دختر 13 ساله چینی که همیشه با طناب بسته شده است +عکس

sanaz_panel

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر 13 ساله ای که به یک موتورگازی بسته شده است ، مجبور است به همراه پدربزرگش که زباله های شهرهای چین را جمع می کند به سختی راه را طی کند.
به گزارش نیک صالحی خانواده جیانگ مانکیو قادر به پرداخت هزینه های درمان صرع او نیستند، به همین دلیل او به موتور بسته می شود تا پدربزرگش بتواند از او مراقبت کند!

این دختر که والدینش او راه رها کرده اند، به مدرسه نمی رود و آنقدر فقیر است که نمی تواند درمان شود و تنها گزینه ای که دارد همین وضع است.

پدربزرگ او می گوید:"این تنها کاری است که برای امنیت او می توانم انجام دهم ، این کار قلب مرا می شکند ولی چکار می توانم بکنم، والدینش او را رها کرده اند و تمام خانواده ای که دارد من هستم."

"طناب او را از سرگردان شدن و افتادن در وسط خیابان حفظ می کند و این تنها کاری است که از عهده من برمی آید."

در سال 2010 نیز تصاویری از برخی از کودکان مهاجران کارگر منتشر شد که بچه های خود را میله های پنجره می بستند تا آنها در امان بمانند.به گزارش نیک صالحی از آنجا که نمی توانند کمترین هزینه ای بابت نگهداری کودکانشان بدهند ، والدین مجبورند آنها را با خود به کارخانه در جنوب شرقی کشور ببرند و در آنجا ده ساعت در روز کار می کنند.

حامدیا

اخراجی موقت
هی خدا..................

درد دلم بی که بگم

که قدر ای دل بدونه..................................................ای دل دگه غصه بسن