بهترین و قویترین نرم افزار ساخت Autorun چیست؟

Hamid Reza 1

عضو جدید
سلام.
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطف کنه مطلب یا لینک مرتبط با مطلبش رو واسم قرار بده.
در ضمن در صورت امکان نحوه کار با نرم فزار پیشنهادی رو هم برام بگدارید.
با تشکر

danial_3731

عضو جدید
سلام.
اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره لطف کنه مطلب یا لینک مرتبط با مطلبش رو واسم قرار بده.
در ضمن در صورت امکان نحوه کار با نرم فزار پیشنهادی رو هم برام بگدارید.
با تشکر
سلام
شما می تونی از نرم افزار Multimedia Builder استفاده کنی کار باهاش اسونه

mahdi.shams

عضو جدید
سلام دوست خوبم!
به جرات میتونم بگم بهترین و قویترین نرم افزار آتوران ساز AutoPlay Media Studio هست
این نرم افزار درکنار آتوران سازی دست شما رو باز میذاره تا در صورت نیاز بتونید با اون نرم افزار های تحت ویندوز هم بسازید!
ظاهر کارپسند، یادگیری آسان و ... از جمله مهم ترین ویژگی های این نرم افزار هست
من هم مثل خودت رشته مهندسی شیمی هستم!آشنایی با این نرم افزار مفید باعث شد تا به دنیای برنامه نویسی پا بذارم
درحال حاضر هم چند تا نرم افزار ساختم و تسلط به این نرم افزار مشوق من بود تا با برنامه نویسی حرفه ای (C#C و ASP.net) هم آشنا بشم
یک نمونه از کارهام رو هم که با آتوپلی مدیا استودیو ساختم رو گذاشتم روی سایت
وقتی دیدیش درصورتیکه خوشت اومد برام ی پیام خصوصی بفرست تا نسخه نهایی آتوپلی مدیا رو به همراه چندتا آموزشش برات بذارم
موفق باشی

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/497348-تقویم-حرفه-ای-(میلادی-شمسی-قمری)

zagato

عضو جدید
نرم افزار مالتی مدیا بیلدر رو پیشنهاد میکنم
کار باهاش آسونه

it_solver

عضو جدید
برای اینکار نرم افزارهای متعددی میشه استفاده کرد چندتاشون رو با توضیح مختصری مینویسم اما انتخاب بین اونها با خودتون مثلا:
Adobe Director :
- ابزاری قدرتمند جهت ساخت نرم افزار های آموزشی، بازی ها، نمونه های اولیه نرم افزار های تجاری، شبیه ساز ها، سی دی های مالتی مدیا و ...
- پشتیبانی از بیش از 40 فرمت مختلف صوتی و تصویری
- پشتیبانی از یونیکد و....
AutoPlay Media Studio
نرم افزاری قوی برای ساخت Autorun ها و دموهای تبلیغاتی است و بیشتر Object ها که غالبا به صورت متن، تصویر، فایل فلش، فیلم، صوت و دکمه و… هستند را می توان در این برنامه مورد استفاده قرار داد.
FlashDemo Studio
یکی از کم حجمترین نرم افزارهای موجود جهت تهیه فایلهای فلش میباشد