" برترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد "

mzh_m118

عضو جدید
من یه ماه پیش کتاب جامع مهندسی وعلم مواد رو تو انتشارات دانشکده مواد شریف دیدم می تونید از اونجا تهیه کنید ولی برای کتاب مجموعه سوالات، پارسال کل انقلابو گشتم آخر یه دست دوم گیر آوردم البته سوالاش اکثرا توی کتابایی مثل راهیان ارشد هست
برای خواص فیزیکی هم به جز رید هیل کتاب مبانی متالورژی فیزیکی و علم مواد تالیف دکتر عباس هنربخش رئوف در مجموع خوبه،من نرسیدم رید هیل بخونم بیشتر از روی جزوه و همین کتاب خوندم.

cxe_boy

عضو جدید
bebakhshid mishe vahti migin kodoom ketab vase kodoom dars khoobe begin oon darso chan zadin ke adam ye zehniat dashte bashe?

samane.k

عضو جدید
سلام. من میگم شما به این سایت یه سری بزنین، من چنتا دوستام درصدای بسیار بالایی تو درس زبان کسب کردند.
www,gozineakhar.com

mahsa.77

عضو جدید
برای شیمی فیزیک و ترمودینامیک آمادگی ارشد یک کتاب اتشارات گسترش علوم پایه تو تیر 89 چاپ کرده که مولفش آقای مهندس حامد خسروی از دانشجویان دانشگاه تهرانه . این کتاب 12 فصله که خلاصه درس با مثال و حل تست های کنکور سراسری و آزاد را تا سال 89 داره. کتاب رو که دیدم خیلی روان نوشته بود و میخام برای ارشد این کتاب رو بخونیم . به دوستان پیشنهاد می کنم این کتاب رو حتما یه نگاهی بکنند.

واقعا من جزوه کارشناسی آقای خسروی رودارم وخوندم واقعا عالیه........;)

metal2000

عضو جدید
شیمی فیزیک و ترمودینامیک - آمادگی کارشناسی ارشد

شیمی فیزیک و ترمودینامیک - آمادگی کارشناسی ارشد

عنوان
شیمی فیزیک و ترمودینامیک مهندسی مواد و متالورژی
آمادگی کارشناسی ارشد

مولف
حامد خسروی(دانشجوی کارشناسی ارشد- گرایش شناسایی و انتخاب مواد مهندسی- دانشگاه تهران)

شامل
خلاصه درس به همراه مثال در قالب دوازده فصل
تست های کنکورهای سراسری و آزاد تا سال 89

انتشارات گسترش علوم پایه(متعلق به آقای دکتر مسعود نیکوکار)
تعداد صفحات 332 صفحه
شماره تماس انتشارات: 15-02166905312

پیوست ها

• 483 mohandesi mavad copy.jpg
    483 mohandesi mavad copy.jpg
    64.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shahin80

عضو جدید
كتاب عالي در خواص فيزيكي مواد

كتاب عالي در خواص فيزيكي مواد

با سلام من الان مهندسی جوش دانشگاه تهران میخونم (دو سال پيش قبول شدم) و تجربه خودم در زمینه خواص فیزیکی با وجود مطالعه منابع زیاد نشان داد آن چیزی که میتونه به قبولی شما در ارشد کمک کنه منابعی هستند که اول باعث شوند که شما آن مطلب رو خوب بفهمید. کتابی که کمک زیادی در این درس به من کرد کتاب مبانی متالورژی فیزیکی و علم مواد هنربخش بود. لازم به ذکر که من تنها به توصیه یکی از دوستانم که شکل دادن شریف می خوند عمل کردم من از آقای صادقی دوست عزیزم که الان دانشجوی دکتری مواد یکی از بهترین دانشگاه های آمزیکا هستند و این توصیه رو به من کردند عمل کردم و همیشه مدیون و سپاسگزار ایشان هستم. علت این نوشته هم اینکه می بینم خیلی ها مثل قبل از کنکورخودم سردرگمن. همیشه دنبال بهترین تجربه ها بودن میتونه ما رو راحت به مقصد برسونه. مبانی متالورژی فیزیکی و علم مواد تالیف دکتر عباس هنربخش رئوف و مهندس حجت الله شهسواري ناشر جهاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر

آخرین ویرایش:

sh_317

عضو جدید

زبان انگليسي عمومي (جلد دوم لغات و درك مطلب)
نویسنده : مهرداد امیری
انتشارات : پوران پژوهش

زبان انگليسي عمومي (جلد اول گرامر)
نویسنده : مهرداد امیری
انتشارات : پوران پژوهش

این 2 تا کتاب از انتشارات پوران پژوهش واسه زبان خیلی خوبن ( به خصوص جلد دوم) ... اگه کسی میخواد واسه زبان وقت بذاره ، این 2تا کتاب رو نباید از دست بده...

منظورتون از جلد دوم گرامره؟:w10:
مننم موافقم;)
الان که دارم می خونم خیلی کامل گفته:D

ho3in.s

عضو جدید
کسی کتاب یا جزوه ای میشناسه که ریاضیات ارشد رو خیلی خلاصه و جمع و جور گفته باشه؟

Neverhood

عضو جدید
بیشتر شانسیه !
یه دفعه دیدی امسال لاپلاس 3 تا دادن مثلا..........

فرهنگ

مدیر بازنشسته
خدا نکنه مهندس!!!!!!!!!1 هرچی کمتر بهتر!!!:D

رياضي دقيقا بي حساب كتابه...
در ضمن دعا كن لاپلاس بياد بيشتر نه معادلات موج و گرما تو رياضي مهندسي
كه فرك ميكنم امسال نوبت معادلات موج و گرماست :cry:
خدا رحم كنه:redface:

Neverhood

عضو جدید
رياضي دقيقا بي حساب كتابه...
در ضمن دعا كن لاپلاس بياد بيشتر نه معادلات موج و گرما تو رياضي مهندسي
كه فرك ميكنم امسال نوبت معادلات موج و گرماست :cry:
خدا رحم كنه:redface:

ای ی ی ی چندشم شد :معادلات موج و گرما :confused:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من هیچ وقت مبحث موج و گرما رو نخوندم...
حتی اون ترم که ریاضی مهدسی داشتم ...
فقط نیم نمره از میان ترم رو نگرفتم اما پایان ترم... :)
نمره نهایی من 14.5 شد :)
و حالا کنکورور نمیشه پیچوند D:

omidshsh

عضو جدید
من که نشستم همه ی ریاضیات مهندسی رو خوندم!!!
ولی از 5 تا سوال ریاضی مهندسی یکیشو فقط تونستم حل کنم!!

فرهنگ

مدیر بازنشسته
ولي من رياضي مهندسايي كنكور گذشت هرو حل كردم با اوجور اينكه ناقض خوند هبودم...
به نظرم اسونتر از رياضي عموميه :)

kavand88

عضو جدید
مهندسی مواد کنکور کارشناسی ارشد ماهان پارسه

مهندسی مواد کنکور کارشناسی ارشد ماهان پارسه

قابل توجه دانشجویان مهندسی مواد(متالورژی صنعتی و استخراجی و سرامیک و ....) کنکور کارشناسی ارشد سال 90
در زیر کلیه منابع که برای کنکور کارشناسی ارشد سال 90 نیاز دارید لیست شده است.که من خودم از آنها استفاده کردم.من برای کنکور در کلاس های ماهان و کنکور آزمایشی ماهان شرکت کردم.و هم چنین از سری کتاب های راهیان ارشد و جهش استفاده کردم.
جزوه خواص فیزیکی - شیمی فیزیک و ترمودینامیک مواد- خواص مکانیکی مواد(ماهان) دکتر نوری 870000 تومان شهریه کلاس ها
جزوه زبان تخصصی مواد (ماهان) دکتر نوری
کنکور آزمایشی به همراه پاسخنامه ماهان 240000 تومان هزینه آزمون
جزوه ریاضی مهندسی و معدلات دیفرانسیل خلاصه درس دکتر معتقدی( پارسه )
جزوه ریاضی مهندسی دکتر حاج جمشیدی ماهان
جزوه معادلات دیفرانسیل آقاسی ماهان
که من میتوانم موارد فوق را به قیمت مناسب در اختیارتان بگذارم.
سوالات کنکور سراسری کارشناسی ارشد مواد از سال 80 تا 88
سوالات کنکور آزاد کارشناسی ارشد مواد از سال 80 تا 88
مرجع کامل کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مواد قیمت روی جلد 8000 تومان قیمت فروش 4000 تومان
خواص فیزیکی استحاله فازها شیمی فیزیک و ترمودینامیک مواد راهیان ارشد قیمت روی جلد 14000 تومان قیمت فروش 7000 تومان
خواص مکانیکی مواد –اصول علم مواد راهیان ارشد قیمت روی جلد 4500 تومان قیمت فروش 2250 تومان
خواص فیزیکی مواد جهش قیمت روی جلد 8200 تومان قیمت فروش 4100 تومان
شیمی فیزیک و ترمودینامیک مواد جهش قیمت روی جلد 4200 تومان قیمت فروش 2100 تومان
خواص مکانیکی جهش قیمت روی جلد 3200 تومان قیمت فروش 1600 تومان
ریاضی عمومی 1 فرشاد احسانی ماهان قیمت روی جلد 9750 تومان قیمت فروش 4900 تومان
ریاضی عمومی 2 (درس و سوالات چهارگزینه ای تالیفی) دکتر معتقدی پارسه قیمت روی جلد 4800 تومان قیمت فروش 2400 تومان
ریاضی عمومی 2 (تست های کنکور) دکتر معتقدی پارسه قیمت روی جلد 6500 تومان قیمت فروش 3250 تومان
معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار قیمت روی جلد 6800 تومان قیمت فروش 3400 تومان
راهنمای حل معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار قیمت روی جلد 3900 تومان قیمت فروش 2000 تومان
معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار کنکور کارشناسی ارشد قیمت روی جلد 9500 تومان قیمت فروش 4750 تومان
ریاضی مهندسی (بیژن طائری) قیمت روی جلد 3500 تومان قیمت فروش 1750 تومان
ریاضی مهندسی کنکور کارشناسی ارشد دکتر نیکوکار قیمت روی جلد 9500 قیمت فروش 4750 تومان
Email address: fbak1362@gmail.com

12345z

عضو جدید
سلام من تازه اول راهم کسي ميتونه فن هاي رفرنس خوندن را به من ياد بده؟:confused:

amirswt

عضو جدید
سلام من تازه اول راهم کسي ميتونه فن هاي رفرنس خوندن را به من ياد بده؟:confused:

دوست عزیز
اگر تازه اول راهی، دنبال فن رفرنس خوندن نباش. بشین به طور خستگی ناپذیر بخونشون.
اگر هم دیدی خسته شدی، خوب برو یه کم استراحت کن. ولی نری فارسی بخونی زیر زبونت مزه کنه ها. من هر بار که این کار رو کردم، پشیمون شدم. مخصوصا وقتی برای امتحانات پایان ترم رفرنس میخوندم و شب امتحان بود!!!
ولی انصافا در طول ترم رفرنس بخون، مقاله هم زیاد بخون. در مواردی که برات جالبه. حتی اگه خیلی مسائلشو نفهمیدی، باز هم بخون. بعد از دو سال میبینی افتادی تو جو و داری برای کنکور هم از روی رفرنس ها و تکست میخونی!!!
ولی واقعا تاثیر داره.

Neverhood

عضو جدید
دوست عزیز
اگر تازه اول راهی، دنبال فن رفرنس خوندن نباش. بشین به طور خستگی ناپذیر بخونشون.
اگر هم دیدی خسته شدی، خوب برو یه کم استراحت کن. ولی نری فارسی بخونی زیر زبونت مزه کنه ها. من هر بار که این کار رو کردم، پشیمون شدم. مخصوصا وقتی برای امتحانات پایان ترم رفرنس میخوندم و شب امتحان بود!!!
ولی انصافا در طول ترم رفرنس بخون، مقاله هم زیاد بخون. در مواردی که برات جالبه. حتی اگه خیلی مسائلشو نفهمیدی، باز هم بخون. بعد از دو سال میبینی افتادی تو جو و داری برای کنکور هم از روی رفرنس ها و تکست میخونی!!!
ولی واقعا تاثیر داره.

موافقم ;)

sosmar

کاربر بیش فعال
مروری بر مسائل خواص فیزیکی مواد 1
سیدمحمد موسوی خوئی، سیدرضا یونسی

قیمت پشت جلد:

20000 ریال

مشخصات کتاب
· تعداد صفحه: 170
· نشر: جهاد دانشگاهی (دانشگاه صنعتی امیرکبیر) (21 آبان، 1385)
· شابک: 964-8737-42-8
· قطع کتاب: وزیری
· وزن: 500 گرم

Hamid1000

عضو جدید
یکی یه کتابی چیزی برای زبان فنی معرفی میکنه؟!
من حوصله خوندن متن و تست های سالای قبلو اصلا ندارم برای درس زبان
یه چیزی باشه که اگه متنه حداقل یه جا جداگانه لغت هاش رو نوشته باشه، اگه معادل فارسی هم داشت چه بهتر

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
از کدوم یکی شروع کنم ؟

از کدوم یکی شروع کنم ؟

سلام خدمت تمامی دوستان ....
تشکر بابت منابعی مه معرفی کردین ...خیلی مفید بود ...;)
من ترم 1 کارشناسی ناپیوسته هستم و 2 سال واسه ارشد وقت دارم ... می خواستم بپرسم با توجه به تجربه ای که داشتید از کدوم درس شروع کنم؟ قصد دارم رفرنس کار کنم ... کاردانی به کارشناسی رو رفرنس خوندم 3 تا 100 زدم بقیه هم 90 به بالا...
از چه درسی و با چه کتابی؟؟؟
پیشاپیش از راهنمایی که می کنید ممنونم.:gol: