رد کردن درخواست

mohsen_farid

عضو جدید
سلام
دانشجو سال سوم هستم و دختر خانمی غیر مستقیم درخواست ایجاد رابطه کرد
منتها دختره وضع مالی خوبی دارن و من در مقایسه با اون کم میارم ....نظرتون چیه کارم اشتباه بوده یا درست؟ :(

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
منتها دختره وضع مالی خوبی دارن و من در مقایسه با اون کم میارم ....نظرتون چیه کارم اشتباه بوده یا درست؟ :(
:w25:
یعنی‌ میگی‌ انقدررر ردیفی‌ که دختر پولدارا بهت درخواست میدن؟ ببین دیگه تو کی‌ هستی‌؟:redface:

حالا به فرض که راست میگی‌ خوب پیش میاد... بهش بگو وضع مالیت در حد اونا نیست بعد نظر خودشو در رابطه با ادامه رابطه بپرس...!؟ ولی‌ خوب به هر حال همه میدونن دیگه بهتره آدما تقریبا تو یه طبقه باشن.

mohsen_farid

عضو جدید
:w25:
یعنی‌ میگی‌ انقدررر ردیفی‌ که دختر پولدارا بهت درخواست میدن؟ ببین دیگه تو کی‌ هستی‌؟:redface:

حالا به فرض که راست میگی‌ خوب پیش میاد... بهش بگو وضع مالیت در حد اونا نیست بعد نظر خودشو در رابطه با ادامه رابطه بپرس...!؟ ولی‌ خوب به هر حال همه میدونن دیگه بهتره آدما تقریبا تو یه طبقه باشن.

اون که نمیدونه . شاید فکر کرده ما هم مثل خودش مایه داریم . شاید هم میدونه خبری نیست !!!!!
یک سره بهش بگم که فکر میکنه خل وضع هستم

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوب باهاش رو راست صحبت کن از وضعیتت بگو
اگه مشکلی نداشت پیشنهادشو قبول کن .البته برای ازدواج نه رابطه دوستی

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام

به نظر من اول طرف رو بسنج که تو رو برای چی میخوادت .
اگر تو رو برای خودش می خواد یعنی مثل یک وسیله تو رو بخره اینو بیخیابش بشی والله بهتره حتی دوستی با همچین آدمهایی هم خوب نیست !
اما اگه نه از روی انسانیت هست اون هم باید بررسی بشه !
ولی خیلی مواظب باش و یادت باشه معمولا اینطوره که یکی پول داره باشه باعث علاقه میشه و یجورایی عشق !
امیدوارم در مورد تو اینطور نباشه.

راستی خدا بده برکت نخواستیش یه ندا بده !

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سرکار نرفتین؟؟؟؟؟؟ :eek:
زیاد دیدم سرکار می ذارن پسرها را حواستون باشه

irpersian20

عضو جدید
سلام

برادرانه بهت میگم
همه چیز پول هست و بس
پول که نداشته باشی . برای این پولدار ها از سگ دم خونه شون هم کم ارزش تر میشی
اون وقت هست که آدم رو بازی میدن
تا دلت بخواد دیدم که میگم

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون که نمیدونه . شاید فکر کرده ما هم مثل خودش مایه داریم . شاید هم میدونه خبری نیست !!!!!
یک سره بهش بگم که فکر میکنه خل وضع هستم

خوب می‌خوای اول یه پشتک وارو بزن بعد بهش بگو اینجوری خل وضع هم جلوه نمیکنی‌ قطعاً...

عزیزم خوب یه راست باید باهاش حرف بزنی‌ دیگه.من شخصاً همیشه اول قورباغمو قورت میدم یعنی‌ قبل از اینکه رابطه شکل بگیره سر همهٔ اون چیزایی که می‌دونم ممکنه مشکل ایجاد بشه بحث می‌کنم با طرف بعد تصمیم میگیرم ادامه بدم یا نه..

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب می‌خوای اول یه پشتک وارو بزن بعد بهش بگو اینجوری خل وضع هم جلوه نمیکنی‌ قطعاً...

عزیزم خوب یه راست باید باهاش حرف بزنی‌ دیگه.من شخصاً همیشه اول قورباغمو قورت میدم یعنی‌ قبل از اینکه رابطه شکل بگیره سر همهٔ اون چیزایی که می‌دونم ممکنه مشکل ایجاد بشه بحث می‌کنم با طرف بعد تصمیم میگیرم ادامه بدم یا نه..

ماشاا... که اینهمه رابطه برقرار می کنید

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماشاا... که اینهمه رابطه برقرار می کنید

ممنون
البته
امیدوارم رابطه هایی که من برقرار می‌کنم از تیپ رابطه هایی که شما برقرار می‌کنین نباشه...:redface: ( چون از پستایی که میدین تقریبا می‌دونم معنی‌ جالبی‌ تو ذهنتون نیس یعنی‌ منفی‌ میدونین و اعتقاد داری رابطه دختر و پسر فقط وقتی‌ درسته که ازدواج رخ بده و اگه غیر از این باشه سخیف عاشقانه جنسی‌ همراه با پشیمونی اتفاق میافته....) من کاملا با دیدگاه شما مخالفم
والا بنده که ۲ .... ۳ سالی‌ هست رابطه‌ی طولانی برقرار نکردم ،،،،یا تو این باشگاهم یا دارم واسه ارشد می‌خونم وقتی‌ واسه این کارا ندارم اینایی هم که گفتم از تجربیات سالهای پیش یا چند تا رابطه‌ی کوتاه مدت بسیار مثبت و بیشتر درسی‌ و تبادل جزوه و این تیپ رابطه‌ها بوده....

آخرین ویرایش:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون
البته
امیدوارم رابطه هایی که من برقرار می‌کنم از تیپ رابطه هایی که شما برقرار می‌کنین نباشه...:redface: ( چون از پستایی که میدین تقریبا می‌دونم معنی‌ جالبی‌ تو ذهنتون نیس یعنی‌ منفی‌ میدونین و اعتقاد داری رابطه دختر و پسر فقط وقتی‌ درسته که ازدواج رخ بده و اگه غیر از این باشه سخیف عاشقانه جنسی‌ همراه با پشیمونی اتفاق میافته....) من کاملا با دیدگاه شما مخالفم
والا بنده که ۲ .... ۳ سالی‌ هست رابطه‌ی طولانی برقرار نکردم ،،،،یا تو این باشگاهم یا دارم واسه ارشد می‌خونم وقتی‌ واسه این کارا ندارم اینایی هم که گفتم از تجربیات سالهای پیش یا چند تا رابطه‌ی کوتاه مدت بسیار مثبت و بیشتر درسی‌ و تبادل جزوه و این تیپ رابطه‌ها بوده....

من رابطه برقرار نمی کنم ارتباط برقرار می کنم

مسرورم که دیدگاه شما با من متفاوته.

اصلا خودتونم نفهمیدید چی گفتید یه جا میگید رابطه خوبه یه میگی رابطه فقط درسی و .....

والا من موندم چی جواب بدم.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز

من رابطه برقرار نمی کنم ارتباط برقرار می کنم

مسرورم که دیدگاه شما با من متفاوته.

اصلا خودتونم نفهمیدید چی گفتید یه جا میگید رابطه خوبه یه میگی رابطه فقط درسی و .....

والا من موندم چی جواب بدم.
باشه... شما ارتباط برقرار کن من رابطه...:Dیادمه اولا شما هم رابطه برقرار می‌کردین نه ارتباط...(پست اولتون)
منم مسرورم.
جملات من بسیار سادست فقط کافیه یه کم ادبیاتتو نو قوی کنید تا بفهمید بقیه چی‌ میگن....

رابطه خوبه رابطه فقط درسی‌ .... :w25:(از خواب پااشدی? قاطی‌ کردی؟)والا گاهی‌ آدم می‌مونه تو این باشگاه با کیا طرفه... گاهی فکر می‌کنم حیف انرژی که میذارم و برداشتی که بعضیا انجام میدن و درک پایین خودشونو به طرف مقابل نسبت میدن... به هر حال عزیزم اون یه جملهٔ جداست که رابطه اساساً چیز خوبیه و می‌تونه تجربه بشه و سازنده...جملهٔ دیگه که جدا از اونه شرح حال خودم بود که الان تو چه وضعیتی به سر می‌برم.... که من الان بیشتر خودم رابطه‌ی درسی‌ دارم

امیدوارم یه روزی اونقدر مغزتو ورزش و نرمش بدی که اینا رو از هم تمیز بدی.....یه مقدار زبان کار کن شعر حفظ کن از حفظ آواز بخون اینا مغز(اعم از حافظه و هوش)و ادبیاتتو باهم تقویت می‌کنه نذار مغزت غیر اکتیو بمونه،،،

آخرین ویرایش: