تخریب کامل مسجدالحرام تا سال 2012

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
پادشاه عربستان با تخریب کامل مسجدالحرام موافقت کرد شرکت انگلیسی معماری اتکینز طرحی جدید برای توسعه مسجدالحرام به ملک عبدالله، پادشاه عربستان پیشنهاد داده که انتخاب و اجرای آن نهایی شده است. لازمه اجرای این طرح در فاز یک تخریب قسمتی از مسجدالحرام و در فاز دوم تخریب کامل مسجدالحرام و باقی ماندن کعبه به تنهایی می باشد.
با اجرای این طرح زایران و نمازگزاران مسجدالحرام از 900.000 نفر به 3 میلیون نفر افزایش یافته و در فاز دوم با تخریب کامل مسجد الحرام به 5 میلیون نفر ظرفیت خواهد رسید. 650 معمار حرفه ای در شرکت اتکینز کار می کنند و طرح مزبور را با سرپرستی تیم معماران توسط زاها حدید(معمار آوانگارد عراقی الاصل) و نورمن فاستر(معمار انگلیسی صاحب سبک High-tec) طراحی نموده است.

تصویر فعلی مسجدالحرام

تصویر فضای پیرامون کعبه در سال 2012

(انتشار خبر:دی 89 , منبع:تمام خبرگزاری ها!)

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
از جمله اقداماتی که به امام زمان (عج) در هنگام ظهور آن حضرت نسبت داده شده است، و برخی روایات هم به آن اشاره دارد، تخریب برخی مساجد و اماکن متبرکه است.
ریشه این مسئله به روایاتی باز می گردد که پیرامون دوران ظهور سخن گفته و در برخی منابع روایی شیعه نقل شده است. البته این روایات از جهت متن و سند قابل دقت و بررسی هستند.
از جملۀ این روایات می توان به روایت ابو بصیر از امام صادق (ع) اشاره نمود. امام صادق می فرماید: قائم مسجد الحرام و مسجد الرسول را خراب می کند تا آنها را به وضعیت اصلی خود برگرداند و خانۀ کعبه را نیز به موضع خود بر می گرداند. و آن را بر اساس خود بنا می کند

روایت دیگر از ابو بصیر بدون انتساب به امام صادق (ع) نقل شده است که اشاره به تخریب مساجد چهارگانه کوفه و… دارد.
و......
ادامه

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
شایدم کاسه ای زیر نیم کاسه شونه
وهابی ها دنبال فرصتن که بتونن خانه خدا رو کلا خراب کنن
میتونه این طرحشون یه نقشه باشه واسه رسیدن به هدف شومشون

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانه خدا؟؟
فکر نمیکنین این اسم فقط برای کسب درامد برای اعراب بوده و بس؟

hamid1661363

کاربر فعال
پونه جون از شما بعیده به همین راحتی به یک کشور تهمت بزنی!!!!!!!!!!!

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم اول همین فکر وهابیت و اینا از ذهنم گذشت
ولی با توجه به شناختی که از شخصیت حرفه ای حدید و فاستر دارم بعید میدونم خودشون رو قاطی بازی های سیاسی و مذهبی کنن.....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابراهیم رفت به بتخانه،همه ی بت ها رو شیکست و اون بت ها(خدایان) فقط نیگا کردن!!!
مردم برگشتن،دیدن خداهاشون خراب شده!! رفتن خر تنها بی خدای شهر رو چسبیدن و اوردن گفتن چرا این کارو کردی؟!!! گفت کی گفته من بودم؟! اوناها تبر رو اون خدا بزرگه داره!!شاید اون ناراحت شده از دستشون و اونا رو شیکسته؟!!
اونا گفتن ابله! این بت ها که کاری نمی تونن بکنن!!
بعدشم مردم بی خدا رو مجازات کردن،و خداشون(بت بزرگ!) فقط نظاره گر بود!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
زائر بیشتر >>> پول بیشتر
البته خبر مال سال 89 بوده چرا تا الان خبری نشده...؟؟؟:cool:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول که من متقن صحبت نکردم که بخواد تهمت باشه(گفتم شاید)
دوم این حرف خود عبدالوهاب موسس فرقه ضاله وهابیته(تو کتاب خاطرات سرهمفری دیوید بطور دقیق نوشته )
سوم گمون نمی کنید شما دارید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای بنده رو زیر سوال می برید(بدون اینکه واقعا از من شناخت کافی داشته باشید؟)

hamid1661363

کاربر فعال
اول که من متقن صحبت نکردم که بخواد تهمت باشه(گفتم شاید)
دوم این حرف خود عبدالوهاب موسس فرقه ضاله وهابیته(تو کتاب خاطرات سرهمفری دیوید بطور دقیق نوشته )
سوم گمون نمی کنید شما دارید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای بنده رو زیر سوال می برید(بدون اینکه واقعا از من شناخت کافی داشته باشید؟)
مگه شما از مقامات عربستان شناخت دارید.
بجز حرفهایی که تو تلوزیون می زنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

JavadMessi

مدیر بازنشسته
همه دنیا آل سعود رو میشناسه!!!
خدا رو شکر اون برادر عبدالله هم ریق رحمتو سرکشید فقط مونده خودش و 6000 ارث خور!!

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز

دمت گرم دیگه.اینا از قبل خبر داشتن که قراره مسجدالحرام خراب بشه و این کار وهابی هاست و به خاطر از بین بردن اسلام انجام میشه.و تمامی مقامات کشوری و دینی عربستانو عین کف دست میشناسن.برای همینه که از دور نظر میدن ببخشید نظر ول میدن.
فقط نمیدونم چرا از این خراب شده خودمون خبر ندارن؟

roya.b

عضو جدید
اینجا دارن خود خدا رو خراب میکنن (وقتی هر مزخرفی رو به اسم خدا میذارن تو کاسه مردم) کسی هم صداش در نمیاد ....

ولی خب اونم شدنی نیس

آخرین ویرایش:
بالا