درخواست مهم و فوری !!! راهنمایی انتخاب واحد

mashhad_boy65

عضو جدید
من خیلی از چارت عقبم می خواستم درسهای زیر رو بردارم
لطفا دوستان با تجربه راهنماییم کنن پاس کردن اینا با معدل مطلوب (حداقل غیر مشروط) ممکنه ؟
اگه نه پیشنهاد شما چیه؟ با تشکر از دوستان
1-مخابرات 1 3واحد
2- ماشین 1 3واحد
3- معماری کامپیوتر 3واحد
4-تکنیک پالس 3واحد
5- فیزیک مدرن 3واحد
6- زبان تخصصی یا محاسبات عددی ؟؟؟ 2واحد
7-آز الکترونیک 1 1واحد
8-آز مدار منطقی 1واحد
9- کارگاه برق 1واحد
جمعا 20 واحد

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
واسیه رشته برق .... یه انتخاب واحد معمولیه .....توکل به خدا ... برو بگیر و از چیزی نترس ......

ارزوی موفقیت ....;)

الميرا

عضو جدید
اگه مشهدي هستي وفردوسي ميخوني اين همه عملي رو توي يه ترم نگير:cry:به نظر من ترمت سنگينه:confused:مخابرات 1 خيلي سخته:cry:

shabby

عضو جدید
به جای مخابرات 1 میتونی الکترونیک 2 برداری به نظرم تکنیک هم بعدا برداری بهتره( بعد از الک2) به جاش زبان و محاسباتی رو با هم بردار

farnaz1

عضو جدید
لطفا دوستان با تجربه راهنماییم کنن پاس کردن اینا با معدل مطلوب (حداقل غیر مشروط) ممکنه ؟
1-مخابرات 1 3واحد
2- ماشین 1 3واحد
3- معماری کامپیوتر 3واحد
4-تکنیک پالس 3واحد
5- فیزیک مدرن 3واحد
7-آز الکترونیک 1 1واحد
8-آز مدار منطقی 1واحد
9- کارگاه برق 1واحد

من فکر میکنم هر کاری با تلاش وکوشش ممکن باشه.پس نا امید نباش.توی دانشگاه ما استاد های فیزیک وماشین خیلی سختگیری میکنن.به نظر من بقیه درس های باقیمونده خیلی راحته.اما با توجه به شرایط دانشگاه واستادات:) وتوانایی درسی خودت تصمیم بگیر.اگه به این نتیجه رسیدی که همرو برداری از همون روز اول شروع به خوندن درس ها کن وبا استاد پیش برو.حتمآ موفق میشی.

mashhad_boy65

عضو جدید
برای این درسها چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟ جزوه یا کتابی که به نظرتون مفیده معرفی کنید یا بزارید توی سایت. ممنون

mashhad_boy65

عضو جدید
روش خوندن هر کدوم از درسهارو و نکات مهم در هر کدومو که تجربه دارید بزارید ممنون می شم :)
پیش به سوی موفقیت
:confused::surprised:

khoshhal

عضو جدید
سلام اگر از رشته ی فنی و حرفه رفتی اصلا مخابرات سخت نیست اما اگر از رشته های دیگه رفتی من نمی دونم ولی در مجموع باید سعی کنی درس بخونی;)

hamed.s

عضو جدید
به نضر من برنامه خوبیه چون خودمم این ترم تقریبا همینارو دارم مخابرات1 خیلی اسونه.;)

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-مخابرات 1 3واحد
2- ماشین 1 3واحد
3- معماری کامپیوتر 3واحد
4-تکنیک پالس 3واحد
5- فیزیک مدرن 3واحد
7-آز الکترونیک 1 1واحد
8-آز مدار منطقی 1واحد
9- کارگاه برق 1واحد
جمعا 20 واحد
دوست عزیز
به نظر من بهتر است که شما در این ترم فقط 17 واحد برداشته ومخابرات 1 را به ترمهای بعد موکول کنید به دلیل اینکه مخابرات هم درس سنگینیه و هم اینکه چون پیشنیاز نیست میتونید وقت بیشتری برای درسهای دیگه بزارید ودر ترم های بعدی درس مخابرات رو هم بهتر پاس کنید.
موفق باشید