به عقاید یکدیگر احترام بزاریم

secret11

عضو جدید

یه چند وقتی بود میخواستم این حرف رو بزنم ولی بنا به دلایلی بیانش نکردم ولی با دیدن اوضاع چند وقته تصمیم گرفتم که این مشکل یا بهتر بگم معضل رو بررسی کنم ( کنیم )

ببینید دوستان نژاد پرستی دیگه دوره ش به سر اومده کشوری مثل امریکا الان رییس جمهورش یه فرد سیاه پوست که اجدادش برده بودند چرا ما سعی نمیکنیم خودمون رو درست کنیم ؟ چرا هر چی مشکل داریم سریع میخوایم بندازیم گردن کس دیگه ای ؟

اقا هر کسی برای خودش نظری داره عقیده ای داره هیچوقت سعی نکنید عقیده خودتون رو به دیگران تحمیل کنید سعی نکنید همدیگرو به تمسخر بگیرید

یه نفر چپی یه نفر راستی یه نفر مسلمونه یه نفر مسیحی یکی عرب یکی فارس ... هیچوقت خودمون رو بالاتر قرار ندیم همه ی ماها انسانیم هیچ فرقی با هم نداریم هیچ کسی از کس دیگری برتر نیست بنابراین حق هم نداریم به همدیگه توهین کنیم

از همدیگه تا دلتون میخواد انتقاد کنید ولی توی چهار چوبش پامون رو بیش از حد دراز نکنیم اگه از عالم و ادم انتقاد میکنی یه ذره هم خودت جنبه انتقاد داشته باش از قدیم و ندیم میگفتند یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم

حتما همتون ضرب و المثل خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو رو شنیدید ! چیزی که اگه بخوای از هر دیدی بهش نگاه کنی فقط یه معنی میده : خواهی نشوی رسوا جزو حزب باد شو

رفتی توی یه جمعی همه ضد فلان تو هم سریع میری طرف همون ها در صورتی که عقیدت 180 درجه فرق میکنه ولی بیانش نمیکنی چرا چون میترسی به تمسخر گرفته بشی تقصیر تو نیست تقصیر همست بر عکسش هم هست خودت طرفدار یه چیزی هستی با چند نفر دیگه حالا فرض کن یه نفر بیاد توی جمعتون بخواد نظر مخالف بده تو اون چندنفر فقط و فقط سعی در تخریب طرف مقابلتون دارید

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

اما در قبال عکسی که جناب استارتر گذاشتند.....سرکار خانم یا آقا
صرفا جهت اطلاع فرد مقابل امپراطور آکیهیتو است........این کارها جنبه نمایشی دارد و اویل ریاست جمهریش شدت داشت.......در قبال ملک عبدالله پادشاه عربستان نیز این چنین کرد
البته این تعظیمها فارغ از دلایل سیاسی یک دلیلش هم انتقاد رسانه های آمریکا در همان موقع بود ........و البته اینکه اوباما راهش را بلد بود که چگونه دل پادشاه مفلوک عربستان را به دست آورد و از طرفی چگونه خودش را معرفی کند که کاپیتولاسیون در ژاپن به راحتی اجرا شود

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چند وقتی بود میخواستم این حرف رو بزنم ولی بنا به دلایلی بیانش نکردم ولی با دیدن اوضاع چند وقته تصمیم گرفتم که این مشکل یا بهتر بگم معضل رو بررسی کنم ( کنیم )

ببینید دوستان نژاد پرستی دیگه دوره ش به سر اومده کشوری مثل امریکا الان رییس جمهورش یه فرد سیاه پوست که اجدادش برده بودند چرا ما سعی نمیکنیم خودمون رو درست کنیم ؟ چرا هر چی مشکل داریم سریع میخوایم بندازیم گردن کس دیگه ای ؟

یه قانونی هست
که میگه حتی از دشمنت هم،درس یاد بگیر

مثلا عکسی که گذاشتی رو ببین،ولی نتیجه ی صحبتت هیچ تاثیری روی پست شماره ی 2 و 3 این تاپیک نداشته...

دو گروه آدم داریم ، یکی اونایی که مغزشون فقط 0 و 1 رو میشناسه
یه گروه دیگه داریم ، که جزء دسته ی اول نیستند!

یعنی یک نفر تو گروه اول،وجهه ی مثبت قضیه رو نمیگیره،انسان رو 0 و 1 میبینه
یعنی منتظر ـه یک انسان ماوراء ( HERO ) هستش که بدون 1 دانه ایراد باشه،تا ازش درس یاد بگیره

ولی هیچوقت نمیتونه جنبه ی مثبت انسان های نُرمال و پر ایراد دور و برش حتی دشمنش رو بگیره و استفاده کنه

اینجور انسان ها زیادن متاسفانه،یعنی خیییییییلی زیاد!
حداقل توی ایران من اکثرن گروه یک رو دیدم.خودم هم خیلی اشتباهاتی داشتم مثل گروه اول.

ولی خوشبختانه همیشه گروه دوم هستن که تاثیرات مثبتی توی دنیا میزارن چون همیشه در تلاشن ویژگی های مثبت افراد رو جذب کنن (همیشه هم اکثرن جنگ ها و بدبختی های دنیا،بخاطر وجود گروه اول بوده)

میتونیم به گروه اول بگیم،گروه جاهلین... من شخصا اشتباهاتی مثل گروه اول داشتم ولی دوست دارم تلاش کنم که اینجوری نباشم.

مثلا این حرکتت(زدن تاپیک با این موضوع)،گروه دومی ای بود
:D
چقد گفتم گروه :D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست خودت نیست؛ بدتر اینکه در برابر درمان هم به شدت مقاومت می‌کنی.

یک، اصل موضوع رو از بیخ ول کردی چسبیدی به فرعیات. تکنیک همیشه‌گی‌ات برای دور کردن تاپیک‌هایی که باعث میشه رگ کردنت پُف کنه و صورت سرخ بشه.

دوم، بحث ادب و فرهنگ نبود. بحث احترام به عقیده و انتقادپذیری بود. البته هیچ تعجب نکردم که فرق این دو تا رو نتونستی تمییز بدی. شاید هم فرقشون رو می‌دونی ولی هیچ وقت خدا نمی‌تونی جلوی احساسات و یا به قول رهبرتون، جلوی "هیجانات‌ت" رو بگیری. بله دقیقاً توو اون سخنرانی منظورش امثال شما بود ولی جوری ذهنت رو شست و شو دادند که حتی مرید و مراد رو هم اشتباه گرفتی.

سوم، همیشه سعی می‌کنی از سوراخ موش هم که شده بری یه سوتی از بیشمار کسانی که دُژمن خودت میپنداری پیدا کنی، اگه خودش نداشت از باباش، اگه باباش نداشت از جد و آبادش پیدا کنی و طرف رو از نظر خودت به خاک بکوبی. شکر خدا هم که همیشه فقط سیاه می‌بینی و چشمات هر چی سفیدی هست رو فیلتر میکنه. انسان هم اینقدر قصی‌القلب!؟ وارد مصداق نمیخواستم بشم ولی خوب شاید این بابا یه "عادت" بد داره که همیشه پاهاش رو دراز می‌کنه، ترک عادت هم موجب مرض هست. شاید هم از ده‌ها هزار قرار ملاقاتی که داشته توو 10 تاش این کار رو انجام داده و یه عده بیکارتر از خودت نشستند discriminate کردند و این عکس‌ها رو از تووش پیدا کردند. پس چرا از صدها عکسی که با گارسون رستوران گرفته تا شرکت در خیریه‌های آخر هفته به همراه خونوادش نمیذاری؟

چهارم، یه سؤال می‌پرسم که ربطی به تاپیک نداره ولی به پستت ربط داره؛ جوابش برام مهم نیست ولی به وجدان و انسانیت خودت می‌سپارم تا بلکه یه بار هم فکر کنی که وجدانی برات مونده یا نه. اوباما بی‌ادب‌تر و بی‌فرهنگ‌تر و عامی‌تر هست یا یه خدانیامرز که گوجه رو سر کوچه‌شون هزار و پونصد می‌فروختند؟

پی‌نوشت: اندازه‌ی سر مورچه هم برام اهمیت نداره که ناراحت بشی، 1000 بار اهل این باشگاه ازت دلخور شدند یا به خاطرت اخراج شدند، یک بار هم تو.

با نام کاربری واقعیت بیا بحث کن .........وقتی مثال مثال اشتباهی است دلیل نمیبینم .....به اظهارات دیگر که بر پایه این دروغ است توجه کنم..........تصویری که گذاشتی برای آواتارت تصویر مخالفین دولت اوباما در وال استریت است ......عکس اوباما رو برای خودتان بگذارید ......و با آبروی این بندگان خدا بازی نکنید ......خیرپیش

اه رئیس جمهور رفته با گارسون عکس گرفته شخصیت رئیس جمهور نرفته زیر سوال؟......یه موقع بحث یه عده عوام فریبی بود .......چرا این ها عوام فریبی نیست؟.......یا رفتار پوپولیستی.........اظهارات خودتان رو تحویلتون میدم.......عامی بودن و بی ادب بودن متفاوت است........البته نه به بی ادبی شما
لطف میکنی

secret11

عضو جدید
صرفا جهت اطلاع فرد مقابل امپراطور آکیهیتو است........این کارها جنبه نمایشی دارد و اویل ریاست جمهریش شدت داشت.......در قبال ملک عبدالله پادشاه عربستان نیز این چنین کرد
البته این تعظیمها فارغ از دلایل سیاسی یک دلیلش هم انتقاد رسانه های آمریکا در همان موقع بود ........و البته اینکه اوباما راهش را بلد بود که چگونه دل پادشاه مفلوک عربستان را به دست آورد و از طرفی چگونه خودش را معرفی کند که کاپیتولاسیون در ژاپن به راحتی اجرا شود

کلا به نظرم شما از دستت رفتید! یه تعصب وحشتناک جلوی چشمتون رو گرفته نمی توانید حقیقت رو ببنید .
حداقل ادم مذهبی هستید فرمان حضرت علی (ع) رو در پیش بگیرید که گفته میانه رو باشید . ناراحت نشید! ولی با این نظراتی که می دید شما از نظر من مفلوک تر از پادشاه عربستان هستید

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشا به حال کسی که عیبش ، او را از دیگری باز داشت.

من نمیدونم چرا همه ی انسان های غلط که خودشون سر تا پا اصلا نقد هستن ، چرا انتقاد میکنن؟

انتقاد رو اون کسی میکنه که خودش آدم حسابی باشه حرفش اثر داشته باشه ، آخه اونی که خرده شیشه سهله ، آجر پاره داره ، اون چجوری به خودش جرات میده دیگری رو نقد کنه و عیب و ایراد بگیره؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا به نظرم شما از دستت رفتید! یه تعصب وحشتناک جلوی چشمتون رو گرفته نمی توانید حقیقت رو ببنید .
حداقل ادم مذهبی هستید فرمان حضرت علی (ع) رو در پیش بگیرید که گفته میانه رو باشید . ناراحت نشید! ولی با این نظراتی که می دید شما از نظر من مفلوک تر از پادشاه عربستان هستید

سلام علیکم........در تاپیک گفته شد احترام به عقاید......نظر با عقیده فرق داره......شما خودتون حرف از انتقاد زدین........بنده هم به شیوه خودتون از این آقایی که خودتونو براش کشتید انتقاد کردم......

من از این حرفا زیاد خوردم.......ناراحت نمیشم.......ناراحتی من موقعی هست که از یک جانی که از یک طرف تحریم علیه ایران امضا میکرد و مردم ایران رو با مشکلات عدیده رو به رو کرد و از طرفی پیام نوروزی میداد حمایت این چنین بشه.....یک بیگانه قاتل آدم کش........میانه روی به معنی سکوت در برابر ظالم نیست ......حضرت علی (ع) هم در مقابل دشمنان اسلام و ادیان الهی قاطع بودند......این طور نیست که یک بیگانه یا ظالم ظلمی مرتکب بشه و هیچ کاری در قبالش رخ داده نشه

secret11

عضو جدید
سلام علیکم........در تاپیک گفته شد احترام به عقاید......نظر با عقیده فرق داره......شما خودتون حرف از انتقاد زدین........بنده هم به شیوه خودتون از این آقایی که خودتونو براش کشتید انتقاد کردم......

من از این حرفا زیاد خوردم.......ناراحت نمیشم.......ناراحتی من موقعی هست که از یک جانی که از یک طرف تحریم علیه ایران امضا میکرد و مردم ایران رو با مشکلات عدیده رو به رو کرد و از طرفی پیام نوروزی میداد حمایت این چنین بشه.....یک بیگانه قاتل آدم کش........میانه روی به معنی سکوت در برابر ظالم نیست ......حضرت علی (ع) هم در مقابل دشمنان اسلام و ادیان الهی قاطع بودند......این طور نیست که یک بیگانه یا ظالم ظلمی مرتکب بشه و هیچ کاری در قبالش رخ داده نشه

من اصلا از ایشون حمایت نکردم نخواهم کرد برای کسی هم خودم نمی کشم والا در داخل داریم صد برابر از ایشون ادم کش تر هستند. علاوه بر تحریمات اختلاس ها میلیاردی و.... در کلا میترسم انچه در دل دارم بنویسم هم برای خودم هم دوستام دردسرساز بشه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا از ایشون حمایت نکردم نخواهم کرد برای کسی هم خودم نمی کشم والا در داخل داریم صد برابر از ایشون ادم کش تر هستند. علاوه بر تحریمات اختلاس ها میلیاردی و.... در کلا میترسم انچه در دل دارم بنویسم هم برای خودم هم دوستام دردسرساز بشه.
در دوران همین آقا........بزرگترین بی احترامی ها به سیاه پوستان شده..............پس عکس رو حذف کنید.....خیلی عکس های بهتری در قبال مسئولین داخلی خودمان حتی آنهایی که بنده با اونها موافق نیستم هست........تا این جانی
بگید......از اخطار و اخراج میترسید؟.........اختلاسگرهای های میلیاردی ترس ندارند.....بلکه شجاعت میخواد بیان اونها و مقابله با اونها.....کاری که خوشبختانه در دوران آیت الله آملی لاریجانی توجه بیشتری بهش شده....یک نمونه وطن فروشی به نام خاوری ......کجاست کانادا؟.......کانادا که زیر نظر آمریکاست چرا این فرد را تحویل ایران نمی دهد؟......یا همان ماجرای شهرام جزایری معروف

secret11

عضو جدید
در دوران همین آقا........بزرگترین بی احترامی ها به سیاه پوستان شده..............پس عکس رو حذف کنید.....خیلی عکس های بهتری در قبال مسئولین داخلی خودمان حتی آنهایی که بنده با اونها موافق نیستم هست........تا این جانی
بگید......از اخطار و اخراج میترسید؟.........اختلاسگرهای های میلیاردی ترس ندارند.....بلکه شجاعت میخواد بیان اونها و مقابله با اونها.....کاری که خوشبختانه در دوران آیت الله آملی لاریجانی توجه بیشتری بهش شده....یک نمونه وطن فروشی به نام خاوری ......کجاست کانادا؟.......کانادا که زیر نظر آمریکاست چرا این فرد را تحویل ایران نمی دهد؟......یا همان ماجرای شهرام جزایری معروف
حذفش نمی کنیم اگه توانستم چند عکس دیگه هم ازش میذارم بنظرم ار بعضی ها دیگه خیلی شرف داره دوستش دارم :cool: من از بن نمی ترسم یعنی از گفتن حقیقت نمی ترسم میترسم برای سایت مشکلی ایجاد بشه . مگه اوباما به مردمش وعدهایی دروغ داد:surprised:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حذفش نمی کنیم اگه توانستم چند عکس دیگه هم ازش میذارم بنظرم ار بعضی ها دیگه خیلی شرف داره دوستش دارم :cool: من از بن نمی ترسم یعنی از گفتن حقیقت نمی ترسم میترسم برای سایت مشکلی ایجاد بشه . مگه اوباما به مردمش وعدهایی دروغ داد:surprised:

بله واقعا.......کاملا مشخص است در پست های شما و هم فکرانتون چقدر نگران باشگاه هستید!...........اعتراف خوبی بود .......اون وقت میشه کسی رو دوست داشت و ازش حمایت نکرد؟..اینکه گفتم حذف کنید بر این منوال بود که فرمودین حامی ایشون نیستید!.........خب نظر شما محترم......ولی بنده از ایشون متنفرم.......چون دشمن اسلام و عدالت است.....چون ظالم و جنایتکار و سیاست باز است ........
در قبال غیر مردمش که تقریبا به هیچ وعده اش عمل نکرد ......در قبال مردمش!
یادم نبود شما جز مردمش هستید و در این کشور زندگی میکنید........از این به بعد یادم باشه !
انقدر به وعده هاش عمل کرد که تسخیر وال استریت رخ داد........آن اقدام شنیع در قبال دانشجویان و سیاه پوستان رخ داد.......

secret11

عضو جدید
بله واقعا.......کاملا مشخص است در پست های شما و هم فکرانتون چقدر نگران باشگاه هستید!...........اعتراف خوبی بود .......اون وقت میشه کسی رو دوست داشت و ازش حمایت نکرد؟......خب نظر شما محترم......ولی بنده از ایشون متنفرم.......چون دشمن اسلام و عدالت است.....چون ظالم و جنایتکار و سیاست باز است ........
یادم نبود شما جز مردمش هستید و در این کشور زندگی میکنید........از این به بعد یادم باشه !
انقدر به وعده هاش عمل کرد که تسخیر وال استریت رخ داد........آن اقدام شنیع در قبال دانشجویان و سیاه پوستان رخ داد.......
والا نظرهاتو می بینیم پر از دروغ حلیه هست دیگه نمی توانیم جواب بدم در اخر هم میدونم نظرات من حذف میشه من که گفتم از بیان حقیقت نمی ترسم تنها تر از ف ی شدن دارم خودت حرف های خودت تایید میکنی . این هم جنایات رو نمی بینی دیگه چی بگم . من میگم هر کسی میاد تاپیک رو میخونه خودش قضاوت کنه
احیانا کور نیستید نمی بینید چرا باید همیشه زندانها پر بیمارستان ها هم پر باشه؟
در کل ننگ بزرگی که چنین کاری رو که خود انجام میدهی دیگران را از ان منع کنی! الان شما اوباما رو منع میکنی

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله واقعا.......کاملا مشخص است در پست های شما و هم فکرانتون چقدر نگران باشگاه هستید!...........اعتراف خوبی بود .......اون وقت میشه کسی رو دوست داشت و ازش حمایت نکرد؟..اینکه گفتم حذف کنید بر این منوال بود که فرمودین حامی ایشون نیستید!.........خب نظر شما محترم......ولی بنده از ایشون متنفرم.......چون دشمن اسلام و عدالت است.....چون ظالم و جنایتکار و سیاست باز است ........

نمی خوام عقیده و نظرتونو زیر سوال ببرم، به هر حال هر کس یه عقیده ای داره
فقط می خوام بگم کاش همه ی بی عدالتی های کشورم فقط به خاطر آمریکا بود، کاش اوباما تنها آدم ظالم و جنایتکار و سیاست باز دنیا بود!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاش کشور ما هم همچین سیاست مدارانی داشت. نه اینکه بعد از 8 سال (1384-1392) نابودی دوره جوانی یک نسل و بی حرمتی به ایران و ایرانی، مجبور بشیم بریم مذاکره کنیم!

دلمون خوش هست تو تریبون ملی داد می زنیم و مصاحبه تهیه میکنیم که ایران مفلوک نیست، ایران قوی هست، ایران به کسی باج نمیده ، سرمون جلو کسی خم نمیکنیم اما چه ننگی بالاتر از این که نوجوان پسر ما رو تو فرودگاه مورد تعرض و تجاوز قرار دادند اون هم پس از انجام زیارت از حج؟

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ببخشید شاید من متوجه نمیشم ممنون میشم اگه کسی متوجه شده توضیح بده..

استارتر محترم اومدند عکسی رو گذاشتند و بعدش از احترام به عقاید هم صحبت کردند...(ایا می خواستید منظور خاصی رو برسونید خب واضح بگید تا ببینیم منظورتون چی هست؟ ایا اقای اوباما توی اون عکس یعنی داشت به عقاید بقیه احترام می ذاشت؟)

بعدش جناب محمد اقا اومدند عکس هایی دیگه گذاشتند که مدل دیگه ای از رفتار اوباما رو نشون میداد( من کار به تاپیکا و نظرای دیگه ایشون ندارم..ولی توی این تاپیک هم شاید ایشون این طور برداشت کردند از عکس و نوشته مربوط صاحب تاپیک که ایشون خیلی مودب هستند ولی عکس های دیگه ایشون رو هم نشون دادند و گفتند این طوری ها نیست)

حالا چرا یک عده بر علیه ایشون چیزی می نویسند و گارد گرفتند نمی دونم... خیلی بده کلا نسبت به کسی بخوایم ذهنیتی پیدا کنیم...کار به درست و غلطش ندارم..
.
.
.
دوستان باید بدونیم همه ی ما سوار یک کشتی هستیم اگه به مقصد برسه همه درش هستیم اگه غرق بشه همش درش هستیم... تشخیص حق و باطل کار امثال من نیست بخوام بگم کی حقه کی نه...
ولی اگه دشمنی هم در کار باشه این ما نیستیم که با هم دشمنی می کنیم و باعث تفرقه میان هم میشیم...

جناب استاتر محترم من کاری به شرایط داخلی ندارم...ولی گیریم حرف شما قبول میگید ایشون به مردم کشورش بد قولی و.. نکرده ...ولی براتون مهم نیست به چه قیمتی و چطور میتونه به قولش عمل کنه؟ راجبش بهتره بیش تر تحقیق کنید و نظرات موافق و مخالفو بخونید تا خودتون به حقایق برسید.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
جناب استاتر محترم من کاری به شرایط داخلی ندارم...ولی گیریم حرف شما قبول میگید ایشون به مردم کشورش بد قولی و.. نکرده ...ولی براتون مهم نیست به چه قیمتی و چطور میتونه به قولش عمل کنه؟ راجبش بهتره بیش تر تحقیق کنید و نظرات موافق و مخالفو بخونید تا خودتون به حقایق برسید.

حقیقتش من فکر میکنم هدف تاپیک اصلا ارزیابی نیست

هدف تاپیک تا جائیکه من گرفتم، برداشت های مثبت از فرهنگ، عادات، و حرکات زیبای هر انسانی تو هر نسل ـی با هر ویژگی ای هستش.
اینجا هدف خراب کردن یا ارزیابی شخص خاصی نیست،فقط گرفتن جنبه های مثبت قضیه هستش.

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا موضوعش خیلی بی ربطه میتونست تاپیک بهتری باشه
...

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا نظرهاتو می بینیم پر از دروغ حلیه هست دیگه نمی توانیم جواب بدم در اخر هم میدونم نظرات من حذف میشه من که گفتم از بیان حقیقت نمی ترسم تنها تر از ف ی شدن دارم خودت حرف های خودت تایید میکنی . این هم جنایات رو نمی بینی دیگه چی بگم . من میگم هر کسی میاد تاپیک رو میخونه خودش قضاوت کنه
احیانا کور نیستید نمی بینید چرا باید همیشه زندانها پر بیمارستان ها هم پر باشه؟
در کل ننگ بزرگی که چنین کاری رو که خود انجام میدهی دیگران را از ان منع کنی! الان شما اوباما رو منع میکنی
شما به بنده لطف دارین!.........نظراتتون حذف میشه؟......تاپیک میمونه؟.....کی حذف مینه؟......ایراد نظرتون چیه که حذف میشه؟.....شما که مدعی اهمیت دادن به باشگاه بودین سرکار خانم یا آقا.......کدوم جنایت؟.......انتظار دارین کسی که اموال دولتی رو آتیش بزنه راست راست بچرخه؟......قاچاقچی و قاتل بچرن برای خودشون......نقدهایی هست ولی نسبت به سایر کشورهای دنیا از جمله همین آمریکا ....نقدی آن چنان نیست!
زندان های آمریکا چی؟......شما که چشمتون بازه از چندتا از زندان های آمریکا نه تنها در کشورش بلکه خارج کشورش خبر دارید؟.......اوباما درباره گوآنتانامو چه وعده ای داد؟......عمل شد؟!.....یک موی سر دالی ها به صدتا اوباما و امثال اونها میارزه......خیر ......من جلوی امپراطور ژاپن که هیچ بلکه جلوی بزرگتر اون هم زانو نمیزنم و سجده نمیکنم.....سجده و خم شدن تا کمر و همه این ها فقط برای خداست......و بوسیدن پا و دست هم مخصوص مادر و پدر .......اگر شما جلوی هر ناکسی تا کمر خم میشین به خودتون مربوطه.....نهی من از ساده باوری شما و فریبکاری این آقا بود ......دی ان ای و ذات اینها دروغگویی و مکار بودن است

نمی خوام عقیده و نظرتونو زیر سوال ببرم، به هر حال هر کس یه عقیده ای داره
فقط می خوام بگم کاش همه ی بی عدالتی های کشورم فقط به خاطر آمریکا بود، کاش اوباما تنها آدم ظالم و جنایتکار و سیاست باز دنیا بود!
خیر اوباما تنها ظالم نیست......ولی او در حال حاضر سردمدار ظالم ترین کشور دنیاست

کاش کشور ما هم همچین سیاست مدارانی داشت. نه اینکه بعد از 8 سال (1384-1392) نابودی دوره جوانی یک نسل و بی حرمتی به ایران و ایرانی، مجبور بشیم بریم مذاکره کنیم!

دلمون خوش هست تو تریبون ملی داد می زنیم و مصاحبه تهیه میکنیم که ایران مفلوک نیست، ایران قوی هست، ایران به کسی باج نمیده ، سرمون جلو کسی خم نمیکنیم اما چه ننگی بالاتر از این که نوجوان پسر ما رو تو فرودگاه مورد تعرض و تجاوز قرار دادند اون هم پس از انجام زیارت از حج؟
از این جور سیاستمداران سیاست باز که منافع شخصی خودشونو به منافع ملت و عزت کشور ترجیح میدن متاسفانه داریم.....نگران نباشید......مردم در ده های پیش به خوبی این ها را دیده اند و به یاد دارند......ایران اگر مفلوک بود ......سه تا کشور که خودشونو جای جامعه جهانی جا میزنند انقدر برای سرکوب و ایجاد نا امنیتوش برنامه نمیریختن

secret11

عضو جدید
ببخشید شاید من متوجه نمیشم ممنون میشم اگه کسی متوجه شده توضیح بده..

استارتر محترم اومدند عکسی رو گذاشتند و بعدش از احترام به عقاید هم صحبت کردند...(ایا می خواستید منظور خاصی رو برسونید خب واضح بگید تا ببینیم منظورتون چی هست؟ ایا اقای اوباما توی اون عکس یعنی داشت به عقاید بقیه احترام می ذاشت؟)

بعدش جناب محمد اقا اومدند عکس هایی دیگه گذاشتند که مدل دیگه ای از رفتار اوباما رو نشون میداد( من کار به تاپیکا و نظرای دیگه ایشون ندارم..ولی توی این تاپیک هم شاید ایشون این طور برداشت کردند از عکس و نوشته مربوط صاحب تاپیک که ایشون خیلی مودب هستند ولی عکس های دیگه ایشون رو هم نشون دادند و گفتند این طوری ها نیست)

حالا چرا یک عده بر علیه ایشون چیزی می نویسند و گارد گرفتند نمی دونم... خیلی بده کلا نسبت به کسی بخوایم ذهنیتی پیدا کنیم...کار به درست و غلطش ندارم..
.
.
.
دوستان باید بدونیم همه ی ما سوار یک کشتی هستیم اگه به مقصد برسه همه درش هستیم اگه غرق بشه همش درش هستیم... تشخیص حق و باطل کار امثال من نیست بخوام بگم کی حقه کی نه...
ولی اگه دشمنی هم در کار باشه این ما نیستیم که با هم دشمنی می کنیم و باعث تفرقه میان هم میشیم...

شما اصلا عکس رو نادیده بگیرید من نمیدونم چرا به عکس گیر دادید تنها حرف من احترام به عقاید هم دیگه بود
شما به بنده لطف دارین!.........نظراتتون حذف میشه؟......تاپیک میمونه؟.....کی حذف مینه؟......ایراد نظرتون چیه که حذف میشه؟.....شما که مدعی اهمیت دادن به باشگاه بودین سرکار خانم یا آقا.......کدوم جنایت؟.......انتظار دارین کسی که اموال دولتی رو آتیش بزنه راست راست بچرخه؟......قاچاقچی و قاتل بچرن برای خودشون......نقدهایی هست ولی نسبت به سایر کشورهای دنیا از جمله همین آمریکا ....نقدی آن چنان نیست!
زندان های آمریکا چی؟......شما که چشمتون بازه از چندتا از زندان های آمریکا نه تنها در کشورش بلکه خارج کشورش خبر دارید؟.......اوباما درباره گوآنتانامو چه وعده ای داد؟......عمل شد؟!.....یک موی سر دالی ها به صدتا اوباما و امثال اونها میارزه......خیر ......من جلوی امپراطور ژاپن که هیچ بلکه جلوی بزرگتر اون هم زانو نمیزنم و سجده نمیکنم.....سجده و خم شدن تا کمر و همه این ها فقط برای خداست......و بوسیدن پا و دست هم مخصوص مادر و پدر .......اگر شما جلوی هر ناکسی تا کمر خم میشین به خودتون مربوطه.....نهی من از ساده باوری شما و فریبکاری این آقا بود ......دی ان ای و ذات اینها دروغگویی و مکار بودن است

خیر اوباما تنها ظالم نیست......ولی او در حال حاضر سردمدار ظالم ترین کشور دنیاست

از این جور سیاستمداران سیاست باز که منافع شخصی خودشونو به منافع ملت و عزت کشور ترجیح میدن متاسفانه داریم.....نگران نباشید......مردم در ده های پیش به خوبی این ها را دیده اند و به یاد دارند......ایران اگر مفلوک بود ......سه تا کشور که خودشونو جای جامعه جهانی جا میزنند انقدر برای سرکوب و ایجاد نا امنیتوش برنامه نمیریختن
امیدوارم همینطور باشه تنها برای خدا سجده کنید!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اصلا عکس رو نادیده بگیرید من نمیدونم چرا به عکس گیر دادید تنها حرف من احترام به عقاید هم دیگه بود

امیدوارم همینطور باشه تنها برای خدا سجده کنید!

شما عکس رو حذف کنید......اگر بحث آن نیست!........احترام به عقاید با اون عکس هیچ همخوانی ندارد.......تا امروز این بوده و انشاالله بعد این هم خواهد بود

secret11

عضو جدید
شما عکس رو حذف کنید......اگر بحث آن نیست!........احترام به عقاید با اون عکس هیچ همخوانی ندارد.......تا امروز این بوده و انشاالله بعد این هم خواهد بود
نه حذف نمی کنم چون عکس معنا داری هست میخوای عکس پایینی رو هم اضافه کنم؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ شایعه

1. تصاویر منتشرشده دارای داستان کاملا مجزا بوده و ارتباطی با یکدیگر ندارند .

2 . قیاس فیما بین اساسا جهت ایجاد شبهه می باشد .

3. اوباما سیاستمداری متظاهر است که ظواهر امر را رعایت می کند .

4 . در این تصویر اوباما در ترکیه در حال بازدید از مسجد آیا صوفیا می باشد و در بدو ورود، همه ملزم به خارج نمودن کفش خود می باشند .

5 .نوری مالکی در مسجد نیست !

همه ما فضای صحن های حرم های متبرکه ائمه را می شناسیم .

وی در صحن یکی از این حرم ها می باشد و در صحن حرم ها همگان با کفش تردد می کنند و در نیاوردن کفش در صحن ها نشانه بی احترامی نیست .

قالی های موجود در تصویر هم جهت مراسمی پهن شده و موقت می باشند .

حق جو و حق طلب باشیم.........

rahmati8829

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پاسخ شایعه

1. تصاویر منتشرشده دارای داستان کاملا مجزا بوده و ارتباطی با یکدیگر ندارند .

2 . قیاس فیما بین اساسا جهت ایجاد شبهه می باشد .

3. اوباما سیاستمداری متظاهر است که ظواهر امر را رعایت می کند .

4 . در این تصویر اوباما در ترکیه در حال بازدید از مسجد آیا صوفیا می باشد و در بدو ورود، همه ملزم به خارج نمودن کفش خود می باشند .

5 .نوری مالکی در مسجد نیست !

همه ما فضای صحن های حرم های متبرکه ائمه را می شناسیم .

وی در صحن یکی از این حرم ها می باشد و در صحن حرم ها همگان با کفش تردد می کنند و در نیاوردن کفش در صحن ها نشانه بی احترامی نیست .

قالی های موجود در تصویر هم جهت مراسمی پهن شده و موقت می باشند .

حق جو و حق طلب باشیم.........
والا تو صحن حرم امام رضا که فرش میندازن برا نماز اونایی که میخوان رد بشن کفششون رو در میارن... حلا اونجا حتما اینجوری؟
ولی به قول شاعر که میگه عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگو. بحث اینه که شما میگید ادمها یا معصوم هستند یا کافر.

اوژنی دزیره

عضو جدید
یکسری از بچه ها خیلی جالبن از همه نظر فقط منتظرن یه جرقه کوچیک زده بشه تا بحث و جدل و دعوا راه بندازن خدا به داد همراهان در زندگیتون برسه بلافاصله جبهه میگیرین و سریع میگید فقط نظر من درسته چون من درست فکرمیکنم خب عزیزان هرکس فکر و عقیده ای داره چرا به هم میپرید؟یه خورده باهم دوست باشید باهم مهربون باشید باهم خوب حرف بزنید باهم مؤدب باشید و به هم احترام بذارید سال جدید تصمیم به تغییر اخلاق های بدمون بگیریم سخته ولی تلاش کنیمبه هم و به عقاید و نظرهای هم احترام بذارید.اینقدر مثل خروس جنگی نباشید حرف کسی به مذاقتون خوش نیومد بیخیال ازش بگذرید ما که همدیگرو نمیشناسیم و این نشناختن رو دلیل بر تندی نکنیم تلاش کنیم خوب باشیم و اگر هستیم خوب تر بشیم و خوبی هامونو حفظ کنیم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

در این تصویر هم محافظان و هم نوری مالکی بدون کفش هستند..........برخی برای توجیه حرفشون دست به چه کارهایی که نمیزنند

نرود میخ آهنین در سنگ بماند!

دکتر شریعتی:کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد.......ولی کسی که خودشو زده به خواب خیر!

اینکه با کفش رفتن داخل صحن حرم خطاست یا خوب یک چیز است!.....مقایسه کردن با رفتار یک فاسد مفلوک که به اجبار و از روی ظاهر سازی هنگام ورود به مجلس کفشش را در آورده یک چیز دیگر

یک خورده به خودشان زحمت بدن آقایون مدعی و این فیلم را ببینند!......تشرف نوری مالکی به حرم مطهر رضوی ......به پاهایش هم دقت کنند!

http://film.aqr.ir/Portal/home/?videoondemand/1693/132296/517185/تشرف نوری مالکی به حرم مطهر رضوی