تسليت به rezaafsharpoor

minerva

عضو جدید
رضا جان به عنوان يك دوست كه مدت كمي هست تو رو ميشناسم وظيفه دارم درگذشت پدرت رو بهت تسليت بگم....هرچند كه برام هنوز باورش سخته اما دلم مي خواد بدوني به اندازه ي تو از اين اتفاق ناراحتم.از دست دادن و يا حتي جدايي كوتاه مدت از يك انسان يك دوست يك پدر به هر طريق سخته اما....
تو پسر قوي هستي.مطمئنم مي توني درك كني كه اين روزهاي تلخ گذراست.مطمئنم مي توني درك كني پدرت راحت شد و ديگه درد نمي كشه.تسليت مي گم و براي آمرزش روحشون دعا مي كنم و فاتحه مي خونم.
راستي دوست من حواست به مادر مهربونت باشه...اون بيش تر از شماها الان احساس تنهايي مي كنه:gol::gol::gol:

iman.mpr

عضو جدید
اقا رضا ضایعه وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم.
امیدوارم که ما را در غم خود شریک بدانید.
برای شادی روح مرحوم فاتحه.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رضا عزیز

درگذشت پدر بزرگوارتان را به جنابعالی و دیگر وابستگان و علاقه مندان و ارادتمندان به ایشان تسلیت عرض می نمایم.
:gol::gol::gol:

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
..............

..............

راضی به رضای پروردگار
برای آقا رضاطلب صبروبرای درگذشته مغفرت ورحمت پروردگارروخواستاریم.:gol:

Sarp

مدیر بازنشسته

minerva

عضو جدید
...و به زودی همه در زير خاك خواهيم خفت. خاكی كه به هم مجال نداديم تا دمی بر آن بياسائيم.:gol:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
من هم تسلیت عرض می کنم خدمت شما و خوانوده
روح پدرتون قرین رحمت و مغفرت باشه ان شاء الله

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
درک میکنم. میدونم سخته. خیلی سخت. من بعد از یک سال و نیم هنوز نتونستم از دست دادن پدرم رو باور کنم. روزی نیست که به یادش نباشم.
بعد از فوت بابام تا یک سال همه جا امضام این شعر بود :

حرفهای ما هنوز ناتمام...

تا نگاه می کنی:

وقت رفتن است

بازهم همان حکایت همیشگی !

پیش از آنکه با خبر شوی

لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود

آه ای دریغ و حسرت همیشگی ...

ناگهان
چقدر زود
دیر می شود!

پدر مهربانم

وقتی تو نیستی

نه هست های ما

چونان که بایدند ...

نه باید ها ...

هر روز بی تو

روز مباداست

minerva

عضو جدید
درک میکنم. میدونم سخته. خیلی سخت. من بعد از یک سال و نیم هنوز نتونستم از دست دادن پدرم رو باور کنم. روزی نیست که به یادش نباشم.
بعد از فوت بابام تا یک سال همه جا امضام این شعر بود :

حرفهای ما هنوز ناتمام...

تا نگاه می کنی:

وقت رفتن است

بازهم همان حکایت همیشگی !

پیش از آنکه با خبر شوی

لحظه ی عزیمت تو ناگزیر می شود

آه ای دریغ و حسرت همیشگی ...

ناگهان
چقدر زود
دیر می شود!

پدر مهربانم

وقتی تو نیستی

نه هست های ما

چونان که بایدند ...

نه باید ها ...

هر روز بی تو

روز مباداست

سلام.بهتون تسليت مي گم....شما من رو ياد يكي از دوستاي عزيزم به اسم نيلوفر كه پدرش رو از دست داده انداختيد..قسمت آخر هم كه شعري از شاعر محبوب من قيصر امين پور هست....واسشون حتما فاتحه مي خونم.

gtrfjn

عضو جدید
رضاي عزيز دوست عزيز و هم دانشگاهي من تسليت واژه كوچكي است در برابر غم بزرگ تو ...ولي بدان زندگي ادامه دارد به اميد انكه بتواني باعث سربلندي ان مرحوم مغفور شوي(امين )

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تسلیت میگم آقا رضا:gol:
و از خدا برای شما و خانوادتون طلب صبر میکنم، میفهمم چه حسی دارید، واسه نزدیکترین و دوست داشتنی ترین فرد زندگیم هم همین چند وقت پیش اتفاق افتاد.
من رو تو غم خودتون شریک بدونید:gol:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا یکی از دوستای گل منه واقعا متاسف شدم این خبرو شنیدم فردا حتما باهاش تماس میگیرم و عرضه تسلیت میکنم.
از همینجا هم تسلیت میگم و امیدوارم خدا بش صبر بده:(:gol::gol::gol::gol:
روحش شاد

alismartset

کاربر بیش فعال
شدیدا نارحت شدم...
از صمیم قلب بهت تسلیت میگم...
هوای مادرتو خیلی داشته باش...
خدا همیشه با انسان همراهه اما تو همچین شرایط سختی این قدرت و داری که حضورشو پررنگتر حس کنی...ازش بخواه که قوی باشی...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رضا جان , دوست عزیزم , تسلیت میگم. روحشان شاد باد. لطفا ما را هم در غم بزرگتان سهیم بدان.

بالا