دخترا عبرت بگيريد...پسرا دست از ؟؟؟ برداريد

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
حالا این یکی خوبه؟!:surprised:
هر دوستیی که کنار عواطف،عقل هم نقش داشته باشه مطمئنن نتیجه خوبی داره
بله شکر خدا هر دو از دوستیمون راضی هستیمو داریم تلاش میکنیم دقیقا مثل دوران نامزدی خودمون رو آماده کنیم برای ازدواج، تفاهم یعنی یکمی من کوتاه میام بخاطرت و یکمی هم تو کوتاه بیا تا یه جایی به یه نتیجه و فکر مشترک برسیم
آره گفتم، دلیلشم گفتم، چرا همه فکر میکنن اولین عشق هیچ وقت از یاد آدم نمیره؟ دومی و سومی خوب نیست؟ اصلا هم اینطور نیست؟ آدم باید منطقی فکر کنه تو زندگی اش

hassanazarrang

عضو جدید
همچین حرف میزنین انگار عکس این قضیه نمیتونه پیش بیاد....
خیلی از دخترا هم هستن که به پسرا به چشم یک فرصت نگاه میکنن و به قول خودشون اگه یه فرصت بهتر براشون پیدا شه به راحتی همه چیو فراموش میکنن... نمونه هاشم کم نیستن که به خاطر یک مشت دلار بیشتر یا کلاس خانوادگی بالاتر یه آقای خواستگار همه چیو تو سیم ثانیه delete میکنن....

mosafere danesh

عضو جدید
بله شکر خدا هر دو از دوستیمون راضی هستیمو داریم تلاش میکنیم دقیقا مثل دوران نامزدی خودمون رو آماده کنیم برای ازدواج، تفاهم یعنی یکمی من کوتاه میام بخاطرت و یکمی هم تو کوتاه بیا تا یه جایی به یه نتیجه و فکر مشترک برسیم
آره گفتم، دلیلشم گفتم، چرا همه فکر میکنن اولین عشق هیچ وقت از یاد آدم نمیره؟ دومی و سومی خوب نیست؟ اصلا هم اینطور نیست؟ آدم باید منطقی فکر کنه تو زندگی اش

یعنی اگه آدم بگه اذیتش نمیکنن و بهش سرکوفت نمیزنن که اگه خوب بودی اون فرد نمیذاشت بره و ...:surprised:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کی بپسنده؟ خود پسره؟ از کجا معلوم درست انتخاب کرده باشه؟
به نظرتون الان مادر و پدر شما و مادر پدر دختره بدونن یعنی همه چی دسته؟ از کجا معلوم با دخالتاشون باعث نشن مشکلات بدتر بشه؟
راستی گفتم، با چند جلسه میشه یه دختر یا پسر رو شناخت؟
تعریف دوستی چیه؟ آیا تو سن 19 سالگی آدم انتخاب درستی داره؟ خیلی از دوستیا که پایان خوبی نداره تو سن پایینه، اون سنی که همه با یه نگاه عاشق میشن
به نطرتون یه دختر 25-26 ساله تعریفش از دوستی همونیه که تو سن 18-19 داشت؟
نه نیست، تو سن بالاتر همه دنبال دوستیی هستن که نتیجه اش واقعا ازدواج باشه
من جواب فاطمه خانوم رو خواستم بدم بعد پشیمون شدم
میگم اشکالی نداره
تاحالا شده 5 سال با دختری دوست باشید بعدش دوستیتون با وجود فهمیدن خانواده ها و بخاطر دخالت های مادر دختره بهم بخوره
هردوتون 6 ماه مثل دیوونه ها باشید؟ 2 سال بعدش کلا بدتون بیاد از هرچی دختره؟
برا من شده
اما بعد دوسال نتیجه خوشایندی داشته، چرا؟ چون واقعا معنی دوستی، عشق، محبت و هرچیزی که برای یه زندگی درست و یه رابطه درست نیازه رو ازش یاد گرفتم
بعضیا 2 ماه با یکی دوست میشن اونم بدون دقت درست و بعدش میان میگن پسرا بدن و خب پسرا هم میگن دخترا بدن
تو خیابونا رو یکم نگاه کنید، ببینید بیشتر پسرا دارن چراغ سبز نشون میدن یا دخترا؟ اگر یه دختری تو خیابون طوری نباشه که شاخک های هزار تا پسر رو تحریک کنه و چراغ سبز نشون نده هیچ پسری به خودش اجازه نمیده بخواد به اون دختر نزدیک شه
این بحثا هیچ وقت نتیجه ای نداره و تا ابد الدهر ادامه داره
ادامه دارد .............

ج دادید دیگه منطقی چیزی برا گفتن ندارم موافقم
اشتباه کردم من که ازاول گفتم مگفتم اشتباه کردم
ای کاش اینجا هم پام نمیلغزید و مثل دنیای واقعیم بودم

hassanazarrang

عضو جدید
البته این پاسخی بود برای صفحه اول .... نیومده بودم آخرین صفحه.....
اما به هر حال ما اینطوریاشم دیدیم....

پیروز باشید...

mosafere danesh

عضو جدید
همچین حرف میزنین انگار عکس این قضیه نمیتونه پیش بیاد....
خیلی از دخترا هم هستن که به پسرا به چشم یک فرصت نگاه میکنن و به قول خودشون اگه یه فرصت بهتر براشون پیدا شه به راحتی همه چیو فراموش میکنن... نمونه هاشم کم نیستن که به خاطر یک مشت دلار بیشتر یا کلاس خانوادگی بالاتر یه آقای خواستگار همه چیو تو سیم ثانیه delete میکنن....

چرا هست ولی همون دخترا خوشبخت میشن

هیچوقت هم خیانت نمیبینن و برنده ان

کلا خوش بحالشون

کاش منم اینطوری بودم تا سرنوشتم این نمیشد...

آخرین ویرایش:

کاظم2020

عضو جدید
این روزها زیادی ساکت شده ام ،

نمی دانم چرا حرفهایم، به جای گلو

از چشمهایم بیرون می آیند...!

عشق تو

شوخی زیبایی بود که خداوند با قلب من کرد ! زیبا بود امّا شوخی بود !

حالا تو بی تقصیری ! خدای تو هم بی تقصیر است !

من تاوان اشتباه خود را پس میدهم . . .!

تمام این تنهایی تاوان « جدّی گرفتن آن شوخی » است...

*

دستم نمک نداشت هی میشکستیش

دلم چی؟؟؟

بهونت واسه شکوندن‌های پشت سرهم چی بود؟

mosafere danesh

عضو جدید
اون لحظه که گفتی : یکی بهتر از تورو پیدا کردم
یاد اون روزایی افتادم که به ۱۰۰ تا بهتر از تو گفتم من بهترینو دارم
:cry:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید اما من اینو قبول ندارم هرکی یک نظری داره یه منطقی داره من اینطور ی ندیدم بابا ایول به شما کمترکسایی هستند مثل شما
من خودم نمیتونم اینطوری تحمل کنم یکی به هزار نفر بگه دوست دارم بعد به من هم بگه من نشناختمش آخه به کی میگفتم به هر کی میگفتم لو میرفت قضیه خوب من خیلی امتحانش کردم فکرکردم شناختمش

hassanazarrang

عضو جدید
فکر میکنی از اونا هم که بپرسی یه چی دیگه میگن.....
انسانیت و شخصیت و استقلال آدما با ارزشتر از پوله.... پشتکار که داشته باشی همه چی به دست میاری... اما اینایی که گفتم خریدنی نیست...!
چرا هست ولی همون دخترا خوشبخت میشن

هیچوقت هم خیانت نمیبینن و برنده ان

کلا خوش بحالشون

کاش منم اینطوری بودم تا سرنوشتم این نمیشد...

mosafere danesh

عضو جدید
فکر میکنی از اونا هم که بپرسی یه چی دیگه میگن.....
انسانیت و شخصیت و استقلال آدما با ارزشتر از پوله.... پشتکار که داشته باشی همه چی به دست میاری... اما اینایی که گفتم خریدنی نیست...!

منظور من یه چیز دیگه بود ها

پول منظورم نبود

میزان احترام و علاقه و عشقی که همچین دخترای در ازای بد بودن و خیانتشون دریافت میکنن و وفاداری ای که از طرفشون میبینن رو گفتم!!!!!!:eek:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منو با گرگ مقايسه كردي؟!!!:cry:
حضرت علی هم در شرح ماجرای روز بیعت مردم با ایشان می فرمایند مردم همچون شتران هجوم آوردن.
قصد ایشون این بوده بگن ملت شترن.
شنونده باید عاقل باشه و منظورو بگیره.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صورت خسته نگران و بی آرامشو مریض
که قایم شده بود زیر آرایش غلیظ
خسته از خاطرات تلخ دیروز
چشم میدوخت به خیابون سرد بیروح
با تحمل سنگینی نگاه آدما
ادامه میداد او به راه ناتمام
واولین بار برای آخرین راه...بهتر بگم که آخرین چاه!
تنها دودل ،تو فکر و با تعجب
دنبال چی بود ؟
پول یا توجه؟
تو روزگاری که هرکسی دنبل آشناست
دخترک میگرده پی یه فرد ناشناس که
ازون غریبه ها یه عده ماییم
آروم اشاره زد که شیشتو بده پایین
فقط میتونیم امشب و با تو باشیم وبس
اینو گفت و نشست ودر ماشین وبست
پسر میخواست سر صحبت و وا کنه زود
تیکه مینداخت منتظر واکنش بود
ولی دخترک صداشو نمیشنید
تو دنیایی بود که به سادگی نمیشه دید
دیدی...که بعضی وقتا بغضی تو گلوته
نمیخوای گریه کنی جولو کسی که پهلوته
هی امان ازین زمان ،زمانی که دیگه برد توان ازین زبان

بی همراه و بیهوده ره سپار این راه بی نور و هم صدا سپرده خود را به دست باد
تو دلش دردای بیکران خسته از حرفای دیگران،اسیر مردای بی مرام.....
و اشک میباره باز.....

پسر گفت لعنت به این بخت بد
خونه ما میمونه واسه یه وقت بعد
سعی نکن با سکوتت زیر پوستم بری
اگه پایه ای میتونیم خونه دوستم بریم
خب؟...حاضری با دونفر باشی یانه؟
معلوم که رفتار دخترک ناشیانست
سوال تکرار شد
حاضری باشی یا نه؟
و دختر به فکر یک شب و یک آشیانست!
گفت بریم من که همه چیم و از دم باختم
گناش پای اونا که من و پس انداختن
عصبانی از خاطرات خاموش قدیمه
پی محبت میگرده تویه آغوش غریبه
تو خونه ای رشد کرد که عشق نبود
جای عشق،فحش ومشت و زیر چشم کبود
پدری که جلو مشکلات مختلف ضعیفه
فقط زورش میرسه به دختر ظریفش
با خودش گفت پشتم به کیا قرصه؟
خونوادم؟...اونارو خدا بیامرزه!
اون موقع کی بود که احترام به حرفاش بذاره؟
حالا مجبوره که تنشو به حراج بذاره

بی همراه و بیهوده ره سپار این راه بی نور و هم صدا سپرده خود را به دست باد
تو دلش دردای بیکران خسته از حرفای دیگران،اسیر مردای بی مرام.....
و اشک میباره باز.....

ببین تو این قصه هارو میشنوی و میری
بعد چن بار شنیدن ازش میگذری و سیری
ممنون از اونی که به دیگری صدامو پاس داد
بگذریم بریم سراغ ادمه داستانی که
امروز نوشتنش رو مود من بود
این یه دردیه که به خیلیا بوده مربوط
کوه غم بودولی یه نور انبوه پشت کوهه،
واسه نا امیدی زوده هنوز
کاری ندارم که کارش خلاف شرعه
ولی واسه رابطه ها اول علاقه شرطه
وگرنه یه روحه که روی جسمی سواره
چطور تو آغوشی بره وقتی حسی نداره؟
تو این روزگار دردناک و سیاه بی شرم
ای کاش بگه نگه دار من پیاده میشم
راه برای ادامه دادن زیاد بی شک
ای کاش بگه نگه دار من پیاده میشم!

*heaven*

عضو جدید
پس کی بپسنده؟ خود پسره؟ از کجا معلوم درست انتخاب کرده باشه؟ تو دوستی پس کی می پسنده؟:eek: تو هر دوتاش هر دو باید بپسندن...طبق عرف بله اول پسره.
به نظرتون الان مادر و پدر شما و مادر پدر دختره بدونن یعنی همه چی دسته؟ از کجا معلوم با دخالتاشون باعث نشن مشکلات بدتر بشه؟ پدر مادر من که همون پدر مادره دختره هستن...چون من دخترم...:Dاما کلا بله پدر مادر هر دو طرف بدونن بهتره...بهتره چون وقتی تعداد افراد تصمیم گیر و مربوط بیشتر می شن معمولا انتظار می ره نتیجه بهتر بشه...از کجا معلوم بهتر نشه؟ ...
راستی گفتم، با چند جلسه میشه یه دختر یا پسر رو شناخت؟ چند جلسه...کمیت مهمه اما کیفیت هم مهمه به مدت کافی تو موقعیتهای مختلف باید لحظه ها و موضوعات رو با هم تجربه کنن
تعریف دوستی چیه؟
دوستی؟به نظر من الان بهترین و میانگین تعریف دوستی اینه که همه پسر ها و همه دختر ها حق دارن با یکی که دوست دارن رابطه داشته باشن(حد هر رابطه رو هم دو طرف تعیین می کنن)و بیشتر دنبال پر کردن تنهایی و بیشتر خوش گزروندنه شاید به احتمال کم به نتیجه برسن و به رابطه جدی که منجر به ازدواج بشه.
آیا تو سن 19 سالگی آدم انتخاب درستی داره؟ ممکنه داشته باشه.
خیلی از دوستیا که پایان خوبی نداره تو سن پایینه، اون سنی که همه با یه نگاه عاشق میشن . موافقم
به نطرتون یه دختر 25-26 ساله تعریفش از دوستی همونیه که تو سن 18-19 داشت؟ معمولا نه تعریف جدی تری داره. اما وجود دارن بعضی ها که تعریفشون همونه.
نه نیست، تو سن بالاتر همه دنبال دوستیی هستن که نتیجه اش واقعا ازدواج باشه .شاید احتمال جدی بودن رابطه بیشتر بشه اما بازم همه این جوری نیستن...مخصوصا پسرها...
من جواب فاطمه خانوم رو خواستم بدم بعد پشیمون شدم. ...
میگم اشکالی نداره
تاحالا شده 5 سال با دختری دوست باشید بعدش دوستیتون با وجود فهمیدن خانواده ها و بخاطر دخالت های مادر دختره بهم بخوره
هردوتون 6 ماه مثل دیوونه ها باشید؟ 2 سال بعدش کلا بدتون بیاد از هرچی دختره؟ نه نشده.من تا حالا با کسی دوست نبودم.اما ممکنه با دخالت خراب بشه...یا درست بشه...شاید از نظر شما خراب شدن بوده ولی تصمیم درست همون بوده که با دخالت انجام شده...شاید هم نه مادر اون اشتباه کرده.
برا من شده . ...
اما بعد دوسال نتیجه خوشایندی داشته، چرا؟ چون واقعا معنی دوستی، عشق، محبت و هرچیزی که برای یه زندگی درست و یه رابطه درست نیازه رو ازش یاد گرفتم...یاد گرفتنه این هایی که گفتین توجیه نمی کنه آدم این رابطه رو الزاما" تجربه کنه...
بعضیا 2 ماه با یکی دوست میشن اونم بدون دقت درست و بعدش میان میگن پسرا بدن و خب پسرا هم میگن دخترا بدن...خب هر دو اشتباه می کنن بدون دقت دوست می شن...به نظر من اصلا اشتباه می کنن دوست می شن
تو خیابونا رو یکم نگاه کنید، ببینید بیشتر پسرا دارن چراغ سبز نشون میدن یا دخترا؟ نمی دونم...نمی شه قضاوت کرد.
اگر یه دختری تو خیابون طوری نباشه که شاخک های هزار تا پسر رو تحریک کنه و چراغ سبز نشون نده هیچ پسری به خودش اجازه نمیده بخواد به اون دختر نزدیک شه. چرا پسرایی هم هستن که کلا بی اجازه و طبق میل خودشون رفتار می کنن. اما اکثر دخترهای جامعه ما با رفتارهاشون این موضوع رو تشدید می کنن قبول دارم.
این بحثا هیچ وقت نتیجه ای نداره و تا ابد الدهر ادامه داره
ادامه دارد .............
ادامه دارد...نتیجه هم دارد... دوست عزیز
ما که نمی خوایم لج کنیم می خوایم چیزی یاد بگیریم;)

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر. اما کسی که نصیحت گوش نکند ..........

بگو راحت باش...كسي كه نصيحت گوش نكند...خرو الاغ و گوسفندو...

بايد بقيه پستاي منو ميخوندي...من كه گفتم هم دختر بد هست...هم پسر بد...ولي من اين تاپيكو زدم عليه اون پسر...
شما ميتوني اين تاپيكو برعكس كني و بزني عليه يه دختر

آخرین ویرایش:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

بايد بقيه پستاي منو ميخوندي...من كه گفتم هم دختر بد هست...هم پسر بد...ولي من اين تاپيكو زدم بر عليه اون پسر...
شما ميتوني اين تاپيكو برعكس كني و بزني بر عليه يه دختر

;)
تشکرام تموم شد:(
:D

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بايد بقيه پستاي منو ميخوندي...من كه گفتم هم دختر بد هست...هم پسر بد...ولي من اين تاپيكو زدم عليه اون پسر...
شما ميتوني اين تاپيكو برعكس كني و بزني عليه يه دختر
اگر شما رو رنجاندم رسما عذرخواهی می کنم.
و اما بعد. نخست اینکه این یه مثل بود و در مثل جای مناقشه نیست.
دوم اینکه منظورم از جای خالی این است که اگر کسی بعد خواندن اینگونه ماجراها گول بخورد یا خدای نکرده زمینه را خودش فراهم کند و بعدا به مشکل بخورد ربطی به عقب افتادن قسط اجاره خانه فلان بورکینافاسویی در ترینیداد و توباگو ندارد.
سوم اینکه چه دختران و چه پسران باید این نوع دوستی ها که آخرش شر و بدبختی است باید خوداری کنند. چون نه کلاسی دارد و نه نشانه فرهنگ و شخصیت و امروزی بودن اوست. چند نفر باید سرشان به سنگ بخورد تا بفهمیم این کار نتیجه ای جز بدبختی ندارد. در این مورد خاص کار به جاهای باریک و بی آبرویی و ... نکشید اما اگر این اتفاقات رخ می داد می شد همه را به گردن طرف مقابل و جامعه انداخت. اگر قرار بود که با هر اشتباهی به فرمان خدا کسی شترق!! بزند پس کله مان پس این عقل به چه کار می آید.
چهارم اینکه همان گونه که فرمودید هم دختر و هم پسر مقصرند. البته از گناه والدین نباید گذشت. چرا جامعه و والدین آموزش لازم را نمی دهند. اگر نگاهی به گذشته (کتاب حرفه و فن خود رد دوره راهنمایی)‌بیندازید راجع به بچه داری و خانه داری صحبت شده. سوال من اینست که چرا در آن سن راجع به اینگونه مسائل صحبت می شود. چرا در کتب دبیرستان و دانشگاه راجع به طریقه و روش زندگی صحبت نمی شود. آیا علم فقط ریاضی و فیزیک و جبر و مثلثات است؟ آیا یک دختر نباید شیوه های زندگی را بیاموزد. یک پسر چقدر راجع به مسوولیت های زندگی می داند و با‌ آن آشنایی دارد. کسانی که با هم ازدواج می کنند آیا می دانند چه هدفی دارند؟ آیا زندگی فقط بچه دار شدن است؟ زیر یک سقف زندگی کردن است؟ ما به عنوان همسران و پدران و مادران آینده چقدر اطلاعات داریم. چرا والدین بچه هایشان را در سنین نوجوانی و جوانی کاملا رها می کنند و هیچ مسوولیتی در قبال آنها نمی پذیرند؟
این است حرف من.
متاسفانه زندگی شده میدان جنگ. والدین به جای آنکه مهر و محبت بیاموزند به بچه هایشان شیوه جنگیدن را می آموزند.
تو مردی،‌ مرد که زیر بار حرف زن نمی رود.
گربه رو باید دم حجله کشت.
زن ضعیفه است.
مادر شوهر و خواهر شوهرت می خواهند در زندگیت موش بدوانند آنها را دشمن بدار.
این گوشه ای از سخنانی است که به بچه ها آموخته می شود. کی می خواهیم این نوع دیدگاه را عوض کنیم نمی دانم

*heaven*

عضو جدید

تقدیم به خانم های گرامی

نظر مردها

از نظر مردها وقتی:

به
مردی احترام میزاری یعنی:

... بهش علاقه داری/ احترام نمیزاری یعنی بی شخصیت هستی و تربیت خانوادگی نداری !!!
... .
به سوال مردی پاسخ میدی یعنی داری پا میدی/ جوابش رو نمیدی یعنی امل و ندید بدید و دهاتی هستی !!!
.
لبخند میزنی یعنی جلفی/ نمیخندی یعنی بد اخلاقی و بیچاره اونی که قراره تو رو تحمل کنه !!!
.
وقتی حرف میزنی و معاشرت میکنی و از خودت دفاع میکنی یعنی هفت خطی / وقتی سکوت میکنی یعنی منزوی هستی و روابط عمومی خوبی نداری و شاید مشکل روانی داری !!!
.
وقتی گریه میکنی یعنی سست و ضعیفی یا داری اشک تمساح میریزی / گریه نمیکنی یعنی بی احساسی و زنانگی نداری و رفتارت مردونه هست !!!
.
وقتی دوست پسر داری یعنی خرابی هرچند این رو به روت نمیارن/ وقتی دوست پسر نداری دروغ میگی و داری جانماز آب میکشی !!!
.
وقتی قصد ازدواج داری یعنی میخوای یکی پیدا بشه آویزونش بشی و خودت رو بهش بندازی / وقتی قصد ازدواج نداری یعنی داری کلاس میزاری و از خداته که یکی بیاد تو رو بگیره !!!
.
وقتی مردی خیانت کنه همه براش دلسوزی میکنند و میگن: طرف براش کم گذاشت و رفت سراغ یکی بهتر و اون طرف حتی اگه همسرش هم باشه باید مردش رو ببخشه و خودش رو اصلاح کنه! اصلا مرد اگه تنوع طلب نباشه که مرد نیست! / وقتی زنی خیانت میکنه میگن: ای فاسد بی چشم و رو! و گذشتی در کار نیست و اگه همسرش نباشه اسید پاشی و اگه همسرش باشه سنگسار!!!
.
و......و.....و......!!!

و با تمام اینها من یک زنم ! میگم و میخندم و اشک میریزم و میجنگم و عشق میورزم !

و تو مرد باش! مردی که با تمام مردانگی ات تنها یک روز نمیتونی زیر بار این فشارها و قضاوتهای بیربط به جای یک زن زندگی کنی !

تو مرد باش! ولی نامرد نباش!!!

mosafere danesh

عضو جدید

تقدیم به خانم های گرامی

نظر مردها

از نظر مردها وقتی:

به
مردی احترام میزاری یعنی:

... بهش علاقه داری/ احترام نمیزاری یعنی بی شخصیت هستی و تربیت خانوادگی نداری !!!
... .
به سوال مردی پاسخ میدی یعنی داری پا میدی/ جوابش رو نمیدی یعنی امل و ندید بدید و دهاتی هستی !!!
.
لبخند میزنی یعنی جلفی/ نمیخندی یعنی بد اخلاقی و بیچاره اونی که قراره تو رو تحمل کنه !!!
.
وقتی حرف میزنی و معاشرت میکنی و از خودت دفاع میکنی یعنی هفت خطی / وقتی سکوت میکنی یعنی منزوی هستی و روابط عمومی خوبی نداری و شاید مشکل روانی داری !!!
.
وقتی گریه میکنی یعنی سست و ضعیفی یا داری اشک تمساح میریزی / گریه نمیکنی یعنی بی احساسی و زنانگی نداری و رفتارت مردونه هست !!!
.
وقتی دوست پسر داری یعنی خرابی هرچند این رو به روت نمیارن/ وقتی دوست پسر نداری دروغ میگی و داری جانماز آب میکشی !!!
.
وقتی قصد ازدواج داری یعنی میخوای یکی پیدا بشه آویزونش بشی و خودت رو بهش بندازی / وقتی قصد ازدواج نداری یعنی داری کلاس میزاری و از خداته که یکی بیاد تو رو بگیره !!!
.
وقتی مردی خیانت کنه همه براش دلسوزی میکنند و میگن: طرف براش کم گذاشت و رفت سراغ یکی بهتر و اون طرف حتی اگه همسرش هم باشه باید مردش رو ببخشه و خودش رو اصلاح کنه! اصلا مرد اگه تنوع طلب نباشه که مرد نیست! / وقتی زنی خیانت میکنه میگن: ای فاسد بی چشم و رو! و گذشتی در کار نیست و اگه همسرش نباشه اسید پاشی و اگه همسرش باشه سنگسار!!!
.
و......و.....و......!!!

و با تمام اینها من یک زنم ! میگم و میخندم و اشک میریزم و میجنگم و عشق میورزم !

و تو مرد باش! مردی که با تمام مردانگی ات تنها یک روز نمیتونی زیر بار این فشارها و قضاوتهای بیربط به جای یک زن زندگی کنی !

تو مرد باش! ولی نامرد نباش!!!

عاللللللللللللللللللللللللللللیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود دوست من:w16:

حقیقت محضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضضض;)

mosafere danesh

عضو جدید

واقعا من کشته مرده ی این عدالتم.................:razz:

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب اشتباهی کردیم پسر شدیما!هر کی میرسه یه تیکه ای میندازه بهمون

saeed jamshidi

عضو جدید
سلام مهندس این جرا هم نیست من بسری هستم که از دختری که دوسش داشتم خوردم اونم بخاطر هوس عمه دختره اگه خواستین ماجراشو بدونین ایمیل بزنین در اولین فرست میگمjamshidi_006@yahoo

*heaven*

عضو جدید
نه بابا ناراحت نباش
اتفاقا همینجوری داره بهمون خوش میگذره
دختر میشدیم میدون چقدر بدبختی داشتیم؟
به ببین اینجا تاپیک میزنن، ناله و فغان از ترشیدگی

خجالت داره واقعا....
ناله و فغان از ترشیدگی؟...
اونم برای بودن کنار چه پسرایی...؟ پسرای امروزه؟ که باید تازه بهشون یاد بدی چه طور دختر انتخاب کنن؟
در ضمن پسری که دختری رو دوست داشته باشه همه چیزش...همه ابهتش رو جلوی اون از دست می ده
پس مثل دوران جاهلیت پسر بودن رو جنس برتر ندونین...

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
هر روز و هر روز دارم بيشتر اين داستانها رو ميشنوم و واقعا متاسف ميشم ولي تجربه ميگيرم تجربه ميگيرم تجربه ميگيرم كه خودم يه روز اين كار رو نكنم هيچ وقت اين كار رو نكنم من خودم خيلي دلم نازكه طاقت ندارم ببينم دختر مردم اينجوري با احساساتش بازي بشه اصلا همه دخترا جا خواهر من من دوس دارم كسي با خواهرم اين كار رو بكنه؟؟؟ معلومه كه نه اگه يكي اين كار رو بكنه معلوم نيس چه حالي بشم معلوم نيس تا كجا دنبال اون پسر بگردم پس اين كار رو نميكنم هيچ وقت هيچ وقت هيچ وقت و از خدا ميخام كه كمكم كنه كه يه موقع گول نخورم از اين كارا بكنم و در اخر هم ميگم مرسيييييييي استارتر مرسييييييييييي