بیا بگو چ حسی داره این اس ام اس؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اگه خیلی خیلی دوسش داشته باشم گریه میکنم:redface:و ازش دلیل میخوام اما جواب دلیلش رو نمیدم حتی اگه غیر منطقی باشه چون همه میدونیم در هر صورت میره حتی اگه سد ببندی باز هم یه روز طغیان میکنه و بعد فقط بهش میگم"به سلامت":cry:
ایشالا برای هیچ کس پیش نیاد;)

siavash@dt

عضو جدید
اگه خیلی خیلی دوسش داشته باشم گریه میکنم:redface:و ازش دلیل میخوام اما جواب دلیلش رو نمیدم حتی اگه غیر منطقی باشه چون همه میدونیم در هر صورت میره حتی اگه سد ببندی باز هم یه روز طغیان میکنه و بعد فقط بهش میگم"به سلامت":cry:
ایشالا برای هیچ کس پیش نیاد;)

چقدر دلسوز و دل رحم.
با این دیدگاه به هیج جا نمیرسی.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
پس اون چرایی که گفتی واسه چی بود؟؟
وقتی چرا میارن که قسمت اول موضوع یا جمله رو متوجه شده باشن!!

فک میکردم منظورتون در حالت کلیه
اما وقتی با قطعیت میپرسین رسیدین؟؟ به این نتیجه رسیدم منظورتون دقیقا یه هدف خاصه!!!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه چی تموم شد.خدا حافظ........

بهترین جواب به این پیامک اینه که اصلا بهش جواب ندی و سریع پیام رو پاک کنی و مشغول زندگیت بشی... همین باعث میشه یه علامت سوال گنده تو کله طرف مقابل شکل بگیری و شما رو جذابتر کنه !

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
این جمله رو من خیلی بچه گونه میدونم. اگه بخواد بره یه جور دیگه باید بگه!!!!!:razz:

مهندس خرده پا 2

کاربر بیش فعال
بهترین جواب به این پیامک اینه که اصلا بهش جواب ندی و سریع پیام رو پاک کنی و مشغول زندگیت بشی... همین باعث میشه یه علامت سوال گنده تو کله طرف مقابل شکل بگیری و شما رو جذابتر کنه !
لایییییییییییییییییییییییک.......;)

jigar naaaaz

عضو جدید
:eek: من یه پست قبلا تو این تاپیک گذاشته بودم پس کوش؟
این همون تاپیک نیست؟:surprised:

آخرین ویرایش:

ilili

عضو جدید
:eek: من یه پست قبلا تو این تاپیک گذاشته بودم پس کوش؟
این همون تاپیک نیست؟:surprised:
یه وقتایی واسه منم پیش میاد یهو میبینم پستی که قبلا گذاشتم نیستش.. نمیدونم دلیلش چیه ؟پست های ما رو باد میبره عایا؟

tara1994

عضو جدید
اگه مجبور شی خودت این اس ام اس رو بدی . بگو چه حسی داره ؟!!!!!!

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچ حسی نداره اونکی داره میره توف کن تو روش بذار قشنگ بره