با دیدن این جسد،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد ! +عکس

وضعیت
موضوع بسته شده است.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
درسته ولی‌ شما هم به کسی‌ که اعتقاد نداره دارید بی‌ احترامی می‌کنید
من راه حل دیگه‌ای دارم بین همه با هم دوست باشیم :)

به هر حال هر کسی‌ ادبیات خودش رو داره توی حرف زدن من واسه ادبیات حرف‌های خودم ۲ بار اخراج شدم ! دارم تمرین دموکراسی می‌کنم که بتونم اول خودم رو درست کنم بد یک فکری به حال جامعه بکنم ..

۲ تا پست قبلی‌ من رو بخونید متوجه میشید
اگر هم حرف من توهین باشه معلول توهین طرف بوده و فقط به خودش گرچه مورد اول یکی از افتخاراتش مصرف مشروبه و دومی هم عادت داره تو تاپیکهایی با مضمون مذهبی یه چیزی گفته باشه!
فکر نکنم آزادی بیان به این معنی باشه که توهین هم آزاده!!اگر دوستان خیلی منطقی بیاند و بگند به دلیل الف و به دلیل ب این موضوع اشتباهه ما هم میپذیریم ولی این که بیاند و خنده خودشون رو اعلام کنند فقط نشان از تنفر اونها داره
جالبه همیشه تعصب رو به افراد معتقد نسبت میدادن ولی چند وقتیه عده ای روی بی اعتقادی خودشون تعصب دارند!!!

raminbabak

اخراجی موقت
در مورد اون ادعاها تو تاپیک خودش بحث میکردید بهتر بود نه اینجایی که اصلا موضوعش نیست!!
البته میدونم چرا خندت گرفته!تو اسم تاپیک کلمه "قرآن" اومده گفتی بریم یه عرض ادبی کرده باشیم!
شاشد راست مي گي

hamecheedoon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هم حرف من توهین باشه معلول توهین طرف بوده و فقط به خودش گرچه مورد اول یکی از افتخاراتش مصرف مشروبه و دومی هم عادت داره تو تاپیکهایی با مضمون مذهبی یه چیزی گفته باشه!
فکر نکنم آزادی بیان به این معنی باشه که توهین هم آزاده!!اگر دوستان خیلی منطقی بیاند و بگند به دلیل الف و به دلیل ب این موضوع اشتباهه ما هم میپذیریم ولی این که بیاند و خنده خودشون رو اعلام کنند فقط نشان از تنفر اونها داره
جالبه همیشه تعصب رو به افراد معتقد نسبت میدادن ولی چند وقتیه عده ای روی بی اعتقادی خودشون تعصب دارند!!!

یه سری به پستهای قبلی بزنی متوجه میشی چه کسی چقدر توهین فرموده
به یکی میگه مشروبخور به یکی بی اعتقاد و یکی رو مسخره میکنه
خودش توهین میکنه خودشم نصیحت میکنه!!!

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعصب تعصبه بی‌ اعتقاد و با اعتقاد نمیشناسه فقط به هم دیگه توهین نکنید واسه همین گفتم جای این تاپیک اینجا نیست چون با این تاپیک نه‌ کسی‌ ایمانش بیشتر میشه نه‌ کمتر کسی‌ هم با حرف‌های من و شما از راهش بر نمیگرده

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون نمک ها مال عرق تنش بوده. اونا هر روز حموم نمیکردن. تو مومیایی هم بهشون نمک میزنن.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حقیقت محض. اسلام بهترین و کاملترین دین دنیاست .اگر اون ایه را بخونی به جوابت میرسی.
کاملترین دین هست ولی دیگه نمیتونه تو این زمونه پاسخ خیلی چیزا رو بده. دین جای خود داره بقیه چیزام جای خودشونو دارن. هر منطقی تو یه مورد خاص کامل هست.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
یه سری به پستهای قبلی بزنی متوجه میشی چه کسی چقدر توهین فرموده
به یکی میگه مشروبخور به یکی بی اعتقاد و یکی رو مسخره میکنه
خودش توهین میکنه خودشم نصیحت میکنه!!!
شرمنده اما شما که از جایی خبر نداری زود قضاوت نکن
اولی که مشروب رو واجب میدونه پس توهین هم نیست
بی اعتقاد هم به کسی میگند که با عقیده ای مخالفت میکنه اما جایگزینی براش نداره حالا شما اسمشو بذار روشنفکری!!

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.

رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود...

پیش از این در سایت اسک دین تاپیک جالبی را در مورد این ادعا مطالعه کردم که آن را مورد موشکافی قرار داده بود.پیشنهاد می کنم با دقت آن را مطالعه کنید و پست های دوست خوبم سیاوش بزرگمهر عزیز را مورد مطالعه قرار دهید: http://www.askdin.com/thread5763.html

3erERFAN

عضو جدید
کاملترین دین هست ولی دیگه نمیتونه تو این زمونه پاسخ خیلی چیزا رو بده. دین جای خود داره بقیه چیزام جای خودشونو دارن. هر منطقی تو یه مورد خاص کامل هست.
یه مثال بزن بینیم باهوش جون.... حالا اگه گفته بود مال فرعون نیست حتما به دلیل اینکه دانشمندای خارجین قبول میکردی ؟ آره؟!:mad:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیا.... اینم جواب دادنت که جز خودت کسی نمیفهمه چی گفتی اونوقت اومدی اسلامو نقض میکنی!!!
اسلام دین منه و کسی هم نمیتونه نقضش کنه. فقط این وصله ها که بهش می چسبونن مورد قبول من نیست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جواب دادنو ببین جون من :biggrin:
تو میخوای در مورد موضوع بحرفی یا گیر دادی به طرف ؟ هنوزم جز انتقاد حرفی نزدی که ببینم موضع و جایگاه اندیشه ات کجاست. همش اه اه میکنی.

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
این روزها آدم دروغ خیلی میشنوه. اینقدر که درست و از دروغ دگ نمیشه راحت تشخیص داد.
ولی در کل چند لحظه تپش قلبم رفت بالا و موهای بدنم سیخ شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.