تكميل ظرفيت ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dash-memar

کاربر فعال
هیچ جا هیچی نزده
چیا باید بلد باشیم؟
از بس سوالای اجق وجق شنیدم اعصابم بهم ریخته!!!!

مصاحبش یه چیزه فرمالیتس

اگه رتبت خوب باشه ، قبولی !

یعنی اصلش همون بار علمیته .

اصن نگران نباش .:D

آخرین ویرایش:

mbarsen

عضو جدید
غیرانتفاعی رو 800 تومن حساب کن.

مرسی.تو خودت چی کار کردی خوش شانس؟

من رفتم بابلسر ثبت نام کردم. مطمئن شدم سوره بهتره.خانومی که متصدی ثبت نام بود بهم گفت اصلا بی خبر ارشد گرفتن.اولین سالیه که داره ارشد معماری می گیره هیچیشون هم آماده نیس.به یکی از اساتیدی که اونجا بود گفتم سوره هم قبول شدم گفت اگه مصاحبه قبول شدی اونجا برو حتی غیرانتفاعی تهران بهتر از روزانه شهرستانه.از طرفی دانشگاه سوره دانشگاه قویه استادای خوبی هم داره .چند تا از استادایی که میشناسمشون اونجان.مثل آرتور امید آذری یا یه استاد تو دانشگاه خودمون داشتیم خیلی باسواد بود اونجاس.تازه سال اولش هم نیست که ارشد میگیره.این یه امتیازه.فقط می مونه هزینه اش که من رفتم واسه خوابگاه مازندران سوال کردم خوابگاهاشون پره یه نیمه خصوصی تازه بازکردن که باید ماهی 35 تومن بدم یعنی ترمی 200 تومن هزینه رفت و آمدم حساب کنم حداقل میشه 300 تومن.اگه تهران بمونم می تونم برم سر یه کار پاره وقت هزینه دانشگامو در بیارم.هرجور حساب می کنم سوره بهتره برام.
والا من با اعتماد به نفس کامل سوره رو زدم که قبول نشدم :)
برو سوره منم سال دیگه میام پیشت :smile:
آرتمیس می خوام این یه ماه دی رو بخونم به نظرت چیکا کنم ها؟؟؟ تو راسی رتبه و درصد اسکیست چقد بود؟؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
والا من با اعتماد به نفس کامل سوره رو زدم که قبول نشدم :)
برو سوره منم سال دیگه میام پیشت :smile:
آرتمیس می خوام این یه ماه دی رو بخونم به نظرت چیکا کنم ها؟؟؟ تو راسی رتبه و درصد اسکیست چقد بود؟؟
ایشالا جای بهتر قبول شی.به نظر من الان بشین بهترین و کاملترین جزوه ها رو گیر بیار بخون.فقط جزوه بخون.چون نمی رسی تازه بخوای کتاب باز کنی.رتبه ام 665 اسکیس 58%

وضعیت
موضوع بسته شده است.