این جوری زبان بخونی همیشه تو ذهنت می مونه - English Radio & Podcast

shalmash

عضو جدید
بسيارممنون از زحمات شما دوست عزيز
مي خواستم نظر شما را در مورد نرم افزارTell me more بدانم. اگر بهترش را سراغ داريد لطفا معرفي كنيد.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
بسيارممنون از زحمات شما دوست عزيز
مي خواستم نظر شما را در مورد نرم افزارTell me more بدانم. اگر بهترش را سراغ داريد لطفا معرفي كنيد.

سلام
من خیلی خوشحالم که اولین تشکرهای خودتون رو به پست های من دادید. به باشگاه خوش اومدید
راستش من این نرم افزار رو ندیدم و استفاده نکردم.در این مورد تو این تاپیک سوال کنید:
### سوالات، درخواستها و مشكلات خود را درمورد زبان انگليسی اينجا مطرح كنيد ###

من روش هایی که به نظرم مفید بود رو تو پست های قبلی نوشتم. در مورد نرم افزار هایی مثل Tell Me More چیزی نمی دونم. شرمنده.

فقط یه چیز مهم رو تو یاد گیری زبان بهت بگم:
1 - سعی کن لذت ببری از زبان
2- هر روشی رو انتخاب می کنی برای زبان خوندن تا آخرِ اون روش رو برو و هی روشِتو عوض نکن. پس برای انتخاب روش خیلی دقت کن که زحماتت به باد نره.

آخرین ویرایش:

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام واقعا کارت عالیه
خیلی خیلی عالی :gol::gol::gol:
من که خیلی استفاده کردم

eedeh

کاربر بیش فعال
یه چیزی یادم رفت بگم. از نرم افزار Maximum Learning ساخت شرکت نارسیس هم استفاده کن. این نرم افزار همون جعبه لایتنره. ولی آماده و برنامه ریزی شده و سه جور مختلف داره، لغات کتاب 504 و آمادگی برای تافل و اسم سومی رو یادم رفت(یه Vocabulary تو اسمش داشت). من به تو لغات 504 و اون سومی رو پیشنهاد می کنم. باید بخریش. مجانیش گیرت نمی آید. و حواست باشه که فقط 3 بار می تونی یه CD رو نصب کنی. قیمتش حدود 9000 تومان است.

یکی از خوبی های کلاس رفتن هم همینه. سعی کن زبان خوندن یه جور تفریح برات باشه ولی مرتب و برنامه ریزی شده.

من که نتونستم این نرم افزار رو بخرم آخه تو سایتشون یه شماره حساب گذاشتن که باید پول بریزم به حساب بعد فیش رو فکس کنیم یه شماره فکس هم هست اما نه کسی جواب میده نه رو فکسه!
خلاصه اینکه هیچ جوری نمیشه باهاشون تماس برقرار کرد.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
من که نتونستم این نرم افزار رو بخرم آخه تو سایتشون یه شماره حساب گذاشتن که باید پول بریزم به حساب بعد فیش رو فکس کنیم یه شماره فکس هم هست اما نه کسی جواب میده نه رو فکسه!
خلاصه اینکه هیچ جوری نمیشه باهاشون تماس برقرار کرد.

سلام
ببخشید یه مدت نبودم.
من CD این نرم افزار رو از یه نرم افزار فروشی خریدم. سه روش توش برای active کردن بود. SMS- Internet - Phone من از طریق SMS فعال کردم. یه چند تا کد به من داد و به شماره ای هم که بهم داد SMS کردم. و کد فعال سازی رو گرفتم.

آخرین ویرایش:

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام
چند شماره آخر مجله New Scientist رو میزارم. این مجله هفته ای یکبار در انگلستان چاپ می شه . مقالات بسیار جالبی داره. برای کسانی که می خوان IELTS بدن خیلی توصیه می شه. برای تقویت READING و WRITING استفاده می شن.

New Scientist Magazine - 2010-03-13 - Vol. 205 No. 2751
http://rapidshare.com/files/361828964/New_Scientist_2010-03-13.rar

New Scientist Magazine - 2010-03-06 - Vol. 205 No. 2750

RARed HiQ optimized true PDF, no PW, 5.79 MB, 60 pages with bookmarks, 1% recovery rec.

Code:
http://rapidshare.com/files/358716213/New_Scientist_2010-03-06.rar

Code:

http://rapidshare.com/files/355551942/New_Scientist_2010-02-27.rar

New Scientist Magazine - 2010-02-27 - Vol. 205 No. 2749.

http://rapidshare.com/files/352252106/New_Scientist_2010-02-20.rar

http://rapidshare.com/files/349041452/New_Scientist_2010-02-13.rar

رضوي 1

عضو جدید
سلام جناب yosoufe

ممنون از لطفي كه كرده ايد و زحمتي كه كشيديد.

من تو اتصال به راديو بي بي سي مشكل دارم و از طريق اينترنت نتونستم چون كه سايتش از طرف ايران قفل هست.

ميخواستم ببينم كه كسي از دوستان هست كه پد كستهاي بي بي سي رو دانلود كرده باشه (‌البته اگه داشته باشه)‌ و ميتونه اونها رو يه جايي آپلود كنه؟ خيلي متشكر ميشم.

در ضمن اين هم آدرس يه سايت هست كه پد كستهاي خوبي داره برا اونهايي كه ميخوان هم لهجه بريتانيايي بشنوند و هم انگليسي ياد بگيرند.

http://splendidspeaking.podomatic.com/

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام جناب yosoufe

ممنون از لطفي كه كرده ايد و زحمتي كه كشيديد.

من تو اتصال به راديو بي بي سي مشكل دارم و از طريق اينترنت نتونستم چون كه سايتش از طرف ايران قفل هست.

ميخواستم ببينم كه كسي از دوستان هست كه پد كستهاي بي بي سي رو دانلود كرده باشه (‌البته اگه داشته باشه)‌ و ميتونه اونها رو يه جايي آپلود كنه؟ خيلي متشكر ميشم.

در ضمن اين هم آدرس يه سايت هست كه پد كستهاي خوبي داره برا اونهايي كه ميخوان هم لهجه بريتانيايي بشنوند و هم انگليسي ياد بگيرند.

http://splendidspeaking.podomatic.com/

سلام
E-mail بده مشکلتو حل می کنم:
yosoufe@yahoo.com

mfy110

عضو جدید
سلام yosoufe
از مطالبی که گذاشتید ممنون.
انگلیسی برامن هم مثل خیلی ها بعد از گذروندن انواع کلاسها ، مشکل لاینحلی شده. با خوندن مطالب شما با سایت Effortless شدم و مدتی که Email های مفیدی برام میاد. اما مشکل اینه که به منابع سطح بندی شده دسترسی ندارم و همچنان سردرگم. به لینکهایی که گذاشتید نتونستم دانلود کنم. اگر ممکنه و پیشنهادی دارید کمکم کنید ممنون میشم.

MmMali

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تنکس ندارم....معذرت..:gol:
خیلی عالی بود..واقعا زحمت کشیدی:gol:
:gol::gol::gol::gol::gol:

mehrnoosh_k

عضو جدید
سلام،سایت خیلی جالبی رو معرفی کردید ولی من درست سر در نیووردم از کجا و به چه ترتیبی باید درسارو گوش بدم.میتونم خواهش کنم راهنماییم کنید؟:que:

آخرین ویرایش:

mehrnoosh_k

عضو جدید
خواهش می کنم زودتر راهنماییم کنید که چه جوری و به چه ترتیبی و از کجا درسارو بگیرم.ایمیل:joodyabotelengderaz@yahoo.com

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام به همه گی.
معذرت به خاطر تاخیر. مدتی انگار سایت ف ی ل ت ر بود.

سلام yosoufe
از مطالبی که گذاشتید ممنون.
انگلیسی برامن هم مثل خیلی ها بعد از گذروندن انواع کلاسها ، مشکل لاینحلی شده. با خوندن مطالب شما با سایت Effortless شدم و مدتی که Email های مفیدی برام میاد. اما مشکل اینه که به منابع سطح بندی شده دسترسی ندارم و همچنان سردرگم. به لینکهایی که گذاشتید نتونستم دانلود کنم. اگر ممکنه و پیشنهادی دارید کمکم کنید ممنون میشم.

همون طور که گفتم درسهای این سایت مجانی نیستند و پولی هستند. ولی من چند سری از درس ها رو در پست 4ام همین thread گذاشتم. می تونید دانلود کنید. من خودم از همین لینک ها دانلود کردم. از نرم افزاری هم که معرفی کردم برای دانلود از rapidshare استفاده کنید.

سلام،سایت خیلی جالبی رو معرفی کردید ولی من درست سر در نیووردم از کجا و به چه ترتیبی باید درسارو گوش بدم.میتونم خواهش کنم راهنماییم کنید؟:que:

منظوزتون کدوم سایت است؟

خواهش می کنم زودتر راهنماییم کنید که چه جوری و به چه ترتیبی و از کجا درسارو بگیرم.ایمیل:joodyabotelengderaz@yahoo.com

راستش من از آقای Razavi آدرس Email خواستم که روش دانلود از BBC رو بدون نیاز به فی لتر شکن بگم. اونها درس نیستند و اخبار طبیعی هستند. به زودی روش دانلود را برای همه می زارم.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
روش دانلود رادیو های BBC بدون نیاز به فی لتر شکن

baayad beri aval to page igoogle e khodet. log in koni. bad rou ye linke zir click kon.
http://www.google.com/ig/sharetab?h...76714994740089a2cdeb8658f2276309dbd4460a0a56c
bad dar vasat page, samte raasr neveshteh "add to igoogle". roush click kon. ye tab be igoogle shomaa ezaafeh misheh ke RSS hayeh podcast haayeh bbc hast. baa clickrouye RSS haa bedun niaaz be fil ter shekan baa IDM(Internet download manager) download kon.

drifter

عضو جدید
سوال : سوال : سوال : سوال : لطفا پاسخ دهيد

سوال : سوال : سوال : سوال : لطفا پاسخ دهيد

سلام دوستان
من مجموعه Effortless English و Real English conversation از كارهاي آقاي A.j Hoge رو بصورت كامل دانلود كردم... حدود 5.8 گيگابايته... حالا يه سوال دارم... Effortless English چندتا دوره داره
Flow English (Intermediate Level Lessons)
Effortless English - Success Business Lessons
Effortless English Podcast
Effortless English-New method learning english
Learn The 7 Rules For Excellent English
حالا از دوستاني كه آشنايي دارن ميخوام راهنمايي كنن كه به چه ترتيبي بايد اين دوره هارو گوش داد... يعني اول كدوم پوشه رو بايد گوش بديم؟؟؟
من به شاگردام دادم دوره رو ولي نميدونم ترتيب گوش دادنش چطوريه
لطفا اگه ميدونيد راهنمايي كنيد

از دوستان عزيز هركس اين دوره رو خواست به خودش زحمت دانلود كردن نده، من كامل دانلود كردم هركس تهرانه ميتونم بزنم رو دي وي دي بهش بدم (فقط پول دي وي دي خام رو بهم بده;))

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالی داشتید، بپرسید.
من داستانهاي انگليسي رو از سايتي دانلود ميكنم و گوش ميدم به اخبارهاي انگليسي هم گوش ميدم. اگه يه راديو بخرم و هر روز چند ساعتي فقط انگليسي گوش كنم با اين اوصاف چند سال ديگه ميتونم انگليسي رو مثل زبان مادريم صحبت كنم؟ اصلا آيا ميتونم؟
آيا شما پيشنهادي داريد؟

memo2122

عضو جدید
اون هفته ايي سركلاس دانشگاه جلوي همه بچه ها كم اوردم اونا قشنگ مي فهميدن اما من نه درصورتي كه يه زماني اونا شاگرداي من بودن خيلي دپرس شدم تور و خدا كمكم كنين استادم برامون يه سي دي اخبار انگليسي داده كه پايان ترم ازمون همونو امتحان مي گيره به اين صورت كه اخبار رو مسيذاره بهد جمله به جمله ما بايد بنويسيم يا بگيم و اكه حتي يه واو هم از تو بندازيم مردوديم حالا من چيكار كنم ؟
تو رو خدا كمكم كنين
ايكاش ميشد من اون سي دي و يه جورايي از طريق اينترنت بهتون مي دادم
شايد بتونين كمكم كنين
ضمنا حالا ديگه اراده كردم زبانم عالي بشه براي فوق ام بخونم ( لازمه بدونين كه بنده دانشجوي ترم 8 مترجمي پيام نورم و) شما بهم بگين چيكار كنم كه بتركونم
منتظرم ها . به محضي كه پيام منو ديدين بهم بگين چيكار كنم

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام
از لطف همگی ممنونم
راستش من یه چند وقتی هست که نمی تونم مداوم به اینترنت وصل بشم. فعلا بیشتر از هفته ای یکبار نمی تونم.
به خاطر تاخیر در پاسخ دادن عذر خواهی می کنم.

من داستانهاي انگليسي رو از سايتي دانلود ميكنم و گوش ميدم به اخبارهاي انگليسي هم گوش ميدم. اگه يه راديو بخرم و هر روز چند ساعتي فقط انگليسي گوش كنم با اين اوصاف چند سال ديگه ميتونم انگليسي رو مثل زبان مادريم صحبت كنم؟ اصلا آيا ميتونم؟
آيا شما پيشنهادي داريد؟

بله. می تونید. ولی یه شرط داره که هر برنامه رو در هفته چند بار گوش بدید و سعی به دوباره بازگو کردن اون داشته باشید و از یه مکانیزمی برای پیدا کردن اشتباهات استفاده کنید. مثلا صدای خودتون رو ضبط کنید و به اون گوش کنید و غلط هارو پیدا کنید.

اون هفته ايي سركلاس دانشگاه جلوي همه بچه ها كم اوردم اونا قشنگ مي فهميدن اما من نه درصورتي كه يه زماني اونا شاگرداي من بودن خيلي دپرس شدم تور و خدا كمكم كنين استادم برامون يه سي دي اخبار انگليسي داده كه پايان ترم ازمون همونو امتحان مي گيره به اين صورت كه اخبار رو مسيذاره بهد جمله به جمله ما بايد بنويسيم يا بگيم و اكه حتي يه واو هم از تو بندازيم مردوديم حالا من چيكار كنم ؟
تو رو خدا كمكم كنين
ايكاش ميشد من اون سي دي و يه جورايي از طريق اينترنت بهتون مي دادم
شايد بتونين كمكم كنين
ضمنا حالا ديگه اراده كردم زبانم عالي بشه براي فوق ام بخونم ( لازمه بدونين كه بنده دانشجوي ترم 8 مترجمي پيام نورم و) شما بهم بگين چيكار كنم كه بتركونم
منتظرم ها . به محضي كه پيام منو ديدين بهم بگين چيكار كنم

راستش شما باید بگید ما چی کار کنیم. من رشتم مکانیک هست و شما مترجمی.

ولی پیشنهاد من زیاد گوش کردن است. و یه برنامه رو چند بار گوش بدید. احتمال زیاد، شما vocabulary غنی دارید. پس وضعیت خوبی دارید. من که اول، شروع به گوش کردن رادیو کردم، هیچی نمی فهمیدم. اون موقع فقط لغت به لغت گوش می کردم. به نظر می اومد که سرعت فهمیدن من از سرعت صحبت کردن اونا کمتر بود. خوب فقط به لغات گوش می کردم تا جملات و سعی می کردم به دنبال لغاتی بگردم که تازه یاد گرفته بودم. کم کم (حدود 3 ماه) سرعت فهمیدنم بیشتر شد. ولی الان هنوز تو اون سطحی که شما می خواین نیستم. مطلب رو می فهمم ولی نمی تونم عینا بازگو کنم. احتمالا برای اینه که خیلی Vocabulary کاملی ندارم. فکر کنم این مشکل برای شما راحت تر حل بشه. چون همیشه تو جو انگلیسی هستید.

reza.shoohani

عضو جدید
سلام دوستان
من مجموعه Effortless English و Real English conversation از كارهاي آقاي A.j Hoge رو بصورت كامل دانلود كردم... حدود 5.8 گيگابايته... حالا يه سوال دارم... Effortless English چندتا دوره داره
Flow English (Intermediate Level Lessons)
Effortless English - Success Business Lessons
Effortless English Podcast
Effortless English-New method learning english
Learn The 7 Rules For Excellent English
حالا از دوستاني كه آشنايي دارن ميخوام راهنمايي كنن كه به چه ترتيبي بايد اين دوره هارو گوش داد... يعني اول كدوم پوشه رو بايد گوش بديم؟؟؟
من به شاگردام دادم دوره رو ولي نميدونم ترتيب گوش دادنش چطوريه
لطفا اگه ميدونيد راهنمايي كنيد

از دوستان عزيز هركس اين دوره رو خواست به خودش زحمت دانلود كردن نده، من كامل دانلود كردم هركس تهرانه ميتونم بزنم رو دي وي دي بهش بدم (فقط پول دي وي دي خام رو بهم بده;))

سلام مهندس من هرکاری میکنم نمیتونم دانلود کنم یه لطفی کن بیام ازت بگیرمشون این میلمه reza.shoohani@yahoo.com
اینم تلفن 09126630273
دمت گرم اگه کمکم کنی دعات میکنم

reza.shoohani

عضو جدید
اقا واقعا ممنونتونم
خدا پشت وپناهت باشه به کارت ادامه بده
:gol:;)

من نمیتونم دانلود کنم دنبال خریدن کامل دیویدیش میگردم
کسی هست دانلود کرده باشه روی دیویدی زده باشه

designchem

متخصص طراحی دستگاههای تبادل حرارت
کاربر ممتاز
سلام یوسف جان ممنون از پست خیلی خوبت متأسفانه من خیلی دیر دیدمش.نمیدونم هنوز سر میزنی یا نه.یه سوال راجع به توصیت راجع به listening .اینکه میکی روزی یک ساعت voa گوش بدم باید چطوری باشه خوب من هیچ وقت با دفعه اول متوجه نمیشم.متنش هم باید بخونم؟vocab جدیدش رو هم پیدا کنم؟من الان دارم این کارو میکنم فقط دو سه دقیقه رو یک هفته روزی یک ساعت تکرار میکنم تا vocab جدیدش هم تو ذهنم بمونه.اگه روشم غلطه بگو این یک ساعت باید چطوری باشه .من سطحم intermediate و خیلی از لغات اخبار رو نمیدونم.

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
سلام یوسف جان ممنون از پست خیلی خوبت متأسفانه من خیلی دیر دیدمش.نمیدونم هنوز سر میزنی یا نه.یه سوال راجع به توصیت راجع به listening .اینکه میکی روزی یک ساعت voa گوش بدم باید چطوری باشه خوب من هیچ وقت با دفعه اول متوجه نمیشم.متنش هم باید بخونم؟vocab جدیدش رو هم پیدا کنم؟من الان دارم این کارو میکنم فقط دو سه دقیقه رو یک هفته روزی یک ساعت تکرار میکنم تا vocab جدیدش هم تو ذهنم بمونه.اگه روشم غلطه بگو این یک ساعت باید چطوری باشه .من سطحم intermediate و خیلی از لغات اخبار رو نمیدونم.

سلام
خواهش می کنم.
اگه متنشو داشته باشی که خیلی خوبه. همین کاری که می کنی خوبه. لازم نیست تو دفعه اول بفهمی. ولی باید انقدر یه فایل رو تکرار کنی که خودت حس کنی بقدر کافی فهمیدی و هنوز تکرارش برات جالبه. نباید تعداد تکرارت انقدر زیاد باشه که برات یه فایل خسته کننده بشه. خیلی مهمه که همیشه با علاقه گوش کنی.

در ضمن حداقل باید یک ساعت در روز گوش کنی. باز اگه روزی حال نداشتی، بی خیالش شو. چون علاقه نکته مهمی است و همین طور در مورد موضوع. باید مورد علاقت باشه.

اگه لغاتشم که در بیاری که خیلی خوبه. ولی لغات زبان رو با یک سیستمی مثل لایتنر باید مرور کرد که فراموش نشه.

یه سری هم به اینجا بزن:
http://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/language/wordsinthenews/

فقط ف ی ل ت ر ه. باید ردش کنی دیگه.

تو این سایت می تونی فایل هایی شبیه به فایلی که تو ضمیمه گذاشتم پیدا کنی. این سایت در مورد همه چیز خبر می زاره. سیاسی، ورزشی، علمی، پزشکی و .....

آخرین ویرایش:

yosoufe

متخصص خودرو
کاربر ممتاز
یه چند تا مجله می زارم. شاید بدرد تون بوخوره.
برای reading و writing خیلی بدرد می خورند. خوب تو هر مقاله می تونید کلی لغت جدید پیدا کنید. یه روش افزایش دایره لغاته. ولی اگر لغات مرتب مرور نشند به هیچ دردی نمی خوره.

باید مجله مورد علاقتون رو پیدا کنید.
در مورد هر چیری مجله انگلیسی هست. فقط باید پیداش کنید.
همیشه هم آخرین شماره های یه مجله رو بخونید. جدیدترا یه حس بهتری دارن وقتی می خونیدشون.

New Scientist - 28 August 2010

New Scientist - 28 August 2010
English | 68 pages | PDF | 15.95 MB

New Scientist is a weekly international science magazine and website covering recent developments in science and technology for a general English-speaking audience. Founded in 1956, it is published by Reed Business Information Ltd, a subsidiary of Reed Elsevier. New Scientist has maintained a website since 1996, publishing daily news. As well as covering current events and news from the scientific community, the magazine often features speculative articles, ranging from the technical to the philosophical.

Code:
http://rapidshare.com/files/415881626/New_Scientist.28.08.2010.pdf

National Geographic - September 2010

National Geographic - September 2010
English | PDF | 180 Pages | 20,7 Mb

Code:
http://hotfile.com/dl/66185006/1dcb356/National.Geographic.09.2010.pdf.html

American Scientist - September/October 2010

American Scientist - September/October 2010
English | 84 Pages | 8MB | True PDF

American Scientist is an illustrated bimonthly magazine about science and technology. Each issue is filled with feature articles written by prominent scientists and engineers, reviewing important work in fields that range from molecular biology to computer engineering. The articles are carefully edited and accompanied by illustrations that are developed to enhance the reader's understanding and enjoyment. (Authors, please review our submission guidelines.)
Code:
http://rapidshare.com/files/416186974/American.Scientist.09.10.2010.pdf

PC Magazine - September 2010

PC Magazine - September 2010
PDF | 87 pages | 28.7 Mb | English

PC Magazine(sometimes referred to as PC Mag) is an online computer magazine, provides reviews and previews of the latest hardware and software for the information technology professional.
Code:
http://rapidshare.com/files/416291911/pc-magazine-2010-september.pdf

Amateur Photographer - 04 September 2010

Amateur Photographer - 04 September 2010
PDF | 101 pages | 42.2 Mb | English

Amateur Photographer is the world's oldest weekly magazine for photography enthusiasts. With its unique weekly format, it is the first for news and digital and film equipment tests. Regular features on reader portfolios, darkroom, digital, black & white and photographer profiles ensure all areas of photography are covered.
Code:
http://hotfile.com/dl/66020360/a2b8727/Amateur.Photographer.04.09.2010.pdf.html

Science Reporter - July 2010

64 pages | July 2010 | English | ISSN 0036-8512 | 20.4 Mb

Science Reporter is a popular monthly published in India, Currently its in 47th year of publication. Each issue deals with popular science, current science/environment topics etc. There are interviews, readers' views, quizzes, puzzles, featured articles, sci-fi story, etc. All ads have been removed which accounts for the missing pages.

Code:
http://rapidshare.com/files/416033211/Science_Reporter_-_July_2010.pdf

Model Airplane News - February 2010

English | 124 pages | PDF | 53.10 Mb
Code:
http://hotfile.com/dl/34317659/539b322/M0del_Airplane_News_2010_02.rar.html

The Economist - 28 August 2010

The Economist - 28 August 2010
English | 84 pages | PDF | 31.20 Mb

The Economist is a global weekly magazine written for those who share an uncommon interest in being well and broadly informed. Each issue explores the close links between domestic and international issues, business, politics, finance, current affairs, science, technology and the arts.
In addition to regular weekly content, Special Reports are published approximately 20 times a year, spotlighting a specific country, industry, or hot-button topic. The Technology Quarterly, published 4 tim
es a year, highlights and analyzes new technologies that will change the world we live in.

Code:
http://rapidshare.com/files/415409778/The.Economist.28.08.2010.pdf

آخرین ویرایش:
بالا