بچه ها من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم ... جالبه نه ؟ ;)))))))

بچه ها من هیچوقت نمیتونم ازدواج کنم ... جالبه نه ؟ ;)))))))

• مجموع رای دهندگان
    100

Modernist

عضو جدید
مثل اينكه بحث جدي شده
دوستان كمتر شعار بديد.
الان مي خواي ازدواج كني يا بايد بابات پولدار باشه ، يا بايد يه دختر كم توقع گير بياري ( درصد احتمال 10% ) كه عيد قربان به جاي طلاي گرون قيمت ، يه شاخه گل بهش بدي كه انگار دنيا رو بهش دادي ، يا بايد دزد باشي ، يا بايد به قول يكي از دوستان صبح ساعت 6 بزني از خونه بيرون شب ساعت 11 بياي خونه ( كه اونطوري اصلا زن رو واسه چي مي خواي ، ساعت 11 شب بياي خونه حال نگاه كردن بهشم نداري )
اگه هيچ كدوم از اينا نبود چي ؟
2 تا حالت بيشتر نداره
1- الان زن بگيري و با بدبختي زندگي بچرخوني و هميشه دعوا مرافه ، كه يا به 1 سال نكشيده طلاق يا اگه ادامه پيدا كنه روزي هزار بار آرزوي مرگ مي كني و از همه مهمتر 20 سال ديگه بچت تو يه باشگاه مهندسان ديگه داره مي گه من دو دو تا چهارتا كردم نمي تونم زن بگيرم ( نزار اين تاريخ مصخره بازم تكرار بشه )
2- نمي گم تا پيري ولي تا سن 35 40 خوب كار كني خونه ، ماشين زندگي فراهم كني بعد بري دست يه دختر 14 ساله بگيري بياي حال كني

انقدم نگيد دخترا به پول فكر مي كنن انگار بگين بدون اكسيژن مي شه زندگي كرد ، خونه و ماشين هم جز احتياجات واجب زندگي شده، ديگه الان 50 سال پيش نيست كه طرف بياد تو يه اتاق زندگي كنه ( ميان ولي خيلي كم)

واسه ازدواج به خودتون فكر نكنيد به اون بچه بدبختي فكر كنيد كه 20 30 سال ديگه مثل شما مي خواد بشينه اينجا قصه بخوره :w27:
دلم گرفت ياد بچه هاي بدبختي ميفتم كه الان تو اين سرماي زمستون يه لباس گرم ندارن
ما اينجا نشستيم هر هر مي خنديم
لباس گرم براي دوره بچه هاي ما ميشه اينترنت پرسرعت ، ماشين آخرين مدل ، ....

موفق باشيد :gol:

Schneider

مدیر بازنشسته
اين جملتون با اجازه دوستان و گلاب به روشون بسيار تاسف برانگيزه بود.
يعني شما چون نمي خواي كاري بكني و راه رو پيدا نكردي ديگه مجوز داري هر كاري خواستي بكني؟
از اون جمله اول هم معلومه كه شما بسيار پر ادعا هستيد.
خدا عاقبت شما و آدمايي با تفكر شما رو بخير كنه.
خدا مزد دل زنتونو بده.
همچی شما صحبت میفرمایید انگار بیخیال ترین آدمای دنیا همین"بعضی پسران" !
نخیر خانوم!
من کسیم که در اولین فرصت شغلیم حاضرم دور کارشناسی ارشد هم خط بکشم و برم به جایی که معروفه به جهنم در بین خیلی از مهندسای شیمی یعنی عسلویه!
جاییکه گاهی دماش به 60 درجه سانتیگراد براحتی میرسه!
ولی الان نمیتونم! هنوز تا آخر کارشناسی 2ترم فاصله دارم! تازه اونجا هم برم که دیگه تهران تا مدت مدیدی نمیتونم بیام! تو اون زمان که دارم پس انداز میکنم چیکار میشه کرد؟(غیر از اعتراض به وضع حاضر و پرسش دوباره همون سوالی که انتهای متن قبلیم پرسیدم)
من با افرادی دم خورم که روزنامه ها و صدا سیما خروج از کشور اینا رو میگه "فرار مغزها"!!
خیلیهاشون باورشون اینه که خدایی که این حس علاقه و عاطفه رو داد_لااقل در این مورد_ ول کرد اوضاعو!
بهش میگیم "نقص خلقت"؛
حالا باز آقایون شاید یکم بهتر درک کنند چی میگم....ولی حقیقت اینه که:
"جوونیکه در سن 16 سالگی_البته در ایران احتمالا زودتر_به بلوغ جسمی میرسه......باید تا لحظه ازدواجش{ که خیلی از خانوما خوندم تا الان....بطور متوسط به آقایون با طعنه 30 به بالا رو توصیه کرده بودن} انصافا و حقیقتا باید چیکار کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا معصومند؟ یا به دید خیلی از خانومها مشکلشون رو باید پشت هاله نبود پس انداز مالی دفن کنن؟؟؟؟؟؟؟؟
دید صریح و روشن به پاراگراف روشن بالا، منو به این نتیجه بدیهی میرسونه که در بهترین حالت، راهکار غرب در حل این موضوع_که شامل در نظر گرفتن راه حل مستقیم میشه_ بهترین روشه که خیلی از جوونهای واقعا تحت زجر و فشار رو از سرابی که فکر میکنن(م) ازدواجه، در کوتاهترین زمان....نجات میده.
چیزی که منو یاده مثاله "فیل در اتاق" می اندازه!
همه چشامونو بستیم که راه حل بدیهی رو از آسمون برا ما بفرستن!
الان اگر میخواید میتونید باز بگید فرمولاسین بالا "خلافه" اما.....اما......نه......خلافش کردیم! ####
من پر ادعا نیستم! میتونستم هزار جور حرفمو ***** کنم و بعد یه طوری بگم که اصلا به هیچ جا بر نخوره! اما سوزه دلو نمیشه جلوشو گرفت.
در ضمن فراموش نفرمایید: خودم مزده دل زنمو_در آینده_ میدم نه حتی خدا !

آخرین ویرایش:

حمید...HaMiD

عضو جدید
کاربر ممتاز
توقع کجا بود داداش من یه سر به املاکی سر خیابونتون بزن خونه 70 متری پرتوقعیه یا خونه متری 1.5 ملیون تومن؟ بازار خرابه آقا خرااااااااااااب :w06:
ازدواج نکنیم مسافرت نریم توقعمونو کم کنیم یه بارکی بگو اینترنتم نیا دیگه :w00:شما درباره گزینه برم بمیرم خیلی تمرکز داشتی مثکه ;)
ای عزیز........
ما اگه راه چاره بلد بودیم برای خود به کار میبردیم.
بیا تو هم مثل ما تبدیل شو به یه تماشاچی که هیچ وقت هم توی هیچی دخالت نمیکنه
گاهی وقتا روزگار مجبورت میکنه که حتی اگه بهترین بازیکن هم باشی بری روی آخرین ردیفهای صندلی تماشاچیان..........
:gol:

hoolooo

عضو جدید
متاسفانه بايد بگم که خيلی دارين زندگی رو سخت ميگيرين
البته بعضی هاتون
این حرفا که شما ميگين مثل خونه ماشين و غيره که شامل ماديات ميشه
واسه زمانيه که ازدواج رو يک وظيفه بدونی!
ولی وقتی که به اون به صورت يک نياز نگاه کنی,
وقتی که توی آعماق وجودت, در تنگ نای قلبت, بهش احتياج پيدا کنی
اونوقته که واست این چيزا مفهومی نداره!
این حرفا رو موقع ایی ميفهمی که تنهايی رو به معنای تمام حس کنی.
واسه همينه که قبلا گفتم به خدا توکل کن همه چيز درس ميشه

راستی شب يلدای همه دوستای گلم مبارک

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
متاسفانه بايد بگم که خيلی دارين زندگی رو سخت ميگيرين
البته بعضی هاتون
این حرفا که شما ميگين مثل خونه ماشين و غيره که شامل ماديات ميشه
واسه زمانيه که ازدواج رو يک وظيفه بدونی
وقتی که به اون به صورت يک نياز نگاه کنی
وقتی که توی آعماق وجودت در تنگ نای قلبت بهش احتياج پيدا کنی
اونوقته که واست این چيزا مفهومی نداره
این حرفا رو موقع ایی ميفهمی که تنهايی رو به معنای تمام حس کنی
واسه همينه که قبلا گفتم به خدا توکل کن همه چيز درس ميشه

راستی شب يلدای همه دوستای گلم مبارک
ای کاش بفهمیم چی میگی!!!!
ای کاش!
اونوقته که میفهمم برا چی زنده ام.

MARYKHOSH

عضو جدید
مگه چشم ابروی تو از بقیه سیاهتره که می خوای همه چیز به راهتی بدستت بیاد

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این نظراتتون به درد همدیگه می خورین. مبارکه ایشالا دیگه اینورا پیداتون نشه من و ارغوان می کشیمتون.

آخ جوووووووون :w17::w33:واي از خجالت آب شدم :sweatdrop:
مرسي عزيزم :w12: ولي من مجبورم بازم بيام اينجا چون دنبال 4 تاي بعدي ميگردم كه خانوم جان خودش بهم اجازشو داده :w01:...به اين پست scrooge جونم :love: بيشتر دقت كن: :thumbsdown: :w16:

آره بابا نفري 4 5 تا زن بهتون مي رسه
:w11::w11::w11:

دلتون بسوزه كي همچين اجازه يي به شوووووهرش ميده؟؟ :whistle: عمر اگه لنگشو پيدا كنيد :w38:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسکرووووووووووچ همینو میخواستی:w13:....حالا یکی بیاد اینو توجیه کنه:wallbash:...
شادی من خودم بعدا توضیح میدم بهت:cry:

جووون ارغوان بیا برو...فقط بعدا جرئت داری بیرون در باشگاه وایسا...:w08::w12:

به به ...از تو بعيده ارغي... مثلا همكاريما !!! حالا ديگه همسر رييس پليس كلانتري باشگاهو تهديد ميكني؟؟:w08: تكرار بشه خلع درجه ميشي! :w08:

مگه چشم ابروی تو از بقیه سیاهتره که می خوای همه چیز به راهتی بدستت بیاد

البته به راحتي!

Modernist

عضو جدید
آخ جوووووووون :w17::w33:واي از خجالت آب شدم :sweatdrop:
مرسي عزيزم :w12: ولي من مجبورم بازم بيام اينجا چون دنبال 4 تاي بعدي ميگردم كه خانوم جان خودش بهم اجازشو داده :w01:...به اين پست scrooge جونم :love: بيشتر دقت كن: :thumbsdown: :w16:

:w11::w11::w11:

دلتون بسوزه كي همچين اجازه يي به شوووووهرش ميده؟؟ :whistle: عمر اگه لنگشو پيدا كنيد :w38:

:redface::w30: 4 تا رو واسه بقيه گفتم تو هر چند تا ميخواي ميتوني انتخاب كني خواستي خودم برات آستين بالا مي زنم :w14:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface::w30: 4 تا رو واسه بقيه گفتم تو هر چند تا ميخواي ميتوني انتخاب كني خواستي خودم برات آستين بالا مي زنم :w14:

وای تو چقدر خوبی ی ی ی ی ....:cry::heart::heart:

:w12::w12: آره آره میخواممممممممممممممم

روزی یه دونه خوبه؟؟؟ :w20:نه نه نه 2 تا :child:...مممم نه اصلا ساعتی یه دونه میخوام بدونم یه روز دقیقا چند ساعته!:whistle: :w12:...ولی به جون خودم از 10 شب به بعد هیشکی رو جز تو نییخوام

به قول شاعر ! : من تورو میخوام تورو میخوام اونارو نییخوام
:w14::w42:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه ساعته دارم ميخندم :w15::w15:
ولي قول بده اونا رو دوست داشته باشي بعد عاشق من باشي :D

فعلا که عاشق تو هستم
هر موقع خودت وقت کردی برو دنبال اونایی که باید دوست داشته باشم !:w12:

خب دوستان نتیجه ی اخلاقی این تاپیک این شد که... achiles جون ازدواج به همین راحتیه که ملاحظه کردی! :w19:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
achiles جان من یه پیشنهاد بهتر دارم

برو معتاد شو . :surprised:

یا اینکه قرص آرامبخش بخور و همش بگیر بخواب و یه سره توی فاز و فضا باش و بیخیال زن گرفتن و عشق و عاشقی شو . :confused:

اصلا برو بشین سر درس و مشقت . :w00:

خجالت نمی کشی با این سن و سالت داری حرف از زن گرفتن می زنی؟

شرم و حیا هم خوب چیزیه

ما هم سن و سال شما بودیم رومون نمی شد پامون ور جلوی بابامون دراز کنیم :wallbash:

حالا تو پررو پررو وایسادی می گی من خوام زن بگیرم اما پول ندارم .؟؟؟؟؟؟:w00:

اصلا تو که پول نداری برای چی می خوای زن بگیری؟:mad:

می خوای دختر مردمو بد بخت کنی؟:mad:

البته اینا حرفای من نبود . حرفای بعضی از پدر مادرها بود . :redface:

ولی جدا از شوخی صبر و تلاش همزمان بهترین راهه:w24:. نهایتش اینه که اگه جواب نداد با افتخار می گی من همه ی تلاشمو کردم اما.......:w05:

Schneider

مدیر بازنشسته
achiles

ولی جدا از شوخی صبر و تلاش همزمان بهترین راهه:w24:. نهایتش اینه که اگه جواب نداد با افتخار می گی من همه ی تلاشمو کردم اما.......
میدونی چیه.....جواب خوبی بهش ندادی!
مثه این میمونه که بگی برو نفستو نیگه دار هر چی بیشتر بهتر.....آخر سر هم با افتخار نفستو آزاد کن بگو رکرد زدم!!
:cool:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز با یه دو دو تا چهار تا کردن ساده متوجه یک مساله دردناک در زندگی خودم شدم.:smile:
من که الان دست خدا و بابام درد نکنه هیچی ندارم:rambo: اگر 4 سال دیگه که ایشالا گوش شیطون کر فارغ از تحصیل شدم برم سربازی , 2سال هم زیر پرچم مقدس اسلام باشم میشه 6سال الانم که 20 سالمه میشه 26 سالم:) بعد از سربازی بدون سابقه کار اگه با هزار نذر و نیاز و قفل و دخیل بستن کار پیدا کنیم حداکثر ماهی 400 , 500 تومن حقوق میدن که چند سال اول فکر نکنم اصلا به پس انداز بکشه, بعد از چند سال لکو لوک کردن تو این کارخونه ها اگه از ما خوششون بیاد و نیگرمون دارن و کارمون خیلی درست باشه ترفیع بگیریم حقوقمون بره بالا وگرنه هم که بشینیم تو خونه کیشمیشای مامانمونو پاک کنیم :whistle:, حالا در نظر میگیریم همه چی خوبه و فضا اجتماعیه:smile: ما هم حقوقمون زیاد شد و به جایی رسیدیم که 500 هزار تومن تونستیم در ماه پس انداز تاکید میکنم پس انداز کنیم (فرض محال محال نیست:w16:) که این زمان افزایش سابقه کار و زیاد شدن حقوق حداقل خیلی خوشبینانه 5 سال طول میکشه:w20: که سن ما هم به 31 سال میرسه کم کم دیگه موها داره سفید میشه وسط کله کچل شده و .. :w07: . با این وضعیت تهران که خونه ها با وجود افت شدید قیمت توی محل خودمون اگه بخوام جایی رو بگیرم متری 1.5 تا 2 تومن هست:surprised: , در بهترین شرایط قیمت یه خونه 70 متری میشه 105 ملیون تومن:cry: حالا شما اون ماهی 500 تومن پس انداز منو در نظر بگیرین متوجه میشین که بعد از 17.5 سال طول میکشه که من بتونم یه خونه 70 متری توی محل خودمون بخرم:w17: که در اونموقع 49 سالم شده:w22: به آدم 50 ساله زن میدن؟ :w04:
در آخر جالبه بدونین من سال دیگه برنامه داشتم با یکی که خیلی دوستش دارم ازدواج کنم.

در همین راستا ازتون عاجزانه درخواست میکنم در نظر سنجی فوق شرکت کرده و من رو از نگرانی برهانید .:confused:

عزیزم این سوسول بازی ها رو بذار کنار تو هم با این دغدغه ات آبروی 20 ساله ها رو بردی حالا همه فکر می کنم ما ها زیادی خجسته هستیم که از این افاضات قشنگ می ندازیم بیرون ... گرفتی داداش .من که یه دخترم انقد خاله زنک بازی در نمی آرم که دارم می ترشم .وگرنه همسالای من چار پنج تا کره خر دور و برشونه ...
بای .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم این سوسول بازی ها رو بذار کنار تو هم با این دغدغه ات آبروی 20 ساله ها رو بردی حالا همه فکر می کنم ما ها زیادی خجسته هستیم که از این افاضات قشنگ می ندازیم بیرون ... گرفتی داداش .من که یه دخترم انقد خاله زنک بازی در نمی آرم که دارم می ترشم .وگرنه همسالای من چار پنج تا کره خر دور و برشونه ...
بای .

:w15::w15::w15:

مدل حرف زدنت منو یاد فیلمای بهروز میندازه !!!

Schneider

مدیر بازنشسته
عزیزم این سوسول بازی ها رو بذار کنار تو هم با این دغدغه ات آبروی 20 ساله ها رو بردی
خواهر شما خودتان را کنترل بفرمایید....بنده خودم ایشان را تا محضر هدایت میکنم!!!!
حالا همه فکر می کنم ما ها زیادی خجسته هستیم که از این افاضات قشنگ می ندازیم بیرون ... گرفتی داداش.
داداش Archlis........خجسته به کی میگن؟ :child:
همسالای من چار پنج تا کره خر دور و برشونه ...
عجب روزگاری شده!
هم سالهای منم 4-5 تا 206 دارن......ببین شکاف طبقاتی تا کجاها رفته!!!

reyhoon

عضو جدید
Archilles نبايد ناراحت اين چيزا باشي كه.اول برو درستو بخون. بعد برو سربازي. بعد كار پيدا كن.اينا كه سخت نيست.بقيش هم عاديه.اولش مستاجر ميشي بعد هم صاحب خونه.از همه سخت تر پيدا كردن يك همسر مناسب هستش.كه در همه ي شرايط كنارت باشه و تركت نكنه. توي سختي غمخوارت باشه.هم فكرت باشه.پا به پات بياد.تو اين موردو اگه واقعا پيدا كني بقيه ي چيزا ديگه اسمش مشكل نيست چون يكي هست كنارت كه نميگذاره بهت سخت بگذره.

اگر قادر به ديدن باد هستي قادر به ديدن عشق هم هستي:heart::heart:

hoolooo

عضو جدید
Archilles نبايد ناراحت اين چيزا باشي كه.اول برو درستو بخون. بعد برو سربازي. بعد كار پيدا كن.اينا كه سخت نيست.بقيش هم عاديه.اولش مستاجر ميشي بعد هم صاحب خونه.از همه سخت تر پيدا كردن يك همسر مناسب هستش.كه در همه ي شرايط كنارت باشه و تركت نكنه. توي سختي غمخوارت باشه.هم فكرت باشه.پا به پات بياد.تو اين موردو اگه واقعا پيدا كني بقيه ي چيزا ديگه اسمش مشكل نيست چون يكي هست كنارت كه نميگذاره بهت سخت بگذره.

به نکته خوبی اشاره کردين:w11:
از طرز فکرتون خوشم اومد:w18:
این گل تقديم به شما:gol:

karo7

اخراجی موقت
ابتدا منتظر امداد های غیبی و معجزات الهی باش، بعد می بینی احمدی نژاد با طرح جدیدش همان امداد غیبی است، اما نتنها مشکلت رفع نشده بلکه صد برابر شده است.:surprised:
بعدش چاره ای نداری و پا می شی می ری شهرستان، می بینی همان آش و همان کاسه نیست بلکه وضعیت خیلی بدتره و نمی تونی کار هم پیدا کنی:cry:
پس آخرش به همون گزینه اولت می رسی که باید بری بمیری;) و یا شاید همه باید بریم بمیریم.:)

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

ازدواج در اسلام
ازدواج از مستحباتى است که در شریعت مقدسه اسلام بسیار بر انجام آن تأکید شده و بر ترک آن مذمت شده است. از حضرت امام محمد باقر (علیه السلام) روایت شده که حضرت رسول (صلى الله علیه وآله) فرمودند: بنیادى در اسلام محبوب تر نزد خداوند از ازدواج نیست. و از امام صادق (علیه السلام) روایت شده فرمودند: دو رکعت نماز کسى که ازدواج کرده برتر است از هفتاد نمازى که عذب مى خواند. و از رسول خدا (صلى الله علیه وآله) روایت شده فرمودند: بیشتر دوزخیان کسانى هستند که ازدواج نکرده اند. شایسته نیست فقر و نادارى انسان را از ازدواج بازدارد; بعد از آن که خداوند متعال در قرآن مجید وعده بى نیازى و وسعت رزق داده است. و از رسول خدا (صلى الله علیه وآله) روایت شده فرمودند: کسى که براى ترس از فقر و تنگدستى ازدواج نکند; به خداوند متعال بد گمان است.
آیاتی از قرآن کریم در مورد ازدواج
و أنکحوا الأیامى منکم و الصالحین من عبادکم و إمائکم إن یکونوا فقراء یغنهم الله من فضله و الله واسع علیم. سوره نور آیه 32
ترجمه: پسران و دختران بی همسر وغلامان وکنیزان شایسته ی (ازدواج ) خود را همسر دهید. (و از فقر نترسید که ) اگر تنگدست باشند خداوند از فضل خود بی نیازشان می گرداند. خداوند گشایشگر داناست. (او از فقر ونیاز شما آگاه است وبر کفایت شما وعده داده است ودر عمل به وعده اش قدرت دارد).
الْخَبِیثَاتُ لِلْخَبِیثِینَ وَالْخَبِیثُونَ لِلْخَبِیثَاتِ وَالطَّیِّبَاتُ لِلطَّیِّبِینَ وَالطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّبَاتِ أُولئِکَ مُبَرَّؤُونَ مِمَّا یَقُولُونَ لَهُم مَغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ کَرِیمٌ. سورة نور آیة 26
زنان ناپاک از آن مردان ناپاکند، و مردان ناپاک نیز به زنان ناپاک تعلق دارند، و زنان پاک از آن مردان پاک، و مردان پاک از آن زنان پاکند! اینان از نسبتهای ناروایی که ( ناپاکان ) به آنان میدهند مبرّا هستند، و برای آنان آمرزش ( الهی ) و روزی پر ارزشی است.
http://www.ezdevaje20.blogsky.com/1387/01/12/post-4/

آخرین ویرایش:

Schneider

مدیر بازنشسته
در اکثر موارد نظرات.....خانومها حکم افرادی رو دارند که کنار گود نشسته اند و میفرمایند:
لنگش کن!

کربلایی

مدیر بازنشسته
ُلام
بحتره منو در خم غودت شريگ بدوني!!!
اينتوري مشگلت هل ميشه! من مطوئنوم!

delaram_aramdel

عضو جدید
به نظر من چه معنی داره یه پسر 20 ساله که هنوز دهنش بوی شیر میده به ازدواج فکر کنه
اگه اینجوری پیش بری چند روز دیگه افسردگی میگیری دیگه درست رو هم نمیتونی بخونی
بابا بیخیال خدا بزرگه برای همه بزرگه نه فقط برای من
اگه آدم زرنگی باشی به هر چی که میخوای میرسی فقط کافیه اراده کنی

Schneider

مدیر بازنشسته
به نظر من چه معنی داره یه پسر 20 ساله که هنوز دهنش بوی شیر میده به ازدواج فکر کنه
خانوم شما هم صحبتی میفرمایید ها !!!
بچه گناه نکرده عاشق شده که! سنش سن عشق و عاشقیه!
بعدشم...اگر توی همین خیابونای تهران مثله خیلی از شهرهای متمدن دنیا Disco های شبانه بود یا Night Club بود یا سالن های شکیل و ارزان قیمت اجرای گروه های بزرگ موسیقی Trance وجود داشت که این جوونه گرفتار عشق بره اونجا انرژی سرشار جوونیشو_بخشیش رو_اونجا تخلیه کنه.....من خودم قبل از شما بهش دری بری میگفتم که چرا میخوای بری ازدواج کنی!!
همین صورت مسیله علاقه به جنس مخالف رو در خیلی جاها به 5شیوه legal و قانونی و واقعا ساده میان اروپاییها حل میکنن.....حالا ایران:
شکیلترینش ازدواجه_که طرف بتونه وجهه(!!!)اجتماعی پیدا کنه، تازه اگر شرط تاهل رو برای بعضی مشاغل دولتی کاملا نادیده بگیریم!
خانوم اصولا جواب مسیله جنسی رو باید با مسیله جنسی جواب داد.....نه با سخنرانی فلان فرد یا با خطبه فلان شخصیت یا فلان پاراگراف قید شده در بند بهمان کتاب !

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز

از اون جوابا بود که دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم!

متاسفام..

zahra aram

عضو جدید
مگه بقیه دارن چیکار میکنن.
یا میرن میمیرن.
یا میرن یه دختر پولدارو تیغ میزنن.
یا به خدا توکل میکنن و با همت خودشون زندگیشونو میسازن.
امیدوارم تو آخری باشی. :gol:
سلام دوست عزیزم واقعا واست متاسفم عزیزم که اینجوری داری به مسایل نگاه میکنی!!!!!!اگه قرار باشه همه ی جوونا اینجوری به مسایل و زندگی و کارو ازدواج نگاه کنن واویلاااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!! هیچکی دیگه نمیتونه ازدواج کنه. تو اگه عجله داری و دوست داری سریعتر ازدواج کنی تمام نیروتو تو بازوهات جمع کن سفت و سخت بچسب به درس و کارت و بدون از جایی که خبر نداری خدا واست روزی می رسونه .مطمین باش عزیزم . اینقدرم زندگی رو به خودت سخت نگیر. چون من الان خودم یه دخترم و میدونم دخترا اگه یک نفر واقعا دوستشون داشته باشه و با تمام عشق و محبت باهاشون زندگی کنه حتی تو سختی های زیاد حاضرن همه چیزو تحمل کنن فقط به خاطر عشق .لازمم نیست خودتو بکشی و دار بزنی چون به اندازه ی کافی مرگ و میر جوونامون تو ایران به طور طبیعی خیلی زیاد شده بعدشم سعی کن موقعی ازدواج کنی که حداقل به یک افکار مثبتی از زندگی رسیده باشی نه با این فکر ناامید کنندت. چون با این افکار ت علاوه بر خودت یه نفر دیگرم گرفتارمیکنی