درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
باسلام ،لطفا کمکم کنید .برای بررسی فرآیندهای GTL که عبارتنداز4مرحله زیر :
الف)خالص سازی گاز
ب)تولید گازسنتز ومخلوط مونوکسید کربن وهیدروژن
ج) فرآیند فیشر- ترویش
د) ارتقاء وبالابردن کیفیت محصول(عکس وشماتیک واحدهای عملیاتی این چهار مرحله و توضیحات کامل از هر 4مرحله رو بصورت WORD می خواستممشاهده پیوست 129913لطفا آقا و خانمهای مهندسی شیمی عزیز کمکم کنین. باسپاس فراوان

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...یل-گاز-طبیعی-به-مایعات-نفتی-GTL?highlight=GTL

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/384083-انیمیشن-فرآیند-GTL?highlight=GTL

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-و-همچنین-فرآیند-Fisher-Tropsch?highlight=GTL

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...سازی-واحد-GTL-(سنتز-فیشر-تروپش)?highlight=GTL

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان اگه امكانش هست كمكم كنيد
اثبات معادله پيوستگي در مختصاتهای كارتزين ، استوانه ای و كروی كفايت ميكنه
فقط بگيد از كجا ميتونم پيداش كنم.
با تشكر از همه

همش در متخصات قطبی

این کل معادلات در مختصات قطبی هستش تازه برات اثبات کردم گذاشتم، صبر کن تا چند ساعت دیگه کارتزین رو هم برات میذارم. توی کتاب ها هیچ کدومشون اینجوری اثبات نکردن نگرد دنبالش که نیست فقط ی کتاب هست که اونم برای مدیران گذاشتم، از نظر من کتاب برد یکی از بدترین کتاب ها در ارائه مفهوم هستش کلیه فرمول ها رو نصفه نیمه حل کرده و رفته.

پیوست ها

• fluid adva.part1.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • fluid adva.part2.rar
    2 مگایابت · بازدیدها: 0

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
دوستان اگه امكانش هست كمكم كنيد
اثبات معادله پيوستگي در مختصاتهای كارتزين ، استوانه ای و كروی كفايت ميكنه
فقط بگيد از كجا ميتونم پيداش كنم.
با تشكر از همه

ادامه معادلات در مختصات قطبی

پیوست ها

• fluid adva.part3.rar
    861.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

n.r5566

عضو جدید
سلام و خسته نباشید.دوستان من یه مقاله انگلیسی 5-7-6 صفحه ای میخوام که ترجمه شده باشه معتبرم باشه راجع هر کدوم از دروس مهندسی شیمی هم باشه اشکالی نداره.ممنون .فقط اگه دارین زود برام بفرستین:gol: ممنون

ghaghalili

عضو جدید
سلام دوستان:redface:
من نیاز شدیدی به حل المسایل کامل عملیات واحد تریبال دارم
کسی میتونه کمکم کنه؟:cry:

E.AP

عضو جدید

کتاب آموزشی حل معادلات ODE با کمک نرم افزار MATLAB

دریـــافـــت

و استفاده از لینک زیر که نویسنده به زبان فارسی + مثال، بطور کامل توضیح دادن:

http://elmoya.mihanblog.com/post/7

خیلی ممنون دوست عزیز واقعا لطف کردی

MK264

کاربر بیش فعال
سلام و خسته نباشید.دوستان من یه مقاله انگلیسی 5-7-6 صفحه ای میخوام که ترجمه شده باشه معتبرم باشه راجع هر کدوم از دروس مهندسی شیمی هم باشه اشکالی نداره.ممنون .فقط اگه دارین زود برام بفرستین:gol: ممنون

ببین این بدردت میخوره، موضوعش درباره کاربرد های جدید برای سنسورهای فراصوتی در فرایندهای صنعتی هست.

پیوست ها

• کنترل فرایند.rar
    462.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

atefe24

عضو جدید
سلام دوستان روزتون بخیر...میخواستم ببینم کسی میدوونه کارخونه های داروساری مهندس شیمی میگیرن یا نه؟اگه میگیرن معمولا کار یه مهندس شیمی تو یه کارخونه داروساری چیه...ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان روزتون بخیر...میخواستم ببینم کسی میدوونه کارخونه های داروساری مهندس شیمی میگیرن یا نه؟اگه میگیرن معمولا کار یه مهندس شیمی تو یه کارخونه داروساری چیه...ممنون میشم اگه کسی راهنماییم کنه

سلام
بله استخدام میکنن
تو واحدهای فرایندی (تولید محصول) و واحد تحقیق و توسعه

ghaghalili

عضو جدید
سلام
دوستان من یه پروژه درمورد تهویه مطبوع دارم(Air conditioning)
میخواستم بدونم اطلاعاتی درباره سیستم های عملیاتی این روش وجود داره
آخه من هر چیزی که پیدا میکنم همش کاربردیه
یعنی مثلا کجاها استفاده میشه و ایناس
یکم اطلاعات علمی تر نیاز دارم
کسی میتونه کمکم کنه:(
خوشحالم میکنین:D:w21:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من یه پروژه درمورد تهویه مطبوع دارم(Air conditioning)
میخواستم بدونم اطلاعاتی درباره سیستم های عملیاتی این روش وجود داره
آخه من هر چیزی که پیدا میکنم همش کاربردیه
یعنی مثلا کجاها استفاده میشه و ایناس
یکم اطلاعات علمی تر نیاز دارم
کسی میتونه کمکم کنه:(
خوشحالم میکنین:D:w21:
کتاب راهنمای طراحی سیستم های تهویه مطبوع کریر carrier که مهندس ملک زاده و کاشانی حصار اونو ترجمه کردند و کتاب Refrigeration andAir-Conditioning نوشته A. R. Trott and T. Welch

sahar tj

عضو جدید
سلام دوستان
من دنبال یه کتاب به اسم (Oxford placement test (mark هستم،تو کتابفروشی ها گشتم نبود،لطفا اگر فایل این کتاب رو دارین برای دانلود بذارین
سپاس بیکران

Mehdi.Ronaldo7

عضو جدید
دوستان عزیز کسی میتونه اسم یه دیکشنری خوب و کامل و جامع از مهندسی شیمی بگه که توی ایران هم موجود باشه و البته ترجمه شده به فارسی ؟ اسم انتشارات و نویسنده و اینا رو هم اگه میشه بگین .
مر30

Tina.e

عضو جدید
سلام بچه ها لطفا هر کی میتونه اینو حل کنه واسم مرسی

سلام بچه ها لطفا هر کی میتونه اینو حل کنه واسم مرسی

11.jpg

mohyss

عضو جدید
نیاز ضروری به یک مقاله یا پروژه

نیاز ضروری به یک مقاله یا پروژه

سلام بر دوستان عزیز. یک مقاله یا پروژه فارسی راجع به روشهای کنترل پیل های سوختی میخواستم. اگه لطف کنید ممنون میشم. :) لطفا فایلش doc باشه تا بتونم گلچین کنم ازش. ممنون

آخرین ویرایش:

razie baghery

عضو جدید
سوال مدل سازی :
سلام کسی میتونه توی حل این سوال بهم کمک کنه؟
کره فلزی توپری با دمای اولیه 1 Tدر یک ظرف اب با دمای Tبی نهایت فرو رود و منبسط شود مدل تغییر دمای کره را بیابید

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام دوستان
من دنبال یه کتاب به اسم (Oxford placement test (mark هستم،تو کتابفروشی ها گشتم نبود،لطفا اگر فایل این کتاب رو دارین برای دانلود بذارین
سپاس بیکران

تاپیک درخواست کتاب ها

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام به همگی.دوستان چرا یخ توی ظرف تفلون زودتر ذوب میشه؟

این سوال صنعتی بود؟ تفلون یه نوع ساختاری داره که ضریت هدایت داخلش بالاست و سریع تر گرم میشه نسبت به بقیه فلزات.

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه پیرجوی عزیز جایی برای طرح سوالا نیست متاسفانه:(میشه بفرمایید چرا لوله های اب گرم معمولا بیرونشون رسوب میدن؟؟ربطی به خوردگی تو دمای بالا داره؟ولی چرا بیرونش؟

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
اخه پیرجوی عزیز جایی برای طرح سوالا نیست متاسفانه:(میشه بفرمایید چرا لوله های اب گرم معمولا بیرونشون رسوب میدن؟؟ربطی به خوردگی تو دمای بالا داره؟ولی چرا بیرونش؟

لوله وقتی بیرونش چیزی نباشه واسه رسوب دادن، حتما از داخلش اومده یعنی سوراخ شده و نشت کرده، ضمنا در نظر بگیرید برخی املاح محلول در آب با افزایش دما رسوب میکنن مثل ترکیبات کلسیمی ( مهترینش آهک) در دیواره کتری آب جوش

رسوب کردن در بیرون لوله منطقی نیست زیاد

mehrdad.kayani

عضو جدید
سلام. من دوتا موضوع دنبالش میگردم خیلی بهش نیاز دارم.1.کاربرد حساب تغیییرات (اکسترمم)در مهندسی شیمی 2.محاسبه بازده سینی های برج تقطیر اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

hamsokhan

عضو جدید
پاسخ : ·▪•●سئوالات و درخواست های درسی مهندسی شيمی فقط در اینجا مطرح شود●•▪·

پاسخ : ·▪•●سئوالات و درخواست های درسی مهندسی شيمی فقط در اینجا مطرح شود●•▪·

با سلام.کسی میتونه مراحل بدست آوردن نقطه حباب و شبنم رو برام بگه؟
روش نیوتن رافسون رو چطور میشه با ماشین حساب 5800 برنامشو نوشت؟
ممنون

اگـر به اين مي انديشی كه ديگران چگونه به تو می انديشند يا از ديگران می ترسی يا به خودت باور نداری - محمود دولت آبادی

sana.68

عضو جدید
سلام
یه مقاله از مباحث انتقال حرارت میخوام انگلیسی با ترجمه ش باشه و مدل شده بشه.تروخدا خیلی ضروریه لطفا کمکم کنیییییییییییییییین

hosin hosini

عضو جدید
سلام
لطفا در مورد کاتلیست جامد و خاصیت
selectivity واکنشهای شیمیایی در مجاورت کاتالیست
توضیح جامع دهید
با تشکر

akbariisf

عضو جدید
سلام
ببخشید میشه اگر این مقالات را دارید برای من هم بفرستید
ممنون