خرید دیاگ

neyriz_2007

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید در مورد خرید دیاگ
با 4 میلیو چه نوع دیاگی خریده بشه بهتره؟کسی هست در مورد دیاگ رایان موتور صنعت اندیش راهنمایی کند؟فروشنده گفت که کامل هست اره و اینا(طبیعتا هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه)ممنون میشم راهنمایی کنید

kimia63

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
سلام دوست عزیز این ایمیل واسه شرکت ما اومده میتونی باهاشون تماس بگیری چون ایرانخودرویی هستش مطمئن تره
احترما باطلاع میرساند که فروش ویژه عیب یاب ایکو دیاگ مالتی پلکس ایران خودرو ( عیب یاب اصل و فابریک ایران خودرو - ایساکو و ساپکو ) ، اینتر فیس PPS پژو ( وارد شده از پژو اسپانیا ) و انواع کابل های رابط به مناسبت سال جدید 1392 آغاز گردیده است5 تا 30 درصد تخفیف برای درخواست خرید تا آخر فروردین 1392
ارائه مشاوره بدون دریافت هزینه توسط کارشناس ما

milad tu

عضو جدید
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید در مورد خرید دیاگ
با 4 میلیو چه نوع دیاگی خریده بشه بهتره؟کسی هست در مورد دیاگ رایان موتور صنعت اندیش راهنمایی کند؟فروشنده گفت که کامل هست اره و اینا(طبیعتا هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه)ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام به شما دوست عزیز
لطف کنید بیشتر راهنمایی کنید مثلا چه خودرو هایی باشه .سیستم گاز سوز . سیستم مالتی پلکس. تجهیزات داخلی. سیستم موتوری. تبدیلecu.دانلودecu.باچه برنامه هایی واسه چه کاری میخوای تعمیرگاه .امداد.
ولی بیشترین دستگاهی که کارایی خوب وگارانتی وبدون عیب شرکت متور آزمای ثمین ومهادصنعت هست.
اگه بازم سوالی بود من در خدمتم

asefkarimi

عضو جدید
سلام
دیاگ تنوع زیادی داره بستگی به استفاده شما داره!!
ولی به نظر من شما اگه بتونی شرکتیش رو تهیه کنی خیلی بهتره چون قابلیت های زیادی درآینده داره من خودم از دیاگ ایرانخودرو استفاده میکنم خداییش کامله با دستگاه مهاد هم کار کردم جواب میده...کاراییش از تمام دستگاه های کشور بیشتره