دستشویی ها هم از لیست حریم خصوصی حذف شدند

ne_sh67

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری محمد رضا خوبی تو که دوباره برگشتی:surprised:
به نظرت الان تو کهریزک داره چیکار میکنه:eek: آها حتما داره با مامورا قهوه میخوره:eek::D
فک کنم دارن فیلما رو مرور میکنن واضحاشو انتخاب گنن گلچین داشته باشن!!!!:eek:
یه سلکشن توووپ!!!!:D:cry:

آذرتاش

عضو جدید
تو دیگه کی هستی......:eek: یعنی هر کی پول نداره ارضا شه این کار و بکنه...؟ میدونی اگه همه مثله تو فک میکردن دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشد .. :cry:
دوباره بخونی بد نمیشه. موضوع رو نفهمیده ای.الان هم سنگ رو سنگ بند نیست. جا نماز آب نکش. در ضمن درست تر اعتراض کن. بحث هر کی نبود. بحث اون ادم بود و بس.

mina_1367

عضو جدید
به نظرم این کار اون ادم یه اتفاق خیلی عادی است و ربطی به شخصیت همه مردم ایران ندارد که با این بهانه زیر سئوال برود. تشبیه با این شدت را قبول نمیکنم. فقط یک اتفاق بد هست. پول داشت اون یکی کار رو میکرد. نداره از این راه ارضاء میشه. مهم هم نیست. بخاطر س.ک.س قتل که نکرده؟ این کار ها در همه دنیا اتفاق می افته و ملتها از این نظر زیر سئوال نباید برن. مشکل بی پولیه . ثروتمندا هر روز هزار تا دختر بیگناه را بدبخت میکنند هیشکی هم خبردار نمیشه. ما یاد گرفتیم که کاری به اونا نداشته باشیم و بدبختا رو هو کنیم. جلال الدین فارسی یادتون نیست؟

وات ؟ ؟ ؟

یعنی چی ؟
یعنی حتما باید هزار تا دختر بیگناه به قول خودتون بدبخت بشن ؟؟؟

حالا توسط پولدارا اونجوری! و توسط بی پولا اینجوری!

خب یه دفعه بیان از اول بگن دختر خانوما عاقبت شما اینه !! این دو راه یا اینجوری یا اونجوری !! بیایید خودتون انتخاب کنید ! دیگه خیال همه راحت باشه و همه تکلیف خودشون رو بدونن دیگه سر در گم نباشن !!

آذرتاش

عضو جدید
وات ؟ ؟ ؟

یعنی چی ؟
یعنی حتما باید هزار تا دختر بیگناه به قول خودتون بدبخت بشن ؟؟؟

حالا توسط پولدارا اونجوری! و توسط بی پولا اینجوری!

خب یه دفعه بیان از اول بگن دختر خانوما عاقبت شما اینه !! این دو راه یا اینجوری یا اونجوری !! بیایید خودتون انتخاب کنید ! دیگه خیال همه راحت باشه و همه تکلیف خودشون رو بدونن دیگه سر در گم نباشن !!
شما هم متن جواب منو نفهمیدی . حتمآ سنت کمه . مشروط هم که شدی . همه مشکل ما همینه که نمیفهمیم ولی فکر میکنیم درست ترین نظر رو ما داریم. یه نفر رفته تو دستشویی قطار جند تا فیلم تو اون تاریکی مثلآ گرفته. حالا ببین چه قشقرقی راه انداختید . انگار که . . . .

آذرتاش

عضو جدید
خب اشکال خیلی ریشه ای هس می دونم اما مطمئن باش دستایی هستند که این مسایل رو دارن رواج می دن
خود رادیو یه بار سال پیش بود یه گزارشی تهیه کرده بود در مورد خودکارهایی که به صورت کاملا قانونی وارد کشور شده بود با نام شرکت مورد نظر به تمو نقاط کشور داشت محصولشو می فرستاد
حتی تو نت هم تبلیغات گسترده ای داشت
وختی گزارش گر رادیو از مراجع قانونی پیگیر شده بود اصلا بهش محل نزاشته بودن
خب چرا؟
با شما موافقم.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما هم متن جواب منو نفهمیدی . حتمآ سنت کمه . مشروط هم که شدی . همه مشکل ما همینه که نمیفهمیم ولی فکر میکنیم درست ترین نظر رو ما داریم. یه نفر رفته تو دستشویی قطار جند تا فیلم تو اون تاریکی مثلآ گرفته. حالا ببین چه قشقرقی راه انداختید . انگار که . . . .
انصافا اگر خواهر یا مادرت هم بودن اینجوری قضاوت میکردی :smile:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم این کار اون ادم یه اتفاق خیلی عادی است و ربطی به شخصیت همه مردم ایران ندارد که با این بهانه زیر سئوال برود. تشبیه با این شدت را قبول نمیکنم. فقط یک اتفاق بد هست. پول داشت اون یکی کار رو میکرد. نداره از این راه ارضاء میشه. مهم هم نیست. بخاطر س.ک.س قتل که نکرده؟ این کار ها در همه دنیا اتفاق می افته و ملتها از این نظر زیر سئوال نباید برن. مشکل بی پولیه . ثروتمندا هر روز هزار تا دختر بیگناه را بدبخت میکنند هیشکی هم خبردار نمیشه. ما یاد گرفتیم که کاری به اونا نداشته باشیم و بدبختا رو هو کنیم. جلال الدین فارسی یادتون نیست؟

اااا راست میگی تو برو دسشویی ازت فیلم بگیرن ببینم بعدش همینو میگی

ناموس مردم تو دسشویی هم امنیت ندارن
این ادم روانیه

قرار نیست بخاطر این اقا یه عده بی ابرو بشن که

آذرتاش

عضو جدید
انصافا اگر خواهر یا مادرت هم بودن اینجوری قضاوت میکردی :smile:
من خواهر ندارم. مادرم هم از دنیا رفته. لطفآ درست بفهم. همه زنان ایران ناموس ما حساب میشن و فرقی ندارد.
شما چرا اینقدر دو آتیشه میشین؟ تو بهشت که زندگی نمیکنیم؟ همینه . بدتر اش هم هست.

آذرتاش

عضو جدید
اااا راست میگی تو برو دسشویی ازت فیلم بگیرن ببینم بعدش همینو میگی
ناموس مردم تو دسشویی هم امنیت ندارن
این ادم روانیه

قرار نیست بخاطر این اقا یه عده بی ابرو بشن که
شما هم متن جواب منو نفهمیدی. درک این مفاهیم برات سخته. سطحی میخونی. دنبال بهانه هم نباش . درد شما از یه تاپیکهای دیگه است. من نه سبزم نه قطره و نه هیچ جیز دیگه. منطق هم دارم. کاری نکنید که رو در رو بشیم. تالار گفتگو برای ابراز نظرهست نه هجوم کشی.

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خواهر ندارم. مادرم هم از دنیا رفته. لطفآ درست بفهم. همه زنان ایران ناموس ما حساب میشن و فرقی ندارد.
شما چرا اینقدر دو آتیشه میشین؟ تو بهشت که زندگی نمیکنیم؟ همینه . بدتر اش هم هست.
بابا شما با شعور و بفهم من هم نفهم تو دنیای کوچیکت خوش باش ;)
از وحید چه خبر؟

خوبه رفته جایی کارش داری به من بگوووووووووووووووو:smile:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم متن جواب منو نفهمیدی. درک این مفاهیم برات سخته. سطحی میخونی. دنبال بهانه هم نباش . درد شما از یه تاپیکهای دیگه است. من نه سبزم نه قطره و نه هیچ جیز دیگه. منطق هم دارم. کاری نکنید که رو در رو بشیم. تالار گفتگو برای ابراز نظرهست نه هجوم کشی.
:eek::eek:
رو در رو هم شیم مورد نداره برادر من یکی میزنی دو تا میخوری دیگه:surprised:
به هر حال من اگه تو تاپیکی جوابتون دادن نه قصد دعوا داشتم نه چیزه دیگه:gol:

آذرتاش

عضو جدید
مرگ خوبه اما برای همسایه:cry:
شما متوجه جبهه گیری هاتون باشید. تالار گفتگوست نه توهین و لشگر کشی. در ضمن شخصیتم به من اجازه نمیده بیش از اینها جواب بدم. شما موضوع جواب منو بخون . چون ببخشید ها برات تفهیم نشده. بی غرض بخون تا درست بفهمی.:gol:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما متوجه جبهه گیری هاتون باشید. تالار گفتگوست نه توهین و لشگر کشی. در ضمن شخصیتم به من اجازه نمیده بیش از اینها جواب بدم. شما موضوع جواب منو بخون . چون ببخشید ها برات تفهیم نشده. بی غرض بخون تا درست بفهمی.:gol:
هر چی شما بگی:cry:

آذرتاش

عضو جدید
:eek::eek:
رو در رو هم شیم مورد نداره برادر من یکی میزنی دو تا میخوری دیگه:surprised:
به هر حال من اگه تو تاپیکی جوابتون دادن نه قصد دعوا داشتم نه چیزه دیگه:gol:

واست متاسفم
یکم عقلتو کار بندازی میفهمی که مسلمون جنایتکارم داریم همه ادیان خوب بد دارن
باشه تو مسلمون ما نه
به افتخارت سوت میزنیم
برو بابا مرجع تقلیدی امامی چی هستی
بگئ احکام دیگتو ما هم بدونیم
تاب روی ماه خدا رو ببوسو حتما بخون اونوقت میفهمی خدا هست یا نه
میگیره دیگه
تو جمع حوریان دیگه:
با این منطق میخوای دو تا بزنی یکی بخوری.

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
واست متاسفم
یکم عقلتو کار بندازی میفهمی که مسلمون جنایتکارم داریم همه ادیان خوب بد دارن
باشه تو مسلمون ما نه
به افتخارت سوت میزنیم
برو بابا مرجع تقلیدی امامی چی هستی
بگئ احکام دیگتو ما هم بدونیم
تاب روی ماه خدا رو ببوسو حتما بخون اونوقت میفهمی خدا هست یا نه
میگیره دیگه
تو جمع حوریان دیگه:
با این منطق میخوای دو تا بزنی یکی بخوری.
شرمنده هااا ایشون به دین من توهین کردن دقتم کنید من در برابرشون خیلی کوتاه اومدم شما از جایی دیگه پری
شرمندتون اشتباه گرفتم شما هم تند رو هستید

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز

آذرتاش جون شما نباید از این رفتار و واکنش ما خانوما ناراحت بشید اونجوری که گفتید خواهر ندارید مادرتون هم فوت کردن
پس زیاد نمی تونید حال و احساس خانوما رو درک کنید مسئله تنها مسئله همین مورد نیس مسئله ده تا صدتا نیس هر روز بیشتر و بیشتر میشه
حتما شنیدید که احساس امنیت از خود امنیت مهمتره
شما فرض کن این حس که همه دارن تورو می پاین تو وجودت تو ذهنت رسوب کنه چه اتفاقی می افته
اینکه حس کنی هیچ جا امنیت نداری
هیچ جا نمی تونی راحت باشی و خودت باشی بالاخره هر انسانی یه حریم خصوصی داره تا توش واقعا خودش باشه و این مسئله در مورد خانوما بخصوص خانومای ایرانی با این روش تربیتی و با این نگرش خیلی مسئله دار تر و حساس تر میشه

تو مراسم عروسی که می خوای بری باید محدود باشی لازم نیس کسی به آدم تذکر بده خود بخود خود آدم محدود میشه
تو استخر رفتن
تو مغازه ها و لباس فروشیا تو اتاق پرو
تو مسافرت تو دستشویی های عمومی
تو مهمونی های خونوادگی
حتی تو خونه خودت
از اون طرف هم هر روز انگشت اتهام به سمت دخترا و خانوما بیشتر زوم میشه که فلان هستن و بهمان
نمی خوام پای مسایل دیگه رو پیش بکشم اما تو کشور ما هیچ قانون درست حسابی پشت خانوما نیس
می دونید بخاطر همین مسایل به ظاهر کوچیک چه اختلافهایی بین زن و شوهرا افتاده
تا زنی بخواد ثابت کنه گنه کار نیس می دونید چه انرژهای بیهوده ای باید هدر بره چقدر باید تو راهروهای دادگاهها کلفت بشنوفه
مسایل فرهنگی اقتصادی وجود زنان خیابانی دختران فراری ووو........ همه دست به دست هم داده تا سالم رو هم به گند بکشه
نمی دونم چقد تونستم منظورمو برسونم
تو مملکتی که تو کوچه خیابون به خاطر دو سه تار موی خانوما وا اسلاما سر میدن و فلان حالا خیلی راحت آبروی یه انسانی باید این جوری بره
بحث ربودن زنا و دخترا تو پایتخت رو حتما شنید
اون بحثی رو هم که گفتید پولدار دارن هر غلطی می کنن هم مسئله دیگه و صد البت مشکلی دیگه هست ولی یادتون باشه اونجا زنی بوده که بنا به هر دلیلی رفته پیش اون یارو پولداره اما اینجا واینجور مواقع هیچ تمایلی وجود نداشته

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من فکر می کنم منظور آذرتاش این نبود که ایشون کار درستی کرده و یا اینکه بهش حق می ده...شاید منظورش این بوده باشه که پس چرا با بقیه بی حرمتیایی که به خانوما می شه برخورد نمی شه (نه اینکه چرا این موضوع باید مردمو ناراحت کنه) مثلا اون موردی رو که ایشون اشاره کردن یه جور تروتمیزی عادی شده که کسی اصلا نگاه بدی بهش نداره...من فکر می کنم ایشون می خواست یادآوری کنه که خیلی از خانوما متاسفانه خودشون با دست خودشون تن به کاری می دن که دست کمی از این بی حرمتی نداره ،خودشون اجازه می دن همچین بلایی سرشون بیاد و اونو بی حرمتی به حساب نمیارن...چون من خودم یه همچین نظری دارم ولی فکر کردم این تاپیک جای گفتنش نیست چون همه همین برداشتی رو می کنن که شماها کردین