بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

alimec

عضو جدید
دوستانی که ماهان و پارسه شرکت کردن(آزمون دوم) لطفا ریز نمرات رتبه 1 رو قرار بدن/ طراحی کاربردی و تبدیل

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که ماهان و پارسه شرکت کردن(آزمون دوم) لطفا ریز نمرات رتبه 1 رو قرار بدن/ طراحی کاربردی و تبدیل
سلام .. لطفا درصدهای نفرات برتر گرایش ساخت و تولید رو هم بذارید ... و همینطور تعداد شرکت کننده ها... ممنون .....

ea_mecs

عضو جدید
خب دوستانی که آزمون 25% دوم رو دادن راضی بودن ؟؟؟
ea_mecs عزیز خوب بود ؟؟
من که خیلی راضی تر بودم نسبت به آزمون قبلی .....
خیلی آروم تر و ریلکس تر تونستم برو سر جلسه و همین خیلی برام تاثیر داشت ......
ایشالا که همه دوستان که آزمون دادند راضی بودن از امتحانشون ....
Fluid سوال ها رو چه طور دیدی ؟؟
با اینکه برای این آزمون خوب خونده بودم ، متاسفانه بنا به دلایلی نتونستم برم سر آزمون . اما تصمیم دارم که فردا صبح برم دفترچه سوالات رو از دفتر پارسه بگیرم و آزمون رو خودم برگزار کنم .
به هر ترتیب ، فکر می کنم آزمون 50 % اول معیار نسبتا مناسبی برای سنجش خودمون تا حالا خواهد بود . با امید موفقیت .

Risko

عضو جدید
کجا برنامه ریزیش خوبه.اینکه اول انتگرال دوگانه قبل از انتگرال یگانه رو سوال بده خوبه ؟! یا اینکه 80 درصد مقاومت رو تو یه امتحان بده ؟!
کل استاتیک تو یه امتحان !!
در مورد استاتیک که کل اون در آزمون 25% اول اومد من فکر میکنم به خاطر این باشه که استاتیک پایه کلیه دروس جامداتی هست و کسی که میخواد آزمون ارشد بده و به عبارتی مهندس مکانیک هست اگر استاتیک بلد نباشه که اصلا چه طور میخواد ارشد امتحان بده ؟؟؟؟؟
جدا از این هم مجددا از استاتیک در آزمون بعدی یعنی 50% اول سوال خواهد اومد و دوره میشه باز .....
در مورد مقاومت هم که به قول شما دوست عزیزم باز 80% اون در آزمون امروز امده بود باز من فکر میکنم که دلیل اصلی این باشه که درس طراحی اجزا وابستگی زیادی به درس مقاومت داره و کسی که مقاومت بلد نباشه بدون شک نمیتونه به راحتی از پس طراحی اجزا بر بیاد !
در مورد ریاضی شاید حق با شما باشه و چون خودم اصلا رابطه خوبی با درس ریاضی محض ندارم پس نظری هم ندارم !
پیام عزیز و Fluid که ریاضی خوبی دارن شاید نظری داشته باشن ......

Risko

عضو جدید
ثبت‌نام 870 هزار نفر در کنکور ارشد 90/ رشد100 هزار نفری ثبت ‌نام کنندگان

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 870 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 خبر داد و گفت: تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون نسبت به سال گذشته 100 هزار نفر افزایش یافته است.ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در کنکور سال گذشته 770 هزار نفر بدون احتساب داوطلبان شرکت کننده در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کردند که امسال این آمار به 870 هزار نفر افزایش یافت.
وی اظهار داشت: همچنین در کنکور امسال حدود 80 هزار نفر در دو رشته کنکور ارشد ثبت نام کردند.

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
کجا برنامه ریزیش خوبه.اینکه اول انتگرال دوگانه قبل از انتگرال یگانه رو سوال بده خوبه ؟! یا اینکه 80 درصد مقاومت رو تو یه امتحان بده ؟!
کل استاتیک تو یه امتحان ! معادلات مرتبه دوم قبل از معادلات مرتبه اول ! و خیلی مشکلات دیگه ،فکر کنم کسی که برنامه ریزی کرده اصلا رشته اش مکانیک نبوده!!

از اینا گذشته امروز امتحانو خراب کردم ...همه رو خونده بودمااا ! اما دستم به حل کردن نمیرفت!!! خلاصه خیلی دپرس شدم ! هیییی....آخه اینم شد زندگی! ! بشین 3 هفته درس بخون آخرشم اینجوری!
یه درسی مثل استاتیک که پایه هست و باید تابستون خونده بشه،اما مقاومت رو قبول دارم خیلی کلی گفته ولی واقعا فرصت هم کمه.نه تنها پارسه کلا آزمون باعث میشه که خوندن نظم بگیره.اشتباهی که خودم کردم.اولش دیمی و بدون برنامه خوندم و الان میبینم با اینکه وقت گذاشتم ولی خیلی ازدروس مونده.اگر کسی بتونه خودش برنامه ریزی کنه که بهتره ،ولی اگر نه بهتره با نظم تدوین شده پیش بره.
من خودم با دیدن سوالات مقاومت حس بدی بهم دست داد.با اینکه یک و ماه نیم هست دارم میخونم ولی اصلا نخواستم صورت سوال رو ببینم.واقعا نمیدونم چرا؟

Hossein_b5717

عضو جدید
ثبت‌نام 870 هزار نفر در کنکور ارشد 90/ رشد100 هزار نفری ثبت ‌نام کنندگان

معاون فنی و آماری سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 870 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال 90 خبر داد و گفت: تعداد ثبت نام کنندگان در این آزمون نسبت به سال گذشته 100 هزار نفر افزایش یافته است.ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: در کنکور سال گذشته 770 هزار نفر بدون احتساب داوطلبان شرکت کننده در دو رشته در آزمون کارشناسی ارشد ثبت نام کردند که امسال این آمار به 870 هزار نفر افزایش یافت.
وی اظهار داشت: همچنین در کنکور امسال حدود 80 هزار نفر در دو رشته کنکور ارشد ثبت نام کردند.

خدا به داد اینهمه متقاضی برسه

870000 نفر * 10500 تومان پول کارت ثبت نام = نه میلیارد و صد و سی و پنج میلیون تومان :confused:

ماشا الله از اینهمه پول و درآمد که اینا دارن

آخرش هم کلی سوال غلط و غیر استاندارد میاد تو کنکور که ممکنه همونا سرنوشت عده ای رو به طور کامل عوض کنه :w06:

اعصابم خورد شد، مجبورم یه سیگار بکشم:w18:

rika2

عضو جدید
اينم كارنامه نفرات برتر آزمون دوم پارسه

اينم كارنامه نفرات برتر آزمون دوم پارسه

سلام .. لطفا درصدهای نفرات برتر گرایش ساخت و تولید رو هم بذارید ... و همینطور تعداد شرکت کننده ها... ممنون .....

[FONT=&quot]كارنامه نفرات برتر آزمون 25% دوم پارسه (همه ي گرايش ها)

رو از فايل ضميمه دانلود كنيد ، هر كار كردم نتونستم مستقيم اينجا بزارم Eror ميداد
[/FONT]

پیوست ها

• كارنامه 25% دوم نفرات برتر پارسه.doc
    42.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

pm1

عضو جدید
سلام .بچه ها من نتونستم پی دی اف جواب پارسه رو بگیرم یعنی چیزی ندیدم ! یعنی تا حالا نذاشته؟ دفعه پیش همون روز جمعه میذاشت!

Risko

عضو جدید
سلام .بچه ها من نتونستم پی دی اف جواب پارسه رو بگیرم یعنی چیزی ندیدم ! یعنی تا حالا نذاشته؟ دفعه پیش همون روز جمعه میذاشت!
من دیشب گرفتم ....
روی حل تشریحی کلیک کن دوست عزیز .....

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]كارنامه نفرات برتر آزمون 25% دوم پارسه (همه ي گرايش ها)[/FONT]

[FONT=&quot]رو از فايل ضميمه دانلود كنيد ، هر كار كردم نتونستم مستقيم اينجا بزارم Eror ميداد[/FONT]​

سلام .. من این فایل رو دانلود کردم .. اما وقتی باز میشه نا مفهومه .. تو چه ورژن از برنامه آفیس اینو فرستادید؟؟.. اما بازم ممنون

mashti

عضو جدید
تو سایت آقاسی خوندم ایشون گفتن نظر قطعی برا مکانیک ندارم منتها پارسه یا اکسین رو برا مکانیک سفارش کردن
منم پارسه از آزمون سه ایشالا شرکت می کنم
برا من فقط جامعه آماری مهمه اینکه از سطح علمی خودم نسبت به رقبا(مخصوصا آزمون آخرش چون طبق برنامه پارسه پیش نمی رم گام های 25 درصدی و از این حرفها دیگه) اطلاع پیدا کنم.پارسه هم جامعه آماری بالایی داره خلاص. بقیه چیزه زیاد مهم نیست:w43:
گفتی جامعه آماری
پارسه آزمون اول 2200 نفرو آزمون دوم 2270 نفر شرکت کننده داشت
البته این مربوط به همه گرایشاست

sepehrved

عضو جدید
ريز طبقه بندي

ريز طبقه بندي

بابا اين پارسه خيلي قاطي پاتي برنامه ريزي كرده.
توي سيالات خبري از جريان تراكم پذير نيست
فكر كنم به خاطر اينه كه تو ترمو هست؟:(
كسي طبقه بندي اصلي ارشد رو داره كه دقيقا از كدوم مباحثا مياد
يا حد اقل حدوم مباحثا نمي ياد

سعيد؟

عضو جدید
سلام
منم میخام واسه ارشد سال دیگه بخونم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم چی بخونم البته یکی از دوستام جزوه پارسه رو داره که از اون بابت مشکلی نیست/
ممنون میشم که کمکم کنید منابع رو معرفی کنید و بگید چی بخونم/
البته ترم 4 رشته ساخت هستم/

ea_mecs

عضو جدید
سلام
منم میخام واسه ارشد سال دیگه بخونم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم چی بخونم البته یکی از دوستام جزوه پارسه رو داره که از اون بابت مشکلی نیست/
ممنون میشم که کمکم کنید منابع رو معرفی کنید و بگید چی بخونم/
البته ترم 4 رشته ساخت هستم/

ترم 4 ساخت و فکر ارشد؟؟؟
بی خیال . هنوز زوده . البته می تونی درس های پایه رو کامل و مفهومی بخونی . مثل ریاضیات و شاید هم استاتیک .در هر صورت قبل از ترم 6 صلاح نیست برای ارشد استارت زد . اما اگه بتونی ریاضیات رو خوب یاد بگیری ، موقع خوندن واسه ارشد ، خیلی راحت می شی .

سعيد؟

عضو جدید
ترم 4 ساخت و فکر ارشد؟؟؟
بی خیال . هنوز زوده . البته می تونی درس های پایه رو کامل و مفهومی بخونی . مثل ریاضیات و شاید هم استاتیک .در هر صورت قبل از ترم 6 صلاح نیست برای ارشد استارت زد . اما اگه بتونی ریاضیات رو خوب یاد بگیری ، موقع خوندن واسه ارشد ، خیلی راحت می شی .

چرا زوده وقتی میتونم ساله دیگه شرکت کنم چرا بمونم..؟
من 3 ترمه گذشته 52 واحد پاس کردم فک میکنی نتونم بقیه رو پاس کنم///
با حسابی که من کردم میتونم تابستون 91 همه واحد هارو تموم کنم یعنی زمانی که کنکور ارشد رو دادم و منتظر جوابشم//////

rika2

عضو جدید
سلام .. من این فایل رو دانلود کردم .. اما وقتی باز میشه نا مفهومه .. تو چه ورژن از برنامه آفیس اینو فرستادید؟؟.. اما بازم ممنون
من اول تست كردم واسه دانلود، براحتي تو سيستم ديگه هم باز شد، Word 2003 هست ، دوستان ديگه هم اين مشكل رو دارند؟ اگه كسي هست بگه تا اصلاحش كنم!!!

آخرین ویرایش:

sh_mohamadzade

عضو جدید
چرا زوده وقتی میتونم ساله دیگه شرکت کنم چرا بمونم..؟
من 3 ترمه گذشته 52 واحد پاس کردم فک میکنی نتونم بقیه رو پاس کنم///
با حسابی که من کردم میتونم تابستون 91 همه واحد هارو تموم کنم یعنی زمانی که کنکور ارشد رو دادم و منتظر جوابشم//////
دوست عزیز ساخت 141 واحده.شما 3ترمه 52 واحد پاس کردین. یعنی 89واحدتون مونده. تا تابستون 91هم با احتساب این ترم 3ترم دارین.
چطور 89 واحدو 3ترمه میخاین پاس کنین؟ یعنی هر ترم 30واحد!
من تا حالا نشنیدم کسی کارشناسی رو 6ترمه تموم کنه. فقط میدونم بعضیا ترم 7رو مرخصی میگیرن واسه ارشد.

rika2

عضو جدید
دوست عزیز ساخت 141 واحده.شما 3ترمه 52 واحد پاس کردین. یعنی 89واحدتون مونده. تا تابستون 91هم با احتساب این ترم 3ترم دارین.
چطور 89 واحدو 3ترمه میخاین پاس کنین؟ یعنی هر ترم 30واحد!
من تا حالا نشنیدم کسی کارشناسی رو 6ترمه تموم کنه. فقط میدونم بعضیا ترم 7رو مرخصی میگیرن واسه ارشد.

دوست عزيز ، اين آقا احتمالا كارشناسي ناپيوسته ميخونه كه نهايتش 5 ترمه

ebrahimsakht

عضو جدید
دعوا سر چیه؟؟
این دوستمون می خواد امسال احتمالا آزمایشی شرکت کنه.
بعد تا تابستون بدون احتساب این ترم 3 ترم مونده که میگیریم 3 تا 20 تا 60 واحد 2 تا هم تابستون 12 واحد این ترم هم اگه 20 تا باشه رو هم میشه92 واحد تازه اگه معدل بالا همک داشته باشه که بیشتر هم می تونه برداره.
پس راحت میشه این کار رو کرد.

mziarp

عضو جدید
من هم با مجید موافقم. من اگه قبول نمیدشم قطعا منتظر تکمیل ظرفیت نمیشدم و تلاشم برای کنکور 90 می کردم

مرسي از شما دوستان. البته شروع كردم براي سال آينده ولي بد نيست آدم نيم نگاهي هم داشته باشه به تكميل ظرفيت البته كلا روش حسابي نميشه كرد
بازهم ممنونم و براي همه تون آرزوي موفقيت دارم

sh_mohamadzade

عضو جدید
دعوا سر چیه؟؟
این دوستمون می خواد امسال احتمالا آزمایشی شرکت کنه.
بعد تا تابستون بدون احتساب این ترم 3 ترم مونده که میگیریم 3 تا 20 تا 60 واحد 2 تا هم تابستون 12 واحد این ترم هم اگه 20 تا باشه رو هم میشه92 واحد تازه اگه معدل بالا همک داشته باشه که بیشتر هم می تونه برداره.
پس راحت میشه این کار رو کرد.
دوست عزیز دعوا نیست که!!!
حق با شماست. 3ترم دارن تا تابستون. ولی فکر نکنم 12واحد تابستون رو بدن. چون دروس تخصصی ارائه نمیشه. لااقل دانشگاه ما که اینجوری بود.
احتمالا همونطور که دوستمون گفتن ایشون باید کارشناسی ناپیوسته باشن.
به هر حال همونطور که ea_mecs عزیز فرموندن بهترین کار واسشون اینکه دروسی مانند ریاضی و استاتیک رو از الان شروع کنن و مفهومی بخونن تا سال بعد خیالشون از بابت اینا راحت باشه.

آخرین ویرایش:
بالا