راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سجاد جان مطمئنی که پارسال لاهیجان تا 4500 برداشته بود؟
4500 یا 3500؟

بله مطمئن هستم چون فامیل نزدیکمون که دختر هم بودن رتبه اش4320 اینا بود اما مطمئن هستم که بالای 4000 بود و من خودم براش انتخاب شهر کردم نتیجه قبولیش هم خودم بهش گفتم 100% مطمئنم:gol:
فکر کنم رشت قبولی اگه همه بهش حمله ور نشن
به نظرم اگه رشت اضافه نمی شد و همون لاهیجان می موند بهتر بود شانس قبولی خیلی ها اینجوری کم شده;)موفق باشی
تو رو خدا برا ما هم دعا کنین یه جا قبول بشم مهم نیست کجا فقط قبول بشم:)

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
:w19:بچه با زهم داریم به نتایج نزدیک می شیم من دوباره نگران شدم
به نظرتون می شه با 7128 جایی قبول شد خیلی از دوستای گلم توی اینجا گفتن احتمال قبولیم زیاده که بروجرد یا گرگان یا مشهد قبول بشم
:wallbash:اما بچه ها می گن گرگان حداکثر 5300 می گیره
در ضمن یکی از دوستام می گه احتمالا مازندران قبول می شم
از طرفی دانشگاه جابر رشت بهمون گفته توی دفترچه نوشتیم 80 بیشتر می گیرم 130 -150 نفر می گیریم
:w22:وای دارم می میرم
کاش این معارف رو به جای -3 حداقل 10 می زدم :crying2::wallbash:

راستی اگه کسی دانشجو گرگان یا بروجرد هست یکم ار فرهنگ مردمش امکانات شهریش و اب و هواش برام بگه (لطفا برام یک مورد رو پیام خصوصی بذارین که کسی دلخور نشه مرسی)

آخرین ویرایش:

oli

عضو جدید
بابا حرص نخورید نشدم نشد . دانشگاه آزاد هم هست . بی خیاله دنیا

E-y

عضو جدید
پس چند نفر پارسال و امسال تو این فروم دروغ گفتن
به من ربطی هم نداره
ببین پست اول منو بخونی زده بودم که بد برداشت نکن و من چیزی که به یاد داشتم رو گفتم
حالا میخای پیراهنمون رو با هم عوض کنیم تا ول کنی؟
یه ضرب المثل معروف هم اینجا میگه که "آب که از سر بالا رود .......ابوعطا میخواند":biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

بازم خواهش میکنم بد برداشت نکن
سینا جووون دستش رو شده رفته از خودش اسم ساخته.........اگه راست می گی رتبه ی 27 پارسال کی بوده؟؟؟؟؟؟
ضرب المثلتم بهش می یومد.....:biggrin::biggrin::biggrin:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه براي ما معرفي به استاد قبول نميكنند يعني مي كردند و جديدا نمي كنند:redface:
:que:

معرفی به استاد رو من امشب هم از یکی از دوستام که ترم پیش ترم آخرش بود و سراسری داره میخونه پرسیدم
اون دانشجوی لیسانسه
خودش هم یه درس 2 واحدی شو گذاشته برا معرقی به استاد
گفتش که اگه یه درس باشه هر چند واحدی اگه باشه میدن
گفت اگه درسه کارگاهی باشه و 4 واحدی یا 5 واحدی مثله طرح باشه باید با موافقت گروه آموزشی و مدیر گروه باشه
از یکی از دوستام هم که لیسانس دانشگاه آزاده پرسیدم گفت که زیر 5 واحد اگه باشه و 2 یا 3 درس هم باشه معرفی به استاد میدن
ولی اول و آخرش آموزش دانشگاه مهمه
یا اینکه بری قانون شو در بیاری و کپی بگیری ببری آموزش نشون بدی تا کارت راه بیفته
گفتش که قبلش هم اول به مدیر گروه تون درمیون بذار و موافقت اونو بگبر بعد برو سراغ آموزش و مدیر گروه رو بفرست جلو
ایشالا که حل میشه

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سینا جووون دستش رو شده رفته از خودش اسم ساخته.........اگه راست می گی رتبه ی 27 پارسال کی بوده؟؟؟؟؟؟

سلام داش عماد گل
چند روزه فعال نیستیا...غیبت خوردی این چند روزا :lol:
در رابطه با چند تا پست قبلی باید بگم که ما که قضاوتی نمیتونیم بکنیم
ببین شاید آقا وحید درست میگه
ایشونم صد در صد زحمت کشیده و این رتبه ها رو پیدا کرده و برای اطلاع رسانی اینجا گذاشته که بقیه هم استفاده کنن
من ازشون تشکر میکنم و ببینید من بخدا قصدی نداشتم که مثلا" گفتم رتبه 49 رو تو آرشیو سایت دیدم که فلان جا قبول شده...
من کوچیک همتونم هستم
اینجایی که ما هستیم خداییش جو خوبی داره
من که حال میکنم که تو جمع بچه های معماری هستم
همین بحث کردن سر سوالات کنکور قبل از اعلام نتایج و همین الان هم کمک کردن به یکدیگه تو انتخاب رشته
من که واقعا" استفاده میکنم
هر کسی از دانشگاهی که توش بوده یه سری چیزا رو میگه که بدرد میخوره
من واقعا" از این حرف هام منظور خاصی ندارم و فرد خاصی رو مخطاب نمیذارم
فقط میخوام که یه وقتی تشنجی ایجاد نشه به خاطر یکی دو تا عدد...
یکی دیگه یه جای خوب با رتبه ی خوبش قبول شده چرا ما سر رتبه اونا بخوایم جر و بحث کنیم
آخه حرف رتبه ی اونا رو هم بزنی اونا شاخ میشن
فرق رتبه ی یک تا دوهزار مثلا" فقط حدود 10 تا تسته تخصصیه...
فرمول نمره ی کل رو بدست آوردن رو که یکی از دوستان گفته بود ببینید مشخصه
ببخشید صبحتم یه کم طولانی شد
عماد جون ما چاکریم

mvmvm

عضو جدید

ای خاک بر سر هر چی آدم نفهمه بکنن :w15:. آخه رتبه مال یکی دیگس . به من چه ربطی داره بیام الکی بگم این رتبه کجا قبول شده . آخه چه نفع یا ضرری به حال من داره :biggrin:
بیا و خوبی کن . واقعا متاسفم واسه بعضیا
بر خر مگس معرکه لعنت:w46::w46::w46:

hossein_88

عضو جدید
:w19:بچه با زهم داریم به نتایج نزدیک می شیم من دوباره نگران شدم
به نظرتون می شه با 7128 جایی قبول شد خیلی از دوستای گلم توی اینجا گفتن احتمال قبولیم زیاده که بروجرد یا گرگان یا مشهد قبول بشم
:wallbash:اما بچه ها می گن گرگان حداکثر 5300 می گیره
در ضمن یکی از دوستام می گه احتمالا مازندران قبول می شم
از طرفی دانشگاه جابر رشت بهمون گفته توی دفترچه نوشتیم 80 بیشتر می گیرم 130 -150 نفر می گیریم
:w22:وای دارم می میرم
کاش این معارف رو به جای -3 حداقل 10 می زدم :crying2::wallbash:

راستی اگه کسی دانشجو گرگان یا بروجرد هست یکم ار فرهنگ مردمش امکانات شهریش و اب و هواش برام بگه (لطفا برام یک مورد رو پیام خصوصی بذارین که کسی دلخور نشه مرسی)

سجاد جان سلام! من پارسال رتبه ام 7 هزار رو خورده ای شده بود اما تو انتخاب شهر اشتباه کردم روزانه و شبانه و نیمه متمرکز ها رو هم زدم اولویت دانشگاه های گرگان هم افتاده بود 27 ام.کارنامه تراز پارسال رو که گرفتم با گرگان 1400 تا اختلاف داشتم تا قبول بشم.اولیت ها تو قبولی خیلی تاثیر داره پارسال یه دوستی داشتم 5800 آورده بود اما اونم مثل من اولویت های غیر انتفاعی رو بعد از روزانه و شبانه و نیمه متمرکز زده بود قبول نشده بود یه دوست دیگه ای هم داشتم که با 6200 از فریدونکنار پردیسان (اولویت ششم) قبول شد.منم چون امسال رتبه 7000 شده ریسک نکردم و اولویتها رو اینجوری انتخاب کردم!
1- پردیسان فریدونکنار
2- میرداماد گرگان
3 - لامعی گرگان
4 -مازیار رویان نور
4 - آیندگان تنکابن
5 - توحید گلوگاه
چون امسال یه خورده ظرفیت ها بیشتر شده و انتخاب ها مو خوب زدم فکر می کنم با همین 7000 از فریدونکنار یا گرگان قبول بشم.چون رتبه هامون به هم نزدیکه فکر کنم که اگه تو هم اولیت ها تو اینجوری زده باشی باید یه دو سال تو دانشگاه تحملم کنی!من بچه آذربایجان هستم.و خیلی دوست داشتم که از تبریز اردبیل همدان قزوین زنجان یا یکی از شهرهای ترک نشین قبول بشم اما چون رتبه اینجوری شد و با توجه به تراز بالایی که این شهرها دارن فریدونکنار و گرگان رو که تراز پایینی دارن زدم تا حتما قبول بشم.
من پرس و جو کردم گرگان شهر خوبی هستش اولا به حکم مرکز استان بودنش باید امکنات بهتری رو نسبت به شهرهای کوچیک داشته باشه ثانیا راه آهن داره که رفت و آمدش رو خیلی راحت می کنه (از مسیر تهران ساری گرگان) آب و هوای خوب نداره که داره از همه مهمتر مردم باصفایی هم داره اینو همینجوری نگفتم کسایی که گرگان رفتن ازش تعریف می کنن.
انشاء الله که شهر خوبیه اما اگه از گرگان قبول شدم و نتونستم دوام بیارم زور می زنم تا انتقالی بگیرم طرفای خودمون اگه هم نشد اونی که اوستا کریم می خواهد قسمت همونه میشه.

حیدربابا یار یولداشلار دوندولر ***** بیر بیر منی تک قویدولار چوندولر

farid_ghasemi

عضو جدید
سجاد جان سلام! من پارسال رتبه ام 7 هزار رو خورده ای شده بود اما تو انتخاب شهر اشتباه کردم روزانه و شبانه و نیمه متمرکز ها رو هم زدم اولویت دانشگاه های گرگان هم افتاده بود 27 ام.کارنامه تراز پارسال رو که گرفتم با گرگان 1400 تا اختلاف داشتم تا قبول بشم.اولیت ها تو قبولی خیلی تاثیر داره پارسال یه دوستی داشتم 5800 آورده بود اما اونم مثل من اولویت های غیر انتفاعی رو بعد از روزانه و شبانه و نیمه متمرکز زده بود قبول نشده بود یه دوست دیگه ای هم داشتم که با 6200 از فریدونکنار پردیسان (اولویت ششم) قبول شد.منم چون امسال رتبه 7000 شده ریسک نکردم و اولویتها رو اینجوری انتخاب کردم!
1- پردیسان فریدونکنار
2- میرداماد گرگان
3 - لامعی گرگان
4 -مازیار رویان نور
4 - آیندگان تنکابن
5 - توحید گلوگاه
چون امسال یه خورده ظرفیت ها بیشتر شده و انتخاب ها مو خوب زدم فکر می کنم با همین 7000 از فریدونکنار یا گرگان قبول بشم.چون رتبه هامون به هم نزدیکه فکر کنم که اگه تو هم اولیت ها تو اینجوری زده باشی باید یه دو سال تو دانشگاه تحملم کنی!من بچه آذربایجان هستم.و خیلی دوست داشتم که از تبریز اردبیل همدان قزوین زنجان یا یکی از شهرهای ترک نشین قبول بشم اما چون رتبه اینجوری شد و با توجه به تراز بالایی که این شهرها دارن فریدونکنار و گرگان رو که تراز پایینی دارن زدم تا حتما قبول بشم.
من پرس و جو کردم گرگان شهر خوبی هستش اولا به حکم مرکز استان بودنش باید امکنات بهتری رو نسبت به شهرهای کوچیک داشته باشه ثانیا راه آهن داره که رفت و آمدش رو خیلی راحت می کنه (از مسیر تهران ساری گرگان) آب و هوای خوب نداره که داره از همه مهمتر مردم باصفایی هم داره اینو همینجوری نگفتم کسایی که گرگان رفتن ازش تعریف می کنن.
انشاء الله که شهر خوبیه اما اگه از گرگان قبول شدم و نتونستم دوام بیارم زور می زنم تا انتقالی بگیرم طرفای خودمون اگه هم نشد اونی که اوستا کریم می خواهد قسمت همونه میشه.

سلام فکر میکنم چنین چیزی امکان نداره اونجوری که من شنیدم الویت های رتبه مثلا 2 کلا نگاه میشه هر چندتا باشه بعد میرن سراغ رتبه 3
پس ترتیبشون برا این که کدوم شهر اول میخوای که اونجا قبول شی اون یکیا میپره

Sajjad_Fashion

عضو جدید
1- پردیسان فریدونکنار
2- میرداماد گرگان
3 - لامعی گرگان
4 -مازیار رویان نور
4 - آیندگان تنکابن
5 - توحید گلوگاه

مرسی اینجوری که گفتی باید شهر خوبی باشه خوشم امد;)شنیدم هتل 4 ستاره داره جایی که هتل 4 ستاره داره باید شهر خوبی باشه;):w16:مرسی دوست جونم برام دعا کن تو رو خدا :crying2:من که از ته قلبم امیدوارم بچه ها قبول بشن مخصوصا انسان های گلی مثل شما ها که به هم انرژی مثبت می دن:gol:;)

در مورد الویت اشتباه می کنی الویت هیچ تاثیری نداره توی قبولی فقط یه سوالی شما پارسال اگه 7000 اوردی همه شهرها رو زدی قبول نشدی(بروجرد ،خوزستان ، زاهدان و... هم زدی؟)

آخرین ویرایش:

hossein_88

عضو جدید
مرسی اینجوری که گفتی باید شهر خوبی باشه خوشم امد;)شنیدم هتل 4 ستاره داره جایی که هتل 4 ستاره داره باید شهر خوبی باشه;):w16:مرسی دوست جونم برام دعا کن تو رو خدا :crying2:من که از ته قلبم امیدوارم بچه ها قبول بشن مخصوصا انسان های گلی مثل شما ها که به هم انرژی مثبت می دن:gol:;)

در مورد الویت اشتباه می کنی الویت هیچ تاثیری نداره توی قبولی فقط یه سوالی شما پارسال اگه 7000 اوردی همه شهرها رو زدی قبول نشدی(بروجرد ،خوزستان ، زاهدان و... هم زدی؟)
توجه نکردین پارسال رتبه 6200 قبول شد 5800 قبول نشد به خاطر همین انتخاب شهر!

آخرین ویرایش:

Sajjad_Fashion

عضو جدید
توجه نکردین پارسال رتبه 6200 قبول شد 5800 قبول نشد به خاطر همین انتخاب شهر!

:w19:من که از این اعداد چیزی متوجه نشدم قبلش باید کلاس رمزگشایی بریم؟؟
:thumbsup2:
از شوخی بگذریم یعنی می گی اگه کسی رشت رو انتخاب اول بزنه شانس قبولیش بیشتر از کسیه که رشت رو انتخاب آخر زده (یعنی ممکنه این وسط کسی با رتبه بدتر قبول بشه و ظرفیت پر بشه؟)
خیلی نگرانم کردی من متوجه نمی شم بر اساس گفته دفترچه اگه 6200 انتخاب اولش به فرض رشت باشه و 5800 انتخاب 10 همش رشت باشه و رشت فقط یک نفر ظرفیت داشته باشه باید 5800 قبول بشه نه
فقط به گفته سازمان سنجش احتمال داره 5800 رشت قبول نشه که توی انتخاب های قبل ازانتخاب دهم(رشت)قبول شده باشه
و این می شه انتخاب شهر بر اساس علاقه نه بر اساس الویت اینجوری که شما می گین می شه انتخاب دانشگاه آزاد که براساس الویت و تراز هستش یعنی ممکنه توی آزاد کسی با تراز بدتر قبول بشه اما کسی چون انتخاب بدی داشته توی الویت قبول نشه
امیدوارم همین طور باشه اگه نباشه من بدبحت شدم
چون من از بالا انتخاب کردم

آخرین ویرایش:

hossein_88

عضو جدید
از شوخی بگذریم یعنی می گی اگه کسی رشت رو انتخاب اول بزنه شانس قبولیش بیشتر از کسیه که رشت رو انتخاب آخر زده (یعنی ممکنه این وسط کسی با رتبه بدتر قبول بشه و ظرفیت پر بشه؟)
خیلی نگرانم کردی من متوجه نمی شم بر اساس گفته دفترچه اگه 6200 انتخاب اولش به فرض رشت باشه و 5800 انتخاب 10 همش رشت باشه و رشت فقط یک نفر ظرفیت داشته باشه باید 5800 قبول بشه نه
فقط به گفته سازمان سنجش احتمال داره 5800 رشت قبول نشه که توی انتخاب های قبل ازانتخاب دهم(رشت)قبول شده باشه
و این می شه انتخاب شهر بر اساس علاقه نه بر اساس الویت اینجوری که شما می گین می شه انتخاب دانشگاه آزاد که براساس الویت و تراز هستش یعنی ممکنه توی آزاد کسی با تراز بدتر قبول بشه اما کسی چون انتخاب بدی داشته توی الویت قبول نشه
می گم بیا یه کاری کنیم این بحث تمومش کنیم نتایج که اومد معلوم می شه که چه جوری می شه که یکی با 7000 قبول می شه اون یکی با 6000 می مونه.پس تا بعد اومدن نتایج

Sajjad_Fashion

عضو جدید
می گم بیا یه کاری کنیم این بحث تمومش کنیم نتایج که اومد معلوم می شه که چه جوری می شه که یکی با 7000 قبول می شه اون یکی با 6000 می مونه.پس تا بعد اومدن نتایج

وای تو رو خدا این حرفها رو نزن
من نمی خوام جای کسی رو بگیرم :crying2::crying:
امیدوارم شما انتخاب اولت قبول بشی من هم یکی از انتخاب هام قبول بشم:gol::w30:

minagashangeh

عضو جدید
آیا کسی اطلاعی از تراز موسسه غیر انتفاعی سراج تبریز داره ؟ :crying::crying::evil::evil: تورو خدا اگه اطلاعی دارین به من هم بگین حداقل رتبه ای که پارسال پذیرش کرده چنده ؟ :crying2: تورو خدا بهم جواب بدین

hossein_88

عضو جدید
آیا کسی اطلاعی از تراز موسسه غیر انتفاعی سراج تبریز داره ؟ :crying::crying::evil::evil: تورو خدا اگه اطلاعی دارین به من هم بگین حداقل رتبه ای که پارسال پذیرش کرده چنده ؟ :crying2: تورو خدا بهم جواب بدین
پارسال یکی از دوستان با رتبه 3600 و یکی دیگه با رتبه 1300 از سراج قبول شدن هر دو هم بومی استان آذربایجان شرقی بودن.البته پارسال نبی اکرم تبریز 80 نفر بر می داشت که امسال پذیرش نداره!با این حساب رتبه های قبولی امسال با پارسال فرق خواهد کرد.

minagashangeh

عضو جدید
پارسال یکی از دوستان با رتبه 3600 و یکی دیگه با رتبه 1300 از سراج قبول شدن هر دو هم بومی استان آذربایجان شرقی بودن.البته پارسال نبی اکرم تبریز 80 نفر بر می داشت که امسال پذیرش نداره!با این حساب رتبه های قبولی امسال با پارسال فرق خواهد کرد.

حسین جان یعنی منظورت اینه که امسال رتبهای بالاتری رو پذیرش میکنه ؟ در ضمن تو رتبه ات چنده ؟:crying::crying::crying:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- پردیسان فریدونکنار
2- میرداماد گرگان
3 - لامعی گرگان
4 -مازیار رویان نور
4 - آیندگان تنکابن
5 - توحید گلوگاه

من هم فکر نمیکنم اینجوری باشه ها
فکر کنم سراسری اینجوریه مثلا" کسی که رتبه ی 5000 شده برگش پنج هزارمین برگه صحیح میشه
بسنگی به نمره ی کل و رتبه باید داشته باشه و فکر نمیکنم که اولویت فرقی کنه
البته از سازمان سنجش بعید نیست چون قانون های نانوشته زیاد دارن که کسی نمیدونه چجوریه ولی رو تجربه بعضی ها متوجه ی اون میشن
مثلا" یکیش اینه که بومی گزینی برای "خواهران" است و اونم در شرایط برابر و مساوی 1/3 درصد به فرد بومی تعلق میگیره
یا ضریب گزینشی دروس تحصصی اصلی و زبان
اینا رو قبولی تاثیر داره ولی داوطلبان چون اطلاعی ندارن ملاک انتخاب شهرشون قرار نمیدن

hossein_88

عضو جدید
حسین جان یعنی منظورت اینه که امسال رتبهای بالاتری رو پذیرش میکنه ؟ در ضمن تو رتبه ات چنده ؟:crying::crying::crying:

چون نبی اکرم امسال نداره همه هم استانی ها اولویت اولشون سراج هستش به همین خاطر رتبه های پایین قبول می شن.من 7000 آوردم برای اینکه ریسک نکرده باشم اولویت اول پردیسان فریدونکنار زدم.ضمنا من اگه یه حرفی می زنم یه چیزی می دونم که می گم چون تجربه اش رو دارم لاقل از تجربه های دیگران استفاده می کنم.راستی رتبه شم چند شده؟

hamraz

عضو جدید
سجاد جان قبول می شی ناراحت نباش من با مدیر گروه جابر هم صحبت کردم گفت 160 نفر بر میداریم من خیلی به خودم امیدوار شدم
تو چند جا رو زدی؟اگه همه جا رو بزنی انشالا یه جاقبول می شی!!

dading

عضو جدید
وای تو رو خدا این حرفها رو نزن
من نمی خوام جای کسی رو بگیرم :crying2::crying:
امیدوارم شما انتخاب اولت قبول بشی من هم یکی از انتخاب هام قبول بشم:gol::w30:
سلام.درصداتو میگی اگه زحمت نیست؟یه سوال دیگه دارم شما که تو مشاور کار کردین بین لیسانس و فوق دیپلم خیلی تفاوت میزارن؟اگه میشه کارای هرکسی رو میگی؟(لیسانس و فوق دیپلم)

*vania*

عضو جدید
سلام خوبی آره 90 بودم انتخاب اولمم تبریز انشالا که بتونم قبول شم دعام کنین منم همه دوستای گلمو دعا می کنم

پس دیگه از الان بهتون تبریک میگم، به شهر ما خوش اومدی آقا فرید :w14:
تبریزو حتما قبولی، زیر 100 که باشی 100% قبولی، مسئله شما حله، تور و خدا بشینین ماهارو کمی دعا کنین با این رتبه های قشنگمون:w06:

farid_ghasemi

عضو جدید

نه اقا به این ربط نداره من مطمینم که اول میان تمام انتخابای رتبه مثلا 2000 نگاه میکنن بعد میرن سراغ اتخابای رتبه 2001
این بحث شما برا دانشگاه ازاد هستش اونجا میان اول انتخابای اول نگاه میکنن برا همه بعد اتخاب دوم برا همینم هست که کسایی که یه رشته ضعیف میزنن با تراز پایین تر قبول میشن چون انتخاب اول زدم ولی کسایی که همین انتخاب با تراز بالاتر زدن ولی چون انتخاب دومشون قبول نمشین

من خودم تو پیش دانشگاهی ترازم 6100 بود بعد از انتخاب اول قبول نشدم بعد انتخاب سومم که مهندسی معماری بود تراز قبولیش شده بود 5800 در حالی که اگه انتخاب اول زده بودم با 5300 هم قبول میتونست شد

آخرین ویرایش:

farid_ghasemi

عضو جدید
پس دیگه از الان بهتون تبریک میگم، به شهر ما خوش اومدی آقا فرید :w14:
تبریزو حتما قبولی، زیر 100 که باشی 100% قبولی، مسئله شما حله، تور و خدا بشینین ماهارو کمی دعا کنین با این رتبه های قشنگمون:w06:
مرسی حالا هر چی قسمت باشه من امروزم برگه سربازیم اومد 19 روز تاخیر که داشتم 90 روز اضافه خدمت خوردم خدا میدونه ثبت نام میکنن یا نه ولی هرجا میرم میپرسم میگن انشالا مشکلی نخواهد داشت توکل به خدا

mavi memar

عضو جدید
مرسی حالا هر چی قسمت باشه من امروزم برگه سربازیم اومد 19 روز تاخیر که داشتم 90 روز اضافه خدمت خوردم خدا میدونه ثبت نام میکنن یا نه ولی هرجا میرم میپرسم میگن انشالا مشکلی نخواهد داشت توکل به خدا
سلام فرید جان
این عکستو که دیدم تازه فهمیدم که زیاد دیدمت
مخصوصا تو آزمون های قبل کنکور
بهت که گفتم اگه مییتونی برو تهران_ میدان سپاه( بالاتر از پل چوبی) اداره نظام وظیفه کارتو راه میندازن
چون تو ثبت نام دانشگاه آزاد به منم همین گیرو دادن حالا نمیدونم تو دولتی هم سخت میگیرن یا نه

Sajjad_Fashion

عضو جدید

فرید جان به امید خدا که مشکلی پیش نمی یاد
اما این برگه خودش برات امد یا نه رفتی نظام وظیفه یا درخواستی دادی؟
برای من فقط یه نامه امد که توش فقط تاریخ اعزام به خدمت مقدس سربازی امده بود(یک اسفند 88)
همین
:wallbash::wallbash::wallbash:
امیدوارم قبول بشیم مشکلی هم برامون پیش نیاد

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سلام.درصداتو میگی اگه زحمت نیست؟یه سوال دیگه دارم شما که تو مشاور کار کردین بین لیسانس و فوق دیپلم خیلی تفاوت میزارن؟اگه میشه کارای هرکسی رو میگی؟(لیسانس و فوق دیپلم)

در صد هام خیلی دقیق یادم نیست اما زیاد نکردم ازین کمتر نبود رتبه 7128
معارف 3-
ادبیات 40
زبان 26
ریاضی 0
مبانی 35
فن 43

بله تفاوت لیسانس با فوق لیسانس کم نیست خوب چون خیلی ها تجربی دارن کار می کنن از دانشگاهی با مدرک بالاتر کمتر بحث می کنن و حرفش رو بیشتر قبول دارن و شما هم می تونی مدرکت رو خیلی جاها استفاده کنی اما در کل به اطلاعات شخصی خیلی بستگی داره فقط مدرک نیست البته بگم ارشد از همه بهتره
از اونجایی که کار کردن به خیلی چیزا بستگی داره از جمله پارتی ، مدرک تحصیلی ، فعالیت و خلاقیت و پشتکار خود آدم ، روابط عمومی کاری و آشنا بودن با محیط کار ،دانشگاه و شهری که ازش مدرک گرفتین همه و همه نقش دارن
اما در کل به فوق دیپلم اوایل اگه شناختی نداشته باشن فقط در حد کشیدن کارهای کد (دیتیل نه)
نقشه های فاز 1 و اگه سه بعدی بلد باشی در حد مدلینگ اولیه اگه هم کار بلد باشی خوب خیلی فرق داره
لیسانس ممکنه توی طرحهای کوچیک ازت کمک بخوان مهندس ناظرت کنن و ....
و توی فیش حقوقی لیسانس بیشتر می گیره
باز هم می گم فقط مدرک مهم نیست

hamraz

عضو جدید
آقا فرید اولا کی فارغ التحصیل شدی؟ کی دفترچه رو پست کردی؟
بعدش اگه دانشگاه قبول بشی و تاخیر خورده باشی یعنی بعد 6 ماه فارغ التحصیلی که اونم باید یه ماه قبلش دفترچه رو پست کرده باشی به عبارتی این کارارو انجام نداده باشی اونجوری که تو دانشگاه ریسس آموزشمون می گفت نظام وظیفه اگه قبول بشی جواب آزمونو باطل می کنه همچنین بلایی داشت سر من می اومد که تاریخ فارغ التحصیلیمو عوض کردم البته قبل پست دفترچه!!! تازه با هزار مکافات و منت آموزشو کشیدن!!!
از الان پیگیر این قضیه باش برو نظام وظیفه سوال کن یا دانشگاه فوق دیپلمت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا