تا به حال در مورد مهره مار شنيده ايد؟؟!!

parichehr16

عضو جدید

جلب توجه فوق العاده افراد به شما بدون اختيار
جلب احساسات و....

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
این سفیدا مهره ماره ؟!!!!!!کجای ماره بوده؟!!!!:surprised:
من شنیده بودم مار هروقت میخواد زهرشو جایی تخلیه کنه رویه یه تیکه سنگ اینکارو انجام میده و مثل اینکه همیشه ام رویه قطعه سنگ اینکارو انجام میده که بعد از مدتی اون زهر تاثیراتی روی سنگ میذاره که بهش میگن مهره مارو به اصطلاح جلب توجه میکنه!!!!

Sarp

مدیر بازنشسته
عجب اراجیفی به خورد ملت خیالاتی میدن !!!

dina_aramesh

عضو جدید
مارها پس از جفت گیری در یک مکان خاص و در طبیعت آزاد و در صورتی که به دور از چشم همگان باشد پس از اتمام جفت گیری قطعه ای استخوان را در محل جفت گیری رها می سازند و به آن مهره مار می گویند.حالا این که می گن مهره مار چه خواص و انرزی داره به نظرم ساختگیه و برای فریب مردم ساده لوحه که بتونن یه پولی به دست بیارن

• Like
واکنش ها: Sarp

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با نماز باران هیچ فرقی نداره/ اگه نماز سبب باران بشه اینهم درسته

parichehr16

عضو جدید
چرت يا راست...درهرصورت براي من جاي سوال داشت که مهره مارچي هست...و گفتم شايد براي خيلي ها هم اين سوال پيش بيادواسه همين اين رو تو تاپيک گذاشتم...

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره من شنیدم در کوچکی هم خریدم.اون دو تا سفیدا مهره ماره در زمان جفت گیری مار این دو مهره از سر مار نر و ماده رو زمین می افته .که اگه همون لحظه اونو برداری و با خودت داشته باشی اثرات زیادی داره که علاوه بر ایجاد مهرو محبت و علاقه تو دله اطرافیان باعث افزایش اعتماد به نفس و.....میشه.نکته جالبش که باعث شد من بخرمش اینه این و تا مهره مارو که تو سرکه سفید بذارین بعد چند ثانیه به هم نزدیک میشه...ولی بانمکه هااااااا کاری به خرافاتش ندارم ولی قصه جالبی داره.

azam.r

عضو جدید
حتی اگه خرافات باشه اگه باورش کنی شاید این اثراتو روت بذاره

بالا