تست IQ....... خخخ...همه همنجورن یا من اینطوریم .خخخخ

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

با ایـن تـست هـوش، IQ خـود را مشخـص کنیـد

تستی که در زیر مشاهده می کنید، شاید در عین حال که ساده ترین، بلکه تعیین کننده ترین تست برای سنجش آی كیو باشد. برای انجام این تست باید پس از خواندن هر سئوال در عرض فقط 5 ثانیه به آن جواب درست را بدهید و در نزد خودتان یادداشت کنید. در پایان تعداد پاسخهای درست شما ضرب در 10 میشود و میزان آی كیو شما را نشان میدهد.
1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟

2_اگر دكتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میكشد تا تمام قرصها خورده شود؟

3-من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را كوك كردم كه 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟

4. عدد 30 را به نیم تقسیم كنید و عدد 10 را به حاصل آن اضافه كنید چه عددی به دست می آید؟

5. مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟

6. اگر تنها یك كبریت داشته باشید و وارد یك اتاق سرد و تاریك شوید كه در آن یك بخاری نفتی یك چراغ نفتی و یك شمع باشد اول كدامیك را روشن میكنید؟

7. فردی خانه ای ساخته كه هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیك میشود این خرس چه رنگی است؟

8. اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟

9. حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به كشتی برد؟

10. اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده كنید و 7 مسافر جدید را سوار كنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار كنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟

.....

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
جوابای.......اول خودتون ج بدین......یواشکی نیگا نکنین ها!! :دی

جوابای.......اول خودتون ج بدین......یواشکی نیگا نکنین ها!! :دی

برنگ سفید جوابا تا شیطون گولمون نزنه. نیگا کنیم..خخ:D
و امـــــــا پاسخ تست ها :

1. تمام ماهها حداقل 29 روز را دارند.

2. یك ساعت (شما یك قرص را در ساعت 1 و دیگری را در ساعت 1/5 و بعدی را در ساعت 2 می خورید)

.3. فقط یك ساعت. ساعت كوكی نمیتواند شب و روز را تشخیص دهد پس به اولین ساعت 9 كه برسد زنگ میزند كه ساعت همان 9 شب است.

4.
حاصل 70 است (تقسیم بر نیم معادل ضرب در 2 است)
.5. او 9 گوسفند خواهد داشت

.6. اول باید كبریت را روشن کرد
.7. سفید چون خانه ای كه هر چهار دیوارش رو به سمت جنوب پنجره داشته باشد باید در نوك قطب جنوب باشد.

8. همان 2 سیب

.9. هیچ (حضرت نوح بود نه حضرت موسی)

10. خوب خودتونید دیگه (نام خودتان)

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟ ..................هیچی

2_اگر دكتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میكشد تا تمام قرصها خورده شود؟ ..............یک ساعت

3-من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را كوك كردم كه 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟..........یکساعت

4. عدد 30 را به نیم تقسیم كنید و عدد 10 را به حاصل آن اضافه كنید چه عددی به دست می آید؟........................70

5. مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟.............9 تا

6. اگر تنها یك كبریت داشته باشید و وارد یك اتاق سرد و تاریك شوید كه در آن یك بخاری نفتی یك چراغ نفتی و یك شمع باشد اول كدامیك را روشن میكنید؟..............شمع

7. فردی خانه ای ساخته كه هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیك میشود این خرس چه رنگی است؟ ........................سفید

8. اگر 2 سیب از 3 سیب بردارین چند سیب دارید؟...............2 سیب

9. حضرت موسی از هر حیوان چند تا با خود به كشتی برد؟......................فک کنم جفت برد

10. اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده كنید و 7 مسافر جدید را سوار كنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار كنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟...........شادی

.....

نخندیا

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

قبلا زده بودی این تستو؟؟ خخ

ارزيابی تست و سطح هوش بر اساس تعداد جوابهای نادرست :
7جواب نادرست و بیشتر : دانش آموز دبستان
6 جواب نادرست : دانش آموز دبیرستان
5 جواب نادرست : دانشجو
2 تا 4 جواب نادرست : استاد دانشگاه
1 جواب نادرست : آی کیو فوق العاده

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
برنگ سفید جوابا تا شیطون گولمون نزنه. نیگا کنیم..خخ:D
و امـــــــا پاسخ تست ها :

1. تمام ماهها حداقل 29 روز را دارند.

2. یك ساعت (شما یك قرص را در ساعت 1 و دیگری را در ساعت 1/5 و بعدی را در ساعت 2 می خورید)

.3. فقط یك ساعت. ساعت كوكی نمیتواند شب و روز را تشخیص دهد پس به اولین ساعت 9 كه برسد زنگ میزند كه ساعت همان 9 شب است.

4.
حاصل 70 است (تقسیم بر نیم معادل ضرب در 2 است)
.5. او 9 گوسفند خواهد داشت

.6. اول باید كبریت را روشن کرد
.7. سفید چون خانه ای كه هر چهار دیوارش رو به سمت جنوب پنجره داشته باشد باید در نوك قطب جنوب باشد.

8. همان 2 سیب

.9. هیچ (حضرت نوح بود نه حضرت موسی)

10. خوب خودتونید دیگه (نام خودتان)

آقا من به سوال کبریت اعتراض دارم دچار ابهام بوود

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
قبلا زده بودی این تستو؟؟ خخ

ارزيابی تست و سطح هوش بر اساس تعداد جوابهای نادرست :
7جواب نادرست و بیشتر : دانش آموز دبستان
6 جواب نادرست : دانش آموز دبیرستان
5 جواب نادرست : دانشجو
2 تا 4 جواب نادرست : استاد دانشگاه
1 جواب نادرست : آی کیو فوق العاده

نه نزده بودم :razz:
من ای کیوم مهد کودکه تستتو اشتباههه

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خخ........الان بقیه که می فهم چطو باس تست بزنن........خخخ....نباس بگی دیه!!.............خوب شد که نتیجت.............من دبستانی بودم!:biggrin:

نه دیگه وقتی اصن تست هوش میاد ادم می دونه سوال جوابش راحت نیستو حتما یه پیچی داره

sfk123

اخراجی موقت
1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟ 12 ماه

2_اگر دكتر به شما 3 قرص بدهد و بگوید هر نیم ساعت 1 قرص بخور چقدر طول میكشد تا تمام قرصها خورده شود؟
1ساعت چون یکی رو همون لحظه میخوری-آخری یک ساعت بعد

3-من ساعت 8 شب به رختخواب رفتم و ساعتم را كوك كردم كه 9 صبح زنگ بزند وقتی با صدای زنگ ساعت از خواب بیدار شدم چند ساعت خوابیده بودم؟
جواب نداره چون مشخص نیست کی شما خوابت برده 1>x>صفر (اگه ساعت 8 خوابت ببره میشه یک ساعت)

4. عدد 30 را به نیم تقسیم كنید و عدد 10 را به حاصل آن اضافه كنید چه عددی به دست می آید؟
30/0.5+10=70

5. مزرعه داری 17 گوسفند زنده داشت تمام گوسفند هایش به جز 9 تا مردند چند گوسفند زنده برایش باقی مانده است؟
هیچی چون بقیه رو فروخته(منظورم 9تایی که براش مونده رو فروخته)
:biggrin:

6. اگر تنها یك كبریت داشته باشید و وارد یك اتاق سرد و تاریك شوید كه در آن یك بخاری نفتی یك چراغ نفتی و یك شمع باشد اول كدامیك را روشن میكنید؟
اول کبریت رو روشن میکنیم

7. فردی خانه ای ساخته كه هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیك میشود این خرس چه رنگی است؟
سفید، خانه در مرکز قطب شمال است

همان دوسیب- قلیون من رو شما ندیدین؟
:w18:

هیچی، نوح به کشتی راهش نداده بود

10. اگر اتوبوسی را با 43 مسافر از مشهد به سمت تهران برانید و در نیشابور 5 مسافر را پیاده كنید و 7 مسافر جدید را سوار كنید و در دامغان 8 مسافر پیاده و 4 نفر را سوار كنید و سرانجام بعد از 14 ساعت به تهران برسید حالا نام راننده اتوبوس چیست؟
مشهد حرکته به پا جا نمونی آقا مشهد حرکتههههه (راننده خودمم)
:w02:

آخرین ویرایش:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟ 12 ماه

1ساعت چون یکی رو همون لحظه میخوری-آخری یک ساعت بعد

جواب نداره چون مشخص نیست کی شما خوابت برده 1>x>صفر (اگه ساعت 8 خوابت ببره میشه یک ساعت)

30/0.5+10=70

هیچی چون بقیه رو فروخته(منظورم 9تایی که براش مونده رو فروخته)

اول کبریت رو روشن میکنیم

سفید، خانه در مرکز قطب شمال است

همان دوسیب- قلیون من رو شما ندیدین؟
:w18:

هیچی، نوح به کشتی راهش نداده بود

مشهد حرکته به پا جا نمونی آقا مشهد حرکتههههه (راننده خودمم)
:w02:

خخ..چرا ویرایش کردی؟؟ :biggrin:

ali-gold

کاربر فعال
سلام دوستان...میدونم الان دارم اسپم میکنم ولی ناچارم یه سوال داشتم

من یه بچه شهرستانی هستم فردا میخوام برم تهران فقط میخواستم بدونم این علاالدین و بازار موبایل دقیقا کدوم قسمت هست؟سمت کدوم خیابان هست؟آدرس دقیقشو میخواستم ...

ممنون و باتشکر

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این تست یک ماه پیش انجام دادم شدم دانش آموزدبستانی:w15::w15::w15:

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز

با ایـن تـست هـوش، IQ خـود را مشخـص کنیـد

تستی که در زیر مشاهده می کنید، شاید در عین حال که ساده ترین، بلکه تعیین کننده ترین تست برای سنجش آی كیو باشد. برای انجام این تست باید پس از خواندن هر سئوال در عرض فقط 5 ثانیه به آن جواب درست را بدهید و در نزد خودتان یادداشت کنید. در پایان تعداد پاسخهای درست شما ضرب در 10 میشود و میزان آی كیو شما را نشان میدهد.
1. بعضی از ماهها 30 روز دارند بعضی 31 روز چند ماه 29 روز دارد؟

.....

دانش اموز دبستانی!!!
:w15::w15::w15::w15::w15:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من این تست یک ماه پیش انجام دادم شدم دانش آموزدبستانی:w15::w15::w15:
اصلا واسه همین اینو گذاشتم............منم موادم 5 ساله از یزد :biggrin:

خخخ. . . . یعنی چی .؟ خ خ خ خخخخ

چی یعنی چی؟؟..........تست هست + جواب+ ارزیابیش...خخخ ......من که دبستانیم.....شما کلاس چندمی؟؟ خخ

دانش اموز دبستانی!!!
:w15::w15::w15::w15::w15:
همکلاسی هستیم ها!!:D

معلوم دبستانی هستی ها!!:biggrin:

sfk123

اخراجی موقت
خخ..چرا ویرایش کردی؟؟ :biggrin:
پست های منو اگه دیده باشی معمولا اینجوریه(ویرایش داره). هر جا احساس کنم شوخی کردم که به کسی ممکنه بربخوره(به ناحق)یا متن زیاد درهم برهمه، ویرایش میکنم.

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اصلا واسه همین اینو گذاشتم............منم موادم 5 ساله از یزد :biggrin:

چی یعنی چی؟؟..........تست هست + جواب+ ارزیابیش...خخخ ......من که دبستانیم.....شما کلاس چندمی؟؟ خخ

همکلاسی هستیم ها!!:D

معلوم دبستانی هستی ها!!:biggrin:

میبینم جمع دبستانیا جمعه
:D