بهترین منبع «تحقیق در عملیات» برای ارشد؟

iEngineer

عضو جدید
درود،
واسه ارشد چه منبعی از این درس باید مطالعه بشه؟ هم آزاد هم دولتی. :D
استاد، کتاب آجورلو رو معرفی کرده؛ این منبع خوبی هست؟
تشکر.

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود،
واسه ارشد چه منبعی از این درس باید مطالعه بشه؟ هم آزاد هم دولتی. :D
استاد، کتاب آجورلو رو معرفی کرده؛ این منبع خوبی هست؟
تشکر.
سلام نه بابا آجرلو که کلا مفهومیه
اگه جزوه ی زاهدی سرشتو پیدا کنین خیلی خوبه

iEngineer

عضو جدید
درود،
دوستان جزوه‌ی آقای زاهدی‌رو از کجا می‌شه گیر اورد، خیلی گشتم ولی پیدا نکردم. :(
چیکار کنم؟

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود،
دوستان جزوه‌ی آقای زاهدی‌رو از کجا می‌شه گیر اورد، خیلی گشتم ولی پیدا نکردم. :(
چیکار کنم؟
از موسسه پژوهش بگیر . منتها قبلش زنگ بزن ببین تو دست داشته باشن ، نری اونجا تموم شده باشه . باید کپی کنن . برو سایتش شمارش هست : iedep.com

این کتابه چیه ؟ کتاب خودش که جلدش سرمه ای و انتشارات ترمه . من این کتاب رو ندیدم .

iEngineer

عضو جدید
از موسسه پژوهش بگیر . منتها قبلش زنگ بزن ببین تو دست داشته باشن ، نری اونجا تموم شده باشه . باید کپی کنن . برو سایتش شمارش هست : iedep.com

این کتابه چیه ؟ کتاب خودش که جلدش سرمه ای و انتشارات ترمه . من این کتاب رو ندیدم .
ممنون دوست گرامی.
من تهران نیستم!
کتاب شما فکرکنم چاپ جدید هستش، جلدش این شکلیه؟

teacher_pic_00015.jpg

600صفحه‌است؟
من خیلی احتیاج دارم به درصد بالا توی این درس آیا این کتاب کافی ‌است؟
مچکر.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره کتاب من همینه . کتاب خیلی خوبیه . از رو همین بخون کفایت می کنه با تستای 2000 . اگه نتونستی بیای تهران جزوه رو بگیری زیاد تو فکرش نباش . این کتاب کاملیه و تا جایی که یادمه چیزای زیادی از جزوه ش رو به این کتاب اضافه کرده بود. اما خب اگه وقت داشتی و اومدی تهران جزوه شم بگیر یه نگاه بنداز شاید نکته ای داشته باشه باز .

iEngineer

عضو جدید
درود،
من هنوز درگیر خرید این کتابم!
خوب اصفهان جایی پیدا نکردم؛ مثل اینکه باید زنگ بزنم از تهران بفرستن.
راستی قیمتش چنده؟ و اینکه متن کتاب مهرگان‌رو خوندم مثل اینکه بد نیست. کسایی که هر دو کتاب‌رو نگاه کردن متن کدوم روان‌تره و کامل‌تره؟
(آخه می‌ترسم زنگ بزنم بفرستن اما از متنش خوشم نیاد)
ممنون می‌شم یه راهنمایی کنید.

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود،
من هنوز درگیر خرید این کتابم!
خوب اصفهان جایی پیدا نکردم؛ مثل اینکه باید زنگ بزنم از تهران بفرستن.
راستی قیمتش چنده؟ و اینکه متن کتاب مهرگان‌رو خوندم مثل اینکه بد نیست. کسایی که هر دو کتاب‌رو نگاه کردن متن کدوم روان‌تره و کامل‌تره؟
(آخه می‌ترسم زنگ بزنم بفرستن اما از متنش خوشم نیاد)
ممنون می‌شم یه راهنمایی کنید.
کتاب زاهدی سرشت 11 تومنه . من مهرگان رو نخوندم نمی دونم . اما خب برای کنکور زاهدی رو می خونن نه مهرگان . من مثلا به استادم گفتم تو شبکه ها مشکل دارم یه کتاب آسون بهم معرفی کن که آسون گفته باشه بهم مهرگان و معرفی کرد . من جای شما بودم همین زاهدی رو می گرفتم . متنش هم من مشکلی ندارم باهاش . نمی دونم بقیه نظرشون در مورد متن چیه .

iEngineer

عضو جدید
کتاب زاهدی سرشت 11 تومنه . من مهرگان رو نخوندم نمی دونم . اما خب برای کنکور زاهدی رو می خونن نه مهرگان . من مثلا به استادم گفتم تو شبکه ها مشکل دارم یه کتاب آسون بهم معرفی کن که آسون گفته باشه بهم مهرگان و معرفی کرد . من جای شما بودم همین زاهدی رو می گرفتم . متنش هم من مشکلی ندارم باهاش . نمی دونم بقیه نظرشون در مورد متن چیه .
مچکر از شما دوست عزیز.
من خیلی وسواس دارم روی خرید کتاب در هر موضوعی که باشه. واسه‌ی همین انقدر حساسیت بخرج می‌دم.

newcollege

عضو جدید
ضمن سلام دوستان كاملترين كتاب تحقيق در عمليات 1 توسط دكتر مقصود اميري عضو هيئت علمي دانشگاه علامه طباطبايي در زمستان 1390 توسط انتشارات "آن" در تهران با شماره تلفن سفارش:88912422-021 منتشر گرديد.
منبع: www.newcollege.ir
وب سايت تخصصي مهندسي صنايع

بالا