردام رو درست کنم هم خونه رو تمیز کنم دیگه خسته شدم نمیکشمممممممممممم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه بپرشم از چه ساعتی شروع کردی که تاساعت 12 ، 4 ساعت خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
استراحتی چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که هر 1 ساعت الی 1:30 درس خوندن باید 30:30 تا 0:45 دقیقه استراحت کنم یعنی بیشتر نمیکشم
من از 7.30 صبح ...............استراحت نمیکنم درس خوندن استراحت کردنه دیگه ............

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه ها من دیگه خسته شدم از درس خوندن چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه صبح ها که سرکارم عصرها هم باید درس بخونم هم غذای فردام رو درست کنم هم خونه رو تمیز کنم دیگه خسته شدم نمیکشمممممممممممم

طاقت بیار و مرد باشششششششش،تا حالا دیدی یک کوه از سر جاش تکون بخوره ،به خودت بگو بیرون رفتن سر کار صبح ام زنگ تفریح بعد از ظهر ها هم زندگی و درس ،سخت نگیر که سخت نشه فقط تلاشت کن کهموفق شی

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه سخت بگیری زندگی هم سخت میگیره بهت .........ملت دارنمیخونن که برن سر کار شما که مشغول کاریو واسه تفریح میخونی چرا آخه این حرفو میزنی

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوستان تا این ساعت بنده 6:45 خوندم...البته یه 1 ساعت رفتم بیرون به دور زدن و کتاب نظام مهندسی خریدن...و مجموعا هم یه 3 ساعتم استراحت کردم مثل صبحونه و نهار و....ولی بد نیس...هستیم شکر....
میگم کی تا الان چند ساعت؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من جای تو بودم شوهر میکردم و خلاص:D

دوستان تا این ساعت بنده 6:45 خوندم...البته یه 1 ساعت رفتم بیرون به دور زدن و کتاب نظام مهندسی خریدن...و مجموعا هم یه 3 ساعتم استراحت کردم مثل صبحونه و نهار و....ولی بد نیس...هستیم شکر....
من تالان 6 ساعت.........عارفه تو خواب نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخواب دیگه

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا شما تست زنی هاتونم جز مطالعه حساب میکنین یا متفرقه س اون؟؟؟؟؟

hanimemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

من 5 ساعت.1کم میخوابم 2باره شروع میکنم.همگی خسته نباشید;)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من جای تو بودم شوهر میکردم و خلاص:D

من تالان 6 ساعت.........عارفه تو خواب نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بخواب دیگه

چرا بابا من سرشب میخوایمم دیشب 8 خوابیدم(بچه خوبیم آخه شب ساعت 8-شیر میخورم مسواکمم میزنم بعد میخوابم )تا ساعت 4...4 بیدار میشم شروع میکنم...ولی وسطش تایم صبحونه و نهارو حتما به بیرون برم هوا به سرم بخوره و بعدم چون کتابخونه میرم یه تایمی بین راه رفت و برگشتمم از بین میره...اینها نبود ک تا 8-9 همون صبح میرسوندم...غروب برای تی وی و استراحت و تست زدن و خوابیدنه:biggrin:
آقا شما تست زنی هاتونم جز مطالعه حساب میکنین یا متفرقه س اون؟؟؟؟؟

من هنوز تست رو شروع نکردم...متاسفانه یا خوشبختانه...تا وقتی مباحث رو به جایی نرسونم ک منو راضی کنه سر تست نمیرم...چون تایمی ک میرم سرکار دوباره برای تست خوبه نه برا خوندن...تا اون موقع یعنی تا 5 دی میرم تو خط فقط خوندن

imah

عضو جدید
کاربر ممتاز
جملات انرژی بخش خاله یاسمن از زبون من

جملات انرژی بخش خاله یاسمن از زبون من

ذکر امروز :
2شنبه : یا قاضی الحاجات

-انسان های بی هدف مجبورند یک عمر برای انسان های با هدف کار کنند
-هیچگاه اجازه ندهید احساس نامیدی باعث شود در نهایت به آنچه کمتر از لیاقتتان است رضایت دهید .
-وقتی سخترین و درنا
کترین گزینه را برمی گزینید ولی در عین حال در قلبتان احساس ارامش می کنید یعنی تصمیم درست را گرفته اید

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خوندم فقط فصل اول مکانیک سیالات! خسته نباشید بهم بگید! :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا