راهنمایی کنید تکمیل ظرفیت کارشناسی کنکور 92

♥ Elena ♥

عضو جدید
سلام دوستان در مورد جزییات تکمیل ظرفیت میخوام بدونم ..

من معماری کرج قبول شدم اما واحد ما هشتگرده خیلی دوره از خونمون شرق تهرانه و من باید برم آزادی و از اونجا با اتوبوس های هشتگرد برم دانشگاه که حدودا 2 ساعت میشه...
اگه بخوام با مترو و قطار کرج برم باید برم گلشهر و از اونجا با اتوبوس تا خود هشتگرد حدودا 3 ساعتی میشه..

اما من انتخاب اولم زدم اخه میترسیدم جایی دیگه بزنم مثل سال های قبل انتخاب اول اهمیت داشته باشه..

حالا میخوام بدونم به نظرتون برم ثبت نام یا نرم صبر کنم تکمیل طرفیت اطراف تهرانو بزنم.. آخه اطراف تهران فقط پرند و رودهن تو معماری خوبن بقیشون در حد همون هشتگردن که راه همشونم تقریبا همونه..

من اطلاعات زیادی ازشون ندارم فقط میدونم واحد ورامین هم معماری کارشناسی امسال گذاشته که احتمالا ظرفیتش خالی بمونه اما من رفتم دانشگاشو نگاه انداختم از ایستگاه مترو جوانمرد قصاب تا ورامین حدود 1 ساعت راهه که تا خونمونم تقریبا 1.5 میشه اما کرایش واقا گرونه 3 هزار تومن تاکسی که تقریبا هر روز فقط برا سرویس باید 6 تومن بدم ولی برا هشتگرد خیلی کمتره..

من اطلاعات زیادی ندارم و ثبت نامم تا چهارشنبه مهلت دارم راهنماییم کنید..

memari1900

عضو جدید
خانمی درمورد آزاد هشتگرد اطلاعی داری من ناپیوسته معماری اونجا قبول شدم نمیدونم برم یا خوب نیس؟!

♥ Elena ♥

عضو جدید
والا منم خبری ندارم ولی خب دانشگاش خوبه رفت و آمد سخته باید وسیله داشته باشی وگرنه اتوبوس داره به ایستگاه مترو شهری گلشهر تا گلشهر حدود 40 دقیقه راهه و از اونجا تا تهران حدود 1 ساعت میشه با قطار - برا آزادی مستقیم از هشتگرد تا آزادی ماشین داره که یک ساعته میاد..

آخرین ویرایش:
بالا