خلوتی واسه متاهلها

kia112

عضو جدید
من یک مهندس متاهل بیکارم که مهمترین دغدغه زندگیم نامگذاری برای نهار و شام و پخت آنها می باشد.
دغدغه دیگری که دارم بچه ام هست که غذا نمی خوره 3 سالشه و همش این دکتر و اوندکتر میریم تا راه حلی پیدا کنیم. نتیجه هم خرید کلی مکمل غذایی خارجی گرانقیمت ولی بی اثر بوده است...
باسلام وخوش آمدگوییتون به این تاپیک شرمنده بخاطرمشغلم من دیردیرمیام..تاپیک دراصل واسه همین درددلهابوده که گاهی بخاطرشیطنت بعضیها میره به سمت سینماوال سیدی ومجردبازاری وخیلی چیزهای دیگه..
اولاً ازخدامیخوام که بچه ات روشفابده وبسلامتی کنارخانوادش سرحال زندگی کنه:gol:
دوماًبیکاری مشکلیه که بایدخودمان حلش کنیم ومنتظراستخدام و..نباشیم بخصوص بامدرک فنی شما میتونین ازتخصص خودتان درمشاغل آزاداستفاده کنین ویاشراکتی یه دفتربزنین /من خودم سه سال اداره مسئول فنی اجرایی بودم ولی استعفادادم والان شرکت زدم وراضییم...شکر:gol:
سوماًاومدین سراصل مشکل متاهلها:thumbsup2::w32:
ازاین مشکلاتتون بیشتربگین تاهم راهنمایی کنیم هم یادبگیریم هم مجردهاچشم وگوششون بازبشه..

kia112

عضو جدید
ميگم kia جان اينجوريكه پيش ميره ما بايد از تجربيات مجردها استفاده كنيم . :w25:
كجايي كه خلوت و متاهل و اين حرفا از دست رفت:lol:
والا چی بگم اینم یکی دیگه ازمشکلات مجردها وقتی میریم دیگه نمیاییم:w15:راستش اوضاع عمرانی مملکت خرابه وبودجه بی بودجه کاروکاسبی ماهم ریخته به هم..واسه همین دیرمیام..تازه یه حادثه وحشتناک اتفاق افتادکه هنوزم حالم جانیومده...جمعه گذشته خانمی باتلفن حرف میزدمنم همین کوچولو(عکس آواتار)توآغوشم بودبردمش رو اوپن آشپزخانه وباهاش بازی میکردم که هی خودش روبسمت گلدون رواپن میکشیدخواستم گلدون رودورکنم نمیدونم چی شد.... وا ویلاازدستم ول شدوازاپن افتادپایین هنوزم موهای تنم سیخ میشه بیچاره باپشت خوردروسرامیک آشپزخانه و.....دوساعت تمام گریه کردبردیمش بیمارستان گفتن سالمه وچیزیش نیست اما دلم آروم نمیگیره الانم خوبه بدنیست...دعاش کنین چیزیش نشده باشه :heart::gol:چون خودم روهیچوقت نمیبخشم ....هیچ وقت

sahragol

عضو جدید
والا چی بگم اینم یکی دیگه ازمشکلات مجردها وقتی میریم دیگه نمیاییم:w15:راستش اوضاع عمرانی مملکت خرابه وبودجه بی بودجه کاروکاسبی ماهم ریخته به هم..واسه همین دیرمیام..تازه یه حادثه وحشتناک اتفاق افتادکه هنوزم حالم جانیومده...جمعه گذشته خانمی باتلفن حرف میزدمنم همین کوچولو(عکس آواتار)توآغوشم بودبردمش رو اوپن آشپزخانه وباهاش بازی میکردم که هی خودش روبسمت گلدون رواپن میکشیدخواستم گلدون رودورکنم نمیدونم چی شد.... وا ویلاازدستم ول شدوازاپن افتادپایین هنوزم موهای تنم سیخ میشه بیچاره باپشت خوردروسرامیک آشپزخانه و.....دوساعت تمام گریه کردبردیمش بیمارستان گفتن سالمه وچیزیش نیست اما دلم آروم نمیگیره الانم خوبه بدنیست...دعاش کنین چیزیش نشده باشه :heart::gol:چون خودم روهیچوقت نمیبخشم ....هیچ وقت[/عزیزم اصلا نگران نباش انقد از این اتفاقها برا دختر من پیش اومده خدا رو شکر سالمه و هیچ چیش نشده هوش و حواسش NO1 quote]

manelee

عضو جدید
kia 112 جان نگران كوچولوت نباش اگه پيش متخصص بردي و گفته مشكلي نداره به قدرت نيك دنيا اعتماد كن. مطمئن باش همه از ته دل آرزوي سلامتي هميشگي كوچولوي تو و همه نيني هارو دارن. خودتو ملامت نكن . اتفاقيه كه در نهايت دقت هم پيش مياد. اميدوارم شما و همسرت سر اين قضيه نقش ملامت گر نداشته باشين.
از كارو بار هم نگو كه شكر خدا تو همه بخشي كساد:confused:
اميدوارم هميشه باشي اگه دير به ديرم سراغي از ما ميگيري به خوشي سرگرم باشي.:smile:

manelee

عضو جدید
خب حالا یکی به من کمک کنه
خوش به حالتون که مشکلاتتون به همین بسنده است
من 8 صبح تا 5 بعداز ظهر سر کارم (تمام کارهای شرکت همسرم با منه و آقا میاد فقط دستور میده و میره) شب که خسته میرم خونه تازه اول خستگیه کارهای خونه و ......
از غذای تکراری متنفرم و عاشق تنوع وغذاهای جدید
در عوض همسرم غیر از چندتا غذای خاص چیزی نمیخوره مثلا هیچ مدل خورش فست فود پلو که به کل و............ نمیخوره
به شدت وسواس داره و خونه همیشه باید برق بزنه اونم با این همسایه های بی فرهنگ توی آپارتمان
اعتراضم که بکنم میگه خب نرو سر کار. خودشم فرصت شرکت رفتن نداره و کارمنداشم اگه کسی بالای سرشون نباشه که دیگه....
با این اوصاف بعد از دو و نیم سال اصلا حاضر نیستم به بچه فکر کنم مخصوصا که مادرم توی شهر دیگه و دور از ماست

راستش من تو زندگيم يه چيزي ياد گرفتم اونم اينه كه تا وقتي كارم (كمكم- از خودگذشتگيم- همراهيم) براي طرف مقابلم ارزشي داره اون كارو انجام بدم ميشه بگي چرا دلت بيشتر از همسرت براي شركت ميسوزه وقتي اون به هر دليلي حضور تورو در شركت موثر نميبينه به نظرم يه چندروزي كد بانوي خونه شو تا يه مشكل كوچولو تو شركت باعث تجربه بشه و كارت ارزش پيدا كنه . مهمه ارزش كارت مشخص بشه . اگه هم همه چيز مرتب بود كه خودت متوجه حساسيت و وسواس كاريت ميشي در نتيجه حجم كارتو كم ميكني. در ضمن غذاهاي جديدو توي يك فضاي متفاوت براي همسرت سرو كن كه محيط زيبا و دلنشين نذاره جديد بودن غذا ناراحتش كنه و بدونه همون غذاي جديد و سريع با عشقي دو چندان براش تهيه شده نه از روي تنگي وقت و سرسري براي رفع تكليف. يه نكته ديگه داشتن فرزند خيلي خوبه ولي بهتر از اون بزرگ كردن و تربيت فرزند توي يك محيط مملو از توافقهاي مثبت و تفاهمه حتي در
كوچكترين موارد.;)

sima.niki

عضو جدید
سلام بر تموم متاهلای این باشگاه من تازه امتحاناتم تموم شده و خیلیم خوشحال .

حال بابای کیا چطوره؟
نکنه اوپن اشپزخونتون نزدیک پنجره بوده و شما هم یک سینما دیدی . الکی بهونه میاری میگی گلدونو میخواستم دور کنم:biggrin:

بابای کیا راستشو بگو:mad::biggrin:

sima.niki

عضو جدید
تحقیقات نشان داده که فقط ۲۰% مردها عقل دارند

۸۰% بقیه زن دارند !!!

.

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند ، بر اثر کمبود حوصله طلاق می دن

ولی نکته جالب اینه که بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند !!!!

.
مردها سه تا آرزو دارن :

- اونقدر که مامانشون می گن خوش تیپ باشن !

- اونقدر که بچه شون می گن پولدار باشن !

و مهمتر از همه اینکه :

- اونقدر که زنشون شک داره زن داشته باشن !!!

.

بیشتر مردان موفقیت شون رو مدیون زن اولشون هستند و

زن دومشون رو مدیون موفقیت شون !!!

.
مرد اولی : امان از دست این زنها !؟ زنم تمام دارائیمو برداشت و رفت !

دومی : خوش به حالت ! زن من تمام دارائی مو برداشت و نرفت !!!

.

زن به شوهر : من احمق بودم که باهات ازدواج کردم !

مرد : عزیزم چرا عصبانی می شی ! خب من هم عاشقت بودم اینو نفهمیدم !!!

.

فرق پیر دختر با پیر پسر:

اولی موفق نشده ازدواج کنه

ولی دومی موفق شده ازدواج نکنه !!!

.

یه ضرب المثل آموزنده هست که می گه :

مردن برای زنی که عاشقشی از زندگی باهاش آسون تره !!!

.

مرد به زن : عزیزم ممنونم ازت ! تو اعتقاد به دین رو به زندگیم آوردی!

چون من قبل از ازدواج معتقد بودم جهنم اصلا’ وجود نداره !!

.

زمانی که یک زن که با مردی ازدواج می کند انتظار دارد که او تغییر کند ولی اینگونه نمی شود

زمانی که یک مرد با زنی ازدواج می کند مطمئن است که آن زن تغییر نمی کند و اینگونه می شود

.

یک زن در بحث حرف آخر را می زند

بعد از آن، هر حرفی که مرد بزند، شروع یک بحث جدید است !!!

.

خداوند زن را آفرید تا هیچ مردی به مرگ طبیعی نمیرد !!!
.

قوانین طلائی همسرداری (برای مردان ‎):

قانون اول: باید زنی داشته باشید که در کارهای خانه مثل آشپزی، تمیزکاری، گردگیری و … خوب باشد ‎.

قانون دوم: باید زنی داشته باشید که موجبات سرگرمی و خنده و شادی شما را فراهم نماید ‎.

قانون سوم: باید زنی داشته باشید مورد اعتماد و اطمینان و راستگو‎ .

قانون چهارم: باید زنی داشته باشید که از بودن با او لذت ببرید و باعث آرامش خاطر شما باشد‎ .

قانون پنجم: خیلی خیلی اهمیت دارد که این چهار زن از وجود یکدیگر بی خبر باشند ‎!!!

.

زن .یه به شوهرش میگه: شوهر همسایه هر روز صبح که میخواد بره سر کار زنش رو

میبوسه! تو چرا این کار رو نمی کنی؟

شوهر میگه: آخه من که زنه رو خوب نمی شناسم !!

.

بچه از باباش میپرسه: بابا، تو بهشت زنها از شوهراشون جدا زندگی میکنند یا باهم هستن؟

باباهه میگه: بچه جون، اگه زنها با شوهراشون یکجا باشن که آنجا دیگه بهشت نمیشه ‎ !!!

.

مرداحساس را کشف کرد و زن عشق را،

مرد کار را کشف کرد و زن خانه داری را،

مرد پول را اختراع کرد و زن خرید را،

از آن زمان، مرد چیزهای بسیار زیادی کشف و اختراع کرد، و زن همچنان در حال خرید است ‎ !!!

.

یک زن نگران آینده است تا زمانی که شوهر کند

یک مرد هرگز نگران آینده نیست تا زمانی که زن بگیرد

یک مرد موفق مردیست که درآمدش بیشتر از مبلغی باشد که زنش خرج می کند

یک زن موفق زنیست که بتواند چنین مردی را پیدا کند

.

برای اینکه با یک مرد شاد باشید باید او را کاملا درک کنید و کمی دوست داشته باشید

برای اینکه با یک زن شاد باشید باید او را کاملا دوست داشته باشید و اصلا سعی نکنید که او را درک کنید

.

مردان متاهل بیشتر از مردان مجرد عمر می کنند در عوض مردان متاهل بیشتر آرزوی مرگ می کنند

.

برنده جایزه نوبل ادبیات در زمان تقدیم جایزه خود به همسرش گفت :

” این جایزه را به همسر عزیزم تقدیم می کنم که با نبودش باعث شد من بتونم این کتاب را تمام کنم ” !

.

زن خوب مثل دایناسور می مونه که نسلش منقرض شده ولی مرد خوب مثل سیمرغ می مونه که از اول یه افسانه بوده!

.

جوک های آقایان راجع به همسران خود در فرهنگ غرب!!!

یک مرد بابت یک کالای ۱ دلاری که نیاز دارد ۲ دلار می پردازد

یک زن بابت یک کالای ۲ دلاری که نیاز ندارد ۱ دلار می پردازد

.

تنها انتقامی که می توانی از کسی که زنتان را از چنگ شما در آورده است بگیری آن است که وی را وادار کنی او را نگاه دارد.

.

راز زندگی مشترک طولانی:

هر هفته به یک رستوران زیبا رفته و در زیر نور شمع، شام شاعرانه ایی را صرف نمایید.

البته جدا از هم.

.

چون دو سال است ازدواج کردم، دیگر از تروریست ها وحشتی ندارم.

.

من در ازدواج شانسی نداشته ام، اولی مرا ول کرد و رفت، و دومی این کار را نکرد.

.

اگر زندگی زناشویت را می خواهی نگاه داری باید در زمانی که اشتباه کردی اعتراف کرده و در غیر این صورت ساکت باشی.

.

من و همسرم بیست سال شاد بودیم تا آنکه با هم آشنا شدیم.

.

یک زن خوب زمانی که اشتباه می کند، همسر خود را می بخشد.

.

مردی برای یافتن همسر در روزنامه آگهی داد، فردای آن روز صدها نامه برای او آمد که

نوشته شده بود:

می توانید همسر مرا بگیرید.

.

مردی با افتخار گفت: زن من یک فرشته است

مرد دیگری جواب داد: خوش به حالت، زن من هنوز زنده است.

.

قبل از ازدواج:

مرد: دیگه نمی تونم منتظر بمونم

زن: می خوای از پیشت برم؟

مرد: فکرشم نکن

زن: منو دوست داری؟

مرد: البته

زن: تا حالا به من دروغ گفتی؟

مرد: نه، چرا این سوال رو می پرسی؟

زن: منو مسافرت می بری؟

مرد: مرتب

زن: منو کتک می زنی؟

مرد: به هیچ وجه

زن: می تونم بهت اعتماد کنم؟

بعد از ازدواج:

همین متن رو از پایین به بالا بخونید!

فاطمه تنها

کاربر بیش فعال
سلام.من هم یه متاهل بیچاره هستم.امتحانای ترمم تمام شده ...ولی قرار بود ترم آخرم باشه و راحت شم که یهو دختر کوچولوم مریض شد و من چند واحدرو حذف کردم.دخترم رفلاکس داره اصلا وزن گیریشم خوب نیست.همیشه دارم غصه می خورم.هیچکی هم نیست بهم کمک کنه.همسرم استاد دانشگاه هست و اصولا نیست که کمکم کنه.تازه اگرم باشه که کاری نمی کنه....مجردای بی خیال باشگاه تا اسم کاربریمو می بینن هی پیام های قربون صدقه ای می ذارن که آخی چرا"فاطمه تنها" هستی!!!!!!دلشون خوشه نه؟؟کارام همه قاطی شده.به هیچیم نمیرسم.....دلم گرفته خیلی هم دلم گرفته....راستی تا یادم نرفته اسم دخترم و بگم،اسمش آوا هست و 9ماهشه.

manelee

عضو جدید
سلام.من هم یه متاهل بیچاره هستم.امتحانای ترمم تمام شده ...ولی قرار بود ترم آخرم باشه و راحت شم که یهو دختر کوچولوم مریض شد و من چند واحدرو حذف کردم.دخترم رفلاکس داره اصلا وزن گیریشم خوب نیست.همیشه دارم غصه می خورم.هیچکی هم نیست بهم کمک کنه.همسرم استاد دانشگاه هست و اصولا نیست که کمکم کنه.تازه اگرم باشه که کاری نمی کنه....مجردای بی خیال باشگاه تا اسم کاربریمو می بینن هی پیام های قربون صدقه ای می ذارن که آخی چرا"فاطمه تنها" هستی!!!!!!دلشون خوشه نه؟؟کارام همه قاطی شده.به هیچیم نمیرسم.....دلم گرفته خیلی هم دلم گرفته....راستی تا یادم نرفته اسم دخترم و بگم،اسمش آوا هست و 9ماهشه.

عزيزم يه مامان خيلي قويتر از اين بايد باشه حذف واحد كار درستي بوده مشكل كوچولوت حاد نيست تحت نظر يه متخصص اطفال خيلي زود برطرف ميشه دوست داشتي پزشك حاذقي رو ميشناسم كه به كارش اطمينان دارم بهت معرفي كنم . در ضمن وقتي مشكل دختركوچولوي مامانيت حل شه يكم فشارها كم ميشه.همه مامانا به تنهايي عادت دارن چون كلا خانمها به تنهايي سكان كليه امور زندگي دستشونه و آقايون به جبر زمانه مجبور به سخت پول در آوردن هستن و تمام انرژي شون اونجوري مصرف ميشه و ديگه انرژي به صورت طبيعي براشون نميمونه . وقتي يه دختر خانم ازدواج ميكنه انرژيش دو برابر ميشه و وقتي مامان ميشه اون انرژي 4 برابر ميشه پس شما به تنهايي ميتوني مديريت كني ودر كنارش از همسرت بخواه در طول شبانه روز اگه نيمساعت هم كنار هم هستين با حرفاي قشنگ و تشكر از تلاشهاي تو انرژي تو صدبرابر كنه .تاكيد ميكنم اونجوريكه دوست داري بشنوي بگو تا بگه شايد از فرط در گيري ذهني و مشغله الان يادش نباشه. :w14:

kia112

عضو جدید
ای وای متاهلهاکه خلوتشون رورهاکردن ومجردهان که گاهی سرکی به دنیای تاهل میزنن و تقاضای دعای عاقبت بخیری میخوان
سحرخانم انشاالله که بارسیدن به مرادت خوشبخت بشی
ومانله خانم انشاالله که همیشه درکنارهم خوشبخت باشینوسایتون باهم بالاسرفرزندانتون باشه