درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام برای درس مقدمات طراحی 2 باید یه بنای خارجی رو نقد کنیم.یه بنایی که حداکثر دو طبقه باشه و کیفیت فضایی خوبی داشته باشه که بشه روش کلی صحبت کرد و اطلاعات زیادی از جمله عکس ازش باشه.گشتم ولی بنایی که بدرد بخوره پیدا نشد.اگه بنایی رو میشناسین ممنونم میشم بگین.

سلام دوست خوبم تو تاپیکای زیر نمونه موردی هست.
نقد و تحلیل آثار معماری

تحلیل اثار بزرگان معماری

آخرین ویرایش:
درخواست کتاب کتاب روش تحقیق در معماری لیندا گروتو

درخواست کتاب کتاب روش تحقیق در معماری لیندا گروتو

سلام دوستان من 1 ماه دیگه کنکور پیام نور ارشد دارم.هرکی کتاب روش تحقیق در معماری لیندا گروتو داره برام ایمیل کنه.مرسی دوستان.
////////

آخرین ویرایش توسط مدیر:

امیر-حسین

عضو جدید
باسلام خدمت دوستان عزیز یه سوال ذهنمو مشغول کرده یه فیلمی از تخت جمشید دیدم مربوط به پیر پیرا هست که کلا اعتقاد داره تخت جمشید ساخته نشده از ناتمام بودن گل ها وکاج و...اگه کسی اطلاعی داره از اون فیلم یا مطلبی داره که حرفای پیرپیرا دروغ بوده بنویسه مرسی

eng.saadati

عضو جدید
دوستان سلام
میخواستم ازتون بپرسم به نظره شما کدوم معماره ایرانی هست که اثاره بزرگی حلق کرده چه داخلی چه خارجی اما اونطور که باید و شاید یه شهرت نرسید و گمنام موند یا مونده !! در واقع یه معماره ایرانی ترجیحا معاصر که به حق خودش نرسید رو میخوام بشناسم تا راجعش اظلاعات کسب کنم یه سوژه بکر میخوام . این معماره ما میتونه یه دورگه هم باشه هیچ اشکالی نداره

Alirezaey

عضو جدید
با سلام من تحقیقی در مورد اسلام و معماری ایرانی نیاز دارم کسی میتونه کمک کنه

8811103

عضو جدید
سلام،این که خیلی کلیه میتونی تاثیر ورود اسلام به ایران بر روی کالبد خانه های ایرانی رو بررسی کنی.!!!
یا مثلا تاثیر یکی از مولفه های اسلامی روی کالبد خانه ها یا دیگر اماکن مثلا تاثیر انصاف بر روی کالبد بازارهای ایرانی یا قناعت ......
امیدوارم درست منظورتو فهمیده باشم:smile:

sara_dez part

عضو جدید
سلام دوستان کسی شیت بندی دستی پلان ویلایی داره؟پلانش خیلی پیچیده نباشه چون باید ماکتشم درست کنم.خواهش میکنم کمکم کنید:(

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
سلام دوستان کسی شیت بندی دستی پلان ویلایی داره؟پلانش خیلی پیچیده نباشه چون باید ماکتشم درست کنم.خواهش میکنم کمکم کنید:(
سلام دوست خوبم از تاپیک زیر میتونی نمونه شیت بندی ببینی.
[ پرزانته ] کارگاه پرزانته وشيت بندي

از لینکای زیرهم میتونی مدارک چنتا ویلا رو برداری.
نقشه ویلا ساوا
پلان های خانه آبشار
پلان خانه روبی
خانه ی هنسلمن

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام؛
بچه ها کسی در مورد موضوعای زیر مطلب یا مقاله ای داره؟!
پیش ساختگی در تاسیسات الکتریکی و مکانیکی _ تاسیسات الکتریکی و مکانیکی در ساختمان های پیش ساخته

ممنون میشم کمکم کنید .... :redface:

sarah*

عضو جدید
سلام
ممنون می شم اگر در زمینه تاریخچه و مبدأ علائم و نشانه های بکار رفته در پلان های معماری اطلاعاتی دارید بهم کمک کنید خیلی مهمه:gol:

Davood.117

عضو جدید
سلام
ببخشید کسی میتونه سه بنا ی خارجی یا داخلی معرفی کنه من بتونم در ارائه از اون ها درباره ی سیستم ها ( ارتباطی.، سازه ای ، زمینه .....)و فرم اون توضیح بدم؟ و ترسیمشون کنم؟
ممنون

Sina-Arch

عضو جدید
دوست خوبم، کلا در مورد تاریخچه پیدایش و استفاده از علائم و نماد هایی مثل نماد در یا پنجره و .. در نقشه های معماری مطلب می خواستم ا
ممنون:gol:

فکر کنم درست متوجه شده باشم.تاریخچه ی پیدایش اینا رو فکر کنم خواسته باشی نه شروع استفاده از نمادهای ترسیم فنی اونا
ببین، برای پنجره ها و راهروی ورودی میتونی از خونه های تپه زاغه استفاده کنی.توی کتاب تاریخ معماری جهان دکتر زارعی هستش.از اولین نمونه هاییه که میشه بهشون استناد کرد
پنجره های ساسانی و هخامنشی خیلی موارد خوبی هستن برای شروع استفاده ی به جا از پنجره توی معماری ایران
برای درب هم توی معماری ایران خیلی دقیق نمی شه مورد مناسبی رو پیدا کرد،به آثار معماری امویان و عباسیان توی عراق سر بزن.نمونه های خوبی دارن
امیدوارم به دردت بخوره اینا

Sina-Arch

عضو جدید
سلام
ببخشید کسی میتونه سه بنا ی خارجی یا داخلی معرفی کنه من بتونم در ارائه از اون ها درباره ی سیستم ها ( ارتباطی.، سازه ای ، زمینه .....)و فرم اون توضیح بدم؟ و ترسیمشون کنم؟
ممنون

سلام مهندس
به نظر من اینا خیلی کمک می کنن بهت...
پردیس سینما گالری ملت اثر رضا دانشمیر و کاترین اسپریدونف-بیشتر جنبه ی فرمیک و روابط داره
موزه هنر میلواکی اثر سانتیاگو کالاتراوا-جنبه ی سازه ای و تکنولوژیکی داره
مسجد شیخ لطف ا... اصفهان-هم سازه ای هم مفهومی

bahare.91

عضو جدید
سلام
ممنون میشم اگه در تحلیل فضای خانه عباسی های کاشان کمکم کنید...
برای مقدمات 2 باید این بنا رو تحلیلی کنیم!

sarah*

عضو جدید
ممنون از لطفت دوست خوبم اما در مورد
شروع استفاده از نمادهای ترسیم فنی مطلب می خواستم البته نه تو ایران کلا تو معماری جهان
:redface:

korosh62

عضو جدید
سلام دوستان.پایان نامم در مورد طراحی خانه کودک.کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟کلا در همه موارد خیلی ممنون میشم.

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

tiamo59

عضو جدید
سلام دوستان
میشه به من کمک کنید تا موضوعی رو پیدا کنم برای مقاله isi . لطفا چند تا موضوع خوب معرفی کنید تا بتونم برا isi یه مقاله جمع آوری کنم.
خیلی ممنون

Sina-Arch

عضو جدید
سلام دوستان
میشه به من کمک کنید تا موضوعی رو پیدا کنم برای مقاله isi . لطفا چند تا موضوع خوب معرفی کنید تا بتونم برا isi یه مقاله جمع آوری کنم.
خیلی ممنون
-------------------------------------------------------------------------------------
سلام
حوزه مطالعاتی رو اگه بگی بهتر می شه کمکت کرد
کتابهایی که خوندیٰ-مقالاتی که نوشتی یا داری می نویسیٰ-...

tiamo59

عضو جدید
-------------------------------------------------------------------------------------
سلام
حوزه مطالعاتی رو اگه بگی بهتر می شه کمکت کرد
کتابهایی که خوندیٰ-مقالاتی که نوشتی یا داری می نویسیٰ-...

سلام
من دانشجوی ترم 5 مهندسی معماری هستم . از الان می خوام شروع کنم به نوشتن .
اگه لطف کنید و چند تا موضوع برا ISI بگید و بگید که چه کتابهای رو براش بخونم ممنون میشم .
با تشکر .

Sina-Arch

عضو جدید
سلام
من دانشجوی ترم 5 مهندسی معماری هستم . از الان می خوام شروع کنم به نوشتن .
اگه لطف کنید و چند تا موضوع برا ISI بگید و بگید که چه کتابهای رو براش بخونم ممنون میشم .
با تشکر .
------------------------------------------------------------------
خیلی ها هستن که ده ها مقاله دادن ولی نتونستن حتی یدونه
ISI
بنویسن. موضوع خاص لازم داره و باید یه موضوعی باشه که تا حالا کار نشده باشه و یا خیلی خیلی کم بهش پرداخته شده باشه
به نظر من اول 1-2 تا مقاله برای کنفرانس ها بنویس که نحوه نوشتن دستت بیاد
ثانیا مقاله علمی پژوهشی بخون که متوجه بشی سبک موضوعات و تیپ نوشتن مقالات پژوهشی چطوره
اگر هم قصدت پر کردن رزومه خودته و ... راه های راحت تری هم هست.نیازی نیست خودتو زیاد اذیت کنی

moh.gh

عضو جدید
سلام دوستان
ترم اولیم! کسی کتابی واسه آموزش رسم مقطع و نما از ساختمان میشناسه واسه معرفی؟ ممنون میشم

کیمیا2011

عضو جدید
سلام دوستان کسی هست که اطلاعاتی راحع به کارخونه های کانادا درای تهران و اهواز هوشنگ سیحون بدونه؟

kianastone

عضو جدید
درخواست های مرتبط با:معرفی کتاب و مقاله و موضوع تحقیق

کتاب معماری، فرم، فضا،نظم دکتر ching ترجمه زهره قاراگزلو رو اگه کسی داره ممنون میشم در اختیارم بذارید.:gol:

nika1361

عضو جدید
از دوستانی که حاضرند کسی pdfکتاب درک رفتار سازه ها فلور مور ترجمه محمود گلابچی داره؟

بالا