دوست دارم همه بخونن...ما شیعه ایم؟؟؟

فنا2011

اخراجی موقت
کاش چند تا عکس از بعضی هیئت هایی که میدیدم و میگرفتم و اینجا میذاشتم ...شده بود کثافت کاری استغفرالله ..... به نوعی فاجعه بود ...مداح میگفت نکنید اومدین عزاداری تا این حد دیدین شما ...هر سال هم میان تعهد میگیرن از بانی این هیئت ولی موندم چرا بسته نمیشه ....هیئت خواهر برادرای ایمانی هستن :surprised:

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول:
یادمه چند سال پیش ی برنامه ای داشتم میدیدم که کارشناسان مختلف در مورد تاثیر شبکه های ماهواره ای روی جامعه داشتند بحث میکردند. یکی از این کارشناس ها حرف جالبی زد و گفتش شاید الان کم و بیش روی جوان هامون اثر کنه ولی من نگران چند سال اینده هستم. بعدش میگفت این شبکه های ماهواره ای تاثیری که روی جامعه ما میزاره به صورت یک شیب ملایم و شخصی که این سریال ها را میبینه شاید خودش هم متوجه تغییرات در نوع نگرش و رفتار خودش نشه.

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش چند تا عکس از بعضی هیئت هایی که میدیدم و میگرفتم و اینجا میذاشتم ...شده بود کثافت کاری استغفرالله ..... به نوعی فاجعه بود ...مداح میگفت نکنید اومدین عزاداری تا این حد دیدین شما ...هر سال هم میان تعهد میگیرن از بانی این هیئت ولی موندم چرا بسته نمیشه ....هیئت خواهر برادرای ایمانی هستن :surprised:
به خدا بعضیا از هر چی ک فکرشو بکنین سواستفاده میکنن
متاسفم...

hadijon24

عضو جدید
سلام دوستان نظر شخصیمو میگم بکسی برنخوره یادتون باشه ادما در حال بودن و شدن هستن دستگاه امام حسین ادم ساز همین که میان هیت خودش 1 دنیا ارزش داره میتونستن خیلی جاهای دیگه باشن... اسلام طی 23 سال کم کم کامل شد فکر کنم توقع یک انسان عابد و زاهد از کسی که در اوج جوانی داشتن کمی زیاد باشه

*جیگر طلا*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان نظر شخصیمو میگم بکسی برنخوره یادتون باشه ادما در حال بودن و شدن هستن دستگاه امام حسین ادم ساز همین که میان هیت خودش 1 دنیا ارزش داره میتونستن خیلی جاهای دیگه باشن... اسلام طی 23 سال کم کم کامل شد فکر کنم توقع یک انسان عابد و زاهد از کسی که در اوج جوانی داشتن کمی زیاد باشه

اگه تاثیری که شما میگین رو داشته باشه خودش دنیا دنیا ارزش داره
اگه واقعا بدونیم ک آدم میشن بعضیا خوم نوکریشونو میکنم
منظور ما هدف و قصد اونا از اومدن به هیئته

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخالفم.میدونین چرا؟؟؟
چون به عشق امام حسین نمیان!!!به بهونه ی امام حسین میان.بخدا پسرا و دخترارو دیدم فقط به بهونه ی امام حسین میزنن بیرون از خونه و اصن داخل هیئت نمیان!!!!
خو بگو دختر خوب کی میخواد بره هیئت با ساپورت میره و موهای بلوند!!!!؟؟؟خدایا خودت به پاشون نگیر....جوونن خامن.نیاز دارن به توجه...

♥milad♥

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]زمانه ی عجیبی است![/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]
برخی مردمان امام گذشته را عاشقند ، نه امام حاضر را !
[/FONT]
میدانی چرا ؟
[/FONT]
امام گذشته را هرگونه بخواهند تفسیر می کنند ،
[/FONT]
اما امام حاضر را باید فرمان ببرند
[/FONT]
و کوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند ...
[/FONT]

m roz

عضو جدید
خدا به دل آدما کار داره نه به تیپ و قیافه و ظاهر. پس حرمت ها باید نگه داشته بشه. اگر کسی برای عزاداری حسین از خونه بیرون میاد پس باید نیتش خالص باشه و تو فکر این نباشه مد امروز چیه که بزنم و برم، اگرم نیتش غیر از عزاداریه خودش میدونه و خدای خودش.

Hosseinrq

عضو جدید
خدا به دل آدما کار داره نه به تیپ و قیافه و ظاهر. پس حرمت ها باید نگه داشته بشه. اگر کسی برای عزاداری حسین از خونه بیرون میاد پس باید نیتش خالص باشه و تو فکر این نباشه مد امروز چیه که بزنم و برم، اگرم نیتش غیر از عزاداریه خودش میدونه و خدای خودش.

از کوزه همان برون تراود ک در اوست

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که کاری نداشته باشین که من چرا این سوالو میپرسم.من نگفتم وجود نداره!!!که بخوام دلیل بیارم.
فقط خواستم بدونم چطور این اعتقاد شما بدست اومده؟؟
احادیث و گفته ی مستقیمی که بگن فلانی امام زمانه وجود نداره :) .

یه سوال دارم و باید اینجا میپرسیدم از خود استارتر:
شما خودتون شخصا چقدر به وجود امام زمان اعتقاد دارین؟؟
اعتقادتون رو چطور و از کجا بدست آورده اید؟
این فقط یه سواله و جواب بدین تا وارد بحث شویم.فقط یه سواله و برداشتی از اینکه چرا من چنین سوالی پرسیدم نداشته باشین!

و السَّماءِ و الطّارق و ما اَدرِِِِِاکَ مَا الطّارق النَّجمُ الثّاقِب (طارق-1تا3)
سوگند به آسمان و کوبنده شب و تو چه میدانی که کوبنده شب چیست؟ همان ستاره درخشان و شکافنده تاریکی هاست....

فَلا اُقسِمُ بِالخُنَّس الجَوارِ الکُنَّس والَّیلِ اِذا عَسعَس (تکویر-15تا17)
سوگند به ستارگانی که بازمیگردند حرکت می کنند و از دیده ها پنهان میشوند و سوگند به شب هنگام که پشت کند و به آخر رسد

tvbea

عضو جدید
دوست عزیز اینقدر اون آقا حرف زد شما نباید اینشو برداشت میکردی!!!
البته اخبار کذب کشورمون هم هست:
گفت وقتی حق پزشک رو نمیده دولت میره این کارو میکنه.
هیچی سر جای خودش نیست واقعا.من یکی که به پزشک حق میدم زیر میزی بگیره.مزد دستشه.حلالشم هست.

-----------
مسلمان هستی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اینارو می گی!؟

tvbea

عضو جدید
خب شما چیزایی که شنیدین رو همیشه اینجور قبول میکنین؟؟؟
وقتی نه قران گفته نه هم کسی مستقیم گفته چطور میخواین بپذیرین؟؟؟

-----------
گاهی ما فکر می کنیم خدا هم مثل ماست(tanri bagishla ha majbur elilla ba) ینی نمی پذیرم آنچه که خدا میگه درسته
فک می کنیم به آنچه که ما می اندیشیم خدا هم تو اون فکره یا حداقل موافق فکر ماست
و این ینی ساختن یه خدای جدید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!