روز خوش يمن

minerva

عضو جدید
بچه ها:
شما به خوش يمن بودن بعضي از روزها اعتقاد داريد؟:smile:
اگه آره چه روزي رو در ماه رمضان به خواستگاري رفتن پيشنهاد مي كنيد؟:D
براي خوش يمن بودن روز پيشنهاديتون دليلي هم داريد؟:gol:

aftab

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتقادی ندارم که روز خاصی خوش یمن هست یا نه ولی بعضی روزا برای ما خوب می شن بعضی هم بد
روز 14 که ماه کامل می شه بیشتر مردم عصبی می شن یا دلتنگ اما همیشه سعی می کنم قبول کنم که اگه اتفاق بدی قراره بیفته من نباید منتظرش باشم.
خواستگاری هم فرقی نداره هر روزی می تونه باشه ولی بعضی ها اعتقاد دارن خواستگاری ماه رمضون خوب نیست....

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه تاپيك ديديم عنوانش ربطي به ازدواج و طلاق نداشت اومديم تو ديديم اونم واس خاستگاريه!!!

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله اعتقاد دارم ، مخصوصا روزهای ماه مبارک رمضان که ما مسلمونا معتقدیم توی این روزها درهای رحمت الهی بازه و طبق عقایدمون این ماه ، افراد خودشون رو برای خدا خالص می کنن و ماه پاکیه ... بنابر این اغلب بچه مسلمونا این ماه رو برای شروع یه زندگی یا خواستگاری یا مراسم مبارکی از این دست انتخاب میکنن ....

اگه یه روز خاص رو بخوای بهت بگم ، من روز میلاد امام حسن کریم اهل بیت رو بهت پیشنهاد می کنم:gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم الان حتما حال الهه خانم خوب شده که این تاپیکو زدی :surprised:

حالش خوب شده ؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست مهربونم...
اين چند روزه حالش خوب بود اما متاسفانه از ديشب هم از لحاظ روحي هم جسمي حالش به شدت بده...:cry::cry:

آخ اخ بمیرم براش:cry::cry:

انشا... به لطف خدا حالش بهتر شه
به لطف این ماه مبارک :gol:

دلیل اینکه حالش بد شده چیه عزیزم؟

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها:
شما به خوش يمن بودن بعضي از روزها اعتقاد داريد؟:smile:
اگه آره چه روزي رو در ماه رمضان به خواستگاري رفتن پيشنهاد مي كنيد؟:D
براي خوش يمن بودن روز پيشنهاديتون دليلي هم داريد؟:gol:

جمعه هفته دیگه یا به عبارتی پنچشنبه شبش ...15 ماه رمضون تولد امام حسنه...
پیشاپیش مبارکه...:gol:

minerva

عضو جدید
آخ اخ بمیرم براش:cry::cry:

انشا... به لطف خدا حالش بهتر شه
به لطف این ماه مبارک :gol:

دلیل اینکه حالش بد شده چیه عزیزم؟
نمي دونم...سرطان خونه ديگه:cry:
خانوادش خيلي بهم ريختند....امروز كه زنگ زدم داشتند مادرش رو مي بردند بيمارستان تا بستري شه!
جگرم مي سوزه وقتي مي بينم اين همه اتفاق اين همه بلا اين همه درد رو دارند تحمل مي كنند...خدا بهشون صبر بده...فقط مي تونم بگم خدا بزرگه اما بعضي وقت ها خودمم از گفتن اين جمله ديگه خسته مي شم!
ممنونم از لطفتون...يكي مثل شما انقدر بزرگوار مياد توي يه تاپيك ديگه حال الهه رو مي پرسه يكي هم مثل ayja توي تاپيك هر كه در اين بزم مقرب تر است يا دو تا تاپيك ديگه(فرستادن صلوان و خواندن قرآن براي الهه) مياد مي گه حق بچه ها رو داري پايمال مي كني و از احساساتشون سو استفاده!!!ممنونم از محبتت دوست مهربونم:gol::gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمي دونم...سرطان خونه ديگه:cry:
خانوادش خيلي بهم ريختند....امروز كه زنگ زدم داشتند مادرش رو مي بردند بيمارستان تا بستري شه!
جگرم مي سوزه وقتي مي بينم اين همه اتفاق اين همه بلا اين همه درد رو دارند تحمل مي كنند...خدا بهشون صبر بده...فقط مي تونم بگم خدا بزرگه اما بعضي وقت ها خودمم از گفتن اين جمله ديگه خسته مي شم!
ممنونم از لطفتون...يكي مثل شما انقدر بزرگوار مياد توي يه تاپيك ديگه حال الهه رو مي پرسه يكي هم مثل ayja توي تاپيك هر كه در اين بزم مقرب تر است يا دو تا تاپيك ديگه(فرستادن صلوان و خواندن قرآن براي الهه) مياد مي گه حق بچه ها رو داري پايمال مي كني و از احساساتشون سو استفاده!!!ممنونم از محبتت دوست مهربونم:gol::gol:

من خودم درد کشیدم
میدونم چه حالی دارند
خدا خودش صبر بده
وا... دلم میگیره
حکمت خداست دیگه
انشا... خودش نظر لطفش رو از ماها دریغ نکنه

بالا