درخواست اطلاعات از آزاد مراغه

mohandes88

عضو جدید
سلام
دوستان من ساكن تبريز هستم ميخواستم كمي در مورد دانشگاه آزاد مراغه بدانم. چه امكاناتي دارد ايا هر روز ميتوان رفت و برگشت يا بايد خانه اجاره كرد؟
در ضمن نياز فوري دارم؟
با تشكر:gol:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
دوستان من ساكن تبريز هستم ميخواستم كمي در مورد دانشگاه آزاد مراغه بدانم. چه امكاناتي دارد ايا هر روز ميتوان رفت و برگشت يا بايد خانه اجاره كرد؟
در ضمن نياز فوري دارم؟
با تشكر:gol:
دانشگاه آزاد مراغه در نزدیکترین قسمت شهر به تبریز ساخته شده(محله پهرآباد)که دوستان می گن اصلش پرل هارباد بوده . اگه خودت ماشین داری از نصف راه تا دانشگاه آزاد مراغه یک ساعت و نیم راهه. البته می شه یک ساعته هم رفت ولی پلیس می گیره(همیشه دوربین می ذارن). اگر هم خواستی اتوبوس هست خوشبختانه هر یک ربع یک اتوبوس از تبریز به مراغه(1000 تومن) می ره و همینطور هر ربع ساعت یک اتوبوس از مراغه به تبریز(1000 تومن) می ره. ولی با اتوبوس 2 ساعت راه داری . ضمنا سواری(4000 تومن فکر کنم) از ترمینال هست ولی معمولا معطلی داره چون مسافر سواری کمه . اگه بخوای با سواری سریع بری مراغه از میدون راه آهن همیشه سواری(2500-3000 تومن) برای مراغه هست. من خودم مراغه ای هستم ولی تبریز خوندم. برای همین زیاد دز مورد دانشگاه مراغه اطلاعی ندارم ولی می دونم عمرانش خیلی سره. امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه موفق باشی:smile::D:biggrin:

بالا