بررسی آزمون ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sallarmelli

عضو جدید
سوال 123 ................ 5H من خودم قبلن توی کتاب کسمایی خونده بودم از روز روشن تر بود
سوال 71 قطعن باید حذف بشه هیچ کدوم از این 4 تا به تصویر نمی خورن نزدیک ترینش مدرسه الغ بیگ هست

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی میانگین درصدای منو میگه
خوااااااااااااااااهش
زبان40
فن60
تاریخ27
درک30.33
منظر16

HOTT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال 123 ................ 5H من خودم قبلن توی کتاب کسمایی خونده بودم از روز روشن تر بود
سوال 71 قطعن باید حذف بشه هیچ کدوم از این 4 تا به تصویر نمی خورن نزدیک ترینش مدرسه الغ بیگ هست
من توی چند تا جزوه خوندم 5 می شد
مثلا قبادیان
خیلی ضدحال خوردم

arch 1 teh

عضو جدید
شما یا پارتی کلفت داشتید یا سرمایه یا خیلی خوش شانسی!!
والا ما هم از ترم 6 به بعد داریم کار میکنیم حداکثر درآمد ماهیانمون هم 500 بیشتر نبوده! اونم با منت و کلی فشار و استرس
تمام دوستا و هم کلاسیام هم تو همین شرایط مخصوصا دخترا که دیگه اوضاشون خیلی بدتره!!
نه دوست گلم
اصلا دوست نداشتم این بحثو ادامه بدم ولی یه سری نکات هست میگم شاید به دردتون بخوره
پارتی؟
:biggrin: شما نباید این جور افکاری داشته باشی نسبت به جامعه و بازار کار،شما مهندس این جامع هستی،اولا که یه فرد 20،21،22 ساله چه جور پارتی میتونه داشته باشه؟یه سری فنون هستن که هر کس اونا رو انجام بده 100%جواب میگیره من کلمه پارتی شما رو به ارتباطات تصحیح میکنم من اولین اقدامی که برای خلق آرزوهام و اهدافم انجام دادم این بود که ارتباطات قوی با همه افراد اطرافم برقرار کردم و نتیجه هم ازش گرفتم و بازم خواهم گرفت و این جمله رو سرمشق زندگیم کردم و به دوستان تقدیم میکنم
ارتباطات کلید طلایی موفقیت های انسان هاست

سرمایه؟:biggrin:دوستان در رسیدن به اهداف خود به 4 حرف خیلی حساس باشید که این 4 حرف زندگی شما رو عوض میکنه
ب ا و ر
آره درسته باور،باور از خود باور به توانستن،باور به شدن در هر زمینه یا موقعیت شغلی،مالی،خانوادگی که هستید....آره منم چون باور کردم سرمایه هم اومد شما باور کنین خداوند تمام کائنات مامور میکنه تا شما اهدافتونو خلقش کنین
خیلی خوشانسی؟:biggrin:دوستان گلم چیزی به نام شانس وجود ندارد، ولی، خوشا به حاله افرادی که میگن و باور دارن که خوش شانس آره منم فوق العاده آدم خوشانسی هستم

دوست گلم به خودت و دوستات پیشنهاد میکنم باورهاتونو عوض کنین ......بخدا حله البته با تلاش و اهداف

دوست عزیز همیشه استثنا هست....و نمیشه چون تعداد استثنا ها کمه همه بیخیال بشن....حتما دیدی که مطب یه دکتری مگس هم پر نمیزنه ولی یه دکتر دیگه وقتش پره و روز به روز هم پولدارتر میشه
اگه بخوایم نمونه اولو ملاک قرار بدیم کلا دیگه کسی نباید پزشکی بخونه.....همیشه مثبت فکر کنین شاید الان درآمدتون 500 باشه ولی روزی رو ببین و به خاطرش تلاش کن که درآمدت خیلی بره بالا
نا امیدی آدمیزاد رو روز به روز بیشتر به تباهی میکشه...خیلی از آدمای موفق اگه باهاشون صحبت کنی میبینی چه قدر مثبت اندیشن
موفق باشی;)

پس با توجه به حرفای شما همون گزینه شانسه!!
منم خیلی به تلاش و امیدواری اعتقاد دارم اما توی کشوری که همه چیز جای خودش باشه نه مملکت ما حتی بزرگترین موفقیت ها هم میتونه با داشتن مثلا یه پارتی کلفت اتفاق بیفته نه بر اساس صلاحیت و لیاقت فرد (امیدوارم بی احترامی نشه منظورم شخص خاصی نیست)
فکر کنم این دیگه قابل انکار نباشه هممون داریم نمونه هاشو میبینیم دور و برمون

nani_67

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیر 1500 هستی ... اگه اسکیست خوبه پی بشین کار کن :)

میدونم این درصدا اینقد پرسیدن نمیخاد اما میشه برای بار اخر شماهم بگید نطرتونو؟؟زبان0. درک20. تاریخ30. فن13. منطر0 تاریخ شهر21. معدل 16،60. ممنون میشم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان 27
فنی 70
تاریخ 51
درک 60
منظر 38

دوستان من چند می شم به نظرتون

بچه ها یکی دفترچه B به من برسونه اگه داره من فکر می کنم توی پاسخنامه a جواب 66 که درسته ولی فکر کنم در پاسخنامه B اشتباه زدند خواهشا اگه دارین بذارین من 99.99 درصد مطمئنم سوال 66 رو درست زدم

دفترچه B خیلی نیاز دارم راستی الان چه طور باید به سنجش اعتراض کنیمسوال 71 که 100 درصد غلطه
شما یک یا دو میشی شک نکن

mahi bano

عضو جدید
:)) دوست عزیز الان شماره پارسالم رو پیدا میکنم تو سایت میذارم تا شما الکی حرف نزنی ... میانگین پارسال بنده 34 بود و رتبم 800 شد

دوست خوبم خوشحال می شم ببینم. درضمن من الکی از خودم حرفی نمی زنم شما می تونید کارنامه های پارسال رو توی همین باشگاه نگاه کنید.

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
صفحه 23 طراحی ساختمان های بتنی انتشار سال 89
خب جواب کدومه؟؟؟ جواب درست سنجش نمودار قدرت بتن بر حسب زمانه
[h=5]Attaining strength - and measuring it[/h]
The graph to the right shows increasing strength of a sample of concrete as a function of curing time. Notice that strengthening is quite rapid at first: the strength after one week is more than half that attained at the end of four weeks. Also, although the graph doesn't continue beyond 28 days, the shape of the curve makes it quite clear that strength continues to increase well beyond a month. Indeed tests show that, under favourable conditions, concrete is still "maturing" after 18 months! ("Favourable" here means under warm and humid conditions.)

The strength unit on the graph is MegaPascals. The Pascal is the basic

nimaart

کاربر بیش فعال

دقیقا. من جزء پایه های اساسی اعتراض به سازمان سنجشم. شورشو درآوردن دیگه.

• Like
واکنش ها: HOTT

DDDIQ

مدیر ارشد
یکی میانگین درصدای منو میگه
خوااااااااااااااااهش
زبان40
فن60
تاریخ27
درک30.33
منظر16

معماری - معماری

درصد * ضریب
زبان : 40 * 2 = 80
فن : 60 *3 = 180
تاریخ : 27*2 = 54
درک عمومی : 30*3 = 90
درک منظر : 16 *1 = 16
_______
جمع درصد ها تقسیم بر کل ضرایب (11 برای معماری - معماری البته به جز ضریب اسکیس )
420 / 11
38.18 %

Paradiso100

عضو جدید
دقیقا. من جزء پایه های اساسی اعتراض به سازمان سنجشم. شورشو درآوردن دیگه.

منم پایم خدایی
آخه بی بی خانم حجره داره ؟!!!!!! یا اون سوال فواره 2 تا گزینش درسته ... اگه میگفت کاربری قدیمی اون چیه باید نیگفتیم پایه ستون ساسانی و اگه جدید فواره !! خوب ما از کجا بفهمیم قدیمی ؟!! یا اون سوال پلان چهل ستون چرا خطوط مورب این باغ که رکن اصلی این باغه توش نیست ! یا سوال دیگه منظر باغ ایرانی واقعا تنوع رنگی نداره؟؟؟ اون باغ ژاپنیه که تونع رنگی نداره ! اهههه

galeya

عضو جدید
معماری - معماری

درصد * ضریب
زبان : 40 * 2 = 80
فن : 60 *3 = 180
تاریخ : 27*2 = 54
درک عمومی : 30*3 = 90
درک منظر : 16 *1 = 16
_______
جمع درصد ها تقسیم بر کل ضرایب (11 برای معماری - معماری البته به جز ضریب اسکیس )
420 / 11
38.18 %

به به...
hot عزیز چقدر محبوبی پسر یا دختر...;)
کاش ماهم میانگن خواسته بودیم یکی به ما توجه میکرد...:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.