بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

naser1990

عضو جدید
بچها اون سوالی که گفته بود از مکانهای هستش که حفاظت میشه.. باغ وحش بود یا باغ های ایرانی؟؟؟؟

khoshnoudy

عضو جدید
من شناور هم شرکت کردم تو سوالات شناور مدیریت پروژه سخت بود ولی دیروز فقط تاریخ و زبان تخصصی مال از ما بهترون بود . درکل خوب بود.

dj_manijak

عضو جدید
بابا جان؛چرا هر کی اون باغ رو یه چیزی میگه؛ 40 ستونه دیگه، من که شک داشتم ؛آخرش پلان ساختمونو ستوناشو شمردم :))))))
2.jpg اینم پلان باغ چهلستون به چزای که مشخص شده توجه کنید.کاملل مطابقت داره.منبع جزوه حسینی.

pedram8755

عضو جدید
و همچنین جهت رفع کدورت از کسایی که مدرسه الغ بیک رو زدن دستور ساخت 4مناره در مدرسه الغ بیک در جنب ایوانها داده شد

طبق آخرین تماس آقای معماریان و البته رفاه حال داوطلبین هم اینک با مراجعه به صفحه 212 کتاب پیرنیا و مشاهده عکس هوایی اون 4 مناره جدیدالاحداث اغ البیک را مشاهده خواهید کرد....با تشکر غلامحسین معماریان

abasi.ayob4022

عضو جدید
سلام دوستان
زبان ووکب بد نبود اما ریدینگها واقعا سخت بود،فن آسون بود نسبتا،تاریخ که جناب متدین طراح سوال حسابی مفهومی و سخت طراحی کرده بود،درک آسون بود و منظر هم که .....

sallarmelli

عضو جدید
سوال 71 به نظر من الغ بیک هست چون اول که فرمت فرمت مدرسه هست و در ضمن این پلان به هیچ کدوم از سه گزینه دیگه نمی خوره خود مدرسه الغ بیک هم فرق می کنه ولی احتمالا چندتا الغ بیک داریم

سوال 75 چی می شه

ven000s_68

عضو جدید
دوستان؛جواب اینا چی میشد؟ :)
من اینطور زدم:
124-کاخ اردشیر
125-فرانسوی
126-حرکت و جهت

mohsen.tk

عضو جدید
دوستان همون مدرسه الغ بیکه ، آخه همون یه دونه که نبوده سه تا مدرسه الغ بیک داشتیم!!

dj_manijak

عضو جدید
گزینه 104 اونایی که میگن مهتابی واسه کاشان هست مطمئن هستند؟ولی من مطمئنم شناشیر واسه بوشهره در نتیجه طبق تست مهتابی هم واسه یزد هست.یکی با یه منبع قوی منو قانع کنه؟

mohsen.tk

عضو جدید
تازه سه تا گنبدم داره که اصلا مدرسه ی الغ بیگ 3 تا گنبد اونم اینجوری نداره.این فرم 3 گنبدی از مشخصه های بارز مسجدبی بی خانمه.تعداد مناره هاشم که عین بی بی خانومه.2دلیل وجود داره واسه مسجد بودنش و 1 دلیل وجود داره واسه مدرسه بودنش.اونم بخاطر حجره ها.منم مسجد بی بی خانومو زدم .ولی الان واقعا نمیدونم کدوم درسته!!!!!:(
همه مدرسه های الغ بیکو چک کرذی؟

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی میدونه منبع معاصر غرب چی بود؟ 81 تا 86

طراحان معاصر تا قبل از امسال :
خوش نویس
مهندس امیر بانی مسعود
مهندس لادن اعتضادی
دکتر وحید قبادیان
و یک استاد از دانشگاه علم و صنعت
دکتر ایمان رئیسی
که البته این ها همواره با هم مشترکات زیادی از نظر طراحی داشتند..........
امسال دو حالت ممکنه رخ داده باشه...
یا طراح عوض شده.. یا اینکه جناب طراح دانشگاه علم و صنعت صلاح دیدن از کتاب 2 جلدی خود که خیلی با ان چیز هایی که ما خواندیم در کتاب های دیگه متفاوته سوال طرح کنند. چون ایشان قبلا فقط عکس های کتاب خودشون را در کنکور می دادند.. اون هم خیلی اندک که می شد به راحتی جواب داد.

