تولدت مبارک عشق ناسا-نجوم-دانشجوای هوافضا و مکانیکو الکترونیکو کامپیو� :دی ( پوریا )

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره یادمه مینا ژون...واسدا برم ناسا تورو میکنم مدیر ارشد مرکز تحقیقات رباتیک منظومه شمسی
.
اتفاقا مینا نظرم اینه گوشی یا 1100 یا گلگسی اس فایو
.
همونقدی که گلکسیو اچ تی سی دوس دارم 1100م دوس دارم

دسدت مرسی ژون ژونی:redface:

معمولا اس ام اس بازها این گوشی ها رو خیلی دوس دارن
معلومه که اس ام اس باز حرفه ای هستی:D

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مبارک باشه تو لدت ...

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلاملکم :)
اقا تولدت مبارک :gol:
امیدوارم ب ارزوهای خوب و قشنگتون هر چ زودتر برسید :) :gol:

nasa-agency

عضو جدید
تولدت مبارکککککککککککککککک.....
اینم کادو تولدت ( رو شکلک کلیک کن )

اووووووووووووووووووووووووووووووف داداش چه کردی با ماااااااااا؟ینی پولشو بدم واقنی مال من میشه؟
خخخخخخخخخخ

دست گلت درد نکنه..خیلی آقایی

nasa-agency

عضو جدید
سلاملکم :)
اقا تولدت مبارک :gol:
امیدوارم ب ارزوهای خوب و قشنگتون هر چ زودتر برسید :) :gol:

سلام سوپر استار جان...داداش خیلی لطف کردی....کیک بهت رسید یا این دخترا شخم زدن همه چیو؟

هیسسسسسسسس یواشکی بیا اینو باهم بوخوریم

...چون میدونسدم جلو شیکم اینارو نمیشه گرفد قایمش کردم..اصن نجو قورت بده که الان مثه زامبیا حمله میکنن
خخخخخخخخخخخ

آقا خیلی شادم کردی اومدی....شیرینی عروسیتو برام قایم کن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلللللللللللللام بر داش پوریای خوددددددم........حالت خوبه؟؟؟؟؟؟
آقا بسیار بسیار تبریک عرض بنمایم........هم از طرف خودم هم از طرف زهراااااااا...........حالا زهرا گفت خودش تو اولین فرصت میاد مستقیم تبریک بگه........
آقا مبارکا باشه!!!!!پس شیرنی ماکوش؟؟؟؟؟ایشالا 120 سال زنده و سالمو سرحال باشی......پله های موفقیت رو هم 2تایکی 3تا یکی طی کنی.......

fantastic girl

عضو جدید
آقا بسیار بسیار تبریک عرض بنمایم........هم از طرف خودم هم از طرف زهراااااااا...........حالا زهرا گفت خودش تو اولین فرصت میاد مستقیم تبریک بگه........
آقا مبارکا باشه!!!!!پس شیرنی ماکوش؟؟؟؟؟ایشالا 120 سال زنده و سالمو سرحال باشی......پله های موفقیت رو هم 2تایکی 3تا یکی طی کنی.......
مرسی مجید جان ک خبر دادی.....
و باتشکر از وروجک عزیز که زحمت کشید:)
هییییییییییییییییییی تولدت مباااااااااااااارکککککککککککککک
پوریااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟
قر بده بیا:D
همه باهم

happy birth day to youuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

ایشالا هزار سال زنده باشی سایت بالا سره کهکشان آندرومدا باشه!!
سلامت و شاد باشی و ب همه آرزوهای قشنگت برسی!!!مخصوصا آدم بشی:cool::w18:
من ب نمایندگی از بروبکس ناسا بهت تبریک میگم:D
پ اون ودکا مخصوصات کوووووووووو؟؟قرار بود تولدت مهمونمون کنیا!!خجالت بکش پس فردا اومدی واشینگتن اینجوری پذیراییمون میکنی؟!
اینم از طرف من:

فقط کیک مت و تو راه دزدیدم:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

همه باهم

پ اون ودکا مخصوصات کوووووووووو؟؟قرار بود تولدت مهمونمون کنیا!!خجالت بکش پس فردا اومدی واشینگتن اینجوری پذیراییمون میکنی؟!
اینم از طرف من:

خواهش نفسم........خب پوریام م3 داداشه خودمه صدبار که بهت گفتم.........یییییی
احسنت باتشکر از زهرای گل به نکته خیلی خوبی اشاره کردیی........داش پوریا آدم باش.......خیلی خوب گفته به افتخار زهرا دست و جیغ و حورااااااا...........خخخخخخخ
پ اون ودکا مخصوصات کوووووووووو؟؟باز از این حرفای خاک برسری زدی؟؟؟؟؟
پوریا جان منظورش سرکنگبین(سکنجبین خودمونو میگه) می خواد تو واشنگتن بهمون بدی.........خخخخخ

nasa-agency

عضو جدید

بههههههههههههههههههههههههههههههههه سید تو کجایی که ببینی حاجیو کشتن:cry:

خخخخخخخخخخخ

مجید کجایی بابا؟دلمون که پوسید بچه..تنت خورده به تن اون زهرا پشمکااااااااااااا.اون نمیاد تو بیا لااقل

.
.
.
.
آقا من بسیار بسیار سپاسگذارم از لطفت ایشاالله قلل موفقیتو فتح کنیو پرچم مقدس جمهوری ایران رو زارررررررررررررررپ بکوبی روش
.
.
گفتی شیرینی
من هر چی خریدم لامصب شیکم این بچه های باشگا کش میاد انگار...کلا یه کمباین انداختن تو همرو جارو کردن...ولی این یکیو یواشکی خریدم خودمو خودت دوتایی بزنیم بر بدن شاداب شیم جون داداش:D

مجید جدای از شوخی خیلی ممنونم از محبتت..تو خوشیات بتونم جبران کنم داداش

nasa-agency

عضو جدید
سلام دوسته خوبم
تبریک میگم
الان که موفقی
اماایشاالله موفقیت بیشتر:smile:

ای خانوم مهندس گلو شاداب...دمت گرم
تو یه کیک ویژه داری بابت این حرفت که واقن به لحاظ روانشناسی حرف بسیار قشنگیه که بگی توموفقی
.

.

مهندس جون به امید موفقیت و شادکامی برای تو و همه خونوادت امیدوارم یه روز برنامه نویس ناسا شی

اوووووووووووووووف اگه بدونی این ناسا چیکار داره میکنه هاااااااااا همین فردا میری لاتاری عضو میشی که بری

مرسی آجیه گلم

nasa-agency

عضو جدید

همه باهم

اینم از طرف من:

بههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه کربلایی زرا...چطوری بابا؟شادابی؟شنگولی؟چراغه رو خاموش کردی زیر سیگنال رادار میایو میریا..حواسد باشه ها نفله جان

اولا هزار ساله شم که پیرو فرطوت میشم...دلا میمونم انقد ریز میشم که سایه ندارم که رو سر کهکشانا باشه..خخخخخخخخ

بدشم چرا آدم شم؟مگه الان زومبم؟

جون زهرا وتکا متکارو گذاشدم کنار...نوشیدنیهای اسلامی بخور جون بگیری

نوشابه با 20%اسید سیتریک خیلی بهتر از وتکاس.......نوشیدنیای اسلامی منو کشده

.
.
بزن روشن شی

میگم کلا خبری ازت نیسدا....تو تاریخ اول دبیرستان امثالم گشدم چیزی ننوشده بودن ازت
خخخخخ

سر بزن به ما.وبلاگمو که داری؟بیا ببین ناسا چیکار کرده..اوووووووووووووووه

راسدی اون طرحمم آخر انجامش دادم..ربوتلسکوپو میگم..آخر تصویرو بردیم رو ایر...جون تو
منم تاچن سال دیگه کالیفرنیام جون تو..آدرس بده میام پیشت

اینم بوخور نگی پوریا ال بود پوریا بل بود

دستتم درد نکنه زرا جون..خیلی ماهی

nasa-agency

عضو جدید
خواهش نفسم........خب پوریام م3 داداشه خودمه صدبار که بهت گفتم.........یییییی
احسنت باتشکر از زهرای گل به نکته خیلی خوبی اشاره کردیی........داش پوریا آدم باش.......خیلی خوب گفته به افتخار زهرا دست و جیغ و حورااااااا...........خخخخخخخ
پ اون ودکا مخصوصات کوووووووووو؟؟باز از این حرفای خاک برسری زدی؟؟؟؟؟
پوریا جان منظورش سرکنگبین(سکنجبین خودمونو میگه) می خواد تو واشنگتن بهمون بدی.........خخخخخ

مجید این دختره رو دستوپاشو ببند آخر سر جفدمونو برباد میده هااااااااااااااااااا....این دخترک خرپشت غول نخورده مسته میان هممونو میگیرن از خشتک دار میزنناااااااااااااا

ببین کی گفدم

خخخخخخخخخخخخخخ

مجید هوای آجیمو داشده باشیاااااااااااااااااااااا...مخصوصا الان که نفسته:smile:

nasa-agency

عضو جدید
سلام..نمیدونم تبریک گفتم یا نه دوست..:D
حالا میگم مبارک باشه...سال پر از شادی وموفقیت و آروم

مرررررررررررررررررررررررررررررسی نرگس جون...نه تازه الان اسم قشنگتو دیدم...مرسی عزیزم بهترین روزها رو برات آرزو دارم

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرررررررررررررررررررررررررررررسی نرگس جون...نه تازه الان اسم قشنگتو دیدم...مرسی عزیزم بهترین روزها رو برات آرزو دارم

خواهش میکنم..اگه دیر شده که شده من همیشه دیر میرسم تو باشگاه همه میدونم هیچ وقتم گل نمیارم چون خودم گلم:D....تشکر مهندس

nasa-agency

عضو جدید
شیرینی ویژه ناسا به همه شما عزیزا که اومدینو منو شرمنده خودتون کردین

شیرینی ویژه ناسا به همه شما عزیزا که اومدینو منو شرمنده خودتون کردین

همونطور که درتصویر بدست آمده از تلسکوپ فضایی اسپیتزر مشاهده میکنید،در تصویر مربوط به سال 2014 یک نوری در کهکشان مشاهده میشه که در تصویر سال 2005 موجود نیست.این حاکی از وجود یک سوپرنووآ در کهکشام m82ست که12 میلیون سال پیش ستاره ای منفجر شده و الان نور آن به چشم ما رسیده(سوپر نووآ یا ابرنواختر یک انفجار فوق العاده عظیم است که نشان از پایان یافتن زندگی یک ستاره دارد و میتواند یک کهکشان را تحت اثر قرار دهد)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بههههههههههههههههههههههههههههههههه سید تو کجایی که ببینی حاجیو کشتن:cry:

خخخخخخخخخخخ

مجید کجایی بابا؟دلمون که پوسید بچه..تنت خورده به تن اون زهرا پشمکااااااااااااا.اون نمیاد تو بیا لااقل
.
.
.
.
آقا من بسیار بسیار سپاسگذارم از لطفت ایشاالله قلل موفقیتو فتح کنیو پرچم مقدس جمهوری ایران رو زارررررررررررررررپ بکوبی روش
.
.
گفتی شیرینی
من هر چی خریدم لامصب شیکم این بچه های باشگا کش میاد انگار...کلا یه کمباین انداختن تو همرو جارو کردن...ولی این یکیو یواشکی خریدم خودمو خودت دوتایی بزنیم بر بدن شاداب شیم جون داداش:D
مجید جدای از شوخی خیلی ممنونم از محبتت..تو خوشیات بتونم جبران کنم داداش

سلام داش پوریای خودم........خوبی مرد؟؟؟خیلی نوکرم......هستیم به قل زهرا تو همین کهکشانه که گفت زیر سایتیم..........خخخخخخخخ
آره خداییش همش تقصیر زهراست وقت نفس کشیدنم برام نمی زاره......خخخخخخ
قربونت خیلی آقایی وظیفه بود داش پوریا از بس گلی.......
دل منم برات تنگ شده بود ولی بعد پروژم شکرخدا برام 1 کاری جور شد دیگه از صب زودتا5-6 درگیرکار بودم شبا که میرسیدم میرفتم باشگاه.......دیگه وقت نت اومدنم نداشتم.........ایشالا اگه فرصت بشه توی عید بیشتر میام........اگه بیامم که حتما بهت سرمیزنم........
مجید این دختره رو دستوپاشو ببند آخر سر جفدمونو برباد میده هااااااااااااااااااا....این دخترک خرپشت غول نخورده مسته میان هممونو میگیرن از خشتک دار میزنناااااااااااااا

ببین کی گفدم خخخخخخخخخخخخخخ مجید هوای آجیمو داشده باشیاااااااااااااااااااااا...مخصوصا الان که نفسته:smile:

خیلی آقایی داش پوریااااااا........درسته زهرا خیلی وقته نفسمه و شمام خودتم نفس مایی........چشم اگه خدا بخوادو کمک کنه هوای این آبجی گرام رو دارم........ولی کی قرار هوای منو داشته باشه..........:cry: