حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوای من بیام جات امتحان بدم؟:biggrin:
امتحان خونم کم شده....:redface:

بابا زود بیا دیگه من تنها از دست این اتیش پاره ها دیوونه شدم(شوخی بودا);)

آخ گفتی ... استخراج و پودرم مونده!

فکر کنم دیگه نمی شه پست ها رو همرو خوند! تعدادش خیلی زیاد شده:cool:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون 10 خرداد تا 22 تیره؟؟:biggrin:
اگه اینجوری باشه که خیلی ستمه

دائم ال امتحان یعنی همش دارید امتحان می دید!!:D

نه! 10 تیر تا 22 تیر :)
یه بار قرار بود 23 خرداد تا 3 تیر باشه که برگزار نشد:( که ای کاش می شد!!!

فرهنگ

مدیر بازنشسته
امتحانام از 10 ام شروع شده! تا 22ام هم هست :دی
دائم بود؟
دلم برا خودم سوخت!!!

مگه چند واحد داشتی؟
امیدوارم با ارامش سپری بشه
راستی از آقاsalehim64 خبر نداری؟هم دانشگاهیت بود دیگه؟
نمیاد دیگه اینجا...

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه چند واحد داشتی؟
امیدوارم با ارامش سپری بشه
راستی از آقاsalehim64 خبر نداری؟هم دانشگاهیت بود دیگه؟
نمیاد دیگه اینجا...

من 17 واحد داشتم!
مرسی
هم دانشگاهی من نبود!!!
از بچه های هم دانشگاهی ما یه نفر بود که اونم دیگه نمیاد!
منم بیخبرم ازشون

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخ گفتی ... استخراج و پودرم مونده!

فکر کنم دیگه نمی شه پست ها رو همرو خوند! تعدادش خیلی زیاد شده:cool:

اوه اوه استخراج نگو که اشکم در می آد.:biggrin::biggrin:
قضیه غضنفر و ایناس حیف که نمی خوام اخطار بگیرم

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن یه شام که کسی رو نکشته، من که فعلا دارم هنوز هم شام می دم، یه شام 6 نفره هنوز گردنمه که فکر کنم 40-50 تومنی پیاده شم.

قبل از کنکور بچه ها یه لیست درست کرده بودن که مثلا کسی که بهترین رتبه رو بیاره باید فلان جا شام بده نفر بعدی هم فلان جا و غیره و غیره می تونید حدس بزنید که نفر اول من فلک زده بودم:biggrin:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن یه شام که کسی رو نکشته، من که فعلا دارم هنوز هم شام می دم، یه شام 6 نفره هنوز گردنمه که فکر کنم 40-50 تومنی پیاده شم.

قبل از کنکور بچه ها یه لیست درست کرده بودن که مثلا کسی که بهترین رتبه رو بیاره باید فلان جا شام بده نفر بعدی هم فلان جا و غیره و غیره می تونید حدس بزنید که نفر اول من فلک زده بودم:biggrin:

اصلا شما بچه های باشگاه رو دعوت کن مهمون شما به خرج خودشون!!!:biggrin:
فکر خوبیه ها;)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر خوبیه ها;)

فکر خیلی خوبیه ها... بچه ها فردا صبح ناهار که دارید می خورید فکر من هم باشید همه تون مهمون منید به دست پخت مادرتون.... خداییش دستپخت بهتر سراغ دارید؟ چیه غذای بیرون؟:smile:
من که مادرم شدیدا با Junk food مخالفه. همه اش روغن سوخته است که به خوردتون می دن. تازه کبابش هم که معلوم نیست چیه!!! چند وقت پیش شنیدم که یه رستوران رو به خاطر اینکه از گوشت خر استفاده می کرد بستن.:mad:

من اصلا راضی نیستم که به خاطر من هیچ یک از بچه های آتیش پاره موادی فردا سرطان معده بگیره و هم خودش رو اذیت کنه و هم خانواده اش رو.

من زیر تحمل نفرین های ماماناتون رو که می گن اینی رو که بچه هامنو مسموم کرد فلجش کن خدا چطوری تحمل بیارم.

خیلی مخلصتم حمیده خانوم!! :biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
فکر خیلی خوبیه ها... بچه ها فردا صبح ناهار که دارید می خورید فکر من هم باشید همه تون مهمون منید به دست پخت مادرتون.... خداییش دستپخت بهتر سراغ دارید؟ چیه غذای بیرون؟:smile:
من که مادرم شدیدا با Junk food مخالفه. همه اش روغن سوخته است که به خوردتون می دن. تازه کبابش هم که معلوم نیست چیه!!! چند وقت پیش شنیدم که یه رستوران رو به خاطر اینکه از گوشت خر استفاده می کرد بستن.:mad:

من اصلا راضی نیستم که به خاطر من هیچ یک از بچه های آتیش پاره موادی فردا سرطان معده بگیره و هم خودش رو اذیت کنه و هم خانواده اش رو.

من زیر تحمل نفرین های ماماناتون رو که می گن اینی رو که بچه هامنو مسموم کرد فلجش کن خدا چطوری تحمل بیارم.

خیلی فرصت ططلبیییییییییی:redface:

حمیده توهم که کار یاد ایشون میدی
ایشون استاد پیچوندنه.
البته با توجه به پیش بینیشون که یا تهران یا شریف منو نمی تونه بپیچونه
bimetal رو هم که نمیتونه بپییچونه

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز

:)
شما دعوت کن با خودت غذای خونگی بیار!
اصلا بگو هرکی خودش شامشو بیاره!!!

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر خوبیه ها;)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی فرصت ططلبیییییییییی:redface:

حمیده توهم که کار یاد ایشون میدی
ایشون استاد پیچوندنه.
البته با توجه به پیش بینیشون که یا تهران یا شریف منو نمی تونه بپیچونه
bimetal رو هم که نمیتونه بپییچونه

ببین اصلا شککککککککککک نکن!!! حتما همین جوره:biggrin:

واقعا که خیلی حسودی چشم دیدن کار خیر و نیت پاک یه انسان پاک سرشت رو نداری؟

یعنی واقعا حاضری بری این غذا های بیرون رو بخوری:eek: همین هایی که نمی دونی چی میدن بهت و چی هست توشو چطوری پخته می شه:eek:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
یه مقاله هم توی متلورژی مکانیکی
آقای thixotrop شیرینی که نمیدی
مطلب توی کدوم پست گذاشتی؟فکر میکنی منو میتونی بپیچونی؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه مقاله هم توی متلورژی مکانیکی
آقای thixotrop شیرینی که نمیدی
مطلب توی کدوم پست گذاشتی؟فکر میکنی منو میتونی بپیچونی؟

بابا من همین چند وقت پیش یه مطلب در مورد sol gel و mechanical alloying گذاشتم اینا قبول نیستن؟ البته در پاسخ به یه درخواست بود ها تو بخش مقالات نبود. می تونم همونا رو کپی- پیست کنم؟:biggrin:

بالا