دوستان شب امتحانی دستا بالا..........

saijoon

عضو جدید
دوستان شب امتحانی دستا بالا..........
اگه شما هم از اون دسته افرادی هستین که تازه وقتی نزدیک به زمان امتحانات میشه یادشون میفته که درسی هست ...پروژه ای هم هست پیشنهاد بدین....
.
.
.
با استرس امتحانات چیکار میکنین........
اگه بیفتین....
.
.
.

memar_w

عضو جدید
منم همشه خدا شب امتحانیم.یکی از امتحانامو خراب کردم خدا خدا میکنم که نمره قبولی بگیرم.

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من درسایی رو که میدونم تو ارشد نمیاد و کاراییی نداره بعد ها (البته بماند که اکثر درس ها کارایی نداره :biggrin:) اونا رو شب امتحانی که نه ولی هفته اخری میخونم

ولی دروس اصلی رو خوب میخونم وشب امتحانش راحت میخوابم و لازم نیست تا صبح بیدارباشم.:smile:

saijoon

عضو جدید
من درسایی رو که میدونم تو ارشد نمیاد و کاراییی نداره بعد ها (البته بماند که اکثر درس ها کارایی نداره :biggrin:) اونا رو شب امتحانی که نه ولی هفته اخری میخونم

ولی دروس اصلی رو خوب میخونم وشب امتحانش راحت میخوابم و لازم نیست تا صبح بیدارباشم.:smile:
اینو خوب اومدین.
البته من هم همیشه اول ترم همین تصمیم شما رو میگیرم اما نمیدونم چرا عملی نمیشه هیچ وقت.........

میهن مشرقی

عضو جدید
حاضر......:victory:
اقا ما هم شب امتحان درس میخونیم....
با این تفاوت که استرس مسترس نداریم اصلا اگه هم تموم نشه یه جورایی فدا سرم:w25:
تازه شبم اگه بخوام به موقع بخوابم....قبلش باز باید یه سر باشگاه بزنم که خودش یکی دو ساعت طول میکشه:D پس با این حساب کار من شب امتحان به قراره زیره:thumbsdown:
درس تا ساعت 12....شایدم زودتر...بلافاصله بعد اون باشگاه تا 2...3:whistle:
فردا صبح ساعت 6 برپا.....:w41:

• Like
واکنش ها: Mute

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که 7 ترم اینطور گذروندم...
به امید خدا ترم آخر میخوام :
از روز اول همه کلاسامو برم..
:w17:
درسامم بخونم..:w10:
جزوه همه درسارو بنویسم..یا حداقل اینکه از یکی بگیرم کپی کنم واقعا 7 ترم چقدر با سختی درس خوندم..
:w09:
اگه کتابی لازمه بگیرم نه اینکه تازه الان تو فرجه ها بفهمم باید 2تا کتاب بگیرم..آخر ماه هم که هست پس ایشالله بعد امتحان که پول به حسابم اومد میخرم:w25:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جزوه همه درسارو بنویسم..یا حداقل اینکه از یکی بگیرم کپی کنم واقعا 7 ترم چقدر با سختی درس خوندم..
اگه کتابی لازمه بگیرم نه اینکه تازه الان تو فرجه ها بفهمم باید 2تا کتاب بگیرم..آخر ماه هم که هست پس ایشالله بعد امتحان که پول به حسابم اومد میخرم:w25:
ترک عادت موجب مرض است!!:Dشما طبق روال قبل پیش برو بهتره!!میترسم بیای ثواب کنی کباب کنی:biggrin:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با عقیده اونایی که ازشون تشکر کردم موافق بودم.
خودمم که این ترم تماما شب امتحانی بودم.
این هفته کلی امتحان داشتم و خواب روزانه م شده بود 3 ساعت در روز.
امروز که دادم امتحانمو ظهرش گرفتم 4 ساعت تخت خوابیدم.:D

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کودکی تا حالا فقط برای یه امتحان از 4 روز قبلش شروع کردم بخونم اونم فیزیکی بود که اصلا کتابشو باز نکرده بودم.
بیشتر اوقات به شدت دیقه نودی هستم.
متاسفانه هرچی سعی میکنم این 90 حداقل نمیشه 50 ای چیزی :redface:

میهن مشرقی

عضو جدید

نازی عزیزم....افرین به این تصمیم کبرییییییییییییییییییی:biggrin:

M.Aliabadi

عضو جدید
من که الان 3 روزه که پشت سر هم امتحان دارم واسه همينم شبها 2-3 ساعت بيشتر نميخوابم
شب امتحان به معني واقعي کلمه...

saijoon

عضو جدید
یعنی خیلی باحالی ........:biggrin:
ولی میخوای این ترم اخری روهم مثل ترمای قبل بگذرون:confused:

saijoon

عضو جدید
از کودکی تا حالا فقط برای یه امتحان از 4 روز قبلش شروع کردم بخونم اونم فیزیکی بود که اصلا کتابشو باز نکرده بودم.
بیشتر اوقات به شدت دیقه نودی هستم.
متاسفانه هرچی سعی میکنم این 90 حداقل نمیشه 50 ای چیزی :redface:
منم تقریبا هرسال و هر ترم همین تصمیم رو میگیرم اما نمیدونم چرا نمیشه...
راستی چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:redface:

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا فکر کنم اینی که گفت از تصمیم کبری خانومم سخت تره...........:surprised:

یعنی خیلی باحالی ........:biggrin:
ولی میخوای این ترم اخری روهم مثل ترمای قبل بگذرون:confused:
اینقدر داغون بودم یعنی ؟!:eek:
واقعا همین طوره خب..:redface:
این ترم مثلا زبان تخصصی داشتم کلا که 2 جلسه رفتم .حالا نمیدونم چی بخونم.جزوه از بچه ها گرفتم..ولی چه فایده هیچی معلوم نیست که...

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا اینقدر سخت میگیرید بابا...:w01:
مگه ما دانشجو شدیم که درس بخونیم؟ ما اومدیم تفریح کنیم کنارشم حالا یه درسی داشته باشیم که تفریحمون یه رنگ و بویی از علم بگیره که اونم بمونه شب امتحان بهتره که وقت تفریحتو زیاد نگیره...:w10:
باور کنید این روزا ارزش این رو نداره که شما بخواید اینهمه سخت بگیریدش و به خاطر 4 صفحه جزوه به خودتون فشار بیارید...:w16:
من الآن ازین ناراحتم که امتحانام داره به تفریحم آسیب میزنه...:w05:

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه ما دانشجو شدیم که درس بخونیم؟ ما اومدیم تفریح کنیم کنارشم حالا یه درسی داشته باشیم که تفریحمون یه رنگ و بویی از علم بگیره که اونم بمونه شب امتحان بهتره که وقت تفریحتو زیاد نگیره...:w10:
باور کنید این روزا ارزش این رو نداره که شما بخواید اینهمه سخت بگیریدش و به خاطر 4 صفحه جزوه به خودتون فشار بیارید...:w16:

:)این دیگه اندش بودااا.

saijoon

عضو جدید
منم تفریح و هستم...........
والبته مشروط شدن بعد از اونو.........:D