راهنمايي و درخواست ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.sepahizadeh

عضو جدید
سلام دوستان من تو راندوی پرسپکتیو داخلی مشکل دارم چون اکثر شیتا و کتابایی رو که دیدم پرسپکتیو داخلی نداره که بخوام ازش استفاده کنم اگه از کارای خودتون پرسپکتیو داخلی و راندوشو دارین لطفا بزارید مرسی

semiramis261

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

پیوست ها

• 003 shahin.jpg
    003 shahin.jpg
    33.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Architectural_illustration_visualization_educational_office_pencil_sketch.jpg
    Architectural_illustration_visualization_educational_office_pencil_sketch.jpg
    31.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان پلان و نماها یک ساختمان رو می خواهم حتما" فرمیک باشه ساده نباشه اگر برشهاش هم باشه بهتر
قراره تیریدیش کنم
ممنون می شوم برایم بفرستید
setareh_architect1553@rocketmail.com
ببین این خوبه ؟پلان و نما و مقطعش هم داره عجیب غریبم هست تری دی اینو در اوردی بزار ماهام ببینیم
fyf residence
http://www.designboom.com/weblog/cat/9/view/12304/patterns-fyf-residence.html

m.sepahizadeh

عضو جدید
مرسی عزیزم به خصوص این 2تای اخری خیلی خوب بودن منبعش کجاست یا اینکه چی سرچ کردی که تونستی اینا رو گیر بیاری؟ دوست دارم نمونه های بیشتری ببینم

تبسم

عضو جدید
سلام دوستان من به کمک خیلی فوری نیاز دارم برای رسالم.در مورد پوشش گیاهی که در مناطق سرد و کوهستانی مثل همدان استفاده میشه و توضیحات کامل در مورد معماری مدرن و پی رادیه ژنرال و سقف وافل دارم لطفا کمک کنین

تبسم

عضو جدید
در مورد هیجان در معماری معماری مهیج یا فرم ها و اشکال مهیج مطلب دارین بچه ها کمک کنین لطفا کارم بدجور گیره

تبسم

عضو جدید
یه سوال دیگه دارم در مورد طراحی سکوهای تماشاچیان میشه برام یه نمونه مقطع بزنین و توضیح بدین من تو کارم زمین هاکی دازم با 4 ردیف سکو تماشاچی ممنونم

maghsoodrayaneh

عضو جدید
کسی از دوستان مقاله استاد پیرنیا راجب به باغ ایرانی که درمجله آبادی به چاپ رسیده بود را دارد . همون مقاله معروف که منبع ارشده . ممنون میشوم اگر درسبد تقسیم با دیگران قرار دهد چون یافت می نشود گشته ایم ما !

سیب سرخ 70

عضو جدید
سلام.من دارم یک رستوران با ظرفیت 25 نفر طراحی می کنم.کسی می تونه کمکی از لحاظ عکس و مطلب و... بکنه؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

Angel.Architect

عضو جدید
سلام بچه ها.
من یه سری بلاک اتوکد 2 بعدی میخوام واسه مدرسه.کلا" از کجا میتونم بلاک جامع دانلود کنم؟!
سرویس بهداشتی ایرانی هم میخوام حتما"

setareharchitect

عضو جدید
واقعا"ممنون
خوبه اما یکم درکش واسم سخت اگه بشه یک حجم دیگه بزارید
مثلا" نقشه های طرحتون رو برایم بگذارید

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
تو گوگل بزن دانلود آبجکت های اتوکد پیدا میشه
متاسفانه من ویندوزم عوض شد کلی از اطلاعات مفیدم از بین رفت

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها من دتیل از سازه ی پوسته ای لازم دارم
خیلی فوریهههههههههه

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
بچه ها فایل setup اینترنت اکسپلورر می خوام با ورژن بالا
خیلی فوریه
ممنون

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بعد عمری میخوام یه سوالی بپرسم امیدوارم جوابمو بدین چون خیلی حیاتیه
پلان سفت کاری یعنی چی؟چه جوری میکشنش؟و اگه کسی نمونه ای از پلان سفت کاری داره ممنون میشم بزاره
بعدم این که شیب بندی بام چه جوریه و اصولش چیه؟کف شورهای بام دقیقا کجا باید باشن و... از این سوالا و بازم اگه نمونه بزارین ممنون میشم

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام بعد عمری میخوام یه سوالی بپرسم امیدوارم جوابمو بدین چون خیلی حیاتیه
پلان سفت کاری یعنی چی؟چه جوری میکشنش؟و اگه کسی نمونه ای از پلان سفت کاری داره ممنون میشم بزاره
بعدم این که شیب بندی بام چه جوریه و اصولش چیه؟کف شورهای بام دقیقا کجا باید باشن و... از این سوالا و بازم اگه نمونه بزارین ممنون میشم

اول سپاس از پست های همیشه مفیدت هلن جانا
خب در مورد شیت بندی یه تاپیک داریم که کامله تو صفحات آخرش هم چک کردم نمونه های کار هنوز هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/30422-شيت-بندي/page37?highlight=شیب+بندی

آموزش فاز 2
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/175627-آموزش-فاز-2-معماری?highlight=سفت+کاری

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اول سپاس از پست های همیشه مفیدت هلن جانا
خب در مورد شیت بندی یه تاپیک داریم که کامله تو صفحات آخرش هم چک کردم نمونه های کار هنوز هست
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/30422-%D8%B4%D9%8A%D8%AA-%D8%A8%D9%86%D8%AF%D9%8A/page37?highlight=%D8%B4%DB%8C%D8%A8+%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C

آموزش فاز 2
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/175627-آموزش-فاز-2-معماری?highlight=سفت+کاری
سلام صدیق جان ممنون اما من نحوه رسم پلان(سفت کاری) رو میخواستم با یه نمونه ازش اگه ممکنه نه شیت بندی!
تو تاپیک فاز 2 رو هم قبلا گشته بودم اما جواب سوالمو پیدا نکرده بودم در مورده نحوه رسم کفشورها در بام که دقیقا کجاها باید باشه؟!

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها.
من یه سری بلاک اتوکد 2 بعدی میخوام واسه مدرسه.کلا" از کجا میتونم بلاک جامع دانلود کنم؟!
سرویس بهداشتی ایرانی هم میخوام حتما"
دوست عزیز یه سرچ تو گوگل بزنی پیدا میکنی من خودم سرعتم پایینه وگرنه برات میزاشتم
اگه پیدا نکردی بگو برات لینک بذارم

setareharchitect

عضو جدید
چند نمونه کار راجع به گمرک می خواستم
همین طور می خواستم راجع به ارتباطاتش
بدانم
و همین طور راجع به استاندارداش

setareharchitect

عضو جدید
چند نمونه کار راجع به گمرک می خواستم
همین طور می خواستم راجع به ارتباطاتش
بدانم