دانشگاه شهيد چمران اهواز

mohammad.fathi

عضو جدید
چطوری احسان؟ خوبی؟
پستت رو بفرست توی تاپیک دانشگاه جندی شاپور.:gol::gol:
منتظریم برگردی! خوش بگذره

Anahita.pb

عضو جدید
آقا چي چي راه انداختيد مكانيك چمران مظلومه. برين نگاه كنين بقيه گروه ها چه وضعيتي دارن. مكانيك چمران در بين مكانيك ديگر دانشگاه هاي كشور بين 10 تاي اوله. ما الان 6 الي 7 تا دانشيار، يه استاد تمام و 5-6 تا استاديار و دو مربي داريم. استاد شيشه ساز كه اصلا در كشور صاحب نامه. برين ببينين اين موادي ها و معماري ها چي ميكشن.
راستي خودمو معرفي نكردم. احسان ساكي پور. مكانيك جامدات. ورودي 87
Kojaye In Mechanicia Mazloome!?!! Ma Memariaye Bichare Ye Atolieye Doros Darmoon Nadarim!!! 2tA dashTim Ke Yekisho aGhayoone Mechanic Tasarof Kardan!!! Mashalla Mechanicia Tedad aZaaye Heiiaat Elmishoon 7 Barabare Mahas!!! KojaShoon Mazloome aGHa?!!!!

reza6999

عضو جدید
دوستان مثه اینکه کسی نمیخواد بمن کمکی بده .خواهشا لاقل بگید آخرین رتبه قبولی پارسال تبدیل انرزی اونجا چقدر بوده.ممنون میشم:gol:
تا 950 منطقه سه چیزی تو مایه های 10 هزار کشوری میشه سیالات چمران روزانه قبول شد

andimeshkmazloom

عضو جدید
با سلام خدمت همه دانشجويان عزيز؛بياييد با شركت در انتخابات؛ايران عزيز را از انزوا در دنيا و نيز ركود اقتصادي در داخل كشور نجات دهيم؛زنده باد اصلاحات

bahareh85

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به تمام چمرانی ها و به خصوص بچه های گل مهندسی ما بلاخره برگشتیم پس چرا این تاپیک این ته مها افتاده :D
بیاین نظر بدین از اوضاع دانشگاه صحبت کنید پیشنهاد بدید
مثلا من یه اعتراض دارم چرا دسترسی به پورتال و اطلاعات شخصی فقط زمان انتخاب واحد در چمران امکان داره هیچ دانشگاه دیگه ای اینطور نیست:mad:

reza6999

عضو جدید
سلام به تمام چمرانی ها و به خصوص بچه های گل مهندسی ما بلاخره برگشتیم پس چرا این تاپیک این ته مها افتاده :D
مثلا من یه اعتراض دارم چرا دسترسی به پورتال و اطلاعات شخصی فقط زمان انتخاب واحد در چمران امکان داره هیچ دانشگاه دیگه ای اینطور نیست:mad:
سلام
موافقم !!
خوب علتش اینه که ما تو دانشگاه چمران درس می خونیم !!:biggrin::biggrin:

فاطمه محبی

عضو جدید
سلام به بروبچه ها مخصوصا بچه های با مرام خوزستانی.من خوزستانی نیستم ولی تا اول دبیرستان اهواز زندگی میکردم اما الان شیرازم ولی شیرازیا یک هزارم مرام خوزستانیارو ندارن.دانشگاتونم خیلی خوبه اصلا به حرف اینو اون توجه نکنید.
موفق باشید دوستان;)

chiman

عضو جدید
سلام به بچه های مظلوم اندیمشک و دانشگاه چمران چی بگم از اندیمشک مظلوم از دانشگاه چمران مظلوم و دانشکده شوشتر مظلوم تر و رشته ی کامپیوتر دانشکده هنر شوشتر که از همه مظلوم تر ما که هرچی تلاش کردیم افاقه نکرد.

ariax77

کاربر فعال

اي دهنتو قربون!!!! گل گفتي! ;)

زهرا گلی

عضو جدید
با همه ي مشكلاتش من دوسش مي دارم.مخصوصا دانشكدمون رو.

زهرا گلی

عضو جدید
چرا هر وقت حرف از خوزستان و چيزاي مربوط به اون مي شه همه از مظلوميت حرف مي زنن؟
يعني هيچ كلمه ديگه اي يادتون نميافته؟؟؟؟
تو اين تاپيك هر كس اومده سعي كرده مظلوميتشو ثابت كنه!
بياين بگين چه چيز اين جا رو دوس داريد و چي باعث مي شه كه تو خوزستان بمونيد؟

ariax77

کاربر فعال
چرا هر وقت حرف از خوزستان و چيزاي مربوط به اون مي شه همه از مظلوميت حرف مي زنن؟
يعني هيچ كلمه ديگه اي يادتون نميافته؟؟؟؟
تو اين تاپيك هر كس اومده سعي كرده مظلوميتشو ثابت كنه!
بياين بگين چه چيز اين جا رو دوس داريد و چي باعث مي شه كه تو خوزستان بمونيد؟

آخه عزيز من ... اهواز كجاش دوست داشتنيه؟! آي و هواش؟ خوابگاههاي 5 ستارش؟! دانشگاه لوكسش؟! كجاش؟! تنها اميد من به اساتيديه كه تو رشته خودم (مكانيك) دارم ... چيزي به غير از جبر نيست... عامل موندن تو خوزستان ... چون خودم بچه خوزستانم!

زهرا گلی

عضو جدید
آخه عزيز من ... اهواز كجاش دوست داشتنيه؟! آي و هواش؟ خوابگاههاي 5 ستارش؟! دانشگاه لوكسش؟! كجاش؟! تنها اميد من به اساتيديه كه تو رشته خودم (مكانيك) دارم ... چيزي به غير از جبر نيست... عامل موندن تو خوزستان ... چون خودم بچه خوزستانم!
خود من به خاطر دوستام اين جام.:smile:
چند بار مامان بابام قصد كردن از اين جا بريم اصفهان من گفتم نميام!

MILAD AHWAZI

عضو جدید
سلام به همه دوستان عزیز سال نو همگی مبارک و ان شاالله سال خوب و با طراوتی داشته باشین .

من خودم ارادت خیلی خاصی به دانشگاه چمران دارم حالا علتش بماند .

اهواز رو دوست دارم اما شهر مناسبی برای زندگی نیست .

forsha

عضو جدید
کی گفته واسه زندگی شهر خوبی نیست مگه چی کم داره کجای دنیا توی هواش انقدر خاک پیدا میشه همین خاک باعث خاکی بودن مردم میشه تازه گرماش هم باعث میشه که آدم سریعتر پخته بشه

MILAD AHWAZI

عضو جدید
ديگه اينقدر ها هم بد نيس!
اگه جهنم بود كه ما 18 سال توش دووم نمي آورديم!:surprised:
به نظر من مشكل اين جا اينه كه مردم خودشون نمي خوان شهرشون پيشرفت داشته باشه!

منم 20 و چند ساله اینجام . اگه قبلا بد نبود الان دیگه بد شده و جای مناسبی نیست .

حرف شما رو قبول دارم مردم نمی خوان کاریش هم نمیشه کرد !

زهرا گلی

عضو جدید
حالا از اهواز گذشته بياين يه فكري واسه تريا مهندسي بكنيم.
نمي شه كاري كرد؟؟؟:(
آخه نمي شه كه هر دفعه 1 ساعت تو تريا علوم منتظر آماده شدن غذا بمونيم!:cry:

reza6999

عضو جدید
سلام خدمت دوستان چمرانی ...
مثل این که دوباره اینجا اکتیو شده ...
داشتم ناامید می شدم ...