sallarmelli

عضو جدید
شناشیل مال بوشهر نه شناشیر شاید هم من اشتباه می کنم

کاهش صدای وزن یافته عددش چند بود و در ضمن برای در پناه باد بدون چند برابر H می بایست باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون استاد علم و صنعت کیه؟

ایشون را استادمون بهمون می گفت در یکی از موسسات که من نمی تونم اسمشون را بگم... البته هیچ وقت کسی فکر نمی کرد ایشون این کار را انجام بده... البته ممکنه ایشون این کار را انجام نداده باشه. ولی در کل شاید 1 نفر هم اون کتاب را نخونده باشه... من خودمم نخوندم چون فکر نمی کردم مهم باشه. البته تا 2 روز دیگه که کلید ایوان خانه بیاد منابع مشخص می شه....

erisss

عضو جدید
ایشون را استادمون بهمون می گفت در یکی از موسسات که من نمی تونم اسمشون را بگم... البته هیچ وقت کسی فکر نمی کرد ایشون این کار را انجام بده... البته ممکنه ایشون این کار را انجام نداده باشه. ولی در کل شاید 1 نفر هم اون کتاب را نخونده باشه... من خودمم نخوندم چون فکر نمی کردم مهم باشه. البته تا 2 روز دیگه که کلید ایوان خانه بیاد منابع مشخص می شه....

میشه ایوانخانه پاسخنامه رو هر موقع داد اینجا بگی که بریم دانلود کنیم؟ممنونم

arcdoc

اخراجی موقت
عالی بود. (یعنی امیدوارم جواب ها که اومد هم همین رو بگم):D
فنی که فقط گلابچی بود. چرا تاسیسات نداشت؟ چقدر خوب شد. دلم واسه اونهایی که تاسیسات انقدر خودشون رو کشته بودن می سوزه.:biggrin:
تاریخش ولی مزخرف بود. مخصوصا معاصر. البته بی بی و الاغ که جای خود دارن. آخه من سه تا الغ بیک می شناسم اینا هیچکدوم اینطوری نیست. بی بی جون هم که اصلا ربطی نداشت.:mad:
درکش عالی بود. عسگری بزن کنار که دیگه من اومدم که به امپراطوریت خاتمه بدم. درکش عالی بود. من 100 درصد زدم:)
منظرش هم خوب بود. برعکس پارسال که نفس آدم رو قطع می کرد با سئوالهاش. چقدر من این چهل ستون رو دوست دارم.;)
زبانش رو فقط 7 تا زدم. دارم دعا می کنم باقی دوستان عزیزم، نتونسته باشن زیاد خودشیرینی کرده باشن و زیاد زده باشن.:cry:

خيلي خوشحالم كه 100 زدي درك رو....واقعا خوشحال شدم....چقدر خوبه كه صد زدي...واقعا باهوشي اورين اورين...
من فكر كنم...همه درك رو تو رنج 40 50 بزنند...يعني بچه هايي كه واقعا خونده بودن...تاريخ هم ميشد بالاي 50 زدوووفن رو ميشد بالاي 60 زد...زبان رو هم ميشد بالاي 60 زد....اينا درصدهاي من نيست...شايد كمتر و بيشتر باشه...
ولي زبان و درك امسال روي رتبه هاي بچه هاي خوب تاثير بالايي ميتونه داشته باشه...

rasoulll

عضو جدید
وقتی از همچین کتابی سوال تاریخ طرح میشه دیگه نباید انتظاری بیشتر از این داشت...
این کتابو از هر 1000نفر 1نفر نمیخونه، مگر اینکه واسه کنکور نخونه و فقط واسه فهم بیشتر خودش بخونه..
من تاریخ پارسالو 80 زدم اما امسال رو 50 هم به زور بشه زد...
حتی اگه کسی 0 هم زده باشه چیزی از دست نمیده با این سوالا، همونطور که من زبان رو منفی زدم
سوالای 67-68
Untitled11.jpgUntitled167.jpg
سوال 65 هم تو همین کتابه..

Eight

عضو جدید
درست درعقببادشكن مسافتي به اندازه پنج برابر ارتفاع باد شكن بالاترين درجه كاهش باد به دست مي آىد.بعد از اين مسافت باز شدت باد افزايش يافته و در مسافتي مساوي با ٣٠برابر ارتفاع بادشكن حفاظ بسيار مختصر و ناچيزي به دست مي ايد. منبع: كتاب طراحي باغ و احداث فضاي سبز،غزاله روحاني،صفحه ١٦٠. عيناًً خود سوال با همون عكس هستش.

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کتابو از هر 1000نفر 1نفر نمیخونه، مگر اینکه واسه کنکور نخونه و فقط واسه فهم بیشتر خودش بخونه..
حتی اگه کسی 0 هم زده باشه چیزی از دست نمیده با این سوالا، همونطور که من زبان رو منفی زدم
سوالای 67-68
مشاهده پیوست 135868مشاهده پیوست 135869

حالا این کدوم کتاب هست مهندس؟ من اینو میذارم جلوم بازم زدن تستش برام سخته:D

قشنگ یه سال در میونه، پیارسال تاریخش سخت بود(البته 100 رحمت به اون فقط معاصرش سخت بود)، پارسال تاریخو خیلی آسون دادن، امسال دوباره سخت شد، سال بعد مطمئن باشید فوق العاده سادست تاریخ.

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها جریان ارشد بدون آزمون آزاد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟کسی اطلاعاتی نداره؟تا 24 امشب فرصت هست .میشه راهنمایی کنین؟/

rasoulll

عضو جدید
حالا این کدوم کتاب هست مهندس؟ من اینو میذارم جلوم بازم زدن تستش برام سخته:D

قشنگ یه سال در میونه، پیارسال تاریخش سخت بود(البته 100 رحمت به اون فقط معاصرش سخت بود)، پارسال تاریخو خیلی آسون دادن، امسال دوباره سخت شد، سال بعد مطمئن باشید فوق العاده سادست تاریخ.
دور جوابو که دیگه خط کشیدم
68 هم که مشخصه 1 میشه(نمایش شکوه،فدرت،عظمت...)
تاریخ مختصر معماری

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالای 67-68
مشاهده پیوست 135868مشاهده پیوست 135869

ای بابا.............. دنیای عجیبیه. من خودم رو تاریخ خیلی حساب می کردم. ولی بد جور تو ذوقم خورد . عاشق تاریخی بودم که وسط کنکور هنگ کرد ... دیگه فقط می تونم دعا کنم که رتبم زیاد بد نشه که تو اسکیس بتونم جبران کنم........
خواب و خوراک ازم گرفته شده... بعده 210 روز خواندن از 8 صبح تا 10 شب ... و خواندن خواندن خواندن خواندن ... آخرش با آینده آدم بدر یک لحظه تصمیم می گیرند... فن به آن راحتی تاریخ به این سختی و.................... این ها هنوز معنی اعتدال را یاد نگرفتن .. نباید آن قدر سوال سخت باشه که همه بنالند نه آن قدر آسون که کسی که خونده با نخونده از هم تفکیک نشه ((قصد جسارت ندارم به کسی ولی واقعا بین کسی که خوب خونده با نخونده تفکیک بوجود بیاد) ......... اما می بینم که یه نفر فقط با خوندن 1 ماه کلی تست فن زده ... این یعنی تلاش بی وقفه یه عده که نشستن کلی کتاب و جزوه خوندن می ره زیر سوال .
فقط دعا می کنم همه به نتیجه تلاششون برسند.

pedram131

عضو جدید
یه سوالی؟ بازسازی پس از سانحه اصلا تاثیر داره تو نمره؟
چه جوری حساب میشه اصلا؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